Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Gal Anonim - 27-02-2014

Spinoff Deus Ex Human Revolution, ktory byl na komorkach i czymśam, leci na PCty juz w marcu:

http://eu.square-enix.com/en/blog/deus-ex-fall-pc-edition-heads-steam


RE: Gry - zombie_sidekick - 27-02-2014

Gram w "Deus Ex: The Fall" na iPadzie i jest naprawdę nieźle. Myślę, że całą historię troszkę pod PC-ta podkręcą.


RE: Gry - Ash - 28-02-2014

Nie wiem, czy wiecie, ale HoMM3 ma już 15 lat!

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,15542590,Dzis_15_rocznica_premiery_Heroes_of_Might___Magic.html?bo=1


RE: Gry - MOLQ - 06-03-2014

TWD Episode 2: Nie no robie blad, ze nie czekam na calosc jak wyjdzie :P ale gra sie tak samo dobrze jak w sezon 1. Drugi odcinek lepszy od pierwszego, wieksze emocje, ale akcji strasznie malo i odcinek jak dla mnie krotki, czlowiek czuje niedosyt i tyle. Zwiastun 3 odcinka jakos bez wiekszej epy.


RE: Gry - Khet - 07-03-2014

Pamiętacie jeszcze te zachwyty i cały hype pompowany dookoła next-genowej otoczki Watch Dogs? Przez ostatnie miesiące Ubisoft tak dopracowywał grę, że w efekcie wersja na PS4 wygląda miejscami gorzej, niż GTAV na PS3:
http://www.dsogaming.com/screenshot-news/watch-dogs-comparison-latest-build-versus-e3-2012-june-2013-builds/

A jeszcze kilka miesięcy temu "profesjonaliści" z różnych redakcji przepowiadali granie w 4K ;).


RE: Gry - Mierzwiak - 07-03-2014

Jak na razie next geny to dla mnie jeden wielki epic fail, oglądając gameplay z The Order: 1886 chciało mi się wyłącznie śmiać.


RE: Gry - Grievous - 07-03-2014

Ja to w ogóle bym next geny olał. Niestety PS3 powoli będzie porzucane (nowy Batman) a w przypadku PC na horyzoncie już DX12 i Windows 9, czyli za rok/dwa mój lapek nie będzie już grywalny. Czyli koniec, końców w to nieszczęsne PS4 będzie trza zainwestować.


RE: Gry - Arahan - 07-03-2014

Póki co jest TYLE tytułów na PS3, że przy moim trybie grania, PS4 kupię za 3-4 lata ;). W dodatku na PS+ pojawiają się za darmo coraz lepsze tytuły. Teraz do zassania jest Nowy TR, a kto wie co będzie później. Dla casuali PS3 jeszcze bardzo długo będzie numerem 1, a i gry będą coraz tańsze.


RE: Gry - Khet - 07-03-2014

Nie tylko dla causali - ja się też póki co na srext geny nie przesiadam, zwłaszcza że już za rogiem czeka Dark Souls 2.


RE: Gry - Indroman - 07-03-2014

(07-03-2014, 18:40)Arahan napisał(a): Póki co jest TYLE tytułów na PS3, że przy moim trybie grania, PS4 kupię za 3-4 lata ;). W dodatku na PS+ pojawiają się za darmo coraz lepsze tytuły. Teraz do zassania jest Nowy TR, a kto wie co będzie później.

Dokładnie. Nowy TR z PS+ zassany. Za godzinę odpalam "seans" :)




RE: Gry - Snappik - 07-03-2014

(07-03-2014, 13:03)Mierzwiak napisał(a): Jak na razie next geny to dla mnie jeden wielki epic fail, oglądając gameplay z The Order: 1886 chciało mi się wyłącznie śmiać.

Podpisuję się pod tym. Jeżeli twórcy programując gry na PS4 i (zwłaszcza) XONE muszą iść na graficzne kompromisy, tnąc detale na potęgę i oferując grafikę w 960p to ja nie mam pytań. Next-gen? Prędzej PS3/X360 w wersji 1.5.


RE: Gry - simek - 07-03-2014

Dołączam do chóru szyderców next genów - po tym co ostatnimi czasy pokazano, to ja nawet za pół obecnej ceny bym ich nie brał.



RE: Gry - Tyler Durden - 07-03-2014

Nie wiem czego się spodziewaliście. W momencie premiery nowe konsole kupują tylko najwięksi maniacy/w gorącej wodzie kąpani/cierpiący na nadmiar pieniędzy/ofiary hajpu. Konsole zawsze rozkręcają się dopiero z czasem, przez pierwsze dwa lata oferując zapchaj dziury, na które mogą wydać pieniądze wyżej wymienieni. Przyznaję, że kusiło mnie trochę, żeby kupić maszynę Sony, bo pierwszy raz w życiu mogłem sobie na to pozwolić w momencie premiery, ale zwyciężył rozsądek. A przy okazji zhackowałem samego siebie, obiecując sobie zakup PS4, jak tylko uznam, że naprawdę ograłem już wszystko co chciałem na PS3. Na razie idzie dobrze, ponad 40 gier zaliczonych do końca (nie licząc jakiś popierdółek). Negrin się śmieje, że odkopałem w sobie wewnętrznego nastolatka. W sumie to nie do końca prawda, bo taką ilością rozpracowanych tytułów nie mogłem się chyba pochwalić podczas korzystania z poprzednich dwóch konsol Sony. Inna sprawa, że już pewnie połowę z tego, w co grałem na PSX, dawno temu zdążyłem już zapomnieć... :)


RE: Gry - simek - 07-03-2014

No ale przy premierze PS3 to grafa jednak robiła wrażenie, nie? Czy pamiętam tak, dlatego, że wtedy byłem piękny i młody i wszystko było lepsze? :p


RE: Gry - Khet - 07-03-2014

Robiła w porównaniu z PS2, ale pierwszą naprawdę "nextgenową" grą było pierwsze Uncharted, które teraz dla odmiany wygląda dość średnio.

