Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Negrin - 20-04-2008

Wiem, że były, ale bonusowe postacie bonusowym postaciom nie równe ;)


- Mierzwiak - 23-04-2008

EDIT: Filmik usunięto z YT.

Swoją drogą ludzie z Rockstara lepiej by zrobili gdyby sami wypuścili kilka takich filmików w HD, takie kamerówki nikogo by nie obchodziły.


- Snuffer - 23-04-2008

Oł. Mocne - nie mogę się doczekać wersji na Peceta :D


- Don Vito - 23-04-2008

Z tego co się słyszałem , to ma nie być wersji PC ale nie wierzę w to.


- Gal Anonim - 23-04-2008

Ta, tak samo jak miało nie być "Mass Effect" i "Assassins Creed", a wychodzą wersje rozszerzone, nie mówiąc już o poprzednich GTA. Takie ploty latają zawsze, a wyjście GTA IV na PC to tylko kwestia czasu.


- Snuffer - 23-04-2008

Ba, przed końcem roku powinno wyjść, bo konwersja no to kwestia czasu.
A czy grał ktoś w Mass Effect? KotoR to jedna z moich ulubionych gier, a Mass Effect to z tego co słyszałem Kotor, tylko że w FPS i nie w uniwersum Star Warsów :)


- Mierzwiak - 23-04-2008

Kolejny gameplay GTA IV:

Cholera, co prawda jakość nie jest najlepsza, ale grafika wygląda pięknie z tym oświetleniem. Spieszcie się z oglądaniem bo usuną.


- Don Vito - 23-04-2008

Właśnie przeglądałem sobie opisy Euro 2008 i krew mnie zalewa. Kiedy EA przestanie odgrzewać tego pięcioletniego kotleta? Znowu ta sama grafika, ten sam gameplay. Kiedy wypuszczą nextgenową Fifę na PC? To jest po prostu żenada... :evil:


- military - 24-04-2008

Ich tlumaczenie jest takie, ze tylko 10% komputerow to nextgenowce. Czyli mowia to samo, co rok temu i dwa lata i trzy... Mozna pomyslec, ze od dekady nikt nie kupil nowego komputera. :) Ale nawet jesli tak, to mogliby dac mozliwosc zainstalowania dwoch wersji graficznych. Dzisiaj konwersja z PS2 to cos troche jednak smieszno-tragicznego...


- Mierzwiak - 24-04-2008

Co za idiotyzm... przecież mecze piłki nożnej to 22 piłkarzy, bramka, piłka i trybuny. Nawet przy wygenerowaniu wyjątkowo ładnych kibiców wymagania nie powinny być duże... no tak, chwila, mówimy o grach EA, które słyną z beznadziejnych, niezbyt dobrze zoptymalizowanych silników. Chyba że coś się zmieniło odkąd ostatni raz grałem w jakąś ich grę.


- Dr_Bakier - 24-04-2008

jeśli chodzi o konsole to inaczej stoją sprawy. Nowa FIFA jest lepsza niż PES (szczególnie na PS3 gdzie w nowego PESa nie da sie grac). Spod skrzydeł EA wyszły niedawno dwie świetne gierki: Nowy Burnout i Army of Two a w zapowiedziach horrorów króluje mix ALiens i the Thing czyli Dead Space. jak dla mnie obecnie EA obok Ubisoftu dzieli i rządzi, a firmy które rozkładały karty jeszcze parę (paręnaście) lat temu (Namco, Konami i Capcom) straciły swoją silną pozycje.


- Negrin - 24-04-2008

Oczywiście, że EA dzieli i rządzi, bo ma kasę. Owszem, czasem coś im się uda, ale ich filozofia jest koszmarna. Swoją drogą obok EA i Ubisoftu zapomniałeś o Activision.

A co się tyczy piłki nożnej to rzeczywiście najwyraźniej Konami dało ciała z tegoroczym PES-em. Natomiast wszystko wskazuje na to, że "odkupiło się" wersją na Wii z potencjalnie _naprawdę_ innowacyjnym, "strategicznym" sterowaniem. W razie, gdyby kogoś ciekawiło:

http://wii.ign.com/dor/objects/827202/konami-soccer-game/videos/PESwii_101107.html

Zresztą PES 2008 Wii to mój najbliższy zakup :)


- Don Vito - 27-04-2008

Szykuje się kolejny skandal. Trudno mi uwierzyć, że po skandalu dotyczącym erotycznego moda w San Andreas Rocstar odważył się zrobić coś takiego. Nie zdziwię się, jeśli tego nie będzie w grze, a potem wyjdzie jakiś mod.


- Hitch - 27-04-2008

Mysle, ze Rockstar chcial tym samym pokazac co mysli o cenzorach i kategoriach wiekowych. Po tylu sukcesach (zasluzonych) wiedza juz jaka armia graczy za nimi stoi. I tak beda mieli rekordowa sprzedaz, niezaleznie czy gra dostanie AO.


- Don Vito - 27-04-2008

Ale i tak będzie niezły skandal. Chyba zacznę śledzić newsy dotyczące tej gry :)

Jednak sceny seksu znajdą się w grze - oglądałem jakąś wideorecenzję, gdzie mignęła "zabawa w samochodzie".

EDIT:

Czy w GTA IV też będą dziewczyny do podrywania? ;)


- Snuffer - 27-04-2008

Bedą ;)
Mój kolega ma betę z mało legalnego źródła, wczoraj panienki rwaliśmy :P


- Negrin - 27-04-2008

Hitch napisał(a):I tak beda mieli rekordowa sprzedaz, niezaleznie czy gra dostanie AO.
Gdyby dostało AO, Sony i Microsoft odmówiłyby wydania gry na ich konsole. Nie sprzedawałyby ich także największe sieci handlowe.


- Don Vito - 27-04-2008

Snuffer napisał(a):Bedą ;)
Mój kolega ma betę z mało legalnego źródła, wczoraj panienki rwaliśmy :P

I co potem? Jest ujęcie na dom i krzyki zadowolonej panny, czy coś więcej?


- Snuffer - 27-04-2008

Nie doszliśmy tak daleko :lol:
To jest Beta i praktycznie żeby zamiast budynków nie było kwadratów to trzeba iść na piechotę, do tego gra strasznie się tnie, więc ze złością odrzuciliśmy kontroler :P


- Mierzwiak - 28-04-2008

Don Vito napisał(a):Czy w GTA IV też będą dziewczyny do podrywania? ;)
Nie pamiętam czy dziewczyny, ale możesz wziąć dziwkę z ulicy i obserwować jak schyla się do krocza gł. bohatera wykonując ruchy głową 8)