![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Gal Anonim - 27-02-2014 Spinoff Deus Ex Human Revolution, ktory byl na komorkach i czymśam, leci na PCty juz w marcu: http://eu.square-enix.com/en/blog/deus-ex-fall-pc-edition-heads-steam RE: Gry - zombie_sidekick - 27-02-2014 Gram w "Deus Ex: The Fall" na iPadzie i jest naprawdę nieźle. Myślę, że całą historię troszkę pod PC-ta podkręcą. RE: Gry - Ash - 28-02-2014 Nie wiem, czy wiecie, ale HoMM3 ma już 15 lat! http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,15542590,Dzis_15_rocznica_premiery_Heroes_of_Might___Magic.html?bo=1 RE: Gry - MOLQ - 06-03-2014 TWD Episode 2: Nie no robie blad, ze nie czekam na calosc jak wyjdzie :P ale gra sie tak samo dobrze jak w sezon 1. Drugi odcinek lepszy od pierwszego, wieksze emocje, ale akcji strasznie malo i odcinek jak dla mnie krotki, czlowiek czuje niedosyt i tyle. Zwiastun 3 odcinka jakos bez wiekszej epy. RE: Gry - Khet - 07-03-2014 Pamiętacie jeszcze te zachwyty i cały hype pompowany dookoła next-genowej otoczki Watch Dogs? Przez ostatnie miesiące Ubisoft tak dopracowywał grę, że w efekcie wersja na PS4 wygląda miejscami gorzej, niż GTAV na PS3: http://www.dsogaming.com/screenshot-news/watch-dogs-comparison-latest-build-versus-e3-2012-june-2013-builds/ A jeszcze kilka miesięcy temu "profesjonaliści" z różnych redakcji przepowiadali granie w 4K ;). RE: Gry - Mierzwiak - 07-03-2014 Jak na razie next geny to dla mnie jeden wielki epic fail, oglądając gameplay z The Order: 1886 chciało mi się wyłącznie śmiać. RE: Gry - Grievous - 07-03-2014 Ja to w ogóle bym next geny olał. Niestety PS3 powoli będzie porzucane (nowy Batman) a w przypadku PC na horyzoncie już DX12 i Windows 9, czyli za rok/dwa mój lapek nie będzie już grywalny. Czyli koniec, końców w to nieszczęsne PS4 będzie trza zainwestować. RE: Gry - Arahan - 07-03-2014 Póki co jest TYLE tytułów na PS3, że przy moim trybie grania, PS4 kupię za 3-4 lata ;). W dodatku na PS+ pojawiają się za darmo coraz lepsze tytuły. Teraz do zassania jest Nowy TR, a kto wie co będzie później. Dla casuali PS3 jeszcze bardzo długo będzie numerem 1, a i gry będą coraz tańsze. RE: Gry - Khet - 07-03-2014 Nie tylko dla causali - ja się też póki co na srext geny nie przesiadam, zwłaszcza że już za rogiem czeka Dark Souls 2. RE: Gry - Indroman - 07-03-2014 (07-03-2014, 18:40)Arahan napisał(a): Póki co jest TYLE tytułów na PS3, że przy moim trybie grania, PS4 kupię za 3-4 lata ;). W dodatku na PS+ pojawiają się za darmo coraz lepsze tytuły. Teraz do zassania jest Nowy TR, a kto wie co będzie później. Dokładnie. Nowy TR z PS+ zassany. Za godzinę odpalam "seans" :) RE: Gry - Snappik - 07-03-2014 (07-03-2014, 13:03)Mierzwiak napisał(a): Jak na razie next geny to dla mnie jeden wielki epic fail, oglądając gameplay z The Order: 1886 chciało mi się wyłącznie śmiać. Podpisuję się pod tym. Jeżeli twórcy programując gry na PS4 i (zwłaszcza) XONE muszą iść na graficzne kompromisy, tnąc detale na potęgę i oferując grafikę w 960p to ja nie mam pytań. Next-gen? Prędzej PS3/X360 w wersji 1.5. RE: Gry - simek - 07-03-2014 Dołączam do chóru szyderców next genów - po tym co ostatnimi czasy pokazano, to ja nawet za pół obecnej ceny bym ich nie brał. RE: Gry - Tyler Durden - 07-03-2014 Nie wiem czego się spodziewaliście. W momencie premiery nowe konsole kupują tylko najwięksi maniacy/w gorącej wodzie kąpani/cierpiący na nadmiar pieniędzy/ofiary hajpu. Konsole zawsze rozkręcają się dopiero z czasem, przez pierwsze dwa lata oferując zapchaj dziury, na które mogą wydać pieniądze wyżej wymienieni. Przyznaję, że kusiło mnie trochę, żeby kupić maszynę Sony, bo pierwszy raz w życiu mogłem sobie na to pozwolić w momencie premiery, ale zwyciężył rozsądek. A przy okazji zhackowałem samego siebie, obiecując sobie zakup PS4, jak tylko uznam, że naprawdę ograłem już wszystko co chciałem na PS3. Na razie idzie dobrze, ponad 40 gier zaliczonych do końca (nie licząc jakiś popierdółek). Negrin się śmieje, że odkopałem w sobie wewnętrznego nastolatka. W sumie to nie do końca prawda, bo taką ilością rozpracowanych tytułów nie mogłem się chyba pochwalić podczas korzystania z poprzednich