![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - patyczak - 05-01-2014 Ale chyba lepiej gdyby gra była dłuższa a przeciwników więcej i dusze zbierałoby się za pojedynczych wrogów, a nie za każdego tego samego dwadzieścia razy. Bo tak jak jest, to wygląda mi to na sztuczne wydłużanie gry:) RE: Gry - Mr. Puma - 05-01-2014 (05-01-2014, 21:12)patyczak napisał(a): Ale chyba lepiej gdyby gra była dłuższa a przeciwników więcej i dusze zbierałoby się za pojedynczych wrogów, a nie za każdego tego samego dwadzieścia razy. Bo tak jak jest, to wygląda mi to na sztuczne wydłużanie gry:) Nie, gra nie jest sztucznie wydłużona. Dusze nam są potrzebne do soul level, wiec gdy zostajemy zabicie przez wroga, licznik dusz zostaje wyzerowany i odradzamy się przy ognisku, a wtedy przeciwnicy także się odradzają. Gdyby się nie respawnowali to awansowanie na wyższy level było by zbyt toporne, a tak można podbić sobie SL na nowo. RE: Gry - Gal Anonim - 06-01-2014 Robi się konkurencja dla FTLa i wygląda naprawdę apetycznie: http://galactic-princess.com/ RE: Gry - military - 07-01-2014 Jeśli byłoby wam mało fabularnego burdelu w uniwersum Aliena, nadchodzi gra Alien: Isolation. Piętnaście lat po wydarzeniach z filmu Obcy™: Ósmy pasażer Nostromo, córka Ellen Ripley, Amanda, rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji, mającej na celu odkrycie prawdy o zniknięciu jej matki. Jako Amanda, będziesz przemierzać niestabilny świat wokół siebie i stykać się ze spanikowanymi, zdesperowanymi mieszkańcami i nieprzewidywalnymi, bezwzględnymi obcymi. Jaki będzie twist? Obcy zarazi ją rakiem, na który umrze w wieku 56 lat? W każdym razie - fabularnie będzie zapewne dno, ale sama gra może być dobra, bo ma być w klimacie pierwszego Obcego, a nie Aliensów. Pewnie po to wciskają tu córkę Ripley - żeby skopiować klimat czy całe wątki.:) A jako że ja czuję do serii miętę i z przyjemnością przeszedłem nawet Colonial Marines, pewnie i tego nie odpuszczę. Zwłaszcza że ma być też na obecnej generacji (wbrew wcześniejszym zapowiedziom). Okładka spoko.
RE: Gry - Proteus - 07-01-2014 Pierwsze wrażenia z Alien Isolation: http://www.pcgamer.com/previews/alien-isolation-preview-hands-on-with-creative-assemblys-ambitious-sci-fi-horror/ I zwiastuny: RE: Gry - military - 07-01-2014 Rayman Origins - do tej pory myślałem, że Donkey Kong Country Returns to platformówka generacji, ale zmieniam zdanie. RO jest lepszy - z dwóch względów. Nie chciałem wyrzucić joypada przez okno z frustracji poziomem trudności, a sterowanie nigdy nie zawodziło. Poza tym gra jest piękna, przezabawna, a w późniejszych etapach dość trudna. No i soundtrack ma niesamowity, choć seria zawsze na tym polu błyszczała. To ciekawe, że nie w wielkich, "hollywoodzkich" grach muzyka jest już tak przewidywalna, że aż nudna, a małe, skromne platformówki to pole do popisu dla kompozytorów. No, choć RO nie jest taki mały - ma chyba najdłuższe na świecie napisy końcowe. Anyway - 9/10. Do dychy brakło większego zróżnicowania "światów" i lepiej zaprojektowanych bossów. Warto zagrać choćby dla samego soundtracku. RE: Gry - patyczak - 07-01-2014 Ależ fajnie się ten Alien zapowiada:D Ponoć bohaterka nie ma mieć nawet broni. RE: Gry - Mr. Puma - 08-01-2014 Jest szansa, że wyjdzie z tego porządny survival horror. A jak wiemy, na rynku dawno nie mieliśmy porządnego horroru, po którym można było by narobić w zbroje. Cieszy mnie fakt, iż gra będzie miała stritce survivalowy charakter. Dość mamy biegania i strzelania do armatniego mięsa. Tu będzie trzeba kombinować, więcej uciekania niż otwartych starć. Po cichu liczę, że klimat dopisze, no bo w końcu uniwersum zobowiązuje. Jeśli twórcy wykorzystają potencjał, mianowicie - aspekt survivalowy, zadbają o klimat i jeszcze o fabułę, myślę, że jest duża szansa, że otrzymamy solidnego otwieracza naszych szczęk. I oby tylko jak najdłużej były rozdziawione. Póki