![]() |
|
Berserk - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Filmy i seriale animowane (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-i-seriale-animowane--23) +--- Wątek: Berserk (/Thread-Berserk--2009) |
RE: Berserk - Bartholomew - 18-01-2024
RE: Berserk - marsgrey21 - 21-04-2024 Pilot fanowskiego drugiego sezonu do oryginalnego anime, to zrobił jeden gość w duchu lat 90, a japońce dalej babrają się z CGI przy każdej kolejnej adaptacji. RE: Berserk - SonnyCrockett - 22-04-2024 Jest jakaś sensowna historia tego zakończenia Berserka po jednym sezonie? Mała oglądalność, za duże koszta, za bardzo pojechane zakończenie? ;) RE: Berserk - Capt. Nascimento - 22-04-2024 (22-04-2024, 21:47)SonnyCrockett napisał(a): Jest jakaś sensowna historia tego zakończenia Berserka po jednym sezonie? Mała oglądalność, za duże koszta, za bardzo pojechane zakończenie? ;) Wszystkiego po trochu, budżet był mały, ostatni odcinek był puszczany w nocy bo był zbyt brutalny, ale przede wszystkim anime pokazało cały dostępny wtedy materiał. Kolejny rozdział mangi zaczął się dopiero w 1998, a Kentaro Miura wydawał odcinki coraz rzadziej (gdzie jeden odcinek to było jakieś kilkanaście obrazków). W USA anime pojawiło się w 2003. |