Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Thor: The Dark World (2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Thor: The Dark World (2013) (/Thread-Thor-The-Dark-World-2013--2909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 27-04-2013

Albo dna po prostu :)


RE: Thor: The Dark World - OGPUEE - 27-04-2013

(27-04-2013, 01:15)Wawrzyniec napisał(a): A co, spodziewałeś się R-ki?

Gieferg za mnie napisał.

W czasach napisowych te filmy dostawały kategorie od 12 roku życia (choć nie widziałbym przeciwwskazań co do pokazania Kapitana Ameryki przedszkolakom). A jak Avengers miały dubbing, to nagle jest od 7-mu lat.

Ciekawe, czyfani dubbingu też będą marudzić, jak w TV Thor będzie miał lektora.


RE: Thor: The Dark World - Gieferg - 27-04-2013

Będą marudzić. HBO puściło teraz Avengers z lektorem (choć dwa pierwsze seanse z dubbingiem) i zaraz masa komentarzy na FB jak to będą z tego powodu rezygnować z HBO, jak to się tego w ogóle nie da oglądać, jaki to lektor jest beznadziejny i jak w ogóle HBO śmiało popełnić taką zbrodnię.




RE: Thor: The Dark World - Juby - 27-05-2013

Nowe fotki:

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=104775


RE: Thor: The Dark World - MOLQ - 27-05-2013






RE: Thor: The Dark World - Juby - 15-07-2013

Z CC:

[Obrazek: thor-the-dark-world-comic-con-poster.jpg]

Ładne to.


RE: Thor: The Dark World - Craven - 15-07-2013

Z CC to znaczy nieoficjalny i w kinach będą wisieć wiszące głowy?


RE: Thor: The Dark World - Juby - 15-07-2013

Dokładnie. Kinowe plakaty będą wyglądać jak te do poprzednich filmów MCU (czyt. jak gówno). ;)


RE: Thor: The Dark World - Huntersky - 21-07-2013

Fajnie :)



RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 21-07-2013

Reakcje na sali trafnie podsumowuje ten komentarz:

I imagine that if Chris had show up in his Thor outfit and bellowed "Brother!", the fangirls' brains would implode.


RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 21-07-2013

Gość jest niesamowity, zresztą już w filmach widać, jaką frajdę sprawia mu ta rola.


RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 21-07-2013

Klip pokazany na CC podobno mocno gejmoftronowy w klimacie i spoko. Do tego, oznacze, bo w sumie chuj wie czy to spoiler:




RE: Thor: The Dark World - Huntersky - 21-07-2013

Wut? Z tego co słyszałem, to tylko



RE: Thor: The Dark World - Arahan - 01-08-2013

Jeszcze świeże:

[Obrazek: 970004_10151726436887708_834468929_n.jpg]


RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 01-08-2013

Nie powinienem, ale... bardzo mi się podoba :)


RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 01-08-2013

Natalie <3

Fajny poster.


RE: Thor: The Dark World - Bartosz Pocierak - 01-08-2013

Fuck, ale Natalie jest piękna. +10 do zajebiści za "zbroję". Nie wiem czemu, ale jedynka w ogóle mi sie nie podobała (ok, podobały mi sie fragmenty, postacie, muzyka) mimo to czekam na The Dark World po obejrzeniu zwiastuna (film będzie chyba dużo bardziej mroczniejszy i to widać), no i plakat zachęcający.


RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 01-08-2013

(01-08-2013, 17:38)Mierzwiak napisał(a): Nie powinienem, ale... bardzo mi się podoba :)

fotoszop + przebajerzenie + za dużo najebane + oczywiście iskry = ar juł fakin kidin mi?


RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 01-08-2013

Gdzie iskry?


RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 01-08-2013

Gdzie na tym plakacie są iskry?