Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Expendables II (reż. Simon West) 2012 (/Thread-Expendables-II-re%C5%BC-Simon-West-2012--2255)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Mefisto - 26-01-2013

rotfl - czyżby najkrótszy fanedit ever? :D


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Monika - 26-01-2013

(26-01-2013, 13:05)Gieferg napisał(a): Obejrzałem jeszcze raz, tyle, że w momencie gdy około 15 minuty pojawił się tytuł, przeskoczyłem od razu do akcji na lotnisku. Nic ciekawego nie straciłem, a film od razu wydaje się lepszy :P

Podobnie mam z Dreddem. Z tą różnicą, że jeżeli przeskoczy się od razu do finału film nie wydaje się wcale lepszy. :)


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gieferg - 23-03-2013

Ex3 bez Seagala za to z większą ilością humoru i "młodej krwi"

Zgodnie z oczekiwaniami zanosi się na równi pochyłej ciąg dalszy.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 11-04-2013

Stallone spytał dzisiaj na Twitterze co myślimy o pomyśle aby Niezniszczalnych 3 wyreżyserował Mel Gibson. Ciekawe czy coś się z tego urodzi czy to jedynie taki żarcik.

https://twitter.com/TheSlyStallone


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Hannibal - 11-04-2013

Niech Gibson kręci cokolwiek, byleby potem nakręcił film o wikingach :)


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - simek - 12-04-2013

Nie widzę sensu tego, żeby to Mel kręcił.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - SonnyCrockett - 12-04-2013

Myślę że Stallone nie chciałby żeby Mel nakręcił ten film bo raczej skończyłyby się głupie odzywki z poprzednich ról i wciśnięte na siłę epizody twardzieli a zaczęła konkretna naprawdę staroszkolna akcja. Do tego raczej obydwaj mają taki charakter że skończyłoby się mordobiciem na planie :D


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Arahan - 12-04-2013

To mogli by to nakręcić i puścić zamiast filmu :)


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 12-04-2013

W którąkolwiek stronę miałaby ta seria nie pójść to na pewno przydałby się Niezniszczalnym reżyser lepszy niż Sylwek i Simon West.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gieferg - 12-04-2013

W którąkolwiek stronę miałaby ta seria pójść, niech to będzie kierunek jak najbardziej odległy od tego który obrało Ex2.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - nawrocki - 12-04-2013

W którąkolwiek stronę miałaby ta seria pójść, niech wreszcie zaliczy klapę finansową i zakończy się raz na zawsze :)


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 19-04-2013

Stallone zapowiada, że jutro ogłosi reżysera trójki, ma to być świeży, niezbyt znany twórca, który jest głodny sukcesów.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gal Anonim - 19-04-2013

Brzmi jak Mel Gibson!


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 19-04-2013

Sly napisał też, ze próbował przekonać Mela, ale on "żyje po swojemu".


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gal Anonim - 19-04-2013

Mordując Żydów pewnie!


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - slepy51 - 24-04-2013

Miał być Mel Gibson, będzie Patrick Hughes:

http://www.movieweb.com/news/patrick-hughes-confirmed-to-direct-the-expendables-3

"Red Hill" widziałem, dobry filmik (wyprodukowany swoją droga przez McLeana), a czy typ się sprawdzi jako reżyser kina akcji? Ponoc ma być rozpierdol wiekszy niż w ostatnim "Rambie". No nic, zobaczymy.

[Obrazek: 2010_red_hill_0071.jpg]

Aborygeniec z "Red Hill" mógłby zagrać ;)


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Kadaver - 16-05-2013

Na Stallone.pl piszą, że Mickey Rourke powróci w trzeciej części. Ja bym jednak wolał powrót Chucka Norrisa.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gieferg - 16-05-2013

Zważywszy na to jak debilny i bezsensowny był jego występ w dwójce - ja bym nie wolał.


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Kadaver - 17-05-2013

A co dokładnie było takiego bezsensownego i debilnego w jego występie?


RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Strummer - 17-05-2013

Może to, że sceny z jego udziałem nie odbiegały poziomem od dowcipów o Norrisie z Dżoł Monstera.