![]() |
|
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57) |
- Mefisto - 30-11-2007 Super Green napisał(a):ale Terminator 2 im wyszedł :D ) śmiem twierdzić, że to właśnie T2 jest ich największym bublem - napisik, że nie zmieściły im się wszystkie materiały na płytach, choć bardzo podobna wersja ukazała się za oceanem, zakrawa na dowcip; niby wersja reżyserska, ale jakimś dziwnym trafem T-1000 przeszukujący pokój Johna znalazł się w scenach usuniętych; pudełko posklejane byle jak - ledwo się trzyma i widać, gdzie i jak sklejane. I choć ładne, to ociera się niestety o tandetę. Dla mnie najlepsze wydanka QDVD to Czerwony smok, Nagi instynkt i Autostopowicz - Danus - 30-11-2007 Mi sie tam oba wydania QDVD podobaja bo ladnie sie prezentuja na polce :) - Tomek-1 - 30-11-2007 Mefisto napisał(a):niby wersja reżyserska, ale jakimś dziwnym trafem T-1000 przeszukujący pokój Johna znalazł się w scenach usuniętych; pudełko posklejane byle jak - ledwo się trzyma i widać, gdzie i jak sklejane. Widzę, że nie przeglądnąłeś dodatków, bo w sekcji "Ommited Scenes" James Cameron wyjaśnia dlaczego ta scena nie znalazła się w jego wersji reżyserskiej ;-). To nie wina Visionu, to 'wina' Camerona... A pudełko - fakt, posklejane tandetnie :twisted: Choć żywotność każdego digipacka (jeżeli nie obchodzimy się z nim delikatnie) będzie zawsze mniejsza niż plastikowego pudełka :wink: - Mefisto - 01-12-2007 dodatki przeglądałem ale dawno :P fakt jednak faktem, że normalnie ona w filmie była - jakie są a propos wyjaśnienia sir Jamesa co do jej wywalenia? - Tomek-1 - 04-12-2007 Tak, jest jego komentarz audio. Po pierwsze Sir James mówi, że scena ta nie miała dużego znaczenia dla fabuły, ponieważ pokazywała tylko i wyłącznie umiejętność T-1000 mimiki przedmiotów przez dotknięcie/fizyczny kontakt. Zostało to przedstawione w filmie wcześniej jak i będzie pokazane dużo bardziej ciekawie później. Po drugie Sir James uważa, że ta scena to modelowy przykład niedoceniania inteligencji widza oraz po prostu zwalnia akcję filmu (a przecież trwa dobre 2,5 godziny i chyba może się bez niej obejść ;-) ) - Mefisto - 05-12-2007 fuck me - powinienem mieć zakaz szwędania się po sklepach :D choć z drugiej strony...fuck it :D dziś zakupiłem (taniuchno ma się rozumieć) - The Rock (bodaj ostatnia taniuchna kopia za 20 złociszy), 12 małp (gołe, ale co tam, ważne że tanie i film jest), Nemo 2 dvd za 25 zł (OMG, wyczesane wydanko, jedno z najlepszych, jakie miałem w łapkach) i Frailty z jakiejś przeceny w Saturnie (ale uwaga, do koszy powrzucali zarówno prawdziwe dvd, jak i vcd i inne pierdoły - a wszystko pod jedną nazwą tanie dvd czy coś) :D - tomashec - 14-12-2007 w szczecinskim media markt walizka z wszystkimi bondami (nie pamietam czy jest tez casino royale) za 599. chyba spadla cena o okolo 50% :twisted: - David Frost - 14-12-2007 Krakowski Media Markt: a) Trylogia Jurassic Park za 39,99, wydanie po prostu wypaśne (4 dvd), masa dodatków :D b) Seria Alien - cztery części, każda w dwóch różnych wersjach z dodatkami, wydanie podobne do Jurrasic Park, za 79,99 c) Trylogia Ojciec Chrzestny - to samo wydanie co wszędzie, kiepsko wyglądają napisy na amarayach, ale grzech nie mieć - 79,99... Jak się uprę to zrobię sobie prezent na święta i... kupię wszystkie trzy :D heh - Anonymous - 14-12-2007 tomashec napisał(a):w szczecinskim media markt walizka z wszystkimi bondami (nie pamietam czy jest tez casino royale) za 599. chyba spadla cena o okolo 50% Bo nikt tego syfu nie kupuje :lol: A Park Jurajski to moze sobie kupię, sama pierwsza część jest warta tej ceny, a pozostałe dwie są w sam raz, żeby robić za dodatki do niej 8) - romeck - 17-12-2007 Okazja: http://allegro.pl/item285537845_dvdx6_kompania_braci_band_of_brothers_oryginal.html - phonik - 03-01-2008 Tak pobieznie rzucilem okiem po sklepach internetowych i wyglada na to, ze to okazja ;). Kolekcja anime, trzypak - Steamboy (2dvd) + Metropolis + Cowboy Bebop: The Movie - zakupiony w Saturnie za 69.90. - Eorath - 03-01-2008 romeck napisał(a):Okazja: Przyznać się, kto kupił ;) - Guzeppe - 03-01-2008 Czemu dopiero teraz zobaczyłem tę Kompanię Braci? Polowałem choćby na digipacka w takiej cenie. Jeśli to był wersja z polskimi napisami to się potnę. Metal-Box Band of Brothers za 135zł. Szaleństwo! - Mierzwiak - 03-01-2008 Guzeppe napisał(a):Metal-Box Band of Brothers za 135zł. Szaleństwo!Szaleństwo? To. Jest. Allegro! - Predator895 - 09-01-2008 Galeria Bałtycka - Gdańsk Empik : Autostopowicz QDVD 2xDVD 12.90 zł smakowity kąsek dla kolekcjonerów . Powodzenia :wink: - Funeral - 19-01-2008 Galeria Dominikańska - Wrocław: - Drabina Jakubowa QDVD [Digipack] - 5zł !!!! - Eorath - 25-01-2008 Constantine 2 DVD za 24,99 - ja zamówiłam i gdyby ktoś szukał: Historia przemocy za 19,99 - Mierzwiak - 25-01-2008 Constantine za tyle samo walał się ostatnio w łódzkich MM na Piłsudskiego i Brzezińskiej. - Eorath - 25-01-2008 Ale ja mam daleko do Łodzi :P - Mierzwiak - 26-01-2008 A ja nie mam wehikułu czasu, bo Constantine'a już kupiłem, łącznie z kosztami przesyłki za 29 zł :wink: |