Wiem że Ameryki nie odkryję, ale kulą u nogi next genów są w tej chwili... past geny. Chyba niemal wszystkie obecnie wydawane tytuły (i mające wyjść w najbliższych miesiącach) były albo tworzone z myślą o X360 i PS3, a następnie portowane, albo na odwrót - wprawdzie powstają z myślą o next genach, ale developerzy dodatkowo marnują czas grzebiąc przy portach na past geny. W efekcie ani jedna, ani druga wersja nie jest w pełni dopracowana.

Oczywiście może się też okazać, że PS4 i XOne są po prostu do dupy i lepiej nie będzie, ale w to nie do końca chce mi się wierzyć.


RE: Gry - Tyler Durden - 07-03-2014

Nie wiem czy byłeś piękny, ale najwyraźniej młody i napalony, bo PS3 przez długi czas zasysało, okrutnie rozczarowując grami i długo ciągnąc się w tyle za 360 mającą za sprawą wcześniejszej premiery dużą przewagę. Z ogromnym smutkiem patrzyłem przez pierwsze dwa lata (jak nie dłużej) na mizerny wybór gier prawdziwie nextgenowych. O takich, w które naprawdę chciałbym zagrać, już nie wspominając.


RE: Gry - Khet - 07-03-2014

Tyle że X360 też jakoś nie porażał nie wiadomo jakimi exclusivami wtedy. Natomiast pierwszą grą multiplatformą, przez branżę ochrzczoną jako "pierwszy prawdziwy nextgenowy tytuł", był Assassin's Creed (jak na ironię, też wydany przez Ubi). Mam nawet stare zapowiedzi w jakichś magazynach. To zresztą zabawne, że wtedy co drugi tytuł był tak określany - aż do momentu premiery wspomnianego Uncharted. Teraz widać podobny trend, a branża się nie uczy :).

No ale jak mówię, przeskok jakościowy pomiędzy Xboksem i PS2 a X360 i PS3 był ogromny, więc nawet średnio wyglądające gry mieszały ludziom w głowach. A teraz nie dość, że i przeskok nie jest specjalnie porażający, to i efekty są o wiele poniżej oczekiwań i zapowiedzi.


RE: Gry - Mierzwiak - 07-03-2014

Cytując mnie samego:

(19-11-2013, 18:35)Mierzwiak napisał(a): Z grafiką w grach jest teraz jak z efektami specjalnymi w filmach, o żadnej rewolucji nie może być mowy, tyle.

Tyler, gdy wyszły X360 i PS3, to było coś zupełnie innego. Wtedy i sprzęt, i grafika się rozwijały, to było coś nowego.

Co niby nowego jest w XO i PS4? Nic.
Co niby trudnego jest w programowaniu tych PC-tów (tak!), co uzasadniałoby dlaczego już teraz nie można wykorzystać ich możliwości?

Przecież te nadchodzące "next genowe" tytuły wyglądają gorzej niż graficzne benchmarki sprzed 3 albo i więcej lat, litości. Watch Dogs wygląda o kilka klas gorzej niż podrasowane przez moderów GTA IV (!!!) z 2008 roku.

---

Z innej beczki: 10 minut z nowym Tomb Raiderem dostarczyło mi więcej frajdy niż X godzin z Bioshock: Infinite, którego chyba nigdy nie skończę :)


RE: Gry - Huntersky - 08-03-2014

Mierzwiak napisał(a):Watch Dogs wygląda o kilka klas gorzej niż podrasowane przez moderów GTA IV (!!!) z 2008 roku.
Watch Dogs tak naprawdę nie wygląda lepiej niż GTA V. Mistrzowie bullshotów z Ubisoftu znowu zrobili graczy w konia, na dowód gameplay, ponoć z PS4:



RE: Gry - Khet - 08-03-2014

(08-03-2014, 01:48)Huntersky napisał(a):
Mierzwiak napisał(a):Watch Dogs wygląda o kilka klas gorzej niż podrasowane przez moderów GTA IV (!!!) z 2008 roku.
Watch Dogs tak naprawdę nie wygląda lepiej niż GTA V. Mistrzowie bullshotów z Ubisoftu znowu zrobili graczy w konia, na dowód gameplay, ponoć z PS4:

Wrzucałem linka do porównań różnych wersji wyżej - na tym gifie najlepiej widać regres (i fakt, że GTAV wygląda o niebo lepiej):
http://i.minus.com/iboqqHgyy5tOsD.gif

Cytat:Z innej beczki: 10 minut z nowym Tomb Raiderem dostarczyło mi więcej frajdy niż X godzin z Bioshock: Infinite, którego chyba nigdy nie skończę :)
Nadal uważam, że szkoda, ale w sumie nowy Tomb Raider jest bardzo dobry, a miejscami świetny, więc chociaż tyle :).