Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Snappik - 08-03-2014

Fuck, ale brzydkie drzewa ;)

A gra nie musi być wcale kiepawa (nie zdziwie się jeśli mimo obecnego flejmu oceny będą oscylować w granicy 8/10), natomiast będzie miało mocno pod górkę z uwagi na regres wizualny i ograniczone zaufanie graczy.


RE: Gry - Mierzwiak - 08-03-2014

W ogóle to next geny mają osobny temat :)

(08-03-2014, 10:29)Khet napisał(a): Nadal uważam, że szkoda, ale w sumie nowy Tomb Raider jest bardzo dobry, a miejscami świetny, więc chociaż tyle :).
Ależ mi się ten Bioshock podoba! Tzn na tyle, na ile może mi się podobać gra, która wygląda OBŁĘDNIE (dla mnie czołówka najładniejszych gier ever obok The Journey, GTA V i Uncharted 2/3), której bohater dysponuje fajowymi zdolnościami, a która ma nudny, wtórny gameplay i obojętną mi fabułę :) Poza tym chyba już pisałem, że nie lubię FPSów, a jeszcze jak patrzę w dół i nie widzę swoich nóg, to już w ogóle coś co wytrąca mnie z równowagi :]


RE: Gry - Huntersky - 08-03-2014

Bo tak naprawdę od Half-Life'a 2 ukazało się tylko kilka naprawdę dobrych i innowacyjnych FPS-ów: FEAR, pierwszy Crysis, Call of Duty 4, Portale i może jeszcze Mirror's Edge. Cała reszta to ogrzewane kotlety, zjadanie własnego ogona i ogólna regresja. Ba, dalej nie powstał tytuł, który miałby efektowniejsze walki od FEAR-a (9 lat) i Crysisa (7 lat).


RE: Gry - military - 08-03-2014

Efektowniejsze walki? Choćby Bulletstorm (choć nie lubię z wielu powodów). Mnie wkurza, że FPS-y teraz prowadzą za rączkę. Gdzie te czasy, kiedy poziomy były labiryntami pełnymi zagadek, wymagającymi eksploracji, a walka polegała w dużej mierze na zarządzaniu zasobami, tzn. amunicją i apteczkami, które nieskończone nie były. Kiedyś mówiło się o tych grach jako o głupich siekach, ale w porównaniu z dzisiejszymi strzelankami to inteligentne, głębokie produkcje, które wymagają od gracza zaangażowania, refleksu i myślenia. Marzy mi się fps a la DN3D czy choćby Doom, ale ze współczesną grafiką.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-03-2014

military napisał(a):Marzy mi się fps a la DN3D czy choćby Doom, ale ze współczesną grafiką.

Polecam Hard Reset, który na poziomie NORMAL... jest HARD :)


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 09-03-2014

Dokładnie to wszystko to, co wymieniłeś jest w tej grze na preferowanym przez Ciebie poziomie.


RE: Gry - military - 09-03-2014

Zobaczymy, czy pójdzie na moim laptopie.


RE: Gry - Turus - 09-03-2014

Spokojnie panowie, przecież konsole się jeszcze rozkręcą. Tak dla przykładu, gra z początki 7 generacji. A wystarczy spojrzeć jak wyglądają teraz gry na odchodzacych już konsolach.
[Obrazek: call-of-duty-3-20060710042426267.jpg]

Zresztą po takich grach jak Ryse czy Killzone Shadow Fall (mówię o grafice, bo oby dwie gry gameplayowo są kiepskie) mogę być spokojny, bo są przepiękne.


RE: Gry - Ash - 11-03-2014

http://laseryipotwory.blogspot.com/

Ciekawy blog o grach FPSach (starych i nowych).


RE: Gry - Predator895 - 13-03-2014

Kolejno promo Alien Isolation >>



RE: Gry - Gal Anonim - 16-03-2014

Polskie studio od Anomaly robi nową grę wojenną, ale nie w taką, gdzie będziemy żolnierzem tylko cywilem próbującym przetrwać. Brzmi nieźle, a do tego jest klimatyczny tizerek i bardzo fajny tytuł:



Więcej:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15612484,11_Bit_zapowiedzialo_This_War_of_Mine___pokaze_wojne.html


RE: Gry - Tyler Durden - 16-03-2014

I zespół Omega w tle, sweet, od razu widać, że montowany przez "naszych" chłopaków. Węgrzy kilka dekad temu mieli ogólnoświatową rozpoznawalność, ale dziś to już raczej mało kto na zachodzie skojarzyłby utwór, nie mówiąc już o wykorzystaniu go w trailerze/teaserze (chociaż ostatnio został w sumie wykorzystany przez Kanye'a Westa w jego piosence "New Slaves", nie za dobrze to wyszło).


