![]() |
|
Aliens (1986) reż. James Cameron - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87) +---- Wątek: Aliens (1986) reż. James Cameron (/Thread-Aliens-1986-re%C5%BC-James-Cameron--2684) |
RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Mefisto - 29-09-2020 Pics or didnt happened. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Doppelganger - 29-09-2020 RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Mefisto - 29-09-2020 Może trochę... Pewnie sporo zależy też od prezencji na żywo. Ale głosu pewnie nie ma takiego
RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Arahan - 29-09-2020 Trochę RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Danus - 29-09-2020 Ani trochę. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Snappik - 29-09-2020 To nie Hudson. To typowy startupowiec z USA na stocku ze zdjęciami. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Doppelganger - 29-09-2020 (29-09-2020, 06:39)Snappik napisał(a): To nie Hudson. To typowy startupowiec z USA na stocku ze zdjęciami. Nah, to nie jest stockowe foto. Jest gościu do znalezienia na LinkedIn i widziałem go na live. Ale głosu nie podrobisz. Nie mówiąc o Hudsonowym "swagger". RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Krismeister - 29-09-2020 Toż to nieco grubszy Jon Lajoie. Aliens (1986) reż. James Cameron - Nemo - 26-10-2020 Tak sobie myślałem ostatnio po odkryciu kanału YouTube poświęconemu sadze Alien. Może pomysłem na kolejną odsłonę, mogło być ukazanie losów kolonii zmasakrowanej w Aliens? Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Predator895 - 26-10-2020 Tak, bo ten patent zajebiście się sprawdził w The Thing z 2011 :] RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Debryk - 26-10-2020 (26-10-2020, 02:27)Nemo napisał(a): Tak sobie myślałem ostatnio po odkryciu kanale YouTube poświęconemu sądzę Alien. Może pomysłem na kolejną odsłonę, mogło być ukazanie losów kolonii zmasakrowanej w Aliens? a ze 20 lat temu nie krążyły plotki, że powstaje taki właśnie scenariusz? Bo bardzo mocno kojarzę fakt, że ktoś się brał za to, aby pokazać masakrę na LV452 i kolonizację/budowę kolonii. Wg mnie byłoby to całkiem naturalne a nawet ciekawe - bo z jednej strony WY wie o Xenomorphach, a z drugiej wysyła nieświadomych ludzi, ale naukowców, którzy mają wykonać zadanie nie mając pojęcia w co się pakują. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Paszczak - 26-10-2020 No, dobra historia. Ciekawe jak się skończy. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - raven.second - 26-10-2020 Cytat:z jednej strony WY wie o Xenomorphach, a z drugiej wysyła nieświadomych ludziJak zawsze przecież. Nic nowego. Sam kiedyś myślałem, że to byłoby fajne, takie pokazanie masakry i w ogóle... ale doszedłem do wniosku, że to jednak byłoby odarcie z tajemnicy i zbyt łopatologiczne wytłumaczenie wszystkiego. Wystarczy mi początek filmu, gdy rodzice Newt spotykają twarzołapa i krótkie migawki życia w kolonii, a potem efekty zniszczeń i chaosu. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Dr Strangelove - 26-10-2020 (26-10-2020, 11:35)raven.second napisał(a): że to jednak byłoby odarcie z tajemnicy i zbyt łopatologiczne wytłumaczenie wszystkiego.Czy w tym "uniwersum" zostało coś co nie zostało odarte z tajemnicy? RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - nawrocki - 26-10-2020 Dalsze losy kota z Nostromo. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - raven.second - 26-10-2020 Chciałem napisać, że zostało też życie córki Ripley, ale jest przecież Alien Isolation (ale to wyjątek akurat, najlepsza rzecz ze świata ksenomorfów jaką widziałem od lat). RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Dr Strangelove - 26-10-2020 (26-10-2020, 11:59)nawrocki napisał(a): Dalsze losy kota z Nostromo. U mnie w domu pęta się rudy kot. Trafił ze schroniska, ale nazywa się Jones. Może to tylko przypadkowa zbieżność, ale jeśli nie to kolejna biała plama jest wyjaśniona ![]() Cóż, dla mnie wszystkie filmy po jedynce to ciągła dekonstrukcja "Obcego". Nie wiem co można by tutaj wymyślić żebym w jakikolwiek sposób się tym zainteresował i polubił. No ale ja jestem hardcorowym fanem "jedynki" i hejterem reszty, więc raczej stanowię margines marginesu. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Mental - 26-10-2020 nawrocki napisał(a):Dalsze losy kota z Nostromo. ![]() Just shut up and take my money! RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Doppelganger - 26-10-2020 Prequel losów Space Marines poproszę. RE: Aliens (1986) reż. James Cameron - Bucho - 04-02-2021 Wydaje mi sie, ze widzialem juz wczesniej wszystkie skrawki, ale tylko czesc z nich jest w wersji specjalnej, takze moze ktos jeszcze tego nie widzial: |