Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Aliens (1986) reż. James Cameron - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87)
+---- Wątek: Aliens (1986) reż. James Cameron (/Thread-Aliens-1986-re%C5%BC-James-Cameron--2684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Mefisto - 29-09-2020

Pics or didnt happened.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Doppelganger - 29-09-2020




RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Mefisto - 29-09-2020

Może trochę... Pewnie sporo zależy też od prezencji na żywo. Ale głosu pewnie nie ma takiego Duży uśmiech


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Arahan - 29-09-2020

Trochę


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Danus - 29-09-2020

Ani trochę.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Snappik - 29-09-2020

To nie Hudson. To typowy startupowiec z USA na stocku ze zdjęciami.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Doppelganger - 29-09-2020

(29-09-2020, 06:39)Snappik napisał(a): To nie Hudson. To typowy startupowiec z USA na stocku ze zdjęciami.

Nah, to nie jest stockowe foto. Jest gościu do znalezienia na LinkedIn i widziałem go na live.

Ale głosu nie podrobisz. Nie mówiąc o Hudsonowym "swagger".


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Krismeister - 29-09-2020

Toż to nieco grubszy Jon Lajoie.


Aliens (1986) reż. James Cameron - Nemo - 26-10-2020

Tak sobie myślałem ostatnio po odkryciu kanału YouTube poświęconemu sadze Alien. Może pomysłem na kolejną odsłonę, mogło być ukazanie losów kolonii zmasakrowanej w Aliens?

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Predator895 - 26-10-2020

Tak, bo ten patent zajebiście się sprawdził w The Thing z 2011 :]


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Debryk - 26-10-2020

(26-10-2020, 02:27)Nemo napisał(a): Tak sobie myślałem ostatnio po odkryciu kanale YouTube poświęconemu sądzę Alien. Może pomysłem na kolejną odsłonę, mogło być ukazanie losów kolonii zmasakrowanej w Aliens?

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk

a ze 20 lat temu nie krążyły plotki, że powstaje taki właśnie scenariusz? Bo bardzo mocno kojarzę fakt, że ktoś się brał za to, aby pokazać masakrę na LV452 i kolonizację/budowę kolonii. Wg mnie byłoby to całkiem naturalne a nawet ciekawe - bo z jednej strony WY wie o Xenomorphach, a  z drugiej wysyła nieświadomych ludzi, ale naukowców, którzy mają wykonać zadanie nie mając pojęcia w co się pakują.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Paszczak - 26-10-2020

No, dobra historia. Ciekawe jak się skończy.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - raven.second - 26-10-2020

Cytat:z jednej strony WY wie o Xenomorphach, a z drugiej wysyła nieświadomych ludzi
Jak zawsze przecież. Nic nowego. Sam kiedyś myślałem, że to byłoby fajne, takie pokazanie masakry i w ogóle... ale doszedłem do wniosku, że to jednak byłoby odarcie z tajemnicy i zbyt łopatologiczne wytłumaczenie wszystkiego. Wystarczy mi początek filmu, gdy rodzice Newt spotykają twarzołapa i krótkie migawki życia w kolonii, a potem efekty zniszczeń i chaosu.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Dr Strangelove - 26-10-2020

(26-10-2020, 11:35)raven.second napisał(a): że to jednak byłoby odarcie z tajemnicy i zbyt łopatologiczne wytłumaczenie wszystkiego.
Czy w tym "uniwersum" zostało coś co nie zostało odarte z tajemnicy?


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - nawrocki - 26-10-2020

Dalsze losy kota z Nostromo.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - raven.second - 26-10-2020

Chciałem napisać, że zostało też życie córki Ripley, ale jest przecież Alien Isolation (ale to wyjątek akurat, najlepsza rzecz ze świata ksenomorfów jaką widziałem od lat).


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Dr Strangelove - 26-10-2020

(26-10-2020, 11:59)nawrocki napisał(a): Dalsze losy kota z Nostromo.

U mnie w domu pęta się rudy kot. Trafił ze schroniska, ale nazywa się Jones. Może to tylko przypadkowa zbieżność, ale jeśli nie to kolejna biała plama jest wyjaśniona Uśmiech

Cóż, dla mnie wszystkie filmy po jedynce to ciągła dekonstrukcja "Obcego". Nie wiem co można by tutaj wymyślić żebym w jakikolwiek sposób się tym zainteresował i polubił. No ale ja jestem hardcorowym fanem "jedynki" i hejterem reszty, więc raczej stanowię margines marginesu.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Mental - 26-10-2020

nawrocki napisał(a):Dalsze losy kota z Nostromo.

Uśmiech Uśmiech

Just shut up and take my money!


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Doppelganger - 26-10-2020

Prequel losów Space Marines poproszę.


RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Bucho - 04-02-2021

Wydaje mi sie, ze widzialem juz wczesniej wszystkie skrawki, ale tylko czesc z nich jest w wersji specjalnej, takze moze ktos jeszcze tego nie widzial: