![]() |
|
Oscary 2019 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2019 (/Thread-Oscary-2019--4877) |
RE: Oscary 2019 - Paszczak - 25-02-2019 Daj spokój, pisz kiedy chcesz. Jak tak dalej pójdzie i tak odechce mi się komentować. RE: Oscary 2019 - Krismeister - 25-02-2019 Dobra puszczać muzyczkę i wyłączyć mikrofon RE: Oscary 2019 - Kuba - 25-02-2019 To jeszcze Oscar za muzyke i spokój. RE: Oscary 2019 - Kryst_007 - 25-02-2019 Wstaję - 3 Oscary dla "Faworyty" stracone z czego 2 na rzecz "Czarnej Pantery". Dzięki, wracam do spania! RE: Oscary 2019 - Pelivaron - 25-02-2019 To puszczanie muzyczki i pospieszanie to będzie chyba uzależnione od tego kto wygra :) RE: Oscary 2019 - Kuba - 25-02-2019 Cuaron zabrał sie za kompletowanie hatriczka. Wracamy na prawilne tory. RE: Oscary 2019 - Pelivaron - 25-02-2019 ![]() :o RE: Oscary 2019 - Paszczak - 25-02-2019 Sawanna! To prawie jak jebany las. RE: Oscary 2019 - Krismeister - 25-02-2019 Żal.pl RE: Oscary 2019 - Paszczak - 25-02-2019 A teraz przypomnienie dlaczego to dobrze, że wygra Shallow. RE: Oscary 2019 - simek - 25-02-2019 Co to ma być że w ogóle nie pokazują nominowanych osób? Żala nie pokazali ani przez sekundę :/ RE: Oscary 2019 - Pelivaron - 25-02-2019 Jestem w szoku, że w studiu Canal+ goście się tak spuszczają nad Panterą. Serio. SERIO? SERENA WILLIAMS? :D RE: Oscary 2019 - shamar - 25-02-2019 (25-02-2019, 03:41)Persona non grata napisał(a): Już ok. Te niemieckie streamy są ekstra, bo uświadamiają, że nie ma nic gorszego niż niemiecki dubbing w oscarowych filmach. to się doskonale tyczy tego co mówiłem o grze głosem Maleka RE: Oscary 2019 - Kuba - 25-02-2019 Ten montaz dźwięku to powinien wygrac First Man. Mimo wszystko. RE: Oscary 2019 - Paszczak - 25-02-2019 Co, nie BP? RE: Oscary 2019 - Kuba - 25-02-2019 McAvoy mógłby prowadzić impreze. RE: Oscary 2019 - Krismeister - 25-02-2019 Ale James schudł RE: Oscary 2019 - Pelivaron - 25-02-2019 Akurat nagrody za dźwiek i montaż nie dziwią - CAS i MPSE też nagrodziły. RE: Oscary 2019 - Paszczak - 25-02-2019 Ograbili Panterę z kolejnej statuetki?! Skandal. RE: Oscary 2019 - Kuba - 25-02-2019 Wyczuwam mocny ból u pani z Canal za nagrode dla Cuarona. Na Twitterze i Fejsie jutro też sie zacznie, super. |