![]() |
|
Trylogia The Mummy (1999-2008) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Trylogia The Mummy (1999-2008) (/Thread-Trylogia-The-Mummy-1999-2008--1886) |
RE: Mumia(Stephen Sommers) - Crash - 06-04-2015 Tak wysokiej oceny był nigdy nie wystawił, ale zgadzam się, że jest to film najbliższy temu, co zaproponował Spielberg w serii o Indym. Sommersowi udało się stworzyć film retro, a jednocześnie świeży, coś jak Joe Jonhstonowi przy jego "Kapitanie Ameryka". Nic dziwnego, że w box-officie tylko nieznacznie przegrał z "Matrixem" w tamtym sezonie. Poza tym Fraser idealnie nadawał się na bohatera awanturniczego kina akcji, a Weisz nigdy wcześniej (ani chyba później) nie wyglądała tak ślicznie, jak w tym filmie. Przygoda pełną gębą. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Mefisto - 06-04-2015 (06-04-2015, 07:50)Arahan napisał(a): Efekty postarzały się i w niektórych momentach to widać Bynajmniej nie odczułem czegoś takiego. Cytat:Weisz nigdy wcześniej (ani chyba później) nie wyglądała tak ślicznie Constant Gardener i scena w wannie :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Mierzwiak - 06-04-2015 Puh-lease, Mefi, taka burza piaskowa, a zwłaszcza jak pojawia się w niej morda połykająca samolot, wyglądała słabo już 16 lat temu, ale większość i tak dzielnie się trzyma. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Mefisto - 06-04-2015 (06-04-2015, 19:06)Mierzwiak napisał(a): Puh-lease, Mefi, taka burza piaskowa Myślałem, że mówimy o samym Imhotepie. Bo kto by się tam przejmował jakąś burzą piaskową. Zresztą pod względem ogólnym dwójka posysa dla mnie bardziej zdecydowanie. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Grievous - 06-04-2016 http://www.comingsoon.net/movies/news/673885-first-photos-of-tom-cruise-on-the-mummy-set#/slide/1 Ruszyły zdjęcia do rebootu "Mumii". Jest to debiut reżyserski Alexa Kurtzmana, a w głównej roli występuje Tom Cruise. W przeciwieństwie do poprzedniej serii, tym razem akcja będzie umiejscowiona w czasach współczesnych. Film ma być oczywiście początkiem kinowego uniwersum :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Mierzwiak - 06-04-2016 (06-04-2016, 18:17)Grievous napisał(a): Film ma być oczywiście początkiem kinowego uniwersum :)Tak jak było nim "Dracula Untold"? :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Grievous - 06-04-2016 Dokładnie takim samym :) Prawdę mówiąc, to nigdy nie powiedziano wprost, jakoby"Dracula Untold" nie był częścią tego uniwersum, zwłaszcza, że swoje zarobił. Ale film był jaki był i w ogóle nie wspomina się o nim w informacjach o "Mumii", więc chyba jednak można założyć, że ten koszmarek został wydziedziczony :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - zombie001 - 06-04-2016 Szczerze mówiąc, nie byłbym taki pewien. Nie ma sensu robić kolejnego rebootu Draculi, a film się zwrócił i jakieś grosze tam zarobił. Czemu Universal miałby się od niego odcinać? RE: Mumia(Stephen Sommers) - Bucho - 06-04-2016 Tomek zazwyczaj scenariuszowych kupsztali nie wybiera, a wiec niech sobie kreca w spokoju, a ja zaczekam na trailer. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Hitch - 06-04-2016 Cruise wygląda jak na planie kolejnego Miszyn Imposibyl, nie jak awanturnik z kina nowej przygody. Meh. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Bucho - 06-04-2016 Tego sie zreszta spodziewalem, odciecia sie od filmow Sommersa i zabawy w Indiane Jonesa. Pojda pewnie w strone Skarbu Narodow z mumiami. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Negatywny - 06-04-2016 (06-04-2016, 22:15)Bucho napisał(a): Pojda pewnie w strone Skarbu Narodow z mumiami. Z Tomkiem? No way. Tomek to pieprzony król midas, i jeśli jest w tym projekcie, to ja to kupuję w ciemno, żadnego Cage'owania tu nie będzie :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - zombie001 - 06-04-2016 Skarb narodów? Lol.. xD Kumpel podobno kiedyś czytał scenariusz do tego. Rodzinny akcyjniak pisany w okresie post-TDK, czyli jest nieco mroczniej, realistyczniej (na tyle ile się da offkors) i poważniej, niż u Sommersa. Generalnie był rozczarowany, bo spodziewał się większych rewolucji. Rzucił jedynie, że Spaihts napisał zdecydowanie ciekawsze rzeczy, które mogłyby zostać zrealizowane. Aaa no i plusował wątek Mumii i ogólnie koncept postaci, ale też bez jakiś większych konkretów. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Mierzwiak - 06-04-2016 Cały urok Mumii Sommersa polegał na powrocie do kina w starym, dobrym, klasycznym stylu na wzór Indiany Jonesa. Na co komu współczesna Mumia, film który pewnie nawet wizualnie będzie takim samym gównem co cała reszta, bo dzisiaj nie da się odróżnić horroru od kina akcji a nawet czasami komedii. Wszystko wygląda tak samo. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Bucho - 06-04-2016 W ogole rozwalilo nie to wasze: "Skarb Narodooooow? Noł leeeej", jakby to nie mogla byc jedna z blockbusterowych mozliwosci (w sensie srednia, bo srednia, ale przygodowka pelna gemba), a Tomek nigdy nie nakrecil "klasykow" w stylu Knight&Day/Rock of Ages. No ale ok, niech sobie ida w "dark & gritty, nolan style" chooj wie co - normalnie nie moge sie doczekac :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Pitero - 06-04-2016 W czymkolwiek pojawia się Tom zawsze warto obejrzeć ale wciąż jakoś mi nie pasuje do tego filmu (chyba już nie ten wiek). No nic, poczeka się na trailer i oceni się. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Bucho - 06-04-2016 Tomek nigdy ponizej pewnego poziomu nie schodzi i nawet wpadki w jego filmografii da sie ogladac bez bolu. Dla mnie najlepszy news w sprawie mumii jest taki, ze zajrzalem dzieki temu newsowi na imdb, a tam info, ze Tomek juz nakrecil nowego Reachera. Czekam! RE: Mumia(Stephen Sommers) - Lawrence - 07-04-2016 (06-04-2016, 18:35)Mierzwiak napisał(a):(06-04-2016, 18:17)Grievous napisał(a): Film ma być oczywiście początkiem kinowego uniwersum :)Tak jak było nim "Dracula Untold"? :) Fuck Mierzwiak, chciałem to samo napisać :) A skoro to nowe Uniwersum i nowa seria, to może powinien zostać wydzielony nowy temat, a nie ten z Mumią Sommersa. RE: Mumia(Stephen Sommers) - shamar - 07-04-2016 (06-04-2016, 18:17)Grievous napisał(a): W przeciwieństwie do poprzedniej serii, tym razem akcja będzie umiejscowiona w czasach współczesnych. W tym miejscu moje zainteresowanie tym filmem było zniknęło. W sumie nie było go wcale ale... co tam ;) RE: Mumia(Stephen Sommers) - nawrocki - 07-04-2016 (07-04-2016, 00:23)Phil napisał(a): A M:I:II wiedziałeś? :)Faktycznie, jeden słaby film, nakręcony 16 lat temu. Nowa Mumia będzie do dupy. |