Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- hops - 23-10-2006

Karol napisał(a):Nie wiem czemu, ale strasznie podoba mi się ten plakat:
[plakat Śmierci Prezydenta]
Jutro popołudniu powiem Ci, czy film był dobry :) Za chwilę mi się ściągnie, ale zerkam na "Rydwany Ognia" i na razie sobie daruję :)


- Mefisto - 24-10-2006

sympatyczne, szczególnie w zbliżającym się listopadzie :D
[Obrazek: minis_first_time.jpg]


- desjudi - 01-11-2006

ładne:

[Obrazek: peneloperd1.jpg]


brzydkie:

[Obrazek: runningwithscissorssj1.jpg]


- Karol - 01-11-2006

hops napisał(a):Jutro popołudniu powiem Ci, czy film był dobry :) Za chwilę mi się ściągnie, ale zerkam na "Rydwany Ognia" i na razie sobie daruję :)

Hehe, jak wyczytałem, to chyba nie specjalnie ci się spodobał ;). Ale plakat swoje zrobił :D.


- hops - 01-11-2006

Karol napisał(a):Hehe, jak wyczytałem, to chyba nie specjalnie ci się spodobał ;). Ale plakat swoje zrobił :D.
No zrobił, zrobił. A sam film to tylko żerowanie na sensacji, zresztą, napisałem to samo w recce ;)

A teraz spadam na "Ludzkie Dzieci". Jednak się przemogłem :)


- desjudi - 08-11-2006

nie mam pojęcia, co to za film, ale jeśli jest Naomi Watts i Edward Norton...
plakat jest po prostu ładny.

[Obrazek: paintedveilposterpe1.jpg]


- Jakuzzi - 08-11-2006

Hm, premiera w polowie grudnia. Czyzby jakas podoscarowka?


- hops - 09-11-2006

Nowe plakaty "The Prestige": http://www.joblo.com/index.php?id=13504
Zwłaszcza te dwa na dole są niezłe - z bliska nie widzimy twarzy iluzjonistów/magików, z daleka zaś [czyli też na miniaturkach] już widzimy. Pomysłowe.

Piąty plakat ze Scarlett: http://www.impawards.com/2006/prestige_ver7.html


- desjudi - 12-11-2006

kiszka z wypożyczalni kaset video:

[Obrazek: hannibalrisingposteram7.jpg]


- Artemis - 12-11-2006

Co. To. Ma. Być. (Znak. Zapytania.)

Tandenty tagline i powrót do plakatu "Hannibala". ZAORAĆ!


- military - 12-11-2006

Plakat Hannibala wydaje mi się:

a) źle skomponowany (za dużo pustki na dole)
b) komiczny (ta maska ma śmieszyć? on w młodości już nosił takie maski? dla przyjemności?)
c) kompletnie pozbawiony oryginalności

Coś czuję, że film będzie taki sam.


- desjudi - 14-11-2006

a co powiecie o tym plakacie? kicz czy klasycznie heroiczne fantasy? jak dla mnie, to jedno i drugie, bo nic wzajemnie się nie wyklucza. jakby nie było - raczej nie pozostawia obojętnym, czyż nie?

[Obrazek: pathfinderver3if9.jpg]


- military - 14-11-2006

Wow, fajny plakacik! Z chęcią powiesiłbym na ścianie.:) Ale w ogóle nie słyszałem o tym filmie...


- Dr_Bakier - 15-11-2006

Bardzo ładny plakacik. Zwiastun do filmu średnio zachęca, zwykła sieczka, bez fantasy (chociaż wikinkowie są ''troche'' nieproporcjonalni). Ale poster im się udał.


- Artemis - 18-11-2006

"Pathfinder" - plakat wygląda jak ilustracja do podręcznika RPG :)

A tutaj fajny, chyba koreański plakat do "Children of men", w zupełnie innej konwencji, na OF ktoś sobie żartował, że chyba się coś komuś z "Odyseją Kosmiczną" pomyło:
[Obrazek: childrenofmenver5gp3.th.jpg]

Nowy Potter, prawdziwa tandeta:
[Obrazek: harrypotterandtheorderopy5.th.jpg]

A tu kópa sezonu:
[Obrazek: eragonver7ys7.th.jpg]
Niepokoi mnie ta Rachel w podpisach. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie podkładał głos pod to nieznośne zmutowane smoczydło, ale plakat wskazuje, że... aaa!!!


- Mierzwiak - 18-11-2006

A mnie się plakat Pottera podoba. Ma swój styl. Za to Eragon tradycyjnie tragiczny.


- hops - 18-11-2006

Mierzwiak, już dawałem linka do tych plakatów ;)


- Mierzwiak - 18-11-2006

A niech to, nie zauważyłem :/

Kolejne plakaty do Eragona:

[Obrazek: 535520ui8.th.jpg] [Obrazek: 535521og1.th.jpg] [Obrazek: 535522us9.th.jpg] [Obrazek: 535523vn4.th.jpg]

Główny bohater na ostatnim plakacie ma wszystko mówiącą minę :P


- hops - 18-11-2006

Spoko, nic się nie stało - już mogłeś zostawić, miniaturka zawsze lepsza od zwykłego linku. I jeśli już mowa o Prestiżu - plakaty są genialne. Jedne z najoryginalniejszych jakie widziałem.

Za to Eragon... Nawet nie chcę się wypowiadać. Tandetne kopie niektórych posterów Pottera.


- Mierzwiak - 18-11-2006

No już, trudno :)

A teraz coś trochę starszego: nie wiem czy widzieliście ten japoński plakat do "X-Men: Ostatni bastion". Prosty pomysł i fajny efekt:

[Obrazek: 3767591020ack7.th.jpg]