![]() |
|
Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Expendables II (reż. Simon West) 2012 (/Thread-Expendables-II-re%C5%BC-Simon-West-2012--2255) |
RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Mefisto - 26-01-2013 rotfl - czyżby najkrótszy fanedit ever? :D RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Monika - 26-01-2013 (26-01-2013, 13:05)Gieferg napisał(a): Obejrzałem jeszcze raz, tyle, że w momencie gdy około 15 minuty pojawił się tytuł, przeskoczyłem od razu do akcji na lotnisku. Nic ciekawego nie straciłem, a film od razu wydaje się lepszy :P Podobnie mam z Dreddem. Z tą różnicą, że jeżeli przeskoczy się od razu do finału film nie wydaje się wcale lepszy. :) RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gieferg - 23-03-2013 Ex3 bez Seagala za to z większą ilością humoru i "młodej krwi" Zgodnie z oczekiwaniami zanosi się na równi pochyłej ciąg dalszy. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 11-04-2013 Stallone spytał dzisiaj na Twitterze co myślimy o pomyśle aby Niezniszczalnych 3 wyreżyserował Mel Gibson. Ciekawe czy coś się z tego urodzi czy to jedynie taki żarcik. https://twitter.com/TheSlyStallone RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Hannibal - 11-04-2013 Niech Gibson kręci cokolwiek, byleby potem nakręcił film o wikingach :) RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - simek - 12-04-2013 Nie widzę sensu tego, żeby to Mel kręcił. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - SonnyCrockett - 12-04-2013 Myślę że Stallone nie chciałby żeby Mel nakręcił ten film bo raczej skończyłyby się głupie odzywki z poprzednich ról i wciśnięte na siłę epizody twardzieli a zaczęła konkretna naprawdę staroszkolna akcja. Do tego raczej obydwaj mają taki charakter że skończyłoby się mordobiciem na planie :D RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Arahan - 12-04-2013 To mogli by to nakręcić i puścić zamiast filmu :) RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 12-04-2013 W którąkolwiek stronę miałaby ta seria nie pójść to na pewno przydałby się Niezniszczalnym reżyser lepszy niż Sylwek i Simon West. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gieferg - 12-04-2013 W którąkolwiek stronę miałaby ta seria pójść, niech to będzie kierunek jak najbardziej odległy od tego który obrało Ex2. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - nawrocki - 12-04-2013 W którąkolwiek stronę miałaby ta seria pójść, niech wreszcie zaliczy klapę finansową i zakończy się raz na zawsze :) RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 19-04-2013 Stallone zapowiada, że jutro ogłosi reżysera trójki, ma to być świeży, niezbyt znany twórca, który jest głodny sukcesów. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gal Anonim - 19-04-2013 Brzmi jak Mel Gibson! RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Szaman - 19-04-2013 Sly napisał też, ze próbował przekonać Mela, ale on "żyje po swojemu". RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gal Anonim - 19-04-2013 Mordując Żydów pewnie! RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - slepy51 - 24-04-2013 Miał być Mel Gibson, będzie Patrick Hughes: http://www.movieweb.com/news/patrick-hughes-confirmed-to-direct-the-expendables-3 "Red Hill" widziałem, dobry filmik (wyprodukowany swoją droga przez McLeana), a czy typ się sprawdzi jako reżyser kina akcji? Ponoc ma być rozpierdol wiekszy niż w ostatnim "Rambie". No nic, zobaczymy. Aborygeniec z "Red Hill" mógłby zagrać ;) RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Kadaver - 16-05-2013 Na Stallone.pl piszą, że Mickey Rourke powróci w trzeciej części. Ja bym jednak wolał powrót Chucka Norrisa. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Gieferg - 16-05-2013 Zważywszy na to jak debilny i bezsensowny był jego występ w dwójce - ja bym nie wolał. RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Kadaver - 17-05-2013 A co dokładnie było takiego bezsensownego i debilnego w jego występie? RE: Expendables II (reż. Simon West) 2012 - Strummer - 17-05-2013 Może to, że sceny z jego udziałem nie odbiegały poziomem od dowcipów o Norrisie z Dżoł Monstera. |