![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Hitch - 16-11-2013 Cytat:Hitch moze potwierdzić/zaprzeczyć Potwierdzam. O ile wykonanie był tak kiepawe, że aż się smutno robiło tak sam gejmplej trzymał się wytyczonego toru. Nie było mowy o przeciwnikach widzących przez ściany czy drzwi. Na PC można było się tylko przyczepić z technicznych rzeczy do optymalizacji. Gra wygląda jak wygląda, a potrafiła się ostro przycinać na ówcześnie dobrym sprzęcie. Dla porównania takie oba "Arkhamy" chodziły bez zająknięcia. RE: Gry - Khet - 16-11-2013 Cytat:No cóż - gram mimo wszystko, bo to jest DOBRA gra, tylko kiepawo wykonana. I, niestety, wygląda za bardzo jak Fallout New Vegas, co często wybija mnie z gry. Na początku myślałem, że to tylko ogólny styl; korzystali chyba z tego samego silnika, więc to zrozumiałe. Coraz bardziej jednak wydaje mi się, że tu przeniesiono całe tekstury czy obiekty z F:NV. Gra wyszła na rok przed New Vegas, tworzona była pod skrzydłami innego wydawcy i przede wszystkim na innym silniku: Unreal Engine 3. RE: Gry - Gal Anonim - 16-11-2013 No tak, ale Obsidian robił, więc teoretycznie jest tam jakiś powód by móc tak pomyśleć. Ale nie patrząc czy grając w obie gry, bo ja tam nie widzę żadnych podobieństw (chyba, że - jak już mowilem - do Mass Effect, bo te sa dosc oczywiste). A FALLOUT NEW VEGAS powstalo na silniku Bethesdy, tym od Fallout 3 i pewnie któregoś TESa - silnik sie nazywa chyba Gamebyro czy Gamewyro czy jakoś tak :P Na penwo na G. RE: Gry - military - 16-11-2013 Rzeczywiście silnik inny niż w FNV, ale wygląd bardzo podobny - pewnie ci sami artyści. Te gry wyglądają praktycznie identycznie. ![]() ![]() ![]() ![]() RE: Gry - Gal Anonim - 16-11-2013 Wątpie, że ci sami. NEW VEGAS jest na silniku BETHESDY i zachowuje ich styl graficzny. Obie gry po prostu to przykłady gier w celujących we w miarę realistyczny styl przy średniej jakości grafiki (choć AP zapamiętałem jako mający lepsze twarze, podczas gdy w F3 i NV 3/4 ludzi wygląda jak kartofle ;)). Inna sprawa, że widząc je w ruchu nigdy bym tych gier nie pomylił ze sobą. :) RE: Gry - Khet - 16-11-2013 (16-11-2013, 23:27)Crov napisał(a): silnik sie nazywa chyba Gamebyro czy Gamewyro czy jakoś tak :P Na penwo na G.Gamebryo. Chociaż ja mam na niego bardziej adekwatne określenie, też na G.:) W wypadku NV mamy do czynienia z niemal stu procentowym recyklingiem modeli i animacji z F3. W przypadku AP zaś jest najpewniej tak, jak pisze Crov - próba stworzenia względnie realistycznego stylu oprawy, przy dość niskim budżecie i takich sobie umiejętnościach. Na obronę military'ego muszę powiedzieć, że gdy te kilka lat temu pokazały się pierwsze materiały z New Vegas, to też Alpha Protocol mi na myśl przyszło, ale właśnie głównie z powodu całej kolorystyki. Efekt raczej niezamierzony, bo przy produkcji New Vegas chcieli po prostu zerwać ze sraczkowatymi odcieniami i ogólnie szaro-burym stylem Fallouta 3. RE: Gry - military - 17-11-2013 Nie chodzi mi tylko o kolorystykę, ale o: - raczej pokraczne sylwetki postaci, które mają kij w tyłku (F3 było lepsze pod tym względem od FNV); - plastikową skórę; - kiepawe tekstury; - koślawą animację; - równie kiepskie nałożenie włosów na twarze (brody, fryzury itp.); - ten specyficzny "odblask" przy jednoczesnym nałożeniu "brudu"; - bardzo podobne tekstury na elementach elektronicznych - komputerach itp. Możecie powiedzieć, że tekstura klawiatury będzie wyglądała zawsze tak samo, ale tutaj i model, i tekstura wyglądają bardzo podobnie. Przeca to jest identico, to wygląda jak różne etapy tej samej gry: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
RE: Gry - military - 19-11-2013 The Darkness 2 - czemu to nie jest jedna z najlepiej sprzedających się, najwyżej ocenianych gier generacji? Toż to absolutne arcydzieło pod każdym względem - rzecz po prostu bezbłędna. Od walki, w której czuję się jak jakiś bóg wojny, przez rewelacyjną oprawę, po świetne postaci z jasnymi motywacjami, fantastyczne dialogi i fenomenalny klimat. To jest mała perełka, która po prostu was zniszczy, jeśli tylko dacie jej szansę. Jedna z Gier Generacji - i dla mnie totalne zaskoczenie, bo wiele po niej nie oczekiwałem. 