![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Mierzwiak - 02-05-2014 Okami (HD). Tzn niby na kolejnych odkrywanych terenach postępuje się wedle pewnego schematu, ale ogółem miałem wrażenie całkiem miłej swobody i tego, że gra nie prowadzi mnie za rękę (w 2 czy 3 miejscach utknąłem :D). RE: Gry - military - 20-05-2014 Zacząłem grać w Resistance 2. Graficznie jest toto nierówne jak cholera - ma chyba najbrzydsze wnętrza od czasu... sam nie wiem. Half Life 2 wygląda lepiej, o wiele lepiej! Ale kontrasty są tu ogromne - bo wchodzę do jakiejś kwadratowej, żałośnie wykonanej windy rodem z 1999 roku (a konkretnie z SINa), aby wyjść z niej na jeden z najbardziej zakurwistych widoków w historii gier wideo. Z tego: ![]() Tu: ![]() Ten rozstrzał jest... dziwny, zastanawiający, niezrozumiały. Pod względem grywalności - miodzio. Bronie świetne, zwłaszcza karabin z naprowadzającymi pociskami a la Zorg z Piątego elementu. Pod względem płynności akcji, jej tempa itp. przypomina mi starsze Medal of Honor, co jest bardzo dobrym skojarzeniem. No i jest fajny klimacik. Wstępna ocena: 8+. Może z tej okazji w końcu dokończę Resistance: Retribution na PSP, tym bardziej, że można jakoś połączyć te gry między konsolami. RE: Gry - military - 25-05-2014 No i Resistance 2 zaliczone. Ogólnie to tak 8+/10. Zalety: - świetne bronie - fajne poziomy - super się strzela - klimacik s-f z lat 50. w paru poziomach Wady: - wygląda raczej koszmarnie, choć ma swoje momenty - o co tu w zasadzie chodziło? Fabuła beznadziejna i słabo podana. - beznadziejny design wnętrz obcych budowli - zero wyobraźni, po prostu generator randomowych obcych struktur - zbyt dużo czasu spędza się w tychże budowlach - gdybym nie miał pod ręką trójki, zakończenie by mnie doprowadziło do furii. Wrzuciłem już R3 i widzę, że błędy poprzedniczki naprawione, a skok jakościowy większy niż między U1 i U3. RE: Gry - Ash - 25-05-2014 ![]() ;) RE: Gry - Snuffer - 25-05-2014 Gra jest fantastyczna. Wprawdzie na moim laptopie zaciach mam średnio co minutę, ale i tak gram - niesamowity fun. Pierdzielę, inwestuje w PS3 w te wakacje. RE: Gry - Huntersky - 25-05-2014 Ale model jazdy, może oprócz motocyklu, jest fatalny (jak zwykle w sandboksach, które nie są GTA). Graficznie jest ok, a Chicago nawet robi wrażenie - takie jest moje zdanie po 2 godzinach wałęsania się bez celu. RE: Gry - Gal Anonim - 28-05-2014 Watch Dogs wygląda póki co, tak, jak się zapowiadało - jak gra Ubisoftu, która nie jest Far Cry 3. RE: Gry - military - 28-05-2014 Większość wygląda na czepialstwo, zwłaszcza przy tak dużej grze - takie bugi można wybaczyć, bo pojawiają się tylko wtedy, kiedy ich szukasz. Ale już tego zatrzymującego się pociągu nie potrafię zrozumieć - to nie bug, tylko dziwaczna decyzja dizajnerów. RE: Gry - Huntersky - 28-05-2014 Nawet jeśli to starannie wyselekcjonowane bugi, technologicznie (nie graficznie) ta gra jest zacofana. Sorry, ale wypuszczanie produktu zrobionego gorzej niż sześcioletnie (!) GTA IV (o GTA V nawet nie wspominam, bo byłoby to kopanie leżącego), pod hasłem rewolucyjnego next-genu, to po prostu wstyd i hańba. RE: Gry - military - 28-05-2014 Wszystkie te gameplaye z WD wyglądają jak gra z PS3 i jak na grę z PS3 jest OK.:) RE: Gry - Red - 28-05-2014 Myślałem, że pecetowe Watch Dogs będzie graficznie wciągać bez popity wersje konsolowe. Poczekam na patche i fanowskie mody, wtedy się zaopatrzę w Pieski:D. Z filmiku z bugami nie podoba mi się model zniszczeń latarni (jak z jakiegoś starego dema technologicznego xd), wspomniane pociągi i brak śladów po strzelaniu w wodę. Za to dziwne AI, wywalanie pod planszę i spieprzona kolizja obiektów to już chyba domena sandboxów. :) ................ Nowy Battlefield, robiony przez ekipę od Dead Space'a - wygląda całkiem nieźle, takie Payback 2 na sterydach. RE: Gry - Gal Anonim - 29-05-2014 (28-05-2014, 09:05)military napisał(a): Większość wygląda na czepialstwo, zwłaszcza przy tak dużej grze - takie bugi można wybaczyć, bo pojawiają się tylko wtedy, kiedy ich szukasz. Ale już tego zatrzymującego się pociągu nie potrafię zrozumieć - to nie bug, tylko dziwaczna decyzja dizajnerów.Filmik wrzucilem jako bonus. Dla mnie giera wyglada jak polaczenie gier UbiSoftu, które mnie koszmarnie nudzą czyli nowych Splinter Celli oraz Assassins' Creed z grą nie-ubisoftu, która mnie koszmarnie nudzi czyli Sleeping Dogs. Zobaczyłem, wywaliłem, raczej nie wróce. RE: Gry - military - 29-05-2014 No ja tam za WD w ogóle zabierać się nie zamierzam, bo sandboksy to dla mnie generalnie rozwleczona nuda (poza rzadkimi wyjątkami, takimi jak Crackdown). Ale czy to wygląda nudniej niż GTA? To wyglada praktycznie tak samo jak GTA.:) RE: Gry - Khet - 29-05-2014 Widmo RE: Gry - simek - 29-05-2014 (29-05-2014, 05:34)military napisał(a): Ale czy to wygląda nudniej niż GTA? To wyglada praktycznie tak samo jak GTA.:)Owszem, wygląda tak samo jak GTA, ale w GTA zawsze możesz liczyć na tony zajebistego humoru i bosko wyreżyserowane cut scenki, w Watch Dogs raczej tego ni ma. RE: Gry - military - 29-05-2014 No ale nie oszukujmy się - siłą sandboksów jest jednak nie fabuła, a otoczenie i to, jak bardzo możesz w nim szaleć. Przynajmniej to moje kryterium - możliwość skakania na wysokość budynku i rzucania samochodami sprawia, że Crackdown jest dla mnie najlepszym sandboksem ever. Tymczasem cutscenki... w GTA4 mnie nudziły. Najfajniejsze było tam jeżdżenie po mieście z fajnym soundtrackiem. Jeśli w WD da się powodować jakieś chaotyczne sytuacje i ogólnie robić burdel, dla mnie może być nawet lepsze niż GTA. Ale zawiodłem się juz na tylu sandboksach, że nie sprawdzę.:) RE: Gry - Wawrzyniec - 29-05-2014 Military, warto obadać Saints Row IV (Crackdown podniesione do kwadratu) i wrzucić tutaj opinię. RE: Gry - military - 29-05-2014 Poprzednich części nie tykać? RE: Gry - Huntersky - 29-05-2014 III to ulepszona II z jeszcze bardziej porytymi motywami (możliwość wcielenia się w muszlę klozetową) i całą masą kontentu - czołgi zwykłe, laserowe, czołgi 8-bitowe, V-TOLe, światłocykle, genialna customizacja postaci... specyficzny humor i na pewno dostarcza więcej zabawek niż GTA, mimo, że to nie jest ten sam poziom szlifu. A Saint's Row IV to III plus supermoce. :) RE: Gry - Wawrzyniec - 29-05-2014 Z poprzednimi Saint's Row ("dwójka" dobra, "trójka" średnia) głównie warto się zapoznać w celu poczucia nostalgicznej wycieczki, jaką twórcy urządzają w najnowszej części. Ale równie dobrze możesz obczaić jakieś filmiki na youtube (polecam), czy poczytać o postaciach. Jeśli zależy Ci głównie na rozwałce, to od razu wskakuj do "czwórki". |