Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Don Vito - 28-04-2008

To było powiedziane parę postów wyżej. Stąd moje pytanie o dziewczyny :)

Swoją drogą śmiałbym się, jakby się okazało, że zrobili mini gierkę jak w Hot Cofee modzie.


- Mierzwiak - 28-04-2008

Umknęło mi :wink:

IV już od dawna ma kategorię M, a u nas 18.

Można już legalnie obejrzeć video recenzje i gameplaye:
http://www.gametrailers.com/game/2924.html
http://media.ps3.ign.com/media/793/793799/vids_1.html
http://www.g4tv.com/trailers/videos/21460/GTA_IV_Second_Island.html (więcej na dole strony)

BOSKIE!!!


- Snuffer - 28-04-2008

Ta gra będzie ucieleśnieniem wszystkich mych marzeń :)


- Negrin - 28-04-2008

To Ty masz jakieś przykre marzenia, Snuffer... :P


- Snuffer - 28-04-2008

Zawsze chciałem być ruskiem i pojechać do Ju Es Ej ;)
Ciekawe kiedy zaczną pojawiać się informacje na temat wersji PC.


- Don Vito - 28-04-2008

Stawiam że w przeciągu miesiąca zobaczymy informację, że gra wyjdzie na PC.


- Mierzwiak - 28-04-2008

Snuffer napisał(a):Ciekawe kiedy zaczną pojawiać się informacje na temat wersji PC.
Można ją już zamawiać w jakimś sklepie internetowym, data premiery - listopad :D

Oczywiście nie jest to oficjalne, ale... :wink:

EDIT: Mała próbka fizyki w IV: http://i27.tinypic.com/mv43h0.gif


- Gal Anonim - 29-04-2008

Nieoficjalne, ale wielce prawdopodobne. Na konsolach zarobią w wakacje, na PC w święta. :) Ciekaw jestem co będą pisać "konsolowi groupies" na GOLu, którzy ciągle tak powaznie negowali PCową wersję GTA IV (a wcześniej pojawienie się PCowego "Mass Effect"). ;)

Warto zauwazyć, że "Mass Effect" na PC po raz pierwszy też został zauważony własnie w sklepie inretowym.


- Negrin - 30-04-2008

Joystiq zebrał uwagi z 9 różnych recenzji i sporządził "nega-review" GTA4. Nie brzmi to dobrze:

http://www.joystiq.com/2008/04/29/nega-review-grand-theft-auto-iv/

(Choć zastrzegają, że recenzje są tak ogólnie pełne pochwał :) )


- Mierzwiak - 30-04-2008

GTA IV ma drobne wady. A my, głupcy, myśleliśmy że to będzie ideał!

W przypadku oceny gry można podejść do pewnych rzeczy obiektywnie, a tu widzę zbiór często bardzo subiektywnych stwierdzeń z którymi osobiście kompletnie się nie zgadzam. Brak (niepotrzebnych) bzdur typu siłownia czy jetpack ma być wadą? :roll:


- Negrin - 30-04-2008

Brak siłowni -- nie. Brak broni i pojazdów (nawet jetpacka! :) ) -- owszem. Poza tym mam wrażenie, że dobre może być podsumowanie:

In general, everything is just "a little less brave and intimidating this time around."

Się okaże.


- Mierzwiak - 01-05-2008

Assassin's Creed - grafika jest piękna. Asasyn porusza się podczas biegania, wszelakich skoków, bujania, wspinanie, podciągania i innego-ania wspaniale. Miasta i plenery wyglądają cudnie.

Tylko dlaczego ta gra jest tak potwornie nudna? Jest nieźle dopóki poszczególne typy misji wykonuje się po raz pierwszy. Ale potem zaczyna się udręka, jest to tak nieciekawe i wtórne, a same ucieczki przed strażnikami dziecinnie proste, że naprawdę nie miałem ochoty dalej grać i poznać zakończenia całej historii, która jest całkiem interesująca.

Szkoda, bo gra zapowiadała się cudnie.


- Snuffer - 01-05-2008

A dokładnie. Wszystko w grze po prostu powtarzamy kilkanaście razy, co jest nudne, i nie warte wydania 100 zł.


- Gal Anonim - 01-05-2008

Zgadzam się. Odstawiłem i tyle. Szkoda czasu na to. Pierwsze wrażenie jest wyjątkowe, ale dalej jest coraz gorzej. Fabuła mnie nawet zaciekawiła, ale przeczytałem sobie jej opis i wystarczyło.

Są plotki (wynikające niejako z gry - kto chce niech przeczyta opis na angielskiej Wiki), że w następnej części mielibyśmy się wcielić w japońskiego ninja. Dla mnie równie ciekawy pomysł co asasyn, ale jeżeli nie poprawią i nie urozmaicą gry to nic to nie da. I nie mówię tu o urozmaicaniu jak w wersji "Director's Cut" na PC gdzie dodali jakieś wspaniałe poboczne misje w stylu "rozwalanie straganów". W ogóle te poboczne "misje" są mocne - złap ileś tam flag, przebiegnij coś tam, ble, ble. O rany, co za anty-klimat.

Porażka. Tylko fajnie, że Kristen Bell jest i nawet twarz użyczyła.


- Mierzwiak - 01-05-2008

Czwóreczka pobiła w UK rekord sprzedaży w jednym dniu, który do tej pory należał do San Andreas i wynosił 501 tys. GTA IV sprzedało się pierwszego dnia w ilości 609 tys egzemplarzy (335 na X360, 274 na PS3).

Wyniki ze świata będą pewnie piorunujące. I dobrze, zasługują na to :)


- military - 01-05-2008

Czy jest tu ktos jeszcze, komu grafika w GTA4 sie nie podoba? GTA:SA mialo swoj styl, bylo wypelnione detalami. GTA4 wydaje sie jakies takie puste i sterylne, glowny bohater wyglada jakby byl nawoskowany i ma za duza glowe...


- Snuffer - 01-05-2008

Wg mnie to właśnie IV jest wypełnione detalami. Nie rozumiem jak grafika w SA mogła mi się podobać, za pierwszym razem byłem zachwycony, teraz włączyłem i porównałem z innymi grami z tego okresu i wypada fatalnie.


- Don Vito - 01-05-2008

Wiadomo już, kiedy będzie premiera Mafii 2?


- Gal Anonim - 01-05-2008

W przyszłym roku, zdaje się jakoś na wiosnę na konsole. Nie wiadomo kiedy na PC - różnica w premierze może być tydzień, ale może być też pół roku. :/


- Don Vito - 01-05-2008

Mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, że Mafia i GTA wyjdą w tym samym czasie. Nie będę wiedział w co grać.