RE: Gry - Mush Room - 17-03-2014

Teaser fantastyczny, dzięki za cynk Crov, przyjrzę się temu:)


RE: Gry - Mierzwiak - 19-03-2014

Sporo ciekawych przecen na PS Store ostatnio:

- http://www.pssite.com/news-31485-startuje_marcowa_wyprzedaz_w_playstation_store.html - część z nich kończy się dzisiaj, min. Uncharted 2 za 31 zł (lub 27,90 z PS Plus)
- http://www.pssite.com/news-31784-zaoszczedz_do_100_zl_na_wyprzedazy_tytulow_niezaleznych_w_ps_store.html - gry niezależne
- http://www.pssite.com/news-31778-promocja_gier_rockstar_w_playstation_store.html - promocja na tytuły Rockstara, np. GTA IV + oba dodatki za 39 zł


RE: Gry - Mierzwiak - 24-03-2014

Flower - nie taka perła jak The Journey, ale trudno mi nie przyklasnąć.

+ Grafika
+ Niesamowicie relaksujący, przynajmniej w większości klimat
+ Muzyka
+ Pomysł

- Mało plansz :(
- Jedna rzecz mi się nie podobała -
Tak czy siak świetna odskocznia od tej całej growej papki.


RE: Gry - Snappik - 27-03-2014

Deus Ex: The Fall - spin-pff, prequel Human Revolution, konwersja z tabletu na PC. Jak zwał tak zwał, ważne, że niektórzy dziennikarze mają niezły ból dupy recenzując ten tytuł ;) Na różnych serwisach gra jest rozsmarowywana od A do Z. Owszem, ma swoje wady (np.słabiutka mechanika strzelania), natomiast nie jest tak, że nie da się w nią grać jak sugerują niektóre pismaki (które na pewno poległy na tutorialu...). Wszystko to, co mieliśmy w HR jest i tutaj, czyli dobry rozwój postaci, skradanie, dialogi, możliwość przejścia misji na 2-3 sposoby no i klimat.

[Obrazek: 4145.jpg]

[Obrazek: 10758DXTF_Announce-online-screen-2.png]

W czym gra jest dołuje?

- voice-acting
- levele podzielone na strefy, które wymagają ekranu ładowania co 100 metrów (techniczne ograniczenia urządzeń mobilnych dają znać o sobie)
- grafika AD 2004
- w fabułę na razie ciężko mi jest się wtopić, wydaje się być pretekstowa
- w niektórych momentach sterowanie jest mało efektywne i nie daje Nam wiele swobody (FOV strzelania jest dramatyczny)

Poza tym to przyjemna odskocznia ;) Lubię te uniwersum więc katuję dalej.


RE: Gry - Fanatik - 28-03-2014

Ja wytrzymałem ponad 2h w tego Deusa i podziękowałem. Dobiły mnie te ekrany ładowania i spieprzone na maxa strzelanie, mogli z tej konwersji wyciągnąć o wiele więcej. Póki co ratuje mnie granie w Hearthstone do czasu wyjścia na PC Dark Souls 2. A dla fanów karcianki od Blizzarda polecam ten kanał na YT - zabawne momenty z gry:

http://www.youtube.com/user/Trolden1337/videos


RE: Gry - Khet - 28-03-2014

Gdyby ktoś chciał nadrobić zaległości, to na Origin pierwszy Dead Space jest za darmo.


RE: Gry - patyczak - 28-03-2014

I Fifa 12 też: http://lowcygier.pl/darmowe/fifa-12-za-darmo/


RE: Gry - Snappik - 29-03-2014

(28-03-2014, 03:58)Fanatik napisał(a): Ja wytrzymałem ponad 2h w tego Deusa i podziękowałem. Dobiły mnie te ekrany ładowania i spieprzone na maxa strzelanie, mogli z tej konwersji wyciągnąć o wiele więcej. Póki co ratuje mnie granie w Hearthstone do czasu wyjścia na PC Dark Souls 2. A dla fanów karcianki od Blizzarda polecam ten kanał na YT - zabawne momenty z gry:

http://www.youtube.com/user/Trolden1337/videos

Co racja to jednak racja. Gra momentami mocno słabuje. Sam fakt, że to pierwszy epizod porzuconej już serii (The Fall miało być rozwijane) świadczy wiele. Fajne uniwersum, dobry klimat ale gra kiepska. Daje 4/10.