Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Avengers (2012) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: The Avengers (2012) (/Thread-The-Avengers-2012--1855)



RE: Avengers - Mefisto - 19-07-2011

Epa jest - żeby jeszcze przy okazji było coś kurwa widać na tych camach :P


RE: Avengers - Mikoto - 19-07-2011

Fajne. Tylko facet grający Hawkeye' a wygląda na tej migawce trochę jak Cezary Pazura :D .

Trzeba przyznać, że ten krótki trailer narobił mi niezłego smaka na ten film ;) .


RE: Avengers - Mr. ?? - 19-07-2011

No kurwa :).
Steve Rogers / Kapitan Ameryka wraca do formy po ponad 60 latach zamrożenia :).






RE: Avengers - Gieferg - 23-07-2011

plakaty:

[Obrazek: 25595.$.jpg]
[Obrazek: 25556.$.jpg]
[Obrazek: 25557.$.jpg]
[Obrazek: 25594.$.jpg]




RE: Avengers - Mierzwiak - 23-07-2011

Dlaczego Iron Man ma plakat z Iron Mana 2 w dodatku jeszcze z kółkiem na klacie? Bez sensu.


RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011

no i? pewnie nowa zbroja, z Avengers, będzie miała znów kółko - kółko wygląda lepiej niz trójkąt. a Kapitan Ameryka ma plakat z Captajna Ameriki :P do plakatu z czarną wdową mogli dodać coś w tle z iron mana 2, ogólnie lepiej się w Iron Manie prezentowała.


RE: Avengers - Mierzwiak - 23-07-2011

Gdybyś widział trailer to byś wiedział że w filmie ma trójkąt, co jest logiczne, skoro Avengers dzieje się po Iron Manie 2 w którym zastosował nowy pierwiastek...


RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011

widziałem trailer i widziałem trójkąt. była to zbroja z Iron Mana 2, co nie znaczy, że nie będzie miał drugiej nowej. Przecież w każdej ma nową i także twórcy zapowiadali, że w Avengers będzie miał nową zbroję. a, że nowy pierwiastek to nie znaczy, że nie może był okrągły reaktor :P Poza tym nie rozumiem po co zmienili strój czarnej wdowie i Thorowi. Każdy co część musi mieć nowy?


RE: Avengers - Mierzwiak - 23-07-2011

Wdowa musi mieć coś bardziej obcisłego i nadającego się do nieustannej akcji, a Thor żeby eksponować bicepsy ;)


RE: Avengers - Gieferg - 23-07-2011

Cytat:Poza tym nie rozumiem po co zmienili strój czarnej wdowie i Thorowi. Każdy co część musi mieć nowy?

A ty cały rok nosisz wciąż to samo wdzianko? :P (a poza tym można więcej zabawek sprzedać jak się zmienia postaciom kostiumy).


RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011

[Obrazek: Scarlett-Johansson-Black-Widow-009-11.jpg]
tutaj jest wystarczająco "obciśle" :P i wyglada 100x lepiej niż na tej grafice promującej avengers. Ale może w filmie będzie się lepiej prezentować. Fryzura też na zdjęciu wyżej lepsza niż na grafice. żeby tylko nie zmarzł w zbroi z krótkim rękawkiem :P
Cytat:A ty cały rok nosisz wciąż to samo wdzianko? :P
zboje dopóki nie przerdzewieje. akurat zmiana stroju czarnej wdowy nie jest zbyt wielka,aby kupować 2x tą samą zabawkę, a i tak wygląda gorzej niż w iron manie! mniej sexy!!! :(


RE: Avengers - Gieferg - 23-07-2011

Cytat:akurat zmiana stroju czarnej wdowy nie jest zbyt wielka

No to i nie ma powodu by narzekać.

Cytat:a Kapitan Ameryka ma plakat z Captajna Ameriki :

Nie ma.


RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011

Cytat:No to i nie ma powodu by narzekać.
jest. bo mimo iż nie wielki to i tak wygląda dużo gorzej jako całość. przynajmniej tak na grafice się prezentuje
Cytat:Nie ma.
ma w tle, tak jak iron man w tle, bo iron man na pierwszym planie to ten z avengers


RE: Avengers - Martinipl - 24-07-2011

Scarlet to taka aktorka, co równie dobrze prezentuje się w ubraniu, jak i bez. Mega kostium :) A teasera nie zdążyłem zobaczyć.


RE: Avengers - Mierzwiak - 24-07-2011

Spokojnie, ruszyła strona filmu i wypuścili plakat, podejrzewam że w poniedziałek teaser będzie oficjalnie w HD.


RE: Avengers - Gieferg - 24-07-2011

[Obrazek: detail.jpg]
[Obrazek: 25614.$.jpg]
[Obrazek: 25615.$.jpg]
[Obrazek: bannerme.jpg]


RE: Avengers - Perfik - 25-07-2011

Scherbatsky!! :D


RE: Avengers - Mierzwiak - 29-07-2011

http://www.themoviebox.net/movies/2012/Avengers,The/trailer.php

Dwa wnioski:
1) Na żywo nowy kostium Kaptajna Amerika (a przynajmniej jego widoczna część) jest beznadziejny
2) Nowy kostium Thora... coś mnie ominęło? Joel Schumacher zastąpił Jossa Whedona?


RE: Avengers - Gal Anonim - 29-07-2011

Ad. 2) Dlaczego? Nowy kostium to po prostu prostsza wersja tego stroju z Thora - mobilniejsza i praktyczniejsza.


RE: Avengers - Mierzwiak - 29-07-2011

Dlatego że ma na sobie jakieś plastikowo-wieśniackie ozdoby:
[Obrazek: thoravengers.jpg]

Najwyraźniej tylko ja je widzę.