Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


RE: Gorące wieści, plotki itp. - srebrnik - 12-04-2018

Nie do końca pierwsza od 37 lat polska produkcja. Znaczy - zależy jak na to patrzeć, ale jednak "Pianista" był trochę polski.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - simek - 12-04-2018

Przy czym jak dla mnie dostanie się do konkursu głównego w Cannes o niczym nie świadczy, bo tam nigdy nie było selekcji po prostu najlepszych filmów przed światową premierą, wybierano co tam się komisji podobało. Co roku jest masa azjatyckiego szrotu o którym nikt nie pamięta jeśli nie dostanie żadnej nagrody, do tego są twórcy, którzy wykupili chyba dożywotni karnet na pokazywanie swoich filmów w konkursie, jak bracia Dardenne. Oczywiście Cannes to potężna marka i dzięki temu jest świetnym miejscem na premiery naprawdę dobrych filmów, ale jakbym miał zebrać najlepsze filmy z Cannes z ostatnich 15 lat, to większość chyba byłaby tych pokazywanych poza konkursem, albo nie w głównej selekcji. Co do samych werdyktów, zazwyczaj ciekawsze filmy dostają nagrody za reżyserię i aktorskie, a Złota Palma tylko od czasu do czasu powędruje do świetnych tytułów.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Pelivaron - 17-04-2018

https://movieweb.com/christy-martin-movie-female-boxer-amy-schumer/

Schumer celuje w nominację do Oscara? :) Wg mnie spokojnie może pójść drogą Robbie, rola idealna.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - zombie001 - 19-04-2018

Można ich lubić/nie lubić, ale trzeba przyznać, że chłopacy nieźle się rozwijają. Od speców od kaskaderki do reżyserów, którzy dostają całkiem ciekawe propozycje (jak Leitch), czy też konsekwentnie rozwijają stworzone przez siebie marki (Stahelski):

http://variety.com/2018/film/news/david-leitch-the-division-jessica-chastain-jake-gyllenhaal-deadpool-2-1202764110/


Leitch przed Divsionem - który swoją drogą średnio mnie interesuje - nakręci oczywiście ten spin-off z The Rockiem i Stathamem. Podobno pracuje też nad ewentualnym sequelem Atomowej Blondi.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 19-04-2018

No i przede wszystkim zarówno Leitch, jak i Stahelski mają coś, co można nazwać stylówą. W dobie robionych na jedno kopyto akcyjniaków, gdzie trudno odróznić jeden od drugiego, to na pewno spory plus.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 19-04-2018

Nie tylko tym panom kariera po woli nabiera rozpędu: http://www.filmweb.pl/news/Lionsgate+kusi+re%C5%BCysera+%22Nightwinga%22+gr%C4%85+%22Borderlands%22-127872

Chris McKay tym razem przymierzany jest do adaptacji "Borderlands", film ma być mieszanką klimatów "Mad Maxa" i "Guardians of the Galaxy" i dostanie kategorię R.
Brzmi ciekawie, McKay co prawda niby nadal pracuje nad scenariuszem "Nightwinga", ale sam nie ukrywa, że zanim wejdzie na plan jeszcze wiele czasu minie, ma jednak wcześniej przygotować D&D. Ja "Lego Batman" bardzo lubię podobnie samego Chrisa i mam wrażenie, że gość jest typem twórcy który przede wszystkim chce czerpać masę frajdy ze swojej pracy i kocha materiały źródłowe swoich dzieł (choć Saurony i inne Voldemorty niech se w przyszłości daruje). Chętnie zobaczę jak rozwinie mu się kariera.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 24-04-2018

http://www.indiewire.com/2018/04/luca-guadagnino-suspiria-dakota-johnson-therapy-1201955909/

Noo czekam :D Bardzo brakuje mi tego filmu w Cannes, oby premiera przypadła na początek jesieni a Guadagnino znowu mnie zachwycił, gość ma wielki potencjał a po CMBYN moje wieczne zainteresowanie.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Arahan - 25-04-2018

Miałem mieć to w dupie, ale w sumie nie wygląda źle. Wychodzi na to, że tym razem to Daniel jest palantem, który ubzdurał sobie, że ma misję, a Johnny jest staczającym się byłym mistrzem, który chce stworzyć coś nowego, ale zna tylko siłowy sposób. 

To wcale nie musi być takie tragiczne.






RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 26-04-2018

New Line planuje ekranizację "Wielkiego Marszu" Kinga:
https://movieweb.com/the-long-walk-movie-stephen-king-new-line/

Materiał na ponure, dystopijne s-f, ale znajac życie, zrobią to na modłę "Hunger Games". ;)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - harlequinade - 29-04-2018

Hardy znowu przeraża na insta:

[Obrazek: x11x5odm0uu01.jpg]


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 29-04-2018

To powinno być w Mega Fota dziale.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 03-05-2018

Bill Cosby i Roman Polanski "wyrzuceni" z Akademii:
http://variety.com/2018/film/awards/film-academy-expels-bill-cosby-and-roman-polanski-from-membership-1202797252/


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Dr Strangelove - 03-05-2018

Przynajmniej trzymają się parytetów. Dwóch facetów, jeden biały drugi czarny.
Pozostaje bojkot Oskarów. Jakieś politycznie poprawne miernoty będą wyrzucać geniuszy kina.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Krismeister - 03-05-2018

Streep już nie krzyczy?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Badus - 03-05-2018

Oscary od kilku lat po mnie spływają, tym bardziej będą spływały teraz.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - simek - 03-05-2018

O ile w przypadku Cosby'ego czas na taki gest jest odpowiedni, bo gość dopiero co usłyszał w sądzie, że jest winny, tak wywalenia Polańskiego po tylu latach nie rozumiem.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 03-05-2018

Wygląda to zabawnie zwłaszcza w kontekście jego Oscara z 2003. Wtedy jakoś nikt w Hollywood nie miał z nim problemu. Ech. :)

Nie wspominam już o tym, że w '81 dostał nominację za reżyserię "Tess", kiedy afera z jego udziałem była przecież dosyć świeża.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 03-05-2018

Bijąc się w pierś przyznam, że myślałem, że Polańskiego już dawno tam nie ma.
Co do drugiego delikwenta - w pełni popieram i zdziwiłbym się jakby było inaczej.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Badus - 03-05-2018

Może to pokłosie antypolskiej nagonki przez wiadomą grupę polityczno-religijną #spiskowateoriadziejow #foliarze


RE: Gorące wieści, plotki itp. - PropJoe - 03-05-2018

Dziwne rzeczywiście, że akurat Polańskiemu się oberwało rykoszetem. Zmienił się ostatnio przewodniczący Akademii, swoją drogą przecież też oskarżany o molestowanie i oczyszczony z zarzutów kilka tygodni temu. Może to jego inicjatywa. 

Nie widzę powodu, żeby wpłynęło to jakoś szczególnie na mój stosunek do Oscarów i Holly. Polańskiego też mi nie jest szkoda. Z drugiej strony, nawet jeśli w formie ostatnio był takiej sobie, szkoda jeśli utrudni mu to jeszcze bardziej robienie kolejnych filmów. 

Już by lepiej Allena wywalili.;)