Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Berserk - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Filmy i seriale animowane (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-i-seriale-animowane--23)
+--- Wątek: Berserk (/Thread-Berserk--2009)

Strony: 1 2 3


RE: Berserk - Bartholomew - 18-01-2024

[Obrazek: 419910855_2613477572142180_8402692759807...e=65AD1B0A]


RE: Berserk - marsgrey21 - 21-04-2024

Pilot fanowskiego drugiego sezonu do oryginalnego anime, to zrobił jeden gość w duchu lat 90, a japońce dalej babrają się z CGI przy każdej kolejnej adaptacji.




RE: Berserk - SonnyCrockett - 22-04-2024

Jest jakaś sensowna historia tego zakończenia Berserka po jednym sezonie? Mała oglądalność, za duże koszta, za bardzo pojechane zakończenie? ;)


RE: Berserk - Capt. Nascimento - 22-04-2024

(22-04-2024, 21:47)SonnyCrockett napisał(a): Jest jakaś sensowna historia tego zakończenia Berserka po jednym sezonie? Mała oglądalność, za duże koszta, za bardzo pojechane zakończenie? ;)

Wszystkiego po trochu, budżet był mały, ostatni odcinek był puszczany w nocy bo był zbyt brutalny, ale przede wszystkim anime pokazało cały dostępny wtedy materiał.

Kolejny rozdział mangi zaczął się dopiero w 1998, a Kentaro Miura wydawał odcinki coraz rzadziej (gdzie jeden odcinek to było jakieś kilkanaście obrazków).
W USA anime pojawiło się w 2003.