Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- romeck - 17-06-2007

O 23:00 to się ogląda siatkarzy na Polsacie. 8)


- piXi - 17-06-2007

Ja bym tam wolał siatkarki pooglądać... :roll: :twisted:


Ps. To taki mały joke... No offence... :wink:


- Predator895 - 20-06-2007

Dziś TVN7 Wyatt Earp z Costnerem wersja Extended prawie 4 godzinna + reklamy daja nam 5 godzin :) czyli kończy sie około 12 :) kto wytrwa przed tv :D zobaczymy moze sie skuszę:)


- nexus - 20-06-2007

24 czerwca na TVP1 będzie Zabić drozda
Czas emisji jak zwykle wyborny 0,30

ostatnio jeśli dobrze pamiętam był w kocham kino na TVP2 coś około 23 jeśli nie później


- Predator895 - 20-06-2007

a jednak TVN wymienił kopie i Lektora Wyatt jest w zwykłej wersji kinowej ;]


- jajcasz - 21-06-2007

wracajac do "kochanego" opola ogladalem tylko Lady Pank i kabereton jakos na reszte nie mialem ochoty ten festiwal schodzi na psy (niekoniecznie Pasikowskiego) i robi sie eurowizja made in poland FUJ!!!


- Dr_Bakier - 22-06-2007

Wg moich obliczen w najbliższy poniedziałek 25VI o 23.35 na TVP2 będzie "Grave Danger". Pora emisji jak zwykle zachęcająca :twisted:


- tomashec - 23-06-2007

sobota 13 lipca na tvnsiedem o 20.10 "przed zachodem slonca".


- picek - 23-06-2007

TVN: Sobota 23:55 - reklamy + Człowiek z blizną !


- jajcasz - 23-06-2007

picek napisał(a):TVN: Sobota 23:55 - reklamy + Człowiek z blizną !

jakie to szczescie ze mam z gazetowke z "Filmu" nie poszatkoanie reklamami :D


- Jakuzzi - 23-06-2007

Kiepska ta gazetowka jest niestety. :(


- MOLQ - 23-06-2007

Na TVP KULTURA "Podejrzani" 20 30


- Don Vito - 25-06-2007

W najbliższych tygodniach czeka nas kilka ciekawych pozycji:

31.06 - Brazil, 00:10 POLSAT
01.07 - Parszywa dwunastka, 20:00 TVN
02.07 - Bliskie spotkania trzeciego stopnia, 00:30 TVP1
03.07 - Młodzi gniewni, 21:00 POLSAT
06.07 - Mexican, 22:30 TVN
08.07 - Batman, 14:25 TVN


- Akaki - 25-06-2007

Ale godziny Brazil i Bliskich Spotkani to już bardziej z dupy być nie mogły...?


- Don Vito - 25-06-2007

W końcu są wakacje :)

Godziny Brazil i Bliskich spotkań bardziej mi odpowiadają, niż godzina emisji Batmana. O 14 zazwyczaj śpię.


- Dr_Bakier - 25-06-2007

za chwile, czyli o 18.00 na Zone Europa rewelacyjny film scifi "Nirvana", a dziś na tvp2 na 100% dwuodcinkowiec CSI:LasVegas w reżyserii Q.Tarantino


- Don Vito - 28-06-2007

2 lipca o 23:10 na TV4 będzie "Za garść dolarów".


- Don Vito - 07-07-2007

Dziś 21 TCM -> Przed egzekucją
0.55 TCM ->Pat Garrett i Billy Kid (jakoś w przyszłym tygodniu będzie na Ale Kino o normalnej porze)
Czwartek 20 TVN Siedem - Bonnie i Clyde


- Azgaroth - 15-07-2007

Dzisiaj na TCM o 1.55 będzie film "Dziwolągi"


- Artemis - 15-07-2007

Dziś w jedynce o 21:50 "Finding Forrester" ("Szukając siebie"), jeden z 'normalniejszych' Van Santów, taki sobie, ale z fajnym Robem Brownem (lat 15) w roli utalentowanego literacko nastolatka. Jak kogoś dziecięcy/nastoletni aktorzy interesują, to powinien obejrzeć (2000 - to był dobry rok dla małolatów).