![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Don Vito - 28-04-2008 To było powiedziane parę postów wyżej. Stąd moje pytanie o dziewczyny :) Swoją drogą śmiałbym się, jakby się okazało, że zrobili mini gierkę jak w Hot Cofee modzie. - Mierzwiak - 28-04-2008 Umknęło mi :wink: IV już od dawna ma kategorię M, a u nas 18. Można już legalnie obejrzeć video recenzje i gameplaye: http://www.gametrailers.com/game/2924.html http://media.ps3.ign.com/media/793/793799/vids_1.html http://www.g4tv.com/trailers/videos/21460/GTA_IV_Second_Island.html (więcej na dole strony) BOSKIE!!! - Snuffer - 28-04-2008 Ta gra będzie ucieleśnieniem wszystkich mych marzeń :) - Negrin - 28-04-2008 To Ty masz jakieś przykre marzenia, Snuffer... :P - Snuffer - 28-04-2008 Zawsze chciałem być ruskiem i pojechać do Ju Es Ej ;) Ciekawe kiedy zaczną pojawiać się informacje na temat wersji PC. - Don Vito - 28-04-2008 Stawiam że w przeciągu miesiąca zobaczymy informację, że gra wyjdzie na PC. - Mierzwiak - 28-04-2008 Snuffer napisał(a):Ciekawe kiedy zaczną pojawiać się informacje na temat wersji PC.Można ją już zamawiać w jakimś sklepie internetowym, data premiery - listopad :D Oczywiście nie jest to oficjalne, ale... :wink: EDIT: Mała próbka fizyki w IV: http://i27.tinypic.com/mv43h0.gif - Gal Anonim - 29-04-2008 Nieoficjalne, ale wielce prawdopodobne. Na konsolach zarobią w wakacje, na PC w święta. :) Ciekaw jestem co będą pisać "konsolowi groupies" na GOLu, którzy ciągle tak powaznie negowali PCową wersję GTA IV (a wcześniej pojawienie się PCowego "Mass Effect"). ;) Warto zauwazyć, że "Mass Effect" na PC po raz pierwszy też został zauważony własnie w sklepie inretowym. - Negrin - 30-04-2008 Joystiq zebrał uwagi z 9 różnych recenzji i sporządził "nega-review" GTA4. Nie brzmi to dobrze: http://www.joystiq.com/2008/04/29/nega-review-grand-theft-auto-iv/ (Choć zastrzegają, że recenzje są tak ogólnie pełne pochwał :) ) - Mierzwiak - 30-04-2008 GTA IV ma drobne wady. A my, głupcy, myśleliśmy że to będzie ideał! W przypadku oceny gry można podejść do pewnych rzeczy obiektywnie, a tu widzę zbiór często bardzo subiektywnych stwierdzeń z którymi osobiście kompletnie się nie zgadzam. Brak (niepotrzebnych) bzdur typu siłownia czy jetpack ma być wadą? :roll: - Negrin - 30-04-2008 Brak siłowni -- nie. Brak broni i pojazdów (nawet jetpacka! :) ) -- owszem. Poza tym mam wrażenie, że dobre może być podsumowanie: In general, everything is just "a little less brave and intimidating this time around." Się okaże. - Mierzwiak - 01-05-2008 Assassin's Creed - grafika jest piękna. Asasyn porusza się podczas biegania, wszelakich skoków, bujania, wspinanie, podciągania i innego-ania wspaniale. Miasta i plenery wyglądają cudnie. Tylko dlaczego ta gra jest tak potwornie nudna? Jest nieźle dopóki poszczególne typy misji wykonuje się po raz pierwszy. Ale potem zaczyna się udręka, jest to tak nieciekawe i wtórne, a same ucieczki przed strażnikami dziecinnie proste, że naprawdę nie miałem ochoty dalej grać i poznać zakończenia całej historii, która jest całkiem interesująca. Szkoda, bo gra zapowiadała się cudnie. - Snuffer - 01-05-2008 A dokładnie. Wszystko w grze po prostu powtarzamy kilkanaście razy, co jest nudne, i nie warte wydania 100 zł. - Gal Anonim - 01-05-2008 Zgadzam się. Odstawiłem i tyle. Szkoda czasu na to. Pierwsze wrażenie jest wyjątkowe, ale dalej jest coraz gorzej. Fabuła mnie nawet zaciekawiła, ale przeczytałem sobie jej opis i wystarczyło. Są plotki (wynikające niejako z gry - kto chce niech przeczyta opis na angielskiej Wiki), że w następnej części mielibyśmy się wcielić w japońskiego ninja. Dla mnie równie ciekawy pomysł co asasyn, ale jeżeli nie poprawią i nie urozmaicą gry to nic to nie da. I nie mówię tu o urozmaicaniu jak w wersji "Director's Cut" na PC gdzie dodali jakieś wspaniałe poboczne misje w stylu "rozwalanie straganów". W ogóle te poboczne "misje" są mocne - złap ileś tam flag, przebiegnij coś tam, ble, ble. O rany, co za anty-klimat. Porażka. Tylko fajnie, że Kristen Bell jest i nawet twarz użyczyła. - Mierzwiak - 01-05-2008 Czwóreczka pobiła w UK rekord sprzedaży w jednym dniu, który do tej pory należał do San Andreas i wynosił 501 tys. GTA IV sprzedało się pierwszego dnia w ilości 609 tys egzemplarzy (335 na X360, 274 na PS3). Wyniki ze świata będą pewnie piorunujące. I dobrze, zasługują na to :) - military - 01-05-2008 Czy jest tu ktos jeszcze, komu grafika w GTA4 sie nie podoba? GTA:SA mialo swoj styl, bylo wypelnione detalami. GTA4 wydaje sie jakies takie puste i sterylne, glowny bohater wyglada jakby byl nawoskowany i ma za duza glowe... - Snuffer - 01-05-2008 Wg mnie to właśnie IV jest wypełnione detalami. Nie rozumiem jak grafika w SA mogła mi się podobać, za pierwszym razem byłem zachwycony, teraz włączyłem i porównałem z innymi grami z tego okresu i wypada fatalnie. - Don Vito - 01-05-2008 Wiadomo już, kiedy będzie premiera Mafii 2? - Gal Anonim - 01-05-2008 W przyszłym roku, zdaje się jakoś na wiosnę na konsole. Nie wiadomo kiedy na PC - różnica w premierze może być tydzień, ale może być też pół roku. :/ - Don Vito - 01-05-2008 Mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, że Mafia i GTA wyjdą w tym samym czasie. Nie będę wiedział w co grać. |