dwóch konsol Sony. Inna sprawa, że już pewnie połowę z tego, w co grałem na PSX, dawno temu zdążyłem już zapomnieć... :) RE: Gry - simek - 07-03-2014 No ale przy premierze PS3 to grafa jednak robiła wrażenie, nie? Czy pamiętam tak, dlatego, że wtedy byłem piękny i młody i wszystko było lepsze? :p RE: Gry - Khet - 07-03-2014 Robiła w porównaniu z PS2, ale pierwszą naprawdę "nextgenową" grą było pierwsze Uncharted, które teraz dla odmiany wygląda dość średnio. Wiem że Ameryki nie odkryję, ale kulą u nogi next genów są w tej chwili... past geny. Chyba niemal wszystkie obecnie wydawane tytuły (i mające wyjść w najbliższych miesiącach) były albo tworzone z myślą o X360 i PS3, a następnie portowane, albo na odwrót - wprawdzie powstają z myślą o next genach, ale developerzy dodatkowo marnują czas grzebiąc przy portach na past geny. W efekcie ani jedna, ani druga wersja nie jest w pełni dopracowana. Oczywiście może się też okazać, że PS4 i XOne są po prostu do dupy i lepiej nie będzie, ale w to nie do końca chce mi się wierzyć. RE: Gry - Tyler Durden - 07-03-2014 Nie wiem czy byłeś piękny, ale najwyraźniej młody i napalony, bo PS3 przez długi czas zasysało, okrutnie rozczarowując grami i długo ciągnąc się w tyle za 360 mającą za sprawą wcześniejszej premiery dużą przewagę. Z ogromnym smutkiem patrzyłem przez pierwsze dwa lata (jak nie dłużej) na mizerny wybór gier prawdziwie nextgenowych. O takich, w które naprawdę chciałbym zagrać, już nie wspominając. RE: Gry - Khet - 07-03-2014 Tyle że X360 też jakoś nie porażał nie wiadomo jakimi exclusivami wtedy. Natomiast pierwszą grą multiplatformą, przez branżę ochrzczoną jako "pierwszy prawdziwy nextgenowy tytuł", był Assassin's Creed (jak na ironię, też wydany przez Ubi). Mam nawet stare zapowiedzi w jakichś magazynach. To zresztą zabawne, że wtedy co drugi tytuł był tak określany - aż do momentu premiery wspomnianego Uncharted. Teraz widać podobny trend, a branża się nie uczy :). No ale jak mówię, przeskok jakościowy pomiędzy Xboksem i PS2 a X360 i PS3 był ogromny, więc nawet średnio wyglądające gry mieszały ludziom w głowach. A teraz nie dość, że i przeskok nie jest specjalnie porażający, to i efekty są o wiele poniżej oczekiwań i zapowiedzi. RE: Gry - Mierzwiak - 07-03-2014 Cytując mnie samego: (19-11-2013, 18:35)Mierzwiak napisał(a): Z grafiką w grach jest teraz jak z efektami specjalnymi w filmach, o żadnej rewolucji nie może być mowy, tyle. Tyler, gdy wyszły X360 i PS3, to było coś zupełnie innego. Wtedy i sprzęt, i grafika się rozwijały, to było coś nowego. Co niby nowego jest w XO i PS4? Nic. Co niby trudnego jest w programowaniu tych PC-tów (tak!), co uzasadniałoby dlaczego już teraz nie można wykorzystać ich możliwości? Przecież te nadchodzące "next genowe" tytuły wyglądają gorzej niż graficzne benchmarki sprzed 3 albo i więcej lat, litości. Watch Dogs wygląda o kilka klas gorzej niż podrasowane przez moderów GTA IV (!!!) z 2008 roku. --- Z innej beczki: 10 minut z nowym Tomb Raiderem dostarczyło mi więcej frajdy niż X godzin z Bioshock: Infinite, którego chyba nigdy nie skończę :) RE: Gry - Huntersky - 08-03-2014 Mierzwiak napisał(a):Watch Dogs wygląda o kilka klas gorzej niż podrasowane przez moderów GTA IV (!!!) z 2008 roku.Watch Dogs tak naprawdę nie wygląda lepiej niż GTA V. Mistrzowie bullshotów z Ubisoftu znowu zrobili graczy w konia, na dowód gameplay, ponoć z PS4: RE: Gry - Khet - 08-03-2014 (08-03-2014, 01:48)Huntersky napisał(a):Mierzwiak napisał(a):Watch Dogs wygląda o kilka klas gorzej niż podrasowane przez moderów GTA IV (!!!) z 2008 roku.Watch Dogs tak naprawdę nie wygląda lepiej niż GTA V. Mistrzowie bullshotów z Ubisoftu znowu zrobili graczy w konia, na dowód gameplay, ponoć z PS4: Wrzucałem linka do porównań różnych wersji wyżej - na tym gifie najlepiej widać regres (i fakt, że GTAV wygląda o niebo lepiej): http://i.minus.com/iboqqHgyy5tOsD.gif Cytat:Z innej beczki: 10 minut z nowym Tomb Raiderem dostarczyło mi więcej frajdy niż X godzin z Bioshock: Infinite, którego chyba nigdy nie skończę :)Nadal uważam, że szkoda, ale w sumie nowy Tomb Raider jest bardzo dobry, a miejscami świetny, więc chociaż tyle :). |