![]() |
|
BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF (/Thread-B%C5%81%C4%98DY-liter%C3%B3wki-omskni%C4%99cia-potkni%C4%99cia-na-stronie-KMF--192) |
- Artemis - 25-07-2006 Taki seksowny ziom z długą kitą, który do Ciebie Deino nie dotarł (prawdopodobnie upił się gdzieś i w rów wpadł, zwinęli go i już go nigdy nie zobaczyliśmy...). A tak na serio, to Karpacki był Kakapo. Dux wpisując mnie na liście pomylił nazwiska. Wpisał Kukowskiego, nazwisko mojego taty, na ktrórego adres wysyłał reżyserską wersję "Lśnienia" ;) A ja tego nie zauważyłam. Potem już było za późno - deina - 25-07-2006 nie dosc ze dwojga plci, to jeszcze dwojga nazwisk. Na odwłok Ateny, szalejesz!;) - Kirek - 02-08-2006 Literówka do materiału przedpremierowego. Filmografia Stanleya Kubricka, rozdział "Wstęp i młodość reżysera". Jest: "Latający ksišdz". - Adi - 02-08-2006 Dzięki bardzo - już poprawione :) - Axel - 28-08-2006 A kiedy wreszcie będzie recenzja QDVD "Jak to się robi w Chicago ?" :lol: ![]() Już chyba 1,5 roku czekamy :lol: - MOLQ - 07-09-2006 W regulaminie konkursu najlepsi killerdzy literowka w 11 pkt - Czonkowie zamiast Czlonkowie :) no chyba ze tak ma byc zabawniej :D - ALIEEN - 07-09-2006 Czonkowie poprawieni ;) A recenzji DVD "Jak to sie robi w Chicago" raczej juz nie bedzie... Wspolprace z Visionowskim QDVD zakonczylismy juz dawno temu... - romeck - 14-09-2006 Pisałem już gdzieś indziej o tym, ale powtórzę, bo przeszło niezauważone: http://www.film.org.pl/prace/horror_historia.html Poprawcie quoty w tym tekście. Do każdej quoty dodajcie średnik (w większości edytorów to będzie 10 sekund roboty). ;) EDIT: a doobra - co ja, sam nie mogę poprawić? :) - DUX - 14-09-2006 Panie Romeck, w stopce redakcyjnej widniejesz jako jeden z redaktorów od spraw OBRÓBEK TECHNICZNYCH, zatem czemu zgłaszasz na forum prośbę brzmiącą: "Poprawcie" skoro masz dostęp do serwera, umiejętności i upoważnienie do samodzielnego poprawiania rzeczy, które odkryjesz, że są do poprawienia? :). To jak Alieen znajdzie coś do poprawienia, to też ma napisać na forum: "Poprawcie"? I niby kto ma to poprawiać, Forumowicze? :) Hehe, wysłałem swojego posta i zauważyłem, że w czasie gdy go pisałem, sam wpadleś na to o czym pisałem ;) - romeck - 14-09-2006 No właśnie. :) Ja mam tylko czasem obiekcje co do grzebania w nieswoich tekstach i nieswoich obróbkach, bo ktoś może sobie tego nie życzyć (mieć np. inną wizję). :) EDIT: Poprawiłem quoty i wyjustowałem tekst (i jeszcze poprawiłem trochę układ). Wygląda nareszcie po ludzku. :) - Kalafiores - 14-09-2006 Nie wiem, czy to nadaje się akurat do tego tematu, ale jako, że na forum jestem nowy, to nie za bardzo się orientuję. Jakby co przepraszam. Mianowicie, chodzi mi o analizę filmu "Wściekłe Psy" Tarantino, podane jest tam, iż [wycięty spojler]. Dopiero dzisiaj miałem okazję po raz pierwszy obejżeć ten znakomity film i po przeczytaniu waszej analizy dokładnie przyjżałem się tej scenie. Muszę stwierdzić, iż dość wyraźnie (jesli się przyjżeć) widać, że [wycięty spojler]. Wydało mi się zatem dość dziwne, że nikt wcześniej tego nie zauważył. - MOLQ - 15-09-2006 Dziekuje powyzszemu czlowiekowi za walniecie spoilera !!!! NAjpierw rozejrzyj sie troche po forum , zobacz co i jak pozniej pisz !! Czy to tak trudno !! ehhhh i to chyba nie jest temat na taki rodzaj posta .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: - Mefisto - 15-09-2006 MOLQ - po pierwsze film jest dość stary i powszechny po drugie post jest podzielony na 3 akapity, nie musiałeś czytać ostatniego, skoro ze wcześniejszych 2 wynika o co mniej więcej człowiekowi chodzi. Ja rozumiem spoilery, spoilery, ale przesadzacie trochę. Za jakiś czas w ogóle nic nie będzie można powiedzieć, bo spoilery :evil: - MOLQ - 15-09-2006 O tak kocham ludzi ktorzy opowiadaja mi film ktory chce obejrzec :? - romeck - 15-09-2006 Żyby nie było, że ktoś jeszcze będzie miał pretensje, to wyciąłem spojlery z kontrowersyjnego postu. Jednakże Mefi ma rację - film jest na tyle stary, znany, przedyskutowany nie raz, że naprawdę szczypać się nie powinniśmy w tym przypadku. MOLQ: jeśli nie wiesz kim jest Keiser Sauze, kto zabijał w "Siedem", co jest na końcu "Planety Małp", albo jak się kończy "Szósty Zmysł", to może lepiej najpierw conieco ponadrabiaj, bo gdzie się nie ruszysz, to wszędzie jest napisane co i jak, z założenia, że wszyscy już o tym dawno wiedzą. Kalafiores: w przypadku tego typu zastrzeżeń, lepiej pisz bezpośrednio do autora tekstu (e-mail zawsze podany), ewentualnie do któregoś z naczelnych, czy opiekunów działu. - MOLQ - 15-09-2006 MOLQ: jeśli nie wiesz kim jest Keiser Sauze, kto zabijał w "Siedem", co jest na końcu "Planety Małp", albo jak się kończy "Szósty Zmysł", to może lepiej najpierw conieco ponadrabiaj, bo gdzie się nie ruszysz, to wszędzie jest napisane co i jak, z założenia, że wszyscy już o tym dawno wiedzą. Akurat te rzeczy wiem :D okej okej moze mnie ponioslo zbytnio , i tylko moglem wystraszyc nowego uzytkownika wiec wielkie SORRY :oops: - Adi - 15-09-2006 Keisera Sauze kojarzą nieliczni, morderca z "Siedem" był równie genialny jak morderca z "Cube", jak informuje okładka DVD bodajże chyba "Piły 2" :D (wyjątkowo debilny tagline, Malina dla dystrybutora), koniec "Planety małp" jest na okładce DVD i u Kevina Smitha, a finał "Szóstego zmysłu" wypaplała Drew Barrymore :) - Hitch - 02-11-2006 http://film.org.pl/dvd/najlepsi_z_najlepszych.html Z tego co pamiętam, w filmie była kadra Tae Kwon Do a nie Karate... ;) - ALIEEN - 02-11-2006 To zle pamietasz jednak :) United States National Karate Team - ta nazwa pada nawet w filmie. - Hitch - 02-11-2006 Hy kurcza. :x Poubierani sa w kimona od TKD do tego koreanczycy (koreanska sztuka wlaki) itp. Eh te lata 80... |