![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Negrin - 20-04-2008 Wiem, że były, ale bonusowe postacie bonusowym postaciom nie równe ;) - Mierzwiak - 23-04-2008 EDIT: Filmik usunięto z YT. Swoją drogą ludzie z Rockstara lepiej by zrobili gdyby sami wypuścili kilka takich filmików w HD, takie kamerówki nikogo by nie obchodziły. - Snuffer - 23-04-2008 Oł. Mocne - nie mogę się doczekać wersji na Peceta :D - Don Vito - 23-04-2008 Z tego co się słyszałem , to ma nie być wersji PC ale nie wierzę w to. - Gal Anonim - 23-04-2008 Ta, tak samo jak miało nie być "Mass Effect" i "Assassins Creed", a wychodzą wersje rozszerzone, nie mówiąc już o poprzednich GTA. Takie ploty latają zawsze, a wyjście GTA IV na PC to tylko kwestia czasu. - Snuffer - 23-04-2008 Ba, przed końcem roku powinno wyjść, bo konwersja no to kwestia czasu. A czy grał ktoś w Mass Effect? KotoR to jedna z moich ulubionych gier, a Mass Effect to z tego co słyszałem Kotor, tylko że w FPS i nie w uniwersum Star Warsów :) - Mierzwiak - 23-04-2008 Kolejny gameplay GTA IV: Cholera, co prawda jakość nie jest najlepsza, ale grafika wygląda pięknie z tym oświetleniem. Spieszcie się z oglądaniem bo usuną. - Don Vito - 23-04-2008 Właśnie przeglądałem sobie opisy Euro 2008 i krew mnie zalewa. Kiedy EA przestanie odgrzewać tego pięcioletniego kotleta? Znowu ta sama grafika, ten sam gameplay. Kiedy wypuszczą nextgenową Fifę na PC? To jest po prostu żenada... :evil: - military - 24-04-2008 Ich tlumaczenie jest takie, ze tylko 10% komputerow to nextgenowce. Czyli mowia to samo, co rok temu i dwa lata i trzy... Mozna pomyslec, ze od dekady nikt nie kupil nowego komputera. :) Ale nawet jesli tak, to mogliby dac mozliwosc zainstalowania dwoch wersji graficznych. Dzisiaj konwersja z PS2 to cos troche jednak smieszno-tragicznego... - Mierzwiak - 24-04-2008 Co za idiotyzm... przecież mecze piłki nożnej to 22 piłkarzy, bramka, piłka i trybuny. Nawet przy wygenerowaniu wyjątkowo ładnych kibiców wymagania nie powinny być duże... no tak, chwila, mówimy o grach EA, które słyną z beznadziejnych, niezbyt dobrze zoptymalizowanych silników. Chyba że coś się zmieniło odkąd ostatni raz grałem w jakąś ich grę. - Dr_Bakier - 24-04-2008 jeśli chodzi o konsole to inaczej stoją sprawy. Nowa FIFA jest lepsza niż PES (szczególnie na PS3 gdzie w nowego PESa nie da sie grac). Spod skrzydeł EA wyszły niedawno dwie świetne gierki: Nowy Burnout i Army of Two a w zapowiedziach horrorów króluje mix ALiens i the Thing czyli Dead Space. jak dla mnie obecnie EA obok Ubisoftu dzieli i rządzi, a firmy które rozkładały karty jeszcze parę (paręnaście) lat temu (Namco, Konami i Capcom) straciły swoją silną pozycje. - Negrin - 24-04-2008 Oczywiście, że EA dzieli i rządzi, bo ma kasę. Owszem, czasem coś im się uda, ale ich filozofia jest koszmarna. Swoją drogą obok EA i Ubisoftu zapomniałeś o Activision. A co się tyczy piłki nożnej to rzeczywiście najwyraźniej Konami dało ciała z tegoroczym PES-em. Natomiast wszystko wskazuje na to, że "odkupiło się" wersją na Wii z potencjalnie _naprawdę_ innowacyjnym, "strategicznym" sterowaniem. W razie, gdyby kogoś ciekawiło: http://wii.ign.com/dor/objects/827202/konami-soccer-game/videos/PESwii_101107.html Zresztą PES 2008 Wii to mój najbliższy zakup :) - Don Vito - 27-04-2008 Szykuje się kolejny skandal. Trudno mi uwierzyć, że po skandalu dotyczącym erotycznego moda w San Andreas Rocstar odważył się zrobić coś takiego. Nie zdziwię się, jeśli tego nie będzie w grze, a potem wyjdzie jakiś mod. - Hitch - 27-04-2008 Mysle, ze Rockstar chcial tym samym pokazac co mysli o cenzorach i kategoriach wiekowych. Po tylu sukcesach (zasluzonych) wiedza juz jaka armia graczy za nimi stoi. I tak beda mieli rekordowa sprzedaz, niezaleznie czy gra dostanie AO. - Don Vito - 27-04-2008 Ale i tak będzie niezły skandal. Chyba zacznę śledzić newsy dotyczące tej gry :) Jednak sceny seksu znajdą się w grze - oglądałem jakąś wideorecenzję, gdzie mignęła "zabawa w samochodzie". EDIT: Czy w GTA IV też będą dziewczyny do podrywania? ;) - Snuffer - 27-04-2008 Bedą ;) Mój kolega ma betę z mało legalnego źródła, wczoraj panienki rwaliśmy :P - Negrin - 27-04-2008 Hitch napisał(a):I tak beda mieli rekordowa sprzedaz, niezaleznie czy gra dostanie AO.Gdyby dostało AO, Sony i Microsoft odmówiłyby wydania gry na ich konsole. Nie sprzedawałyby ich także największe sieci handlowe. - Don Vito - 27-04-2008 Snuffer napisał(a):Bedą ;) I co potem? Jest ujęcie na dom i krzyki zadowolonej panny, czy coś więcej? - Snuffer - 27-04-2008 Nie doszliśmy tak daleko :lol: To jest Beta i praktycznie żeby zamiast budynków nie było kwadratów to trzeba iść na piechotę, do tego gra strasznie się tnie, więc ze złością odrzuciliśmy kontroler :P - Mierzwiak - 28-04-2008 Don Vito napisał(a):Czy w GTA IV też będą dziewczyny do podrywania? ;)Nie pamiętam czy dziewczyny, ale możesz wziąć dziwkę z ulicy i obserwować jak schyla się do krocza gł. bohatera wykonując ruchy głową 8) |