![]() |
|
Sprzedam - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Sprzedam (/Thread-Sprzedam--1668) |
- majlo - 02-07-2010 Bez przesady, nie jestem "zawodowym" handlarzem, żeby miało mi tu coś nie wychodzić na dobre. ;) Ale oczywiście potwierdzam, że stan jest taki jak w opisie. :D - military - 02-07-2010 Kiedyś wpadnie ci w ręce AVPR i będziesz chciał sprzedać - pewnie nikt się nie skusi, a ja mógłbym. Ale nie kupię, bo kładziesz płyty na podłodze. Widzisz? Twoje zachowanie już przynosi negatywne skutki. - majlo - 02-07-2010 military napisał(a):Twoje zachowanie już przynosi negatywne skutki.Nieprawda, gdyż: military napisał(a):Kiedyś wpadnie ci w ręce AVPRnigdy mi to nie wpadnie w ręce. :) - Predator895 - 07-07-2010 Oddam w dobre ręce: ![]() ![]() ![]() Pozbywam się tylko dlatego, ponieważ wpadło mi w łapki Polskie wydanie za równie przystępną cenę. Nówka, nawet nie obejrzane - 50 zł za całość w gratisie dodaje charakterystyczną nalepkę ;). Uwaga film nie posiada angielskich napisów. - Snuffer - 07-07-2010 http://allegro.pl/item1125315110_band_of_brothers_kompania_braci_6_dvd_metalbox.html Tak wrzucam, większa szansa że ktoś kupi. - Danus - 07-07-2010 Dlaczego sprzedajesz? - Snuffer - 07-07-2010 Need money now, a wypłata dopiero za 10 dni (a wtedy wyjeżdżam). - Anonymous - 03-08-2010 mała wyprzedaż tutaj: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3246538 - Luis Cyfer - 03-08-2010 niezle filmy. powalczę o niektóre:) - Pitero - 04-08-2010 Moje filmy, ale konto siostry. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13269125 - Sana - 18-08-2010 Może kogoś to zainteresuje, brat sprzedaje: - Merlin z Samem Neillem (Special Edition z R1) --> 30zl (plus 5zl za przesylke) inf na priv - siku - 22-08-2010 kolejna wyprzedaż resztek kolekcji http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1533593 - majlo - 21-09-2010 Kasyno 2 DVD digipack (R2 UK) http://allegro.pl/kasyno-casino-2dvd-digipack-edycja-specjalna-bcm-i1241113768.html The Magnificent Seven 2 DVD digipack (R2 JP) http://allegro.pl/siedmiu-wspanialych-magnificent-seven-digipack-i1241113893.html - SonnyCrockett - 21-09-2010 Gdybyś jeszcze w swoich aukcjach pisał czy ma lektora/napisy PL byłoby super... - majlo - 22-09-2010 Byłoby super, gdybyś się powstrzymał od zbędnych komentarzy. :) - Gieferg - 22-09-2010 Zważywszy na to, że Info o wersji polskiej to jedno z najwazniejszych info jakie powinny się znajdować w opisie aukcji widze tu tylko jeden zbędny komentarz... - majlo - 22-09-2010 Gieferg, czy ja ci gdzieś napisałem, że u mnie jest przymus kupowania? Not like it, not take it. - military - 22-09-2010 To się nazywa podejście do klienta - rodem z peerelowego sklepu z wędlinami.:) - majlo - 22-09-2010 Ooo, jeszcze military'ego tu brakowało. :D Żeby nie było spamowania ;) Komputer do oglądania filmów, świetny do DVD ;) - mroziek - 22-09-2010 majlo napisał(a):Komputer do oglądania filmów, świetny do DVD ;) Też mam taką grafikę i taką klawiaturkę, szkoda że po zakupie praktycznie przestałem grać na PC i też się marnują. Umieszczanie informacji w aukcjach z filmami (w takich wydaniach) o tym że "nie ma polskich napisów" wydaje mi się to całkowicie bezcelowe. Osoby zainteresowane takimi wydaniami dobrze wiedzą co zawierają. |