![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- hops - 23-10-2006 Karol napisał(a):Nie wiem czemu, ale strasznie podoba mi się ten plakat:Jutro popołudniu powiem Ci, czy film był dobry :) Za chwilę mi się ściągnie, ale zerkam na "Rydwany Ognia" i na razie sobie daruję :) - Mefisto - 24-10-2006 sympatyczne, szczególnie w zbliżającym się listopadzie :D
- desjudi - 01-11-2006 ładne: ![]() brzydkie:
- Karol - 01-11-2006 hops napisał(a):Jutro popołudniu powiem Ci, czy film był dobry :) Za chwilę mi się ściągnie, ale zerkam na "Rydwany Ognia" i na razie sobie daruję :) Hehe, jak wyczytałem, to chyba nie specjalnie ci się spodobał ;). Ale plakat swoje zrobił :D. - hops - 01-11-2006 Karol napisał(a):Hehe, jak wyczytałem, to chyba nie specjalnie ci się spodobał ;). Ale plakat swoje zrobił :D.No zrobił, zrobił. A sam film to tylko żerowanie na sensacji, zresztą, napisałem to samo w recce ;) A teraz spadam na "Ludzkie Dzieci". Jednak się przemogłem :) - desjudi - 08-11-2006 nie mam pojęcia, co to za film, ale jeśli jest Naomi Watts i Edward Norton... plakat jest po prostu ładny.
- Jakuzzi - 08-11-2006 Hm, premiera w polowie grudnia. Czyzby jakas podoscarowka? - hops - 09-11-2006 Nowe plakaty "The Prestige": http://www.joblo.com/index.php?id=13504 Zwłaszcza te dwa na dole są niezłe - z bliska nie widzimy twarzy iluzjonistów/magików, z daleka zaś [czyli też na miniaturkach] już widzimy. Pomysłowe. Piąty plakat ze Scarlett: http://www.impawards.com/2006/prestige_ver7.html - desjudi - 12-11-2006 kiszka z wypożyczalni kaset video:
- Artemis - 12-11-2006 Co. To. Ma. Być. (Znak. Zapytania.) Tandenty tagline i powrót do plakatu "Hannibala". ZAORAĆ! - military - 12-11-2006 Plakat Hannibala wydaje mi się: a) źle skomponowany (za dużo pustki na dole) b) komiczny (ta maska ma śmieszyć? on w młodości już nosił takie maski? dla przyjemności?) c) kompletnie pozbawiony oryginalności Coś czuję, że film będzie taki sam. - desjudi - 14-11-2006 a co powiecie o tym plakacie? kicz czy klasycznie heroiczne fantasy? jak dla mnie, to jedno i drugie, bo nic wzajemnie się nie wyklucza. jakby nie było - raczej nie pozostawia obojętnym, czyż nie?
- military - 14-11-2006 Wow, fajny plakacik! Z chęcią powiesiłbym na ścianie.:) Ale w ogóle nie słyszałem o tym filmie... - Dr_Bakier - 15-11-2006 Bardzo ładny plakacik. Zwiastun do filmu średnio zachęca, zwykła sieczka, bez fantasy (chociaż wikinkowie są ''troche'' nieproporcjonalni). Ale poster im się udał. - Artemis - 18-11-2006 "Pathfinder" - plakat wygląda jak ilustracja do podręcznika RPG :) A tutaj fajny, chyba koreański plakat do "Children of men", w zupełnie innej konwencji, na OF ktoś sobie żartował, że chyba się coś komuś z "Odyseją Kosmiczną" pomyło: ![]() Nowy Potter, prawdziwa tandeta: ![]() A tu kópa sezonu: ![]() Niepokoi mnie ta Rachel w podpisach. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie podkładał głos pod to nieznośne zmutowane smoczydło, ale plakat wskazuje, że... aaa!!! - Mierzwiak - 18-11-2006 A mnie się plakat Pottera podoba. Ma swój styl. Za to Eragon tradycyjnie tragiczny. - hops - 18-11-2006 Mierzwiak, już dawałem linka do tych plakatów ;) - Mierzwiak - 18-11-2006 A niech to, nie zauważyłem :/ Kolejne plakaty do Eragona: ![]() Główny bohater na ostatnim plakacie ma wszystko mówiącą minę :P - hops - 18-11-2006 Spoko, nic się nie stało - już mogłeś zostawić, miniaturka zawsze lepsza od zwykłego linku. I jeśli już mowa o Prestiżu - plakaty są genialne. Jedne z najoryginalniejszych jakie widziałem. Za to Eragon... Nawet nie chcę się wypowiadać. Tandetne kopie niektórych posterów Pottera. - Mierzwiak - 18-11-2006 No już, trudno :) A teraz coś trochę starszego: nie wiem czy widzieliście ten japoński plakat do "X-Men: Ostatni bastion". Prosty pomysł i fajny efekt:
|