Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Predator (2018) reż. Shane Black - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20)
+---- Wątek: The Predator (2018) reż. Shane Black (/Thread-The-Predator-2018-re%C5%BC-Shane-Black--4295)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: The Predator [Shane Black] - Gal Anonim - 13-06-2016

(12-06-2016, 17:46)Mierzwiak napisał(a): Ja to rozumiem tak, że jemu chodzi o powrót do tego, że Predator nie był tak chamsko wyeksponowany jak np. w Alien vs Predator. Tak, znamy Predatora, ale to nie znaczy że nie można go przez większość filmu nie pokazywać. Dokładnie ten sam problem spotkał Alieny od czwartego filmu, nawet u Finchera Obcy pozostawał tajemniczą, morderczą bestią i chociaż wszyscy znaliśmy już tego potwora bardzo dobrze, w niczym to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie.
Wlasnie tak. W rozmowie w Nerdist Writers Panel tez o tym mowi. Chce uniknac podejscia do Predatora jak do czegos normalnego dla bohaterów. W stylu "Ech, kolejny Predator, no to lecimy go zabic." Co jest zreszta i logiczne, i fajne.


RE: The Predator [Shane Black] - Gieferg - 13-06-2016

Ok, czyli już wiemy kto się kryje pod tą maską:

[Obrazek: latest?cb=20111219154532]


RE: The Predator [Shane Black] - Gal Anonim - 13-06-2016

Nota bene, polecam cala rozmowe z Blackiem. Jest troche o Predatorze, o Lethal Weapon 5 (kolo 47 minuty o Gibsonie wspomina), a Blacka zawsze dobrze posluchac.

http://nerdist.com/the-writers-panel-272-shane-black/


RE: The Predator [Shane Black] - Predator895 - 12-09-2016

Robi się naprawdę ciekawie >> walczą o Del Toro :)
http://movieweb.com/predator-4-cast-benicio-del-toro