Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 02-09-2011

Ludzkość nie wymyśliła słowa, które opisałoby ten badziew.


RE: Zapowiedzi - Sancho - 02-09-2011

O, polska odpowiedź na Kac Vegas, tego jeszcze nie było :) a sam trailer to biesiada na całego :)


RE: Zapowiedzi - Lawrence - 02-09-2011

Myślałem, że polską odpowiedzią na "Kac Vegas" ma być "Kac Wawa"?


RE: Zapowiedzi - Galadh - 02-09-2011

(02-09-2011, 16:44)Sancho napisał(a): O, polska odpowiedź na Kac Vegas, tego jeszcze nie było :) a sam trailer to biesiada na całego :)

Na to dopiero przyjdzie pora:

(...) Po pierwsze "Kac Wawa" jest realizowane w technologii 3D. Po drugie scenariusz filmu inspirowany jest wydarzeniami, które miały miejsce naprawdę. Scenariusz napisali Piotr Czaja, Jacek Samojłowicz i Krzysztof Węglarz.

Producent zaprezentował także pierwszy opis. Oto on: Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda, przyszła żona Andrzeja Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają jednak na genialny pomysł. W miejsce planowanej gry w brydża, postanawiają spędzić wieczór po męsku. Oprócz przysłowiowego kielicha, na kulturalny wieczór zamawiają drogą internetową studentkę. Oporny Andrzej dostaje wspomagacze do drinka, a czwórka jego przyjaciół rozpoczyna burzliwy wieczór kawalerski.

Zdjęcia potrwają do połowu września. Reżyseruje Łukasz Karwowski ("Mała wielka miłość").

- filmweb.pl

Premiera w przyszłym roku...

EDIT: Ups, semi-ninja'd.


RE: Zapowiedzi - Albertino - 02-09-2011

jeszcze się okaże, że to amerykańce im pomysł ukradli :)


RE: Zapowiedzi - gigacz - 02-09-2011

Ja pier...............


RE: Zapowiedzi - Motoduf - 02-09-2011

"Kac Vegas" było najwidoczniej takim sukcesem, że musimy odpowiadać na niego dwukrotnie ;)


RE: Zapowiedzi - Bogdan - 02-09-2011

Po jednej odpowiedzi na każdą część ;)
Wygląda strasznie.


RE: Zapowiedzi - MauZ - 02-09-2011

Filmy swoje zarobią i możemy się spodziewać kolejnych "polskich odpowiedzi na...", a jak już przerobimy wszystkie amerykańskie hity to zostanie inwencja twórcza polskich scenarzystów, którzy to już nie raz i nie dwa popisali się na co ich stać.
to ja już wolę kolejny martyrologiczny polski produkt niż następną polską komedię.


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 02-09-2011

Mysle, ze jak skończą się "Polskie odpowiediz na..." to zaczną robić rimejki. Na przykład "Testosteron" ma już przecież tyle lat...


RE: Zapowiedzi - shamar - 02-09-2011

(02-09-2011, 16:48)Lawrence napisał(a): Myślałem, że polską odpowiedzią na "Kac Vegas" ma być "Kac Wawa"?

"Kac Wawa" to rimejk "Wyjazdu integracyjnego". Trzymano to w tajemnicy dopóki Szyc nie popuścił. Teraz próbują brutalnie ubiec twórców "Wyjazdu.."

Czy w każdym polskim filmie teraz musi latać jakiś palant z gołą dupą?




RE: Zapowiedzi - Albertino - 02-09-2011

(02-09-2011, 19:14)Crov napisał(a): Mysle, ze jak skończą się "Polskie odpowiediz na..." to zaczną robić rimejki. Na przykład "Testosteron" ma już przecież tyle lat...

już był sequel niedawno (Karol 2), więc Bój Się Panie Boże.



RE: Zapowiedzi - nawrocki - 02-09-2011

Ja tylko czekam, jak ktoś wpadnie na pomysł wznowienia "Czterech pancernych i psa".


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 02-09-2011

"Polska odpowiedź na Drużynę A!"


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 02-09-2011

Na opisanie Wyjazdu integracyjnego niech wystarczy moje ulubione słowo - ścierwo.

Swoją drogą czy ktoś zauważył, że Czas Apokaliopsy zestawiono z Armageddonem, Dniem niepodległości i Wojną światów? Jak myślicie, czy debil który dokonał selekcji tytułów oglądał Czas Apokalipsy? Oczywiście to pytanie retoryczne.

PS. Czekam na plakat! Na pewno będzie w dechę.


RE: Zapowiedzi - Bucho - 03-09-2011


Wydaje mi sie, ze trailer tylko udaje Kac Vegas tj. budzimy sie na kacu i co teraz? Nie zmienia to faktu, ze szykuje sie przebojowa komedia z wysmieta obsada. Mowiac krotko, czekam!!! <ok>



RE: Zapowiedzi - patyczak - 10-09-2011

To mamy "Kac Wawa", "Wyjazd integracyjny", a teraz:

http://www.filmweb.pl/news/Trwaj%C4%85+zdj%C4%99cia+do+najnowszego+filmu+Piotra+Matwiejczyka-77636

Żenada:)


RE: Zapowiedzi - tomashec - 10-09-2011

To ja dorzucę swoje:
Pewnie będzie, że to polska odpowiedź na "To właśnie miłość":
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=80556


RE: Zapowiedzi - Bucho - 10-09-2011


Juz rzygam na sama mysl o kolejnym polskim filmie/komedii romantycznej.


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-09-2011

Ja rzygam na widok tych nazwisk. Zgroza.