![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- romeck - 17-06-2007 O 23:00 to się ogląda siatkarzy na Polsacie. 8) - piXi - 17-06-2007 Ja bym tam wolał siatkarki pooglądać... :roll: :twisted: Ps. To taki mały joke... No offence... :wink: - Predator895 - 20-06-2007 Dziś TVN7 Wyatt Earp z Costnerem wersja Extended prawie 4 godzinna + reklamy daja nam 5 godzin :) czyli kończy sie około 12 :) kto wytrwa przed tv :D zobaczymy moze sie skuszę:) - nexus - 20-06-2007 24 czerwca na TVP1 będzie Zabić drozda Czas emisji jak zwykle wyborny 0,30 ostatnio jeśli dobrze pamiętam był w kocham kino na TVP2 coś około 23 jeśli nie później - Predator895 - 20-06-2007 a jednak TVN wymienił kopie i Lektora Wyatt jest w zwykłej wersji kinowej ;] - jajcasz - 21-06-2007 wracajac do "kochanego" opola ogladalem tylko Lady Pank i kabereton jakos na reszte nie mialem ochoty ten festiwal schodzi na psy (niekoniecznie Pasikowskiego) i robi sie eurowizja made in poland FUJ!!! - Dr_Bakier - 22-06-2007 Wg moich obliczen w najbliższy poniedziałek 25VI o 23.35 na TVP2 będzie "Grave Danger". Pora emisji jak zwykle zachęcająca :twisted: - tomashec - 23-06-2007 sobota 13 lipca na tvnsiedem o 20.10 "przed zachodem slonca". - picek - 23-06-2007 TVN: Sobota 23:55 - reklamy + Człowiek z blizną ! - jajcasz - 23-06-2007 picek napisał(a):TVN: Sobota 23:55 - reklamy + Człowiek z blizną ! jakie to szczescie ze mam z gazetowke z "Filmu" nie poszatkoanie reklamami :D - Jakuzzi - 23-06-2007 Kiepska ta gazetowka jest niestety. :( - MOLQ - 23-06-2007 Na TVP KULTURA "Podejrzani" 20 30 - Don Vito - 25-06-2007 W najbliższych tygodniach czeka nas kilka ciekawych pozycji: 31.06 - Brazil, 00:10 POLSAT 01.07 - Parszywa dwunastka, 20:00 TVN 02.07 - Bliskie spotkania trzeciego stopnia, 00:30 TVP1 03.07 - Młodzi gniewni, 21:00 POLSAT 06.07 - Mexican, 22:30 TVN 08.07 - Batman, 14:25 TVN - Akaki - 25-06-2007 Ale godziny Brazil i Bliskich Spotkani to już bardziej z dupy być nie mogły...? - Don Vito - 25-06-2007 W końcu są wakacje :) Godziny Brazil i Bliskich spotkań bardziej mi odpowiadają, niż godzina emisji Batmana. O 14 zazwyczaj śpię. - Dr_Bakier - 25-06-2007 za chwile, czyli o 18.00 na Zone Europa rewelacyjny film scifi "Nirvana", a dziś na tvp2 na 100% dwuodcinkowiec CSI:LasVegas w reżyserii Q.Tarantino - Don Vito - 28-06-2007 2 lipca o 23:10 na TV4 będzie "Za garść dolarów". - Don Vito - 07-07-2007 Dziś 21 TCM -> Przed egzekucją 0.55 TCM ->Pat Garrett i Billy Kid (jakoś w przyszłym tygodniu będzie na Ale Kino o normalnej porze) Czwartek 20 TVN Siedem - Bonnie i Clyde - Azgaroth - 15-07-2007 Dzisiaj na TCM o 1.55 będzie film "Dziwolągi" - Artemis - 15-07-2007 Dziś w jedynce o 21:50 "Finding Forrester" ("Szukając siebie"), jeden z 'normalniejszych' Van Santów, taki sobie, ale z fajnym Robem Brownem (lat 15) w roli utalentowanego literacko nastolatka. Jak kogoś dziecięcy/nastoletni aktorzy interesują, to powinien obejrzeć (2000 - to był dobry rok dla małolatów). |