![]() |
|
Oscary 2016 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2016 (/Thread-Oscary-2016--4167) |
RE: Oscary 2016 - raven.second - 29-02-2016 O, roboty! RE: Oscary 2016 - teufelsbrut - 29-02-2016 dzięki! :) RE: Oscary 2016 - Galadh - 29-02-2016
RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016 Uczcili Williamsa jako zadośćuczynienie za to, że nie wygra. RE: Oscary 2016 - Lawrence - 29-02-2016 (29-02-2016, 05:00)raven.second napisał(a): O, roboty! I na szczęście oryginalny C-3PO, bez tego głupiego czerwonego ramienia. :) RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016 Bo nie byłby podobny do Oscara. RE: Oscary 2016 - SonnyCrockett - 29-02-2016 ![]() Baba porusza się jak Sasquatch z tego sławnego filmiku. :P RE: Oscary 2016 - Proteus - 29-02-2016 Matt Damon nawet brody nie potrafi zapuścić ;) RE: Oscary 2016 - Mefisto - 29-02-2016 cały ten rządek ma podobne miny :) RE: Oscary 2016 - phonik - 29-02-2016 (29-02-2016, 05:04)SonnyCrockett napisał(a):Dokładnie to samo pomyślał Iniaritu i w tym właśnie momencie doznał olśnienia - jego kolejny film będzie o legendarnej wielkiej stopie :) RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016 Boże, to się rozmnaża. RE: Oscary 2016 - raven.second - 29-02-2016 Litości, najpierw Rock, teraz te żółte paskudy. RE: Oscary 2016 - Proteus - 29-02-2016 Nawet jak Max Max nie wygra głównej, to jednak sześć statuetek dla takiego filmu jest bez precedensu. Mówicie co chcecie o nadmiernym politykowaniu, ale akurat kopniak w dupe i wylanie kubła zimnej wody na głowy podstarzałych członków Akademii, tylko wyjdzie kinomaniakom na dobre. RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016 Oj tam nie kraczcie. Max wygra. Musi. Prawda? RE: Oscary 2016 - und3r - 29-02-2016 Na rozdaniu BAFTY jak odbierała swoją nagrodę to prowadzący skomentował "tylko wielka projektantka mogła zjawić się tu w stroju bezdomnej" czy coś w tym stylu:) Z innej beczki... Urywki z Ex Machina zawierały mega spojlery, a podejrzewam, że w USA mało kto to widział. Słabe. RE: Oscary 2016 - Pelivaron - 29-02-2016 O, Chudy i Buzz wręczą Oscara Pixarowi :) RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016 To nepotyzm. RE: Oscary 2016 - Galadh - 29-02-2016 Patrząc na to, jak "The Revenant" dostaje po dupie (dźwięk wydawał się tak pewny jak zdjęcia, montaż dźwięku raczej też, za efekty woleli nawet "Ex Machinę"...), to faktycznie zastanawia mnie, czy nie zostanie już tylko Oscar dla Leo, a poza tym stanie się coś bezprecedensowego. Get it, Miller! RE: Oscary 2016 - Proteus - 29-02-2016 (29-02-2016, 05:10)und3r napisał(a): Na rozdaniu BAFTY jak odbierała swoją nagrodę to prowadzący skomentował "tylko wielka projektantka mogła zjawić się tu w stroju bezdomnej" czy coś w tym stylu:) To był Stephen Fry i dostał mu się za to wpierdol publiczny za seksizm, tak że facet znowu opuścił twittera. Oczywiście to, że Fry i ta kobieta znają się i są przyjaciółmi, przeleciało ludziom nad głowami. RE: Oscary 2016 - Paszczak - 29-02-2016 No i jeszcze Hart. Rock nie wystarczy? |