![]() |
|
Thor: The Dark World (2013) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Thor: The Dark World (2013) (/Thread-Thor-The-Dark-World-2013--2909) |
RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 27-04-2013 Albo dna po prostu :) RE: Thor: The Dark World - OGPUEE - 27-04-2013 (27-04-2013, 01:15)Wawrzyniec napisał(a): A co, spodziewałeś się R-ki? Gieferg za mnie napisał. W czasach napisowych te filmy dostawały kategorie od 12 roku życia (choć nie widziałbym przeciwwskazań co do pokazania Kapitana Ameryki przedszkolakom). A jak Avengers miały dubbing, to nagle jest od 7-mu lat. Ciekawe, czyfani dubbingu też będą marudzić, jak w TV Thor będzie miał lektora. RE: Thor: The Dark World - Gieferg - 27-04-2013 Będą marudzić. HBO puściło teraz Avengers z lektorem (choć dwa pierwsze seanse z dubbingiem) i zaraz masa komentarzy na FB jak to będą z tego powodu rezygnować z HBO, jak to się tego w ogóle nie da oglądać, jaki to lektor jest beznadziejny i jak w ogóle HBO śmiało popełnić taką zbrodnię. RE: Thor: The Dark World - Juby - 27-05-2013 Nowe fotki: http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=104775 RE: Thor: The Dark World - MOLQ - 27-05-2013 RE: Thor: The Dark World - Juby - 15-07-2013 Z CC: ![]() Ładne to. RE: Thor: The Dark World - Craven - 15-07-2013 Z CC to znaczy nieoficjalny i w kinach będą wisieć wiszące głowy? RE: Thor: The Dark World - Juby - 15-07-2013 Dokładnie. Kinowe plakaty będą wyglądać jak te do poprzednich filmów MCU (czyt. jak gówno). ;) RE: Thor: The Dark World - Huntersky - 21-07-2013 Fajnie :) RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 21-07-2013 Reakcje na sali trafnie podsumowuje ten komentarz: I imagine that if Chris had show up in his Thor outfit and bellowed "Brother!", the fangirls' brains would implode. RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 21-07-2013 Gość jest niesamowity, zresztą już w filmach widać, jaką frajdę sprawia mu ta rola. RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 21-07-2013 Klip pokazany na CC podobno mocno gejmoftronowy w klimacie i spoko. Do tego, oznacze, bo w sumie chuj wie czy to spoiler: RE: Thor: The Dark World - Huntersky - 21-07-2013 Wut? Z tego co słyszałem, to tylko RE: Thor: The Dark World - Arahan - 01-08-2013 Jeszcze świeże:
RE: Thor: The Dark World - Mierzwiak - 01-08-2013 Nie powinienem, ale... bardzo mi się podoba :) RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 01-08-2013 Natalie <3 Fajny poster. RE: Thor: The Dark World - Bartosz Pocierak - 01-08-2013 Fuck, ale Natalie jest piękna. +10 do zajebiści za "zbroję". Nie wiem czemu, ale jedynka w ogóle mi sie nie podobała (ok, podobały mi sie fragmenty, postacie, muzyka) mimo to czekam na The Dark World po obejrzeniu zwiastuna (film będzie chyba dużo bardziej mroczniejszy i to widać), no i plakat zachęcający. RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 01-08-2013 (01-08-2013, 17:38)Mierzwiak napisał(a): Nie powinienem, ale... bardzo mi się podoba :) fotoszop + przebajerzenie + za dużo najebane + oczywiście iskry = ar juł fakin kidin mi? RE: Thor: The Dark World - Bogdan - 01-08-2013 Gdzie iskry? RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 01-08-2013 Gdzie na tym plakacie są iskry? |