Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Escape Plan (2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: Escape Plan (2013) (/Thread-Escape-Plan-2013--2782)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Escape Plan (2013) - Szaman - 28-06-2013

Mi też bliższy jest jednak Arnold, chyba dlatego, że częściej grał w fantastyce.


RE: Escape Plan (2013) - Arahan - 28-06-2013

Zwiastun fajny, ale Arnie to tragedia. Zero jakiejkolwiek gry aktorskiej, Sly przy nim to Brando :)


RE: Escape Plan (2013) - Lawrence - 28-06-2013

Ja też zawsze zaliczałem się do "Team Arnold" : Conan, T1, T2, Predator, Total Recall, mówią same za siebie. Ale też muszę przyznać, że w tym zwiastunie, fajnym zwiastunie, to Arnold prezentuje się słabo. Sly, wypada zdecydowanie naturalniej. A sam film, na razie zapowiada się najciekawiej z ostatnich dokonań obu panów.


RE: Escape Plan (2013) - Corn - 28-06-2013

Postaci Arnolda nigdy nie miały w sobie tyle zajebistości co Cobra Stallone'a. Nawet razem wzięte.







RE: Escape Plan (2013) - SonnyCrockett - 28-06-2013

Ale chyba temat o wyższości Sly'a nad Arnim lub Arniego nad Sly'em już jest na forum :P


RE: Escape Plan (2013) - Azgaroth - 28-06-2013

Jest. A Cobra to tani kicz 80s :)


RE: Escape Plan (2013) - SonnyCrockett - 28-06-2013

Cobra ma zajebiste okulary, rękawiczki i TO
[Obrazek: i008701.jpg]

więc to zajebisty kicz lat 80. :)


RE: Escape Plan (2013) - jarod - 28-06-2013

Nie ma czegoś takiego jak zajebisty kicz lat '80 ;-)


RE: Escape Plan (2013) - Craven - 28-06-2013

W expendablach Sly też miał fajową brykę
[Obrazek: exp_car.jpg]


RE: Escape Plan (2013) - Predator895 - 28-06-2013

Panowie nie chodzi o to kto kiedyś był zajebistrzy Sly , czy Arni. Chodzi o to , że Sly coś tam prezentuje jeśli chodzi o aktorstwo , Arni też ale to w czasach przed gubernatorstwem. Teraz jest jakby nieobecny, świadomie jadący na swojej podstarzałej twarzyczce , zamiast starać się prezentować jako taki poziom aktorski z przed lat...



RE: Escape Plan (2013) - Mental - 28-06-2013

Na szybko:

- zapowiada się obiecująco, czekam;
- Arnold nie pasuje do tego filmu ani do tej roli;
- 50 Cent lol - wygląda jak uczniak w koszulce, okularkach i przy laptopie, pewnie skończył ogólniak z wyróżnieniem i w ramach akcji afirmatywnych władze hrabstwa zatrudniły go na stanowisku geniusza hakera;
- pytanko: w jakim stanie dzieje się akcja?




RE: Escape Plan (2013) - Craven - 28-06-2013

(28-06-2013, 18:32)Mental napisał(a): - pytanko: w jakim stanie dzieje się akcja?
W żadnym. Z powodów legalno-biznesowych więzienie umieszczono poza granicami US&A



RE: Escape Plan (2013) - Mental - 28-06-2013

Cytat:Z powodów legalno-biznesowych

Zaspojleruj pliz.


RE: Escape Plan (2013) - Craven - 28-06-2013




RE: Escape Plan (2013) - Martinipl - 28-06-2013

zapowiada się dobrze! Oby puścili w polszy. Arnold faktycznie słabo wypada wg tego co prezentuje trailer...




RE: Escape Plan (2013) - shamar - 28-06-2013

Cobra... Nigdy tego filmu nie łykałem. Sporo tandety tam było.

Anyway... trejla niezła. Tylko chłopacy powinni połączyć siły w latach świetności a nie teraz kiedy wyglądają na dziadków.



RE: Escape Plan (2013) - Martinipl - 29-06-2013

znacie te zabawy z piaskownicy czy chlewika (gdzie tam kto się bawił): A gdyby przyszedł Arnold to by pokonał Stalonego!!! Takie przekomarzanie się za czasów dzieciaka było codziennością, bo każdy chyba w mniejszym lub większym stopniu kochał któregoś z bohaterów granych przez tych aktorów. I w tamtych czasach film z nimi razem był mokrym snem, odwiecznym marzeniem spotkania się dwóch tytanów w nadziei rozwiania wszelkich wątpliwości, że jeśli stawiam na Arnolda, to on wygra ze Stallone. Albo że zagrają ramię w ramię vs cały zły świat. Taki miał być wg zapowiedzi Expandables, a było rozczarowanie. Teraz Stallone dalej jest aktorem, a Arnold, z tego co widać, jedzie na gasnącej marce swojego nazwiska i legend stworzonych przed laty.


RE: Escape Plan (2013) - Lawrence - 21-09-2013

Arnie vs. Sly:




RE: Escape Plan (2013) - Juby - 02-10-2013



Zapachniało Rambo III. Zapowiada się świetnie a Arnold chyba po Ex, Ex2, i TLS trochę przypomniał sobie co to znaczy "grać".


RE: Escape Plan (2013) - Arahan - 02-10-2013

świetny fragment :D