![]() |
|
Escape Plan (2013) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Escape Plan (2013) (/Thread-Escape-Plan-2013--2782) |
RE: Escape Plan (2013) - Szaman - 28-06-2013 Mi też bliższy jest jednak Arnold, chyba dlatego, że częściej grał w fantastyce. RE: Escape Plan (2013) - Arahan - 28-06-2013 Zwiastun fajny, ale Arnie to tragedia. Zero jakiejkolwiek gry aktorskiej, Sly przy nim to Brando :) RE: Escape Plan (2013) - Lawrence - 28-06-2013 Ja też zawsze zaliczałem się do "Team Arnold" : Conan, T1, T2, Predator, Total Recall, mówią same za siebie. Ale też muszę przyznać, że w tym zwiastunie, fajnym zwiastunie, to Arnold prezentuje się słabo. Sly, wypada zdecydowanie naturalniej. A sam film, na razie zapowiada się najciekawiej z ostatnich dokonań obu panów. RE: Escape Plan (2013) - Corn - 28-06-2013 Postaci Arnolda nigdy nie miały w sobie tyle zajebistości co Cobra Stallone'a. Nawet razem wzięte. RE: Escape Plan (2013) - SonnyCrockett - 28-06-2013 Ale chyba temat o wyższości Sly'a nad Arnim lub Arniego nad Sly'em już jest na forum :P RE: Escape Plan (2013) - Azgaroth - 28-06-2013 Jest. A Cobra to tani kicz 80s :) RE: Escape Plan (2013) - SonnyCrockett - 28-06-2013 Cobra ma zajebiste okulary, rękawiczki i TO ![]() więc to zajebisty kicz lat 80. :) RE: Escape Plan (2013) - jarod - 28-06-2013 Nie ma czegoś takiego jak zajebisty kicz lat '80 ;-) RE: Escape Plan (2013) - Craven - 28-06-2013 W expendablach Sly też miał fajową brykę
RE: Escape Plan (2013) - Predator895 - 28-06-2013 Panowie nie chodzi o to kto kiedyś był zajebistrzy Sly , czy Arni. Chodzi o to , że Sly coś tam prezentuje jeśli chodzi o aktorstwo , Arni też ale to w czasach przed gubernatorstwem. Teraz jest jakby nieobecny, świadomie jadący na swojej podstarzałej twarzyczce , zamiast starać się prezentować jako taki poziom aktorski z przed lat... RE: Escape Plan (2013) - Mental - 28-06-2013 Na szybko: - zapowiada się obiecująco, czekam; - Arnold nie pasuje do tego filmu ani do tej roli; - 50 Cent lol - wygląda jak uczniak w koszulce, okularkach i przy laptopie, pewnie skończył ogólniak z wyróżnieniem i w ramach akcji afirmatywnych władze hrabstwa zatrudniły go na stanowisku geniusza hakera; - pytanko: w jakim stanie dzieje się akcja? RE: Escape Plan (2013) - Craven - 28-06-2013 (28-06-2013, 18:32)Mental napisał(a): - pytanko: w jakim stanie dzieje się akcja?W żadnym. Z powodów legalno-biznesowych więzienie umieszczono poza granicami US&A RE: Escape Plan (2013) - Mental - 28-06-2013 Cytat:Z powodów legalno-biznesowych Zaspojleruj pliz. RE: Escape Plan (2013) - Craven - 28-06-2013 RE: Escape Plan (2013) - Martinipl - 28-06-2013 zapowiada się dobrze! Oby puścili w polszy. Arnold faktycznie słabo wypada wg tego co prezentuje trailer... RE: Escape Plan (2013) - shamar - 28-06-2013 Cobra... Nigdy tego filmu nie łykałem. Sporo tandety tam było. Anyway... trejla niezła. Tylko chłopacy powinni połączyć siły w latach świetności a nie teraz kiedy wyglądają na dziadków. RE: Escape Plan (2013) - Martinipl - 29-06-2013 znacie te zabawy z piaskownicy czy chlewika (gdzie tam kto się bawił): A gdyby przyszedł Arnold to by pokonał Stalonego!!! Takie przekomarzanie się za czasów dzieciaka było codziennością, bo każdy chyba w mniejszym lub większym stopniu kochał któregoś z bohaterów granych przez tych aktorów. I w tamtych czasach film z nimi razem był mokrym snem, odwiecznym marzeniem spotkania się dwóch tytanów w nadziei rozwiania wszelkich wątpliwości, że jeśli stawiam na Arnolda, to on wygra ze Stallone. Albo że zagrają ramię w ramię vs cały zły świat. Taki miał być wg zapowiedzi Expandables, a było rozczarowanie. Teraz Stallone dalej jest aktorem, a Arnold, z tego co widać, jedzie na gasnącej marce swojego nazwiska i legend stworzonych przed laty. RE: Escape Plan (2013) - Lawrence - 21-09-2013 Arnie vs. Sly: RE: Escape Plan (2013) - Juby - 02-10-2013 Zapachniało Rambo III. Zapowiada się świetnie a Arnold chyba po Ex, Ex2, i TLS trochę przypomniał sobie co to znaczy "grać". RE: Escape Plan (2013) - Arahan - 02-10-2013 świetny fragment :D |