Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2016 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2016 (/Thread-Oscary-2016--4167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Oscary 2016 - raven.second - 29-02-2016

O, roboty!


RE: Oscary 2016 - teufelsbrut - 29-02-2016

dzięki! :)


RE: Oscary 2016 - Galadh - 29-02-2016

[Obrazek: EaA2GJ0.gif]


RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016

Uczcili Williamsa jako zadośćuczynienie za to, że nie wygra.


RE: Oscary 2016 - Lawrence - 29-02-2016

(29-02-2016, 05:00)raven.second napisał(a): O, roboty!

I na szczęście oryginalny C-3PO, bez tego głupiego czerwonego ramienia. :)


RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016

Bo nie byłby podobny do Oscara.


RE: Oscary 2016 - SonnyCrockett - 29-02-2016

[Obrazek: EaA2GJ0.gif]

Baba porusza się jak Sasquatch z tego sławnego filmiku. :P


RE: Oscary 2016 - Proteus - 29-02-2016

Matt Damon nawet brody nie potrafi zapuścić ;)


RE: Oscary 2016 - Mefisto - 29-02-2016

cały ten rządek ma podobne miny :)


RE: Oscary 2016 - phonik - 29-02-2016

(29-02-2016, 05:04)SonnyCrockett napisał(a): [Obrazek: EaA2GJ0.gif]

Baba porusza się jak Sasquatch z tego sławnego filmiku. :P
Dokładnie to samo pomyślał Iniaritu i w tym właśnie momencie doznał olśnienia - jego kolejny film będzie o legendarnej wielkiej stopie :)


RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016

Boże, to się rozmnaża.


RE: Oscary 2016 - raven.second - 29-02-2016

Litości, najpierw Rock, teraz te żółte paskudy.


RE: Oscary 2016 - Proteus - 29-02-2016

Nawet jak Max Max nie wygra głównej, to jednak sześć statuetek dla takiego filmu jest bez precedensu. Mówicie co chcecie o nadmiernym politykowaniu, ale akurat kopniak w dupe i wylanie kubła zimnej wody na głowy podstarzałych członków Akademii, tylko wyjdzie kinomaniakom na dobre.


RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016

Oj tam nie kraczcie. Max wygra. Musi.
Prawda?


RE: Oscary 2016 - und3r - 29-02-2016

Na rozdaniu BAFTY jak odbierała swoją nagrodę to prowadzący skomentował "tylko wielka projektantka mogła zjawić się tu w stroju bezdomnej" czy coś w tym stylu:)

Z innej beczki... Urywki z Ex Machina zawierały mega spojlery, a podejrzewam, że w USA mało kto to widział. Słabe.


RE: Oscary 2016 - Pelivaron - 29-02-2016

O, Chudy i Buzz wręczą Oscara Pixarowi :)


RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016

To nepotyzm.


RE: Oscary 2016 - Galadh - 29-02-2016

Patrząc na to, jak "The Revenant" dostaje po dupie (dźwięk wydawał się tak pewny jak zdjęcia, montaż dźwięku raczej też, za efekty woleli nawet "Ex Machinę"...), to faktycznie zastanawia mnie, czy nie zostanie już tylko Oscar dla Leo, a poza tym stanie się coś bezprecedensowego. Get it, Miller!


RE: Oscary 2016 - Proteus - 29-02-2016

(29-02-2016, 05:10)und3r napisał(a): Na rozdaniu BAFTY jak odbierała swoją nagrodę to prowadzący skomentował "tylko wielka projektantka mogła zjawić się tu w stroju bezdomnej" czy coś w tym stylu:)

Z innej beczki... Urywki z Ex Machina zawierały mega spojlery, a podejrzewam, że w USA mało kto to widział. Słabe.

To był Stephen Fry i dostał mu się za to wpierdol publiczny za seksizm, tak że facet znowu opuścił twittera. Oczywiście to, że Fry i ta kobieta znają się i są przyjaciółmi, przeleciało ludziom nad głowami.


RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016

No i jeszcze Hart. Rock nie wystarczy?