![]() |
|
Constantine - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Constantine (/Thread-Constantine--3425) |
RE: Constantine - SonnyCrockett - 15-11-2020 Tylko taki hardcore pasowałby do tej postaci. :) Zwykłe mizianie z ładna laską nie pasuje do postaci Constantina. Film był dobry właśnie np. przez to że John nie skonsumowała znajomości z Angelą. Badass prawie do końca, bo motyw fajek to była żenada jakże pasująca do dzisiejszych standardów. RE: Constantine - Lawrence - 18-11-2020 Tak, a mnie akurat ostatnia scena w której Constantine zamiast po fajkę sięga po gumę do żucia się podoba. Chociaż ja jestem niepalący, więc może dlatego. A co od samego filmu to też go lubię, ale nie ukrywam, że jak mam go oglądać to i tak wolę go pospieszyć do końca, aż pojawi się Stormare jako Lucyfer, który kradnie i ratuje ten film. RE: Constantine - Rozgdz - 18-11-2020 Mnie w sumie też ta scena pasuje - było nie było, przeszedł niezłą "kurację wstrząsową" :p RE: Constantine - Debryk - 11-09-2022 W końcu obejrzałem ten film - był na liście od dobrych 10 lat i kompletnie mnie odrzucił. Początkowe minuty pokazujące stan świata od razu mnie trzepnęły negatywnie, ta jawność demonów wymagałaby doskonałego zbudowania logiki w otoczeniu ludzi. I jak żem przeczuł, że tej logiki się specjalnie nie spodziewam, tak też było na całej długości. Efektowne filmidło, bo i mnogo efektów, fajne kadry i zdjęcia oraz muzyka, tylko co z tego, jeżeli nie kumałem jak to wszystko w historii ma działać. Bardzo mehowe. Weisz fajnuitka, klimacik zalatuje Sillent Hill, momentami. 4/10 RE: Constantine - shamar - 31-03-2025 Powtórka po latach zrobiona. Wciąż bdb film 7+ może nawet 8/10. Widzę, że przy okazji 4K wrzucono alternatywne, szczesliwe zakonczenie. Nie pamietam czy akurat to bylo w dodatkach wczesniej. RE: Constantine - Mefisto - 31-03-2025 Było. RE: Constantine - shamar - 31-03-2025 To czemu to wrzucili na kanal miesiac temu jakby to byl jakis exclusive wydania 4K? No coz, musze wreszcie obadać te "usuniete" na DiViDi. RE: Constantine - Corn - 31-03-2025 Było takie special deluxe wydanie DVD na którym była masa dodatków, mini komiks i 40 minut usuniętych scen. Wiem, bo je posiadam :) EDIT: o takie (good times, złote czasy dvd) https://allegro.pl/oferta/constantine-2-dvd-komiks-limited-edition-12406353641 RE: Constantine - Krismeister - 31-03-2025 Coś się rusza w sprawie dwójki? RE: Constantine - shamar - 31-03-2025 (31-03-2025, 14:29)Corn napisał(a): Było takie special deluxe wydanie DVD na którym była masa dodatków, mini komiks i 40 minut usuniętych scen. Wiem, bo je posiadam :) Też je posiadam tyle, ze bez tej nakladki. Ale jeszcze nie oglądalem dodatkow. Moja wina ;) PS: ale, że 40 minut tom zaskoczony. Myslalem, ze ze 20. RE: Constantine - Corn - 31-03-2025 Może przesadziłem z czasem bo pisałem z pamięci RE: Constantine - shamar - 31-03-2025 Przesadziłeś. Niecałe 18 minut ;) RE: Constantine - shamar - 05-06-2025 Jakieś media doniosły kilka dni temu, że Kijance nie podoba się scenariusz do dwójki. Że ponoć jest to zbyt napakowane akcją i bardziej przypomina widowisko super-bohaterskie. Co za tym idzie film NIE POWSTANIE. RE: Constantine - Ted - 06-06-2025 Mega lubię Constantine z Keanu. Chciałbym zobaczyć sequel, ale nie w domenie dzisiejszego superhero. Keanu to przykład że można zaadaptować bohatera zlewając materiał źródłowy i jeśli jest cool, to zostanie zaakceptowany przez fanów. RE: Constantine - Rozgdz - 06-06-2025 Dwójka miała sens w momencie peaku filmów komiksowych gdzie by jeszcze można było włączyć Keanu do rozwijanego DCEU., bezpośrenio albo przez multiversum. Teraz.. niby wciąż można ale.. gdy Warner walczy o zachowanie tych swoich największych komiksowych marek... Szanse jakieś zawsze są, ale myślę że na ten moment niewielkie. No, chyba że zacznie się duży popyt na filmy spod znaku DC. RE: Constantine - Ted - 07-06-2025 Dwójka miała być pojebana. Planowali zrobić team-up Constantine z Jezusem, który stracił wiarę w ojca. Raczej dziś się nie odważą na taki ruch. |