Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF (/Thread-B%C5%81%C4%98DY-liter%C3%B3wki-omskni%C4%99cia-potkni%C4%99cia-na-stronie-KMF--192)



- Artemis - 25-07-2006

Taki seksowny ziom z długą kitą, który do Ciebie Deino nie dotarł (prawdopodobnie upił się gdzieś i w rów wpadł, zwinęli go i już go nigdy nie zobaczyliśmy...).

A tak na serio, to Karpacki był Kakapo. Dux wpisując mnie na liście pomylił nazwiska. Wpisał Kukowskiego, nazwisko mojego taty, na ktrórego adres wysyłał reżyserską wersję "Lśnienia" ;) A ja tego nie zauważyłam. Potem już było za późno


- deina - 25-07-2006

nie dosc ze dwojga plci, to jeszcze dwojga nazwisk. Na odwłok Ateny, szalejesz!;)


- Kirek - 02-08-2006

Literówka do materiału przedpremierowego.
Filmografia Stanleya Kubricka, rozdział "Wstęp i młodość reżysera".
Jest: "Latający ksišdz".


- Adi - 02-08-2006

Dzięki bardzo - już poprawione :)


- Axel - 28-08-2006

A kiedy wreszcie będzie recenzja QDVD "Jak to się robi w Chicago ?" :lol:

[Obrazek: wkrotcechicago.jpg]

Już chyba 1,5 roku czekamy :lol:


- MOLQ - 07-09-2006

W regulaminie konkursu najlepsi killerdzy literowka w 11 pkt - Czonkowie zamiast Czlonkowie :) no chyba ze tak ma byc zabawniej :D


- ALIEEN - 07-09-2006

Czonkowie poprawieni ;)
A recenzji DVD "Jak to sie robi w Chicago" raczej juz nie bedzie...
Wspolprace z Visionowskim QDVD zakonczylismy juz dawno temu...


- romeck - 14-09-2006

Pisałem już gdzieś indziej o tym, ale powtórzę, bo przeszło niezauważone:

http://www.film.org.pl/prace/horror_historia.html

Poprawcie quoty w tym tekście. Do każdej quoty dodajcie średnik (w większości edytorów to będzie 10 sekund roboty). ;)

EDIT: a doobra - co ja, sam nie mogę poprawić? :)


- DUX - 14-09-2006

Panie Romeck, w stopce redakcyjnej widniejesz jako jeden z redaktorów od spraw OBRÓBEK TECHNICZNYCH, zatem czemu zgłaszasz na forum prośbę brzmiącą: "Poprawcie" skoro masz dostęp do serwera, umiejętności i upoważnienie do samodzielnego poprawiania rzeczy, które odkryjesz, że są do poprawienia? :). To jak Alieen znajdzie coś do poprawienia, to też ma napisać na forum: "Poprawcie"? I niby kto ma to poprawiać, Forumowicze? :)

Hehe, wysłałem swojego posta i zauważyłem, że w czasie gdy go pisałem, sam wpadleś na to o czym pisałem ;)


- romeck - 14-09-2006

No właśnie. :)

Ja mam tylko czasem obiekcje co do grzebania w nieswoich tekstach i nieswoich obróbkach, bo ktoś może sobie tego nie życzyć (mieć np. inną wizję). :)

EDIT: Poprawiłem quoty i wyjustowałem tekst (i jeszcze poprawiłem trochę układ). Wygląda nareszcie po ludzku. :)


- Kalafiores - 14-09-2006

Nie wiem, czy to nadaje się akurat do tego tematu, ale jako, że na forum jestem nowy, to nie za bardzo się orientuję. Jakby co przepraszam.

Mianowicie, chodzi mi o analizę filmu "Wściekłe Psy" Tarantino, podane jest tam, iż [wycięty spojler].

Dopiero dzisiaj miałem okazję po raz pierwszy obejżeć ten znakomity film i po przeczytaniu waszej analizy dokładnie przyjżałem się tej scenie. Muszę stwierdzić, iż dość wyraźnie (jesli się przyjżeć) widać, że [wycięty spojler].

Wydało mi się zatem dość dziwne, że nikt wcześniej tego nie zauważył.


- MOLQ - 15-09-2006

Dziekuje powyzszemu czlowiekowi za walniecie spoilera !!!! NAjpierw rozejrzyj sie troche po forum , zobacz co i jak pozniej pisz !! Czy to tak trudno !! ehhhh i to chyba nie jest temat na taki rodzaj posta .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


- Mefisto - 15-09-2006

MOLQ - po pierwsze film jest dość stary i powszechny
po drugie post jest podzielony na 3 akapity, nie musiałeś czytać ostatniego, skoro ze wcześniejszych 2 wynika o co mniej więcej człowiekowi chodzi. Ja rozumiem spoilery, spoilery, ale przesadzacie trochę. Za jakiś czas w ogóle nic nie będzie można powiedzieć, bo spoilery :evil:


- MOLQ - 15-09-2006

O tak kocham ludzi ktorzy opowiadaja mi film ktory chce obejrzec :?


- romeck - 15-09-2006

Żyby nie było, że ktoś jeszcze będzie miał pretensje, to wyciąłem spojlery z kontrowersyjnego postu. Jednakże Mefi ma rację - film jest na tyle stary, znany, przedyskutowany nie raz, że naprawdę szczypać się nie powinniśmy w tym przypadku.

MOLQ: jeśli nie wiesz kim jest Keiser Sauze, kto zabijał w "Siedem", co jest na końcu "Planety Małp", albo jak się kończy "Szósty Zmysł", to może lepiej najpierw conieco ponadrabiaj, bo gdzie się nie ruszysz, to wszędzie jest napisane co i jak, z założenia, że wszyscy już o tym dawno wiedzą.

Kalafiores: w przypadku tego typu zastrzeżeń, lepiej pisz bezpośrednio do autora tekstu (e-mail zawsze podany), ewentualnie do któregoś z naczelnych, czy opiekunów działu.


- MOLQ - 15-09-2006

MOLQ: jeśli nie wiesz kim jest Keiser Sauze, kto zabijał w "Siedem", co jest na końcu "Planety Małp", albo jak się kończy "Szósty Zmysł", to może lepiej najpierw conieco ponadrabiaj, bo gdzie się nie ruszysz, to wszędzie jest napisane co i jak, z założenia, że wszyscy już o tym dawno wiedzą.


Akurat te rzeczy wiem :D okej okej moze mnie ponioslo zbytnio , i tylko moglem wystraszyc nowego uzytkownika wiec wielkie SORRY :oops:


- Adi - 15-09-2006

Keisera Sauze kojarzą nieliczni, morderca z "Siedem" był równie genialny jak morderca z "Cube", jak informuje okładka DVD bodajże chyba "Piły 2" :D (wyjątkowo debilny tagline, Malina dla dystrybutora), koniec "Planety małp" jest na okładce DVD i u Kevina Smitha, a finał "Szóstego zmysłu" wypaplała Drew Barrymore :)


- Hitch - 02-11-2006

http://film.org.pl/dvd/najlepsi_z_najlepszych.html

Z tego co pamiętam, w filmie była kadra Tae Kwon Do a nie Karate... ;)


- ALIEEN - 02-11-2006

To zle pamietasz jednak :)
United States National Karate Team - ta nazwa pada nawet w filmie.


- Hitch - 02-11-2006

Hy kurcza. :x
Poubierani sa w kimona od TKD do tego koreanczycy (koreanska sztuka wlaki) itp. Eh te lata 80...