14/10 RE: Gry - Perfik - 22-11-2013 Game of Thrones od Telltale? Już się nie mogę doczekać :) http://uk.ign.com/articles/2013/11/21/telltale-is-developing-a-game-of-thrones-game RE: Gry - Mefisto - 26-11-2013 http://www.grudgementdayboxinggame.com/# RE: Gry - Huntersky - 29-11-2013 Saints Row The Third - w końcu postanowiłem dokończyć - i w wciągnęło mnie do reszty. Nie jest to poziom GTA, brakuje równie ciekawego świata, fizyki, modelu jazdy i mistrzowskiego szlifu. Ale nie można powiedzieć, że nie wykorzystuje swojego potencjału, wręcz przeciwnie, na każdym kroku stara się dostarczyć jak najwięcej zabawy. Nie ma więc sytuacji, że dostajemy na dwie misje samochód Bonda, a potem pa-pa, można sobie o nim tylko pomarzyć. Nie jest też tak, że czołgi i myśliwce dostępne są w tylko jednym, mocno strzeżonym miejscu i nie znajdują zastosowania w kampanii. Kierowałeś w jakimś zadaniu motorem rodem z Trona? Super, zaraz po niej zostanie dostarczony do garażu i będzie dostępny na telefon, tak samo jak czołgi, powietrzne skutery i pionowzloty z laserowym działem. Rozwala humor - oczywiście przez większość czasu jest maksymalnie klozetowy, niekiedy za bardzo, ale można też znaleźć perełki, jak np. misja w wirtualnej rzeczywistości, pełna świetnych zwrotów akcji (w niej też chyba pierwszy raz w historii gier można wcielić się w... biegający sedes) albo ostatnie zadanie. Na plus też wreszcie dobry i przyjemny kreator postaci, chyba najlepszy z jakim miałem do czynienia: Mocne 8/10 i serduszko. Koniecznie muszę zapoznać się z IV, która ponoć jeszcze bardziej rozbija bank (i dodaje supermoce). SRTT to także najlepszy remake klasycznych czołgów z orzełkiem: RE: Gry - Khet - 30-11-2013 Na PSStore sporo weekendowych obniżek na starsze/mniejsze tytuły: http://www.pssite.com/news-29698-szal_weekendowych_obnizek_na_playstation_store.html Niektóre jak najbardziej warte uwagi, szczególnie jeśli ma się dodatkowo PS+. 15-18 zł za niektóre tytuły to właściwie darmocha. RE: Gry - Snappik - 30-11-2013 Battlefield 4 Za wiele nie pograłem bo w singlu ledwo 2 misje, a w multi 10 rund, natomiast...wstyd, że EA wypuszcza na rynek tak niedorobiony produkt. Błędów, crashów, niedoróbek jest bez liku (pomijam denność singla). To najgorszy technicznie produkt w tym roku w cenie full-prize AAA. ![]() A szkoda bo rozmach w multi jest niesamowity, tylko co z tego skoro na niezłym sprzęcie gra tnie się jak skurczybyk i wysypuje po kilku minutach? Tu trzeba patcha i najlepiej jakieś rekompensaty np. miesięczny XP boost ;) RE: Gry - Joe Chip - 02-12-2013 Podobno Call of Duty: Ghost w wydaniu PC wygrywa w tej niechlubnej rywalizacji. RE: Gry - simek - 02-12-2013 Widziałem u kumpla CoD: Ghost, nie wiem jak z niezawodnością, ale grafika woła o pomstę do nieba - podobnej jakości drzewka i kamienie to widziałem chyba już w Morrowindzie. RE: Gry - Khet - 02-12-2013 RE: Gry - military - 02-12-2013 Właśnie skończyłem CoD: Black Ops - i gra urywa jaja. Jedna z najlepszych singlowych kampanii generacji. Fabuła, klimat, dynamika - wszystko na szóstkę z plusem. Zdziwiłem się, ale ten CoD ma świetnych bohaterów (Sam Worthington, Ed Harris, Gary Oldman) i wciągającą, elegancko poprowadzoną historię! Gra miota graczem między Kubą, Wietnamem, Rosją i paroma innymi miejscówkami - zawsze jest coś nowego, coś ciekawego, zwłaszcza że to lata 60., czyli klimat po prostu rozwala ekran. Wady? Trochę za dużo sekwencji prowadzonych jak po sznurku (tzn. nie strzelanie - strzelanie korytarzowe jest OK, zwłaszcza w tak dynamicznym wydaniu - ale fabularne fragmenty chodzenia wzdłuż korytarza), jeden fatalny etap skradankowy, trochę niewidzialnych ścian. Grafika momentami świetna, momentami słaba, ale na to się nie zwraca uwagi, bo ta gra po prostu wsysa. Fun factor: 10/10. Czy trzeba czegoś więcej? Najlepsze fragmenty: strzelanie na motorze a la T2, rozwałka w Wietnamie do Stonesów albo Fortunate Son. Fuck yeah! RE: Gry - Gal Anonim - 06-12-2013 Wonziu dalej gra w BEYOND, a ja bardzo lubie jego suche podejście do tej gry i do tego sama gra jest niesamowicie zabawna. Autnetycznie, jak patrze na to, co się w niej dzieje to dawno się tak nie śmiałem. Szalone nastolatki znęcające sie nad główną bohaterką, bo przyniosła im ksiązkę Edgara Allana Poe to dopiero poczatek. Ta przerysowana, przegięta powaga i pretensjonalność Cage'a (np. dramatyczna muzyka, gdy dzieciak naciera Jodie sniegiem) miażdży moją przeponę! :D Szczerze - bez żadnej przekory - zastanawiam się, jak ktoś może tę grę naprawdę na powaznie docenić jako 'mocną historię' albo 'poważną historię'. RE: Gry - military - 06-12-2013 Mnie rozdupiło w tym filmiku przewracanie się w łóżku na prawy albo lewy bok. TO SIĘ NAZYWA GRA! RE: Gry - MOLQ - 06-12-2013 http://polygamia.pl/Polygamia/1,107185,15087930,Wreszcie_potwierdzono_date_premiery_pierwszego_epizodu.html |