![]() |
|
The Avengers (2012) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: The Avengers (2012) (/Thread-The-Avengers-2012--1855) |
RE: Avengers - Mefisto - 19-07-2011 Epa jest - żeby jeszcze przy okazji było coś kurwa widać na tych camach :P RE: Avengers - Mikoto - 19-07-2011 Fajne. Tylko facet grający Hawkeye' a wygląda na tej migawce trochę jak Cezary Pazura :D . Trzeba przyznać, że ten krótki trailer narobił mi niezłego smaka na ten film ;) . RE: Avengers - Mr. ?? - 19-07-2011 No kurwa :). Steve Rogers / Kapitan Ameryka wraca do formy po ponad 60 latach zamrożenia :). RE: Avengers - Gieferg - 23-07-2011 plakaty: ![]() ![]() ![]() ![]() RE: Avengers - Mierzwiak - 23-07-2011 Dlaczego Iron Man ma plakat z Iron Mana 2 w dodatku jeszcze z kółkiem na klacie? Bez sensu. RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011 no i? pewnie nowa zbroja, z Avengers, będzie miała znów kółko - kółko wygląda lepiej niz trójkąt. a Kapitan Ameryka ma plakat z Captajna Ameriki :P do plakatu z czarną wdową mogli dodać coś w tle z iron mana 2, ogólnie lepiej się w Iron Manie prezentowała. RE: Avengers - Mierzwiak - 23-07-2011 Gdybyś widział trailer to byś wiedział że w filmie ma trójkąt, co jest logiczne, skoro Avengers dzieje się po Iron Manie 2 w którym zastosował nowy pierwiastek... RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011 widziałem trailer i widziałem trójkąt. była to zbroja z Iron Mana 2, co nie znaczy, że nie będzie miał drugiej nowej. Przecież w każdej ma nową i także twórcy zapowiadali, że w Avengers będzie miał nową zbroję. a, że nowy pierwiastek to nie znaczy, że nie może był okrągły reaktor :P Poza tym nie rozumiem po co zmienili strój czarnej wdowie i Thorowi. Każdy co część musi mieć nowy? RE: Avengers - Mierzwiak - 23-07-2011 Wdowa musi mieć coś bardziej obcisłego i nadającego się do nieustannej akcji, a Thor żeby eksponować bicepsy ;) RE: Avengers - Gieferg - 23-07-2011 Cytat:Poza tym nie rozumiem po co zmienili strój czarnej wdowie i Thorowi. Każdy co część musi mieć nowy? A ty cały rok nosisz wciąż to samo wdzianko? :P (a poza tym można więcej zabawek sprzedać jak się zmienia postaciom kostiumy). RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011 ![]() tutaj jest wystarczająco "obciśle" :P i wyglada 100x lepiej niż na tej grafice promującej avengers. Ale może w filmie będzie się lepiej prezentować. Fryzura też na zdjęciu wyżej lepsza niż na grafice. żeby tylko nie zmarzł w zbroi z krótkim rękawkiem :P Cytat:A ty cały rok nosisz wciąż to samo wdzianko? :Pzboje dopóki nie przerdzewieje. akurat zmiana stroju czarnej wdowy nie jest zbyt wielka,aby kupować 2x tą samą zabawkę, a i tak wygląda gorzej niż w iron manie! mniej sexy!!! :( RE: Avengers - Gieferg - 23-07-2011 Cytat:akurat zmiana stroju czarnej wdowy nie jest zbyt wielka No to i nie ma powodu by narzekaÄ. Cytat:a Kapitan Ameryka ma plakat z Captajna Ameriki : Nie ma. RE: Avengers - Lambon - 23-07-2011 Cytat:No to i nie ma powodu by narzekaÄ.jest. bo mimo iż nie wielki to i tak wygląda dużo gorzej jako całość. przynajmniej tak na grafice się prezentuje Cytat:Nie ma.ma w tle, tak jak iron man w tle, bo iron man na pierwszym planie to ten z avengers RE: Avengers - Martinipl - 24-07-2011 Scarlet to taka aktorka, co równie dobrze prezentuje się w ubraniu, jak i bez. Mega kostium :) A teasera nie zdążyłem zobaczyć. RE: Avengers - Mierzwiak - 24-07-2011 Spokojnie, ruszyła strona filmu i wypuścili plakat, podejrzewam że w poniedziałek teaser będzie oficjalnie w HD. RE: Avengers - Gieferg - 24-07-2011 ![]() ![]() ![]()
RE: Avengers - Perfik - 25-07-2011 Scherbatsky!! :D RE: Avengers - Mierzwiak - 29-07-2011 http://www.themoviebox.net/movies/2012/Avengers,The/trailer.php Dwa wnioski: 1) Na żywo nowy kostium Kaptajna Amerika (a przynajmniej jego widoczna część) jest beznadziejny 2) Nowy kostium Thora... coś mnie ominęło? Joel Schumacher zastąpił Jossa Whedona? RE: Avengers - Gal Anonim - 29-07-2011 Ad. 2) Dlaczego? Nowy kostium to po prostu prostsza wersja tego stroju z Thora - mobilniejsza i praktyczniejsza. RE: Avengers - Mierzwiak - 29-07-2011 Dlatego że ma na sobie jakieś plastikowo-wieśniackie ozdoby: ![]() Najwyraźniej tylko ja je widzę. |