![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Snappik - 08-03-2014 Fuck, ale brzydkie drzewa ;) A gra nie musi być wcale kiepawa (nie zdziwie się jeśli mimo obecnego flejmu oceny będą oscylować w granicy 8/10), natomiast będzie miało mocno pod górkę z uwagi na regres wizualny i ograniczone zaufanie graczy. RE: Gry - Mierzwiak - 08-03-2014 W ogóle to next geny mają osobny temat :) (08-03-2014, 10:29)Khet napisał(a): Nadal uważam, że szkoda, ale w sumie nowy Tomb Raider jest bardzo dobry, a miejscami świetny, więc chociaż tyle :).Ależ mi się ten Bioshock podoba! Tzn na tyle, na ile może mi się podobać gra, która wygląda OBŁĘDNIE (dla mnie czołówka najładniejszych gier ever obok The Journey, GTA V i Uncharted 2/3), której bohater dysponuje fajowymi zdolnościami, a która ma nudny, wtórny gameplay i obojętną mi fabułę :) Poza tym chyba już pisałem, że nie lubię FPSów, a jeszcze jak patrzę w dół i nie widzę swoich nóg, to już w ogóle coś co wytrąca mnie z równowagi :] RE: Gry - Huntersky - 08-03-2014 Bo tak naprawdę od Half-Life'a 2 ukazało się tylko kilka naprawdę dobrych i innowacyjnych FPS-ów: FEAR, pierwszy Crysis, Call of Duty 4, Portale i może jeszcze Mirror's Edge. Cała reszta to ogrzewane kotlety, zjadanie własnego ogona i ogólna regresja. Ba, dalej nie powstał tytuł, który miałby efektowniejsze walki od FEAR-a (9 lat) i Crysisa (7 lat). RE: Gry - military - 08-03-2014 Efektowniejsze walki? Choćby Bulletstorm (choć nie lubię z wielu powodów). Mnie wkurza, że FPS-y teraz prowadzą za rączkę. Gdzie te czasy, kiedy poziomy były labiryntami pełnymi zagadek, wymagającymi eksploracji, a walka polegała w dużej mierze na zarządzaniu zasobami, tzn. amunicją i apteczkami, które nieskończone nie były. Kiedyś mówiło się o tych grach jako o głupich siekach, ale w porównaniu z dzisiejszymi strzelankami to inteligentne, głębokie produkcje, które wymagają od gracza zaangażowania, refleksu i myślenia. Marzy mi się fps a la DN3D czy choćby Doom, ale ze współczesną grafiką. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-03-2014 military napisał(a):Marzy mi się fps a la DN3D czy choćby Doom, ale ze współczesną grafiką. Polecam Hard Reset, który na poziomie NORMAL... jest HARD :) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 09-03-2014 Dokładnie to wszystko to, co wymieniłeś jest w tej grze na preferowanym przez Ciebie poziomie. RE: Gry - military - 09-03-2014 Zobaczymy, czy pójdzie na moim laptopie. RE: Gry - Turus - 09-03-2014 Spokojnie panowie, przecież konsole się jeszcze rozkręcą. Tak dla przykładu, gra z początki 7 generacji. A wystarczy spojrzeć jak wyglądają teraz gry na odchodzacych już konsolach. ![]() Zresztą po takich grach jak Ryse czy Killzone Shadow Fall (mówię o grafice, bo oby dwie gry gameplayowo są kiepskie) mogę być spokojny, bo są przepiękne. RE: Gry - Ash - 11-03-2014 http://laseryipotwory.blogspot.com/ Ciekawy blog o grach FPSach (starych i nowych). RE: Gry - Predator895 - 13-03-2014 Kolejno promo Alien Isolation >> RE: Gry - Gal Anonim - 16-03-2014 Polskie studio od Anomaly robi nową grę wojenną, ale nie w taką, gdzie będziemy żolnierzem tylko cywilem próbującym przetrwać. Brzmi nieźle, a do tego jest klimatyczny tizerek i bardzo fajny tytuł: Więcej: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15612484,11_Bit_zapowiedzialo_This_War_of_Mine___pokaze_wojne.html RE: Gry - Tyler Durden - 16-03-2014 I zespół Omega w tle, sweet, od razu widać, że montowany przez "naszych" chłopaków. Węgrzy kilka dekad temu