Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Panie, na co iść? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Panie, na co iść? (/Thread-Panie-na-co-i%C5%9B%C4%87--391)

Strony: 1 2 3


- Mefisto - 09-12-2009

ten temacik sobie wykorzystam, a co :)

oglądał ktoś jakikolwiek film z serii Jesse Stone? Warto się za to zabierać? Ponoć solidny oldschoolowy kryminał, oceny zbiera niezłe (choć nie rewelacyjne, ale to w końcu telewizyjna produkcja)...


RE: Panie, na co iść? - Azgaroth - 03-07-2013

Kubrick na dużym ekranie: http://www.filmweb.pl/news/Retrospektywa+Stanleya+Kubricka+na+Festiwalu+Transatlantyk-97022


RE: Panie, na co iść? - simek - 03-07-2013

Mechaniczną i Lśnienie jaki czas temu puścili w Kijowie(czyli w Krakowie), więc wielkie mi halo. Poza tym puszczanie na retrospektywie reżysera, który przez pół wieku nakręcił 13 filmów zaledwie 6 to spore, hm, lenistwo w szukaniu kopii...


RE: Panie, na co iść? - wujo444 - 03-07-2013

2 lata temu niemal ten sam zestaw leciał na Festiwalu Filmów Kultowych w Kato (zamiast Zabójstwa Barry Lyndon), a że leciał w nieodremontowanym kinie Światowid, był dodatkowy klimat. No i piździło nieprawdopodobnie, najzimniejszy maj od dziesięcioleci a tu sala bez ogrzewania :F