![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 02-09-2011 Ludzkość nie wymyśliła słowa, które opisałoby ten badziew. RE: Zapowiedzi - Sancho - 02-09-2011 O, polska odpowiedź na Kac Vegas, tego jeszcze nie było :) a sam trailer to biesiada na całego :) RE: Zapowiedzi - Lawrence - 02-09-2011 Myślałem, że polską odpowiedzią na "Kac Vegas" ma być "Kac Wawa"? RE: Zapowiedzi - Galadh - 02-09-2011 (02-09-2011, 16:44)Sancho napisał(a): O, polska odpowiedź na Kac Vegas, tego jeszcze nie było :) a sam trailer to biesiada na całego :) Na to dopiero przyjdzie pora: (...) Po pierwsze "Kac Wawa" jest realizowane w technologii 3D. Po drugie scenariusz filmu inspirowany jest wydarzeniami, które miały miejsce naprawdę. Scenariusz napisali Piotr Czaja, Jacek Samojłowicz i Krzysztof Węglarz. Producent zaprezentował także pierwszy opis. Oto on: Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda, przyszła żona Andrzeja Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają jednak na genialny pomysł. W miejsce planowanej gry w brydża, postanawiają spędzić wieczór po męsku. Oprócz przysłowiowego kielicha, na kulturalny wieczór zamawiają drogą internetową studentkę. Oporny Andrzej dostaje wspomagacze do drinka, a czwórka jego przyjaciół rozpoczyna burzliwy wieczór kawalerski. Zdjęcia potrwają do połowu września. Reżyseruje Łukasz Karwowski ("Mała wielka miłość"). - filmweb.pl Premiera w przyszłym roku... EDIT: Ups, semi-ninja'd. RE: Zapowiedzi - Albertino - 02-09-2011 jeszcze się okaże, że to amerykańce im pomysł ukradli :) RE: Zapowiedzi - gigacz - 02-09-2011 Ja pier............... RE: Zapowiedzi - Motoduf - 02-09-2011 "Kac Vegas" było najwidoczniej takim sukcesem, że musimy odpowiadać na niego dwukrotnie ;) RE: Zapowiedzi - Bogdan - 02-09-2011 Po jednej odpowiedzi na każdą część ;) Wygląda strasznie. RE: Zapowiedzi - MauZ - 02-09-2011 Filmy swoje zarobią i możemy się spodziewać kolejnych "polskich odpowiedzi na...", a jak już przerobimy wszystkie amerykańskie hity to zostanie inwencja twórcza polskich scenarzystów, którzy to już nie raz i nie dwa popisali się na co ich stać. to ja już wolę kolejny martyrologiczny polski produkt niż następną polską komedię. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 02-09-2011 Mysle, ze jak skończą się "Polskie odpowiediz na..." to zaczną robić rimejki. Na przykład "Testosteron" ma już przecież tyle lat... RE: Zapowiedzi - shamar - 02-09-2011 (02-09-2011, 16:48)Lawrence napisał(a): Myślałem, że polską odpowiedzią na "Kac Vegas" ma być "Kac Wawa"? "Kac Wawa" to rimejk "Wyjazdu integracyjnego". Trzymano to w tajemnicy dopóki Szyc nie popuścił. Teraz próbują brutalnie ubiec twórców "Wyjazdu.." Czy w każdym polskim filmie teraz musi latać jakiś palant z gołą dupą? RE: Zapowiedzi - Albertino - 02-09-2011 (02-09-2011, 19:14)Crov napisał(a): Mysle, ze jak skończą się "Polskie odpowiediz na..." to zaczną robić rimejki. Na przykład "Testosteron" ma już przecież tyle lat... już był sequel niedawno (Karol 2), więc Bój Się Panie Boże. RE: Zapowiedzi - nawrocki - 02-09-2011 Ja tylko czekam, jak ktoś wpadnie na pomysł wznowienia "Czterech pancernych i psa". RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 02-09-2011 "Polska odpowiedź na Drużynę A!" RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 02-09-2011 Na opisanie Wyjazdu integracyjnego niech wystarczy moje ulubione słowo - ścierwo. Swoją drogą czy ktoś zauważył, że Czas Apokaliopsy zestawiono z Armageddonem, Dniem niepodległości i Wojną światów? Jak myślicie, czy debil który dokonał selekcji tytułów oglądał Czas Apokalipsy? Oczywiście to pytanie retoryczne. PS. Czekam na plakat! Na pewno będzie w dechę. RE: Zapowiedzi - Bucho - 03-09-2011 Wydaje mi sie, ze trailer tylko udaje Kac Vegas tj. budzimy sie na kacu i co teraz? Nie zmienia to faktu, ze szykuje sie przebojowa komedia z wysmieta obsada. Mowiac krotko, czekam!!! <ok> RE: Zapowiedzi - patyczak - 10-09-2011 To mamy "Kac Wawa", "Wyjazd integracyjny", a teraz: http://www.filmweb.pl/news/Trwaj%C4%85+zdj%C4%99cia+do+najnowszego+filmu+Piotra+Matwiejczyka-77636 Żenada:) RE: Zapowiedzi - tomashec - 10-09-2011 To ja dorzucę swoje: Pewnie będzie, że to polska odpowiedź na "To właśnie miłość": http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=80556 RE: Zapowiedzi - Bucho - 10-09-2011 Juz rzygam na sama mysl o kolejnym polskim filmie/komedii romantycznej. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-09-2011 Ja rzygam na widok tych nazwisk. Zgroza. |