mieli ogólnoświatową rozpoznawalność, ale dziś to już raczej mało kto na zachodzie skojarzyłby utwór, nie mówiąc już o wykorzystaniu go w trailerze/teaserze (chociaż ostatnio został w sumie wykorzystany przez Kanye'a Westa w jego piosence "New Slaves", nie za dobrze to wyszło). RE: Gry - Mush Room - 17-03-2014 Teaser fantastyczny, dzięki za cynk Crov, przyjrzę się temu:) RE: Gry - Mierzwiak - 19-03-2014 Sporo ciekawych przecen na PS Store ostatnio: - http://www.pssite.com/news-31485-startuje_marcowa_wyprzedaz_w_playstation_store.html - część z nich kończy się dzisiaj, min. Uncharted 2 za 31 zł (lub 27,90 z PS Plus) - http://www.pssite.com/news-31784-zaoszczedz_do_100_zl_na_wyprzedazy_tytulow_niezaleznych_w_ps_store.html - gry niezależne - http://www.pssite.com/news-31778-promocja_gier_rockstar_w_playstation_store.html - promocja na tytuły Rockstara, np. GTA IV + oba dodatki za 39 zł RE: Gry - Mierzwiak - 24-03-2014 Flower - nie taka perła jak The Journey, ale trudno mi nie przyklasnąć. + Grafika + Niesamowicie relaksujący, przynajmniej w większości klimat + Muzyka + Pomysł - Mało plansz :( - Jedna rzecz mi się nie podobała - Tak czy siak świetna odskocznia od tej całej growej papki. RE: Gry - Snappik - 27-03-2014 Deus Ex: The Fall - spin-pff, prequel Human Revolution, konwersja z tabletu na PC. Jak zwał tak zwał, ważne, że niektórzy dziennikarze mają niezły ból dupy recenzując ten tytuł ;) Na różnych serwisach gra jest rozsmarowywana od A do Z. Owszem, ma swoje wady (np.słabiutka mechanika strzelania), natomiast nie jest tak, że nie da się w nią grać jak sugerują niektóre pismaki (które na pewno poległy na tutorialu...). Wszystko to, co mieliśmy w HR jest i tutaj, czyli dobry rozwój postaci, skradanie, dialogi, możliwość przejścia misji na 2-3 sposoby no i klimat. ![]() ![]() W czym gra jest dołuje? - voice-acting - levele podzielone na strefy, które wymagają ekranu ładowania co 100 metrów (techniczne ograniczenia urządzeń mobilnych dają znać o sobie) - grafika AD 2004 - w fabułę na razie ciężko mi jest się wtopić, wydaje się być pretekstowa - w niektórych momentach sterowanie jest mało efektywne i nie daje Nam wiele swobody (FOV strzelania jest dramatyczny) Poza tym to przyjemna odskocznia ;) Lubię te uniwersum więc katuję dalej. RE: Gry - Fanatik - 28-03-2014 Ja wytrzymałem ponad 2h w tego Deusa i podziękowałem. Dobiły mnie te ekrany ładowania i spieprzone na maxa strzelanie, mogli z tej konwersji wyciągnąć o wiele więcej. Póki co ratuje mnie granie w Hearthstone do czasu wyjścia na PC Dark Souls 2. A dla fanów karcianki od Blizzarda polecam ten kanał na YT - zabawne momenty z gry: http://www.youtube.com/user/Trolden1337/videos RE: Gry - Khet - 28-03-2014 Gdyby ktoś chciał nadrobić zaległości, to na Origin pierwszy Dead Space jest za darmo. RE: Gry - patyczak - 28-03-2014 I Fifa 12 też: http://lowcygier.pl/darmowe/fifa-12-za-darmo/ RE: Gry - Snappik - 29-03-2014 (28-03-2014, 03:58)Fanatik napisał(a): Ja wytrzymałem ponad 2h w tego Deusa i podziękowałem. Dobiły mnie te ekrany ładowania i spieprzone na maxa strzelanie, mogli z tej konwersji wyciągnąć o wiele więcej. Póki co ratuje mnie granie w Hearthstone do czasu wyjścia na PC Dark Souls 2. A dla fanów karcianki od Blizzarda polecam ten kanał na YT - zabawne momenty z gry: Co racja to jednak racja. Gra momentami mocno słabuje. Sam fakt, że to pierwszy epizod porzuconej już serii (The Fall miało być rozwijane) świadczy wiele. Fajne uniwersum, dobry klimat ale gra kiepska. Daje 4/10. |