Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Amazing Spider-Man (2012) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: The Amazing Spider-Man (2012) (/Thread-The-Amazing-Spider-Man-2012--1660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


- Corn - 23-01-2010

Słyszałem, ze ma to być Vulture, albo Lizard. W sumie oba pasują, choć nie ukrywam, że ze wszystkich przeciwników Spideya najfajniej wypada Goblin :].

Jeżeli będzie Vulture mam tylko dwa słowa propozycji - Ben Kingsley. Nikt inny :]


- Sancho - 23-01-2010

Vulture i Lizard to były pomysły Raimiego, wiec pewnie juz z nich zrezygnowano.

A role Vulture'a juz mial Malkovich i to on najlepiej pasuje, a nie jakis Kingsley :wink:


- slepy51 - 23-01-2010

A już myślałem, że w czwórce w końcu będzie Lizard i może zobaczę w spajdermenie od Raimiego jakąś porządną charakteryzację ryja, a tu dupa zbita. No ale dobrze, że robi typ z talentem i skromnym póki co dorobkiem i za mimo wszystko jak na tego typu rzecz "skromnym" budżetem (oczywiście w pojęciu superprodukcji i tak głośnego tytułu). Gorzej być nie może, jak to ktoś już wcześniej wspomniał, także trzymam kciuki za to, żeby było przynajmniej nieźle (bo co do tego, ze będzie co najmniej oglądalnie to jestem przekonany).


- Perfik - 23-01-2010

A ja zgadzam się z Cornem, że Kingsley idealnie pasuje do tej roli. Malkovich jest trochę za młody :roll: W sumie z tego co pamiętam z komiksów/seriali animowanych, to jest to dość ciekawy bohater i nie mam nic przeciwko, żeby to on był bad guyem u Webba. Chociaż prawdopodobnie wytwórnia postawi na kogoś bardziej widowiskowego niż starszy pan w stroju sępa.


- Corn - 23-01-2010

No i żałuję, ze jednak nowy Spider-man nie będzie pokazywał go jako 30latka (najlepiej z posadą nauczyciela - bo to były chyba najfajniejsze komiksy ostatnimi laty). Wtedy Petera mógłby zagrać np. Justin Bartha.


- Danus - 23-01-2010

Phil napisał(a):Znów będzie można się podniecać pierwszymi fotkami itp :].
ja mam tylko nadzieję, że wreszcie poprawią efekty. Żeby nie zamieniali w co drugiej scenie prawdziwego Parkera w stroju dublerem CGI.


- koronex1989 - 24-01-2010

Cytat:Co do przeciwnika(ów). Mam szczerą nadzieję, że nie wyskoczą z jakimś Venom, czy innym Carnegem. Wg zupełnie nie ekranowi przeciwnicy

Venom czy Carnege to trudni przeciwnicy do ukazania ale wyobrażacie sobie gdyby za tego pierwszego odpowiadała firma WETA? :lol: Obserwując to co uczyniono z King-Kongiem czy Avatarze to w przypadku Venoma wyszłoby coś fantastycznego. Eh pomarzyć zawsze można


- Danus - 24-01-2010

koronex1989 napisał(a):WETA?
Nie tylko WETA poradziłaby sobie z Venomem.


- Lawrence - 24-01-2010

Phil napisał(a):Ogólnie się nieco napaliłem na ten film. Znów będzie można się podniecać pierwszymi fotkami itp :].

A ja w sumie to mam zupełnie inne odczucia. I jakoś do tej pory nie dotarło do mnie, że Spider-Man będzie kręcony od nowa. Dla mnie zdecydowanie za wcześnie. To w ogóle jak się teraz ten film będzie nazywał? Znowu samo "Spider-Man"? Przecież nie chyba "Spider-Man Begins"? :wink:


- Corn - 24-01-2010

Człowiek Pająk


- Sancho - 24-01-2010

Ewentualnie: Człowiek Pająk - Geneza


- jarod - 24-01-2010

Nie doceniacie rodzimych dystrybutorów. Z zaufanych źródeł wiem, ze tytuł będzie brzmiał "Spider - Man - Człowiek, który został pająkiem".


- Corn - 24-01-2010

To będzie tytuł sequela. Pierwsza cześć będzie nosić tytuł "Peter Parker - Pająk który pozostał człowiekiem"


PS. Wczoraj dotarła do mnie głupota restartu. To znaczy co? Pokażą historię inaczej? Wtedy przecież nie będzie wierna oryginałowi. Jak zrobią podobnie to nie widzę sensu tego robić bo przecież jedynka nie zestarzała się jakoś strasznie.


- Gal Anonim - 24-01-2010

Nie, film ma się dziać bardziej w liceum, jak to było na początku w komiksach i w Ultimate Spider-Manie. W pierwszym Spider-Manie liceum to krótki okres w życiu Petera Parkera, co jest dziwne, zważywszy na fakt, że w komiksach został ugryziony jak miał 15 lat.


- Tyler Durden - 24-01-2010

Mnie rozwala jedna rzecz. Od samego początku przewijała się w filmowej serii postać Dr Curta Connorsa. Widz obyty z komiksowym oryginałem wiedział co to zwiastuje i cierpliwie czekał aż w którejś odsłonie wejdzie na scenę w swej jaszczurzej formie a tu dupa. :)


- Tyler Durden - 24-01-2010

Jeżeli by w końcu sięgnęli po Lizarda to tylko czekać na jęki naiwnych fanboy'ów liczących na adaptację "Tormenta"... :)

A jeszcze za czasów Raimiego i przed wieściami o Vulture (który byłby obiecującym pomysłem) zastanawiając się wiele razy po kogo z ciekawych klasycznych wrogów mógłby jeszcze sięgnąć, do głowy jako pierwszy przychodził mi zawsze Mysterio.


- koronex1989 - 24-01-2010

Tylko że Mysterio z tym swoim kostiumem wyglądałby w filmie śmiesznie.


- Tyler Durden - 24-01-2010

To samo można by powiedzieć o większości postaci które adaptowano na potrzeby filmowych ekranizacji komiksów... :)


- Sancho - 24-01-2010

koronex1989 napisał(a):Tylko że Mysterio z tym swoim kostiumem wyglądałby w filmie śmiesznie.

Jakby wygladal tak:
[Obrazek: sayger.mysterio.jpg]

To głupie by to nie bylo :razz:


- Tyler Durden - 24-01-2010

W ogóle dobrze przemyślany Mysterio mógłby być źródłem niezłych "mind fucków" i ciekawych akcji oniryczno-abstrakcyjno-posranych. Żałowałem że pod tym względem nie wykorzystano w pełni potencjału Scarecrowa.