![]() |
|
Vikings [History] - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Vikings [History] (/Thread-Vikings-History--3347) |
RE: Vikings [History] - Mental - 01-04-2014 Wikingowie 1300 lat później. ![]() 5 ep trzyma poziom, serial wspaniały jak na razie, wad nie dostrzegam. Pierwsza żona Ragnara to fajna dupa jest. RE: Vikings [History] - Mefisto - 01-04-2014 no nieźle się to ogląda, ale patrząc na zapowiedź kolejnego odcinka mam pewne wątpliwości, bo to zaczyna przypominać Dynastię. RE: Vikings [History] - Quay - 01-04-2014 (01-04-2014, 15:39)Mefisto napisał(a): zaczyna przypominać Dynastię. Że niby Ragnar-Aslaug-Lagertha jak Blake-Crystal-Alexis? ;) 2x5 - super bitwa. Ex-mnich ma lepsze wizje niż Aslaug :). Muzyka z serialu 2x4 RE: Vikings [History] - Mefisto - 01-04-2014 (01-04-2014, 19:24)Quay napisał(a): Że niby Ragnar-Aslaug-Lagertha jak Blake-Crystal-Alexis? ;) Nie, chodzi raczej o relacje z Borgiem - walczą, godzą się, walczą, godzą się... RE: Vikings [History] - raven.second - 04-04-2014 Cytat: relacje z BorgiemW najnowszym odcinku już wiadomo, co to za relacje i bardzo mi to odpowiada. RE: Vikings [History] - Craven - 05-04-2014 Zajebiaszczy ten nowy odcinek. RE: Vikings [History] - raven.second - 05-04-2014 A kolejne mogą być jeszcze lepsze, patrz spojler z wiki. Aż mnie zabolało. RE: Vikings [History] - Mental - 05-04-2014 Ragnar Lothbrok na burmistrza Poznania! Głosowałbym. RE: Vikings [History] - Craven - 06-04-2014 Ciekawe czy ktoś dożył do tego posypywania solą... RE: Vikings [History] - Quay - 07-04-2014 (05-04-2014, 18:17)raven.second napisał(a): A kolejne mogą być jeszcze lepsze, patrz spojler z wiki. Nie wiadomo jeszcze na pewno, czy do tego dojdzie - z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że B. będzie próbował kombinować z Horikiem, żeby wpłynął na decyzję Ragnara (choć pewnie raczej bez efektu). Smutno się robi, że do końca zostały tylko 4 odcinki. Tak na marginesie, to Lagertha RE: Vikings [History] - Mefisto - 08-04-2014 (04-04-2014, 13:16)raven.second napisał(a): W najnowszym odcinku już wiadomo, co to za relacje i bardzo mi to odpowiada. Chujowe :) Coraz głupsze się te intrygi robią, jakby nie mieli pomysłu jak to dalej pociągnąć. RE: Vikings [History] - MOLQ - 09-04-2014 Jak na razie sezon 1 i odcinek 7, coz moge powiedziec, bardzo dobry serial :) wciaga, postacie moze moglby byc lepsze, ale aktorstwo nie jest zle. RE: Vikings [History] - Grievous - 09-04-2014 No to najlepsze masz za sobą. Jak dla mnie to od 8 odcinka 1 sezonu (chyba najgorszy odcinek), serial trochę się zepsuł. Nadal jest to dobra produkcja, ale brak w tym jakiegoś większego skupienia- dziwne skakanie po wątkach oraz notoryczne timeskipy. Do tego wolałem oglądać jak Ragnarr wspina się powolutku do władzy, teraz jak już ją ma to jest nieco nudno. Do tego cenzura w 2 sezonie (1 widziałem w nieocenzurowanej wersji rozszerzonej) za bardzo rzuca się w oczy. RE: Vikings [History] - Martinipl - 10-04-2014 szukam jakiegoś serialu i skupiam uwagę na Vikings albo GoT - oba wydają się ciekawe, ale jak to jest z cenzurą? Widuję różne obrazki tu i ówdzie, i nie bardzo rozumiem tego podziału, i jak go ewentualnie pominąć (cenzurę, to jest). RE: Vikings [History] - Grievous - 10-04-2014 Vikings- w TV brak nagości i dosyć stonowana przemoc. Blu Ray jest okazjonalna nagość i dosyć sporo juchy, plus kilka rozszerzonych scen. Takie nieco absurdalny przykład: Nie mówię że różnice są jakieś ogromne (często sekundy, góra minuty na odcinek), ale w przypadku bitew nieco razi. GoT nie ma cenzury gdyż jest to serial emitowany na kablówce. RE: Vikings [History] - raven.second - 11-04-2014 RE: Vikings [History] - Mefisto - 11-04-2014 (10-04-2014, 08:58)Grievous napisał(a): Vikings- w TV brak nagości i dosyć stonowana przemoc. Blu Ray jest okazjonalna nagość i dosyć sporo juchy, plus kilka rozszerzonych scen. jest gdzieś jakiś spis tego? RE: Vikings [History] - Craven - 12-04-2014 Muzyka pod koniec tego i poprzedniego odcinka przepyszna. RE: Vikings [History] - wujo444 - 12-04-2014 Eaaagle! Sorry, musiałem :D Taki zapychaczowy odcinek 7, przypominający że ma być to co nieco o kulturze wikingów. Ostatnia scena klimatyczna i chętnie obejrzałbym wersję nieocenzurowaną. RE: Vikings [History] - JC-H - 18-04-2014 Ostatnia scena klimatyczna? Ja widziałam jedynie pokaz głupiego barbarzyństwa. |