![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Mefisto - 19-09-2007 nie cierpię serialu, nie czekam na film, ale wpisałem się co by was podrażnić 8) - desjudi - 20-09-2007 Mierzwiak napisał(a):Wierz mi, nie stać Ci na taki :twisted: może nie taki, ale prawie taki - prawie znaczy mniejszą różnicę. Zara â 1500, Wólczanka â 1750. Nie tak źle 8) Podobny krawat jak ten koleś około dwóch stów. Zdziercy. - military - 23-09-2007 http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40406 "Żebrowski jako polski Jack Sparrow? Prywatny fundusz filmowy planuje realizację filmu o piratach" No comments. - romeck - 23-09-2007 :shock: :lol: - Mierzwiak - 23-09-2007 Oh Jesus fucking holy Christ! POLSKI film o Piratach? Założę się że nie będzie w nim ani kropli słonej wody :lol: - Hitch - 23-09-2007 Arrr wilki morskie! Zebrowskiemu pewnie znowu dadza katane zamiast wlasciwego miecza :) - Mierzwiak - 23-09-2007 A może Kraken po polsku? Proponuję uderzać Żebrowskiego dętką :lol: - military - 27-09-2007 Odnoścnie T4: "Film ma w zamyśle zapoczątkować zupełnie nową trylogię". To ja już podziękuję. Zwłaszcza, że: "- Tak jak Jezus Chrystus wpłynął na Ben Hura, tak John Connor wpłynie na nowego bohatera" - dodał producent. - Mierzwiak - 27-09-2007 military napisał(a):Tak jak Jezus Chrystus wpłynął na Ben Hura, tak John Connor wpłynie na nowego bohatera":shock: :? :roll: :lol: A niech kręcą, mam to gdzieś. Do przeciwników T3 nie należę, ale już kolejne filmy naprawdę mogliby sobie darować. A co się dzieje z tym syfiastym serialem o Sarze? - Oconnel - 27-09-2007 Krauze wykłada kase? No nieźle :) Oczywiście nic z tego projektu nie wyjdzie, a jeżeli nawet coś nakręcą to jeszcze będą musieli znaleźć chętnych do obejrzenia tej mega-hiper-dupnej-produkcji. - Karol - 27-09-2007 Bardzo przykra wiadomość <-- to jest link (przyp. mod) :( - Glut - 27-09-2007 Ja przepraszam ale jakbym dorwał to bym chyba wykastrował. Cholerne skurwiele, z przeproszeniem. - Mefisto - 27-09-2007 heh, no to gratulacje dla pana Coppoli. Ja nawet na pornosy mam backup, a koleś nie może zdublować najważniejszych informacji w swoim życiu :roll: 30 lat kręcenia filmów nie nauczyło? naprawdę nie wiem co jest w tym momencie bardziej żenujące (choć w sumie trudno złodziei posądzać o to, żeby wiedzieli kto to Coppola i co akurat robi) - military - 28-09-2007 Rzeczywiście twardziel z gościa, nie robić kopii zapasowej, nawet sobie na ftp nie wrzucić. :) Co lepsze - film w okresie preprodukcji, a TYLKO reżyser ma materiały (na laptopie!). Studio oczywiście ich nie posiada, bo po co. - Mierzwiak - 28-09-2007 Tiaaaaa.... Z cyklu "Miałem pracę magisterską w jednej kopii ale mi się dysk spalił :cry: ". Nie współczuję mu wcale. - D'mooN - 28-09-2007 Ale z was banda znieczulonych gików. Za grosz empatii. Zwykli ludzie muszą robić sobie kopie zapasowe, bo to im może zepsuć się komputer, to oni mogą zostać okradzeni. Wielkich to nie dotyczy! Dlatego cała sprawa ma tak bulwersujący charakter. To nie powinno się wydarzyć! - military - 28-09-2007 D'moon, nie wiem czy to ironia czy nie... - Green_Eyes - 28-09-2007 :lol: - Karol - 28-09-2007 Komentarze na Stopklatce i FW: Cytat:Kolejny pomysł na promocję filmu. Ci faceci to pewnie koledzy czyli Scorsese, Spielberg, Lucas, Bogdanovich i sam Coppola. Cytat:Oczywiście nie miał skopiowanych tych plików, więc gdyby mu złodzieje nie ukradli, tylko np. wirus zeżarł pliki albo laptop się zje...ł, to też by było po materiałach niezbędnych do rozpoczecia pracy nad Tetro. Akurat!!!!!!!!! Akcja promocyjna, a jesli nie to Coppola jest idiota, że tak ważne pliki trzyma na twardzielu bez zapasów. Hm, no właśnie ;). Ciężko uwierzyć, że człowiek który zrobił "Czas Apokalipsy" i "Ojca chrzestnego" z taką naiwnością podchodzi do prac nad kolejnym filmem i ślepo wierzy technice... - Glut - 28-09-2007 No ludzie. Film Coppoli to było moje marzenie, od dawien dawna nic nie nakręcił - a wy się cieszycie. Rozumiem że postąpił lekkomyślnie nie robiąc kopi, ale na bogów - jakbym złapał kolesia, który mu podjebał te materiały to bym skrzywdził. |