co czekam na konkrety. RE: Gry - Huntersky - 08-01-2014 Survival survivalem, ale są kultowe wyłupiaste crt-ki i staroświeckie zakłócenia obrazu. Nawet jeśli wyjdzie shit, to przynajmniej dostaniemy pięknie wyglądającą stylistyczną kopię pierwszego Aliena. A po Wiedźminie to chyba druga gra, na którą faktycznie teraz czekam. RE: Gry - Proteus - 08-01-2014 Widomo xenomorpha RE: Gry - Turus - 08-01-2014 (07-01-2014, 22:27)military napisał(a): do tej pory myślałem, że Donkey Kong Country Returns to platformówka generacjiNajlepszą platformówką a właściwie najlepszymi są Super Mario Galaxy. W sumie to jedne z lepszych gier ever jakie grałem. RE: Gry - Gal Anonim - 16-01-2014 MÓJ BOZE TWORCY HITMANA MOWIA O NWOYM HITMANIE NIC KONKRETNEGO ALE WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJE (żeby liczyc, ze po ABSOLUTION się odkują) http://hitman.com/open-letter-to-hitman-fans/?age-verified=2230a723d9 That means we’re packing in an extreme level of detail on the largest levels we have ever built for a Hitman game. We’ve adopted an open, non-linear level design approach to the game, ensuring the game will play out across huge, checkpoint-free, sandbox levels. Our aim is to create living, breathing and believable levels which will allow gamers to play around with the AI to create those unique moments every fan of the Hitman franchise loves. You will also be glad to hear that we have removed 47’s magic pockets. We believe that’s all we need to say about that subject. Dla mnie to brzmi jak: "Popełniliśmy błędy przy ABSOLUTION. Sory, już je naprawiamy." <3 <3 <3 RE: Gry - military - 17-01-2014 A mnie to brzmi jak "ekipa od Absolution dostała kopa w tyłek, do serii wracają twórcy PRAWDZIWEGO Hitmana".;) RE: Gry - Gal Anonim - 17-01-2014 Ale to ci sami ludzie byli cały czas. :) RE: Gry - military - 17-01-2014 No pacz pan, ta gra była tak inna, że byłem przez cały czas przekonany, że marka trafiła do kogoś spoza IO, a przynajmniej spoza ekipy odpowiedzialnej za resztę Hitmanów. RE: Gry - Gal Anonim - 17-01-2014 Dokładnie, tez tak myslałem, ale właśnie ostatnio wyczytałem w internecie, że jednak nie. Wydaje mi się, że w ABSOLUTION po prostu był duży wpływ producentów i szefostwa, bo ta gra (i drugi KANE & LYNCH) powstała po kupieniu IO Interactive przez Square Enix. Brzmi to logicznie, bo IO przez wszystkie cztery części nie próbowali upraszczać rozgrywki (tylko ją usprawniać), a gry i tak zarabialy na siebie. Dopiero w piątej części to się zmieniło, właśnie po przejęciu firmy i ktoś wyraźnie chciał zrobić z tej serii giganta AAA. (M.in. był plan robienia jednego Hitmana rocznie dzieląc pracę nad serią na dwie firmy wzorem Call of Duty.) RE: Gry - Mefisto - 17-01-2014 http://www.letsplaysnes.com/play-cliffhanger-online/ RE: Gry - Gal Anonim - 18-01-2014 Pograłem wczoraj pięć minut w BROKEN AGE, przygodówkę od Schaffera. Tak, tą, ktorą sfinansowano na Kickstarterze. Póki co wyszedł pierwszy epizod. I co? I ci, ktorzy narzekali na Kickstartera i pieprzyli, że na pewno tworcy ukradna pieniadze albo, że głupota płacić, bo co to w ogole ma byc, moga się cmoknąć w pępek. Zakochałem sie w tej grze od pierwszego wejrzenia. Gdyby nie to, że była trzecia w nocy to grałbym dalej. Zaraz zabieram się za nią ponownie. Wygląda ślicznie, a do tego jest oczywiście schafferowski humor - gadające komputerowe-łyżki, nadopiekuńczy komputer-matka... Super. Mam nadzieje, ze dalej nie zawiedzie, a sądząc po recenzjach: nie zawodzi. :) PLUS gra ma też tryb retro, który przywołuje na myśl klasyki przygodówkowe: RE: Gry - Martinipl - 20-01-2014 Alien Isolation się nie jaram - jarałem się zapowiedziami twórców Colonial Marines (gra chyba powstawała z 10 lat) i wyszedł z tego marny shooter. A tu już widać pewne niedoróbki zamaskowane montażem trailera. I fabularnie to też nie błyszczy... RE: Gry - patyczak - 20-01-2014 A to już znamy całą fabułę?:) |