![]() |
|
Batman: Arkham Series - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Batman: Arkham Series (/Thread-Batman-Arkham-Series--3202) |
RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 20-05-2013 Kostium Batmana prezentuje się KOSZMARNIE na tym trailerze. Artykuł z Kotaku nie napawa optymistycznie, ale gostek grał w to tylko przez 15 minut, więc trudno już teraz wyrokować. Niemniej osobiście nie czekam w ogóle, przynajmniej nie w roku, w którym wychodzi kolejne GTA. RE: Batman: Arkham... - Hitch - 20-05-2013 Myślę, że nawet prawowity sequel "Arkham City" nie podskoczyłby GTA5 :) RE: Batman: Arkham... - Juby - 21-05-2013 (20-05-2013, 18:47)Mierzwiak napisał(a): Kostium Batmana prezentuje się KOSZMARNIE na tym trailerze. Nie nazwałbym kostiumu koszmarnym, ale strasznie rzuca mi się w oczy chudziutka szyja (ten sam problem co w drugim kostiumie Batmana Nolana, tyle, że tam również postura gacka była szczupła, a tutaj jest on masywny). U mnie oczekiwania w tym roku są równe: GTA5 = Arkham Origins. I dla obu muszę wydać trochę kasy poza samą grą (dla GTA muszę kupić PS3 jeśli nie wyjdzie na PC, a dla Batmana nowego Windowsa). RE: Batman: Arkham... - Juby - 10-06-2013 W sieci można znaleźć zdjęcie figurek robionych na podstawie gry, pokazujące nowy wygląd Bane'a i Jokera:
RE: Batman: Arkham... - Juby - 10-06-2013 Trudno mi to nazwać gameplay'em, bo więcej w tym fragmentów cut-scenek niż fragmentów gry, i w ogóle trochę mało w nim pokazali. Ale video odbieram pozytywnie, nawet nowe głosy Batmana i Jokera jakoś mnie nie odrzuciły. RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 12-06-2013 Choćbym nie wiem jak się starał, spływa to po mnie kompletnie. RE: Batman: Arkham... - Juby - 12-06-2013 Nowe screenshoty: ![]() ![]() ![]() ![]() Pełny gameplay: RE: Batman: Arkham... - Huntersky - 12-06-2013 Wygląda jak dodatek do Arkham City. Na pewno będzie to dobra, wciągająca gra, ale: - innowacji nie stwierdzono - świat jest bardziej pusty niż w Arkham City. Niby mamy centrum miasta, wysokie wieżowce, ale gdzie się podziali mieszkańcy? Gdzie są samochody? A wszystko to potęguje śnieg, przez co ulice są szare i nieciekawe - prequel chyba tylko w teorii, bo Batman nie tylko ma większość sprzętu i umiejętności z AC, ale niektóre zabawki są wręcz bardziej zaawansowane - system walki się nie zmienił. Z jednej strony to dobrze, bo jest idealny, z drugiej strony chciałbym zobaczyć coś nowego, np. okładanie łokciami w stylu Bale'a zamiast piruetów i trzymetrowych skoków, albo korzystanie z otoczenia (jakiego otoczenia? :P) do wykonania finisherów jak np. w Sleeping Dogs - meh. RE: Batman: Arkham... - Juby - 13-06-2013 Jak dla mnie wygląda to świetnie, bo kompletnie nie widać zmiany developera (pełnoprawna gra serii Arkham, w którą gra się TAK SAMO, czyli równie zajebiście co poprzednio). CZEKAM!!! Nowi voice-aktorzy nie biją po uszach, jedyna rzecz, która póki co mi się nie podoba, to... sam nie wiem jak to opisać. Przy osiągnięciu nowego poziomu w AA wylatywały animowane nietoperki, w rogu mieliśmy pokazane nasze życia i punkty doświadczenia w zupełnie innym stylu niż w AC. Tutaj wszystko to na ekranie wygląda dokładnie tak samo jak w AC (przy osiągnięciu nowego poziomu wyskakuje ten zielony wykrzyknik), tryb nietoperza też wygląda identycznie. Przez to trochę to wygląda jak jakiś dodatek do AC niż pełnoprawna gra. Graficy mogli wymyślić coś nowego, co nadałoby grze indywidualny styl. RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 13-06-2013 Tak jak pisze Huntersky, to wygląda jak jakieś DLC, graficznie BIEDA Z NĘDZĄ. Przy tym czymś Arkham City jawi się niemal next genowo. Nad tymi screenami wyżej to chyba godzinami w fotoszopie siedzieli żeby jakoś wyglądały. RE: Batman: Arkham... - patyczak - 13-06-2013 Strasznie sterylnie to wygląda. RE: Batman: Arkham... - military - 13-06-2013 Wygląda jakby zapomnieli oteksturować modele albo zamazali ekran wazeliną. No ale cóż - nie da się trzaskać tak rozbudowanych gier rok po roku i zachować równego poziomu jakości. RE: Batman: Arkham... - Huntersky - 13-06-2013 Mierzwiak napisał(a):wygląda jak jakieś DLCKto wie, czy tak właśnie nie miało być. Może Rocksteady przygotowywało kolejny dodatek w stylu Harley Quinn's Revenge, po czym inni ludzie go przejęli, zmienili skórkę Batmanowi, dorobili szare i puste centrum miasta i założyli, że to będzie prequel. A samo Rocksteady poszło zająć się czymś ciekawszym. RE: Batman: Arkham... - MOLQ - 16-06-2013 http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,14112771,E3__Wrazenia_z_Batman__Arkham_Origins__czyli_Arkham.html?bo=1 RE: Batman: Arkham... - Juby - 10-07-2013 ![]() ![]() Oba skiny dostępne będą dla użytkowników PS3 i gracze będą mogli z nich korzystać na mapach w trybie wyzwań. RE: Batman: Arkham... - Hitch - 10-07-2013 Zamiast Adama Westa mogli dać Keatona... Żal.pl RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 10-07-2013 Skórki z Burtonów, Schumacherów i Nolanów powinny być już w Arkham City, do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego nie wpadli na ten pomysł. TAS był, Beyond był, jakieś komiksowe badziewia były. Może to kwestia poronionych praw autorskich? RE: Batman: Arkham... - Juby - 20-07-2013 http://www.youtube.com/watch?v=TYxiqIf6rdY#at=97 Nowa postać. RE: Batman: Arkham... - Huntersky - 17-10-2013 Bretty kewl. Poproszę to samo na dużym ekranie: A premiera już za tydzień. Na początku podchodziłem sceptycznie, ,,rozszerzone DLC" itd., ale teraz nie mogę się doczekać. Im więcej growego Batmana tym lepiej, nawet jeśli będzie trochę wtórny. RE: Batman: Arkham... - Proteus - 17-10-2013 Chyba mój ulubiony trailer z całej serii Arkham. Skromny, bez rozdmuchania, ale ma power. Podoba mi się pomieszanie stylistyki z całego kanonu Gacka - widać tu elementy komiksowe, Nolanowskie, TASowe. |