![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Proteus - 12-06-2014 Marcin "Koso" Kossman napisał(a):Tymczasem w świecie Kojimy: The camera rotated behind Snake, and then, his horse defecates. RE: Gry - Huntersky - 12-06-2014 ![]() Kojimaaaaaaaa RE: Gry - Gal Anonim - 12-06-2014 To co? Z kim pogram w HEAT THE GAME? :P Czyli BATTLEFIELD: HARDLINE. O ile rozgrywka będzie wystarczająco z balansowana (tj. żeby nie było tak, ze wszyscy śmigają z wyrzutniami rakiet) to moze być przekozacko. Mój klimat wreszcie, a nie kolejne wojenne szutery. A z kolei FAR CRY 4 wygląda równie dobrze, co FAR CRY 3. Ja już się nie mogę doczekać. Nie jara mnie co prawda główny złoczyńca, który wydaje się być bardziej przerysowany niz Vaas, ale oprócz tego może być równie dobrze jezeli chodzi o rozgrywkę. Dużo fajnych dodatków, których brakowało (m.in. strzelanie z auta). Jeżeli zaś chodzi o opowiadanie historii to mega mi się podoba, że wciąż unikają "cut-scenek" i pozostają przy obserwowaniu historii z oczu bohatera. Super. RE: Gry - Arahan - 12-06-2014 Wojskowy,a grałeś w 1 i 2 zremasterowaną? Sam też zaczynałem od 3, ale gdybym mógł to zacząłbym po bożemu od 1 i 2, a dopiero później 3. Fajnie poznawac historię Kratosa od początku, zwłaszcza, że w 3 sporo nawiązań do poprzednich części. Nie wiem czy było, ale pierwsza gra z Obcym od dłuższego czasu, która może byc dobra. Statek, jeden Alien i klimacik: RE: Gry - Mierzwiak - 13-06-2014 100 najlepszych gier wszech czasów według Slant Magazine: http://www.slantmagazine.com/features/article/100-greatest-video-games-of-all-time Arkham City zamiast Arkham Asylum, brak Uncharted 3, The Journey za nisko, Bioshock za wysoko, ale zajrzeć warto. RE: Gry - Turus - 13-06-2014 Brak TLOU i pierwszego Half-Life'a sprawia, ze tak lista jest nie tyle co śmieszna a wręcz żałosna RE: Gry - Mierzwiak - 13-06-2014 Ano, braki można wyliczać. Gdzie do cholery jest The Longest Journey?! RE: Gry - patyczak - 13-06-2014 Fallout 3... hahahahah:D RE: Gry - rogaluz - 13-06-2014 Zamienić RDR na HL2 i trafiliby idealnie z moim top5. RE: Gry - Khet - 13-06-2014 BioShock jest akurat w dobrym miejscu :P. Ale z wrzucaniem The Walking Dead do pierwszej dwudziestki to jednak kogoś poniosło. Poza tym trochę za dużo tam japońskich tytułów jak na mój gust - zwłaszcza, że niektóre są po prostu co najwyżej "dobre". RE: Gry - Grievous - 13-06-2014 Brak pierwszego KOTORa... gówno, nie ranking. RE: Gry - Gal Anonim - 13-06-2014 (13-06-2014, 20:14)patyczak napisał(a): Fallout 3... hahahahah:DLOL, nawet nie czytam. :) RE: Gry - Albertino - 15-06-2014 (13-06-2014, 20:13)Mierzwiak napisał(a): Ano, braki można wyliczać. Gdzie do cholery jest The Longest Journey?! Nie przypominam sobie, aby to wyszło na konsole :P RE: Gry - Khet - 15-06-2014 (15-06-2014, 02:29)Albertino napisał(a):(13-06-2014, 20:13)Mierzwiak napisał(a): Ano, braki można wyliczać. Gdzie do cholery jest The Longest Journey?!Nie przypominam sobie, aby to wyszło na konsole :P Ale to nie jest przecież lista gier wyłącznie konsolowych. Grim Fandango trafił na nią bez problemu. RE: Gry - military - 15-06-2014 God of War 3 zaliczony. Początkowo byłem sceptyczny. Nie mogłem się wkręcić w rytm i klimat tej gry. Kratos to dupek i ma dziwaczny głos, jego misję mam gdzieś, a Olimp jest dziwny, surrealistyczny. Mniej więcej w połowie udało się poczuć bluesa - i wsiąkłem na dobre. Świetna zręcznościówka z doskonałym gejmplejem i piękną grafiką. I z fatalną fabułą. Sam pomysł zemsty na bogach kozacki, ale sposób prezentacji postaci jest tragiczny. "Oto nowa, ciekawa postać, w której projekt włożono masę pracy i serca. A oto jej trzy linie dialogowe. Teraz ją zabij". Wszystkie wątki zaczynają się i kończą nagle, postaci znikają po minucie obecności na ekranie, a relacji między nimi i Kratosem nie rozumiem - no ale nie grałem w poprzednie części. Twórcy założyli chyba, że gracze znają GoW 1 i 2, i stąd może wynikać trudność z wkręceniem się w trójkę. Tak czy inaczej: chcę ograć poprzednie części. 9/10 A przy okazji: ograłem 6 gier ekskluzywnych dla PS3 i muszę przyznać, że pod tym względem ta konsola po prostu miażdży X360. RE: Gry - Albertino - 15-06-2014 (15-06-2014, 10:15)Khet napisał(a):(15-06-2014, 02:29)Albertino napisał(a):(13-06-2014, 20:13)Mierzwiak napisał(a): Ano, braki można wyliczać. Gdzie do cholery jest The Longest Journey?!Nie przypominam sobie, aby to wyszło na konsole :P Widocznie nie wszyscy głosujący byli konsekwentni, ale widać gołym okiem, że taki był zamiar. Zresztą Grim Fandango ma w tym roku wyjść na konsole (w odnowionej wersji) ;) RE: Gry - Wawrzyniec - 16-06-2014 (12-06-2014, 15:00)Crov napisał(a): To co? Z kim pogram w HEAT THE GAME? :P "Heat: The Game" już powstał i zwie się "Payday 2". Wszystkie niuanse rozgrywki omawiam w moim mega profesjonalnym filmiku (tak naprawdę, to nie). RE: Gry - Gal Anonim - 16-06-2014 Ja grałem w Payday, nawet jedynke mam oryginlana na stimie. Ale otwarte mapy i rozwałka robią z Battlefield Hardline bardziej Heat the Game niż było nim Payday. :) RE: Gry - Turus - 16-06-2014 (15-06-2014, 22:11)military napisał(a): God of War 3 zaliczony. Początkowo byłem sceptyczny. Nie mogłem się wkręcić w rytm i klimat tej gry. Kratos to dupek i ma dziwaczny głos, jego misję mam gdzieś, a Olimp jest dziwny, surrealistyczny. Mniej więcej w połowie udało się poczuć bluesa - i wsiąkłem na dobre. Świetna zręcznościówka z doskonałym gejmplejem i piękną grafiką. I z fatalną fabułą.Ograsz The Last of Us i zapomnisz w ogóle, ze xbox istnieje. RE: Gry - Arahan - 19-06-2014 Jedyna gra w jaką bym pograł na Xklocku to "Alan Wake", ale skoro mam nowego, całkiem mocnego lapka to spiracę i podłączę sprzęd do TV. Prawie jak na konsoli :P oczywiście jak znajdę wolny czas, czyli w okolicach października ... |