![]() |
|
Audiobooki - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Książki (https://forumkmf.pl/Forum-Ksi%C4%85%C5%BCki--38) +--- Wątek: Audiobooki (/Thread-Audiobooki--3002) |
RE: Audiobooki - Gieferg - 14-06-2014 (24-05-2014, 01:25)Corn napisał(a): Będą będą. Już się robi Tom 2 i tom 3 ;] No i co będą zawierać? RE: Audiobooki - Corn - 14-06-2014 kolejne tomy jak zakładam... to byłoby dziwne gdyby kontynuacja Thorgala opowiadała o przygodach Stefana Batorego ;] RE: Audiobooki - Gieferg - 15-06-2014 Tak, ale dwa pierwsze stanowiły jakąś spójną całość z wspólnymi wątkami, a już "Trzech Starców z krainy Aran" i "Czarna galera" to tak średnio wyjdą, gdyby chcieć z tego zrobić jedną całość. 5 i 6 tom z kolei razem wyjdą dobrze (z tym że powinny być razem z "galerą",) ale potem znowu się robi nieciekawie bo T.7 i 8 to rzeczy z zupełnie różnych bajek, podobnie potem 9-tka, z kolei 10-13 to w zasadzie jedna historia. RE: Audiobooki - Hitch - 15-06-2014 A co z waszą audiobookową "Grą o Tron", Cornie? Będą kolejne części? RE: Audiobooki - Corn - 15-06-2014 Nie mamy już praw do Gry o Tron, więc nie od nas to zależy. W zeszłe święta ukazał się drugi tom nagrany jednym głosem. RE: Audiobooki - Hitch - 15-06-2014 Kto go czyta? RE: Audiobooki - Gal Anonim - 15-06-2014 Joanna Senyszyn. RE: Audiobooki - Corn - 15-06-2014 Banaszyk, ale jak Crov już wspomniał o Sensyszyn, to nie mogę nie zareklamować audiobooka o Krzysztofie "Annie Grodzkiej" Bęgowskim. ;] RE: Audiobooki - Corn - 05-09-2014 Ludzie, ludzie! Prośba o pomoc, bo wyobraźnia spakowała się i pojechała na wakacje. Próbuję sobie wyobrazić muzykę do słuchowiska z pogranicza komedii i sci-fi. Jakiś Polski kompozytor, zespół wam przychodzi do głowy? Może być nieznany, bo jak dobry i nieznany to tańszy ;] RE: Audiobooki - PropJoe - 05-09-2014 Pierwsze skojarzenie, chociaż chyba zbyt , lub coś w tym klimacie (ostatnia płyta ). RE: Audiobooki - Corn - 05-09-2014 Ok, klimaty jazzowo-funkowe nawet jakoś mi w głowie pasują... RE: Audiobooki - Kluski - 20-02-2017 To co zrobił pan Globisz z Paragrafem 22 to jest dla mnie mistrzostwo świata. Pewnie, ktoś może zarzucić, że on zaadaptował oryginał, ale mnie jego interpretacja rozkłada na łopatki. RE: Audiobooki - Corn - 21-02-2017 A opinie ma raczej średnie. Ja nie zmęczyłem... RE: Audiobooki - Kluski - 21-02-2017 (21-02-2017, 00:14)Corn napisał(a): A opinie ma raczej średnie. Ja nie zmęczyłem... Mocno ingerował, momentami zmieniając nawet trochę kontekst. Natomiast ja łyknąłem już drugi raz. Podoba mi się jego barwa i głosy jakie stworzył dla różnych postaci. No ale przez cały czas kiedy go słuchałem to z tyłu głowy miałem tą myśl, że równie dobrze, jak komuś "nie siądzie" to jego gra może odrzucać. Jest tutaj ktoś od mako_new? Na początku jego głos działał mi na nerwy, taki metaliczny, jak robot, ale z czasem się zżyłem. Polecam cykl Fundacja. RE: Audiobooki - Kluski - 21-07-2017 Szukam jakichś dobrych powieści awanturniczych i przygodowych, ostatnio coś mi nie idzie słuchanie audiobooków bo trafiam na pozycje wymagające skupienia, a słucham zazwyczaj w okolicznościach niesprzyjających utrzymaniu uwagi. Waltari i Wilbur Smith to idealne przykłady. RE: Audiobooki - Arahan - 26-09-2019 Cholernie polecam wszystkim Metro 2033. Raz, że zasysa jak bagno, a dwa, że Krzysztof Gosztyła czyta to KAPITALNIE! RE: Audiobooki - Albertino - 26-09-2019 Gosztyła wszystko czyta kapitalnie, szkoda go na te nędzne kryminałki, które często robi... RE: Audiobooki - Corn - 27-09-2019 Odkąd przestałem się tym zajmować Gosztyła jest masakrowany we wszystkim. Ja go oszczędzałem na co lepsze produkcje jak Metro ;) RE: Audiobooki - Arahan - 27-09-2019 I chwała Ci za to. Tembr głosu jego głosu, intonacja, interpretacja postaci są w Metrze kapitalne. Ciężko się oderwać, a po rozdziale, gdzie Artem (chociaż wolałbym gdyby wymawiał Artiem - bo tak się powinno to czytać) był po raz pierwszy na powierzchni musiałem spać przy zapalonej lampce, bo wyobraźnia mocno pracowała ;) RE: Audiobooki - Corn - 27-09-2019 Błędu w wymowie na 99% nie ma bo pamiętam że był tam robiony solidny research przed całą produkcją (ach te piękne czasy kiedy były na to pieniądze i czas ;) ) |