Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Sprzedam - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Sprzedam (/Thread-Sprzedam--1668)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


- majlo - 02-07-2010

Bez przesady, nie jestem "zawodowym" handlarzem, żeby miało mi tu coś nie wychodzić na dobre. ;) Ale oczywiście potwierdzam, że stan jest taki jak w opisie. :D


- military - 02-07-2010

Kiedyś wpadnie ci w ręce AVPR i będziesz chciał sprzedać - pewnie nikt się nie skusi, a ja mógłbym. Ale nie kupię, bo kładziesz płyty na podłodze. Widzisz? Twoje zachowanie już przynosi negatywne skutki.


- majlo - 02-07-2010

military napisał(a):Twoje zachowanie już przynosi negatywne skutki.
Nieprawda, gdyż:
military napisał(a):Kiedyś wpadnie ci w ręce AVPR
nigdy mi to nie wpadnie w ręce. :)


- Predator895 - 07-07-2010

Oddam w dobre ręce:
[Obrazek: 1444436.th.jpg][Obrazek: 1444437.th.jpg][Obrazek: 1444438.th.jpg]

Pozbywam się tylko dlatego, ponieważ wpadło mi w łapki Polskie wydanie za równie przystępną cenę. Nówka, nawet nie obejrzane - 50 zł za całość w gratisie dodaje charakterystyczną nalepkę ;). Uwaga film nie posiada angielskich napisów.


- Snuffer - 07-07-2010

http://allegro.pl/item1125315110_band_of_brothers_kompania_braci_6_dvd_metalbox.html

Tak wrzucam, większa szansa że ktoś kupi.


- Danus - 07-07-2010

Dlaczego sprzedajesz?


- Snuffer - 07-07-2010

Need money now, a wypłata dopiero za 10 dni (a wtedy wyjeżdżam).


- Anonymous - 03-08-2010

mała wyprzedaż tutaj:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3246538


- Luis Cyfer - 03-08-2010

niezle filmy. powalczę o niektóre:)


- Pitero - 04-08-2010

Moje filmy, ale konto siostry.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13269125


- Sana - 18-08-2010

Może kogoś to zainteresuje, brat sprzedaje:

- Merlin z Samem Neillem (Special Edition z R1) --> 30zl (plus 5zl za przesylke)

inf na priv


- siku - 22-08-2010

kolejna wyprzedaż resztek kolekcji

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1533593


- majlo - 21-09-2010

Kasyno 2 DVD digipack (R2 UK)
http://allegro.pl/kasyno-casino-2dvd-digipack-edycja-specjalna-bcm-i1241113768.html
The Magnificent Seven 2 DVD digipack (R2 JP)
http://allegro.pl/siedmiu-wspanialych-magnificent-seven-digipack-i1241113893.html


- SonnyCrockett - 21-09-2010

Gdybyś jeszcze w swoich aukcjach pisał czy ma lektora/napisy PL byłoby super...


- majlo - 22-09-2010

Byłoby super, gdybyś się powstrzymał od zbędnych komentarzy. :)


- Gieferg - 22-09-2010

Zważywszy na to, że Info o wersji polskiej to jedno z najwazniejszych info jakie powinny się znajdować w opisie aukcji widze tu tylko jeden zbędny komentarz...


- majlo - 22-09-2010

Gieferg, czy ja ci gdzieś napisałem, że u mnie jest przymus kupowania? Not like it, not take it.


- military - 22-09-2010

To się nazywa podejście do klienta - rodem z peerelowego sklepu z wędlinami.:)


- majlo - 22-09-2010

Ooo, jeszcze military'ego tu brakowało. :D

Żeby nie było spamowania ;)

Komputer do oglądania filmów, świetny do DVD ;)


- mroziek - 22-09-2010

majlo napisał(a):Komputer do oglądania filmów, świetny do DVD ;)

Też mam taką grafikę i taką klawiaturkę, szkoda że po zakupie praktycznie przestałem grać na PC i też się marnują.

Umieszczanie informacji w aukcjach z filmami (w takich wydaniach) o tym że "nie ma polskich napisów" wydaje mi się to całkowicie bezcelowe. Osoby zainteresowane takimi wydaniami dobrze wiedzą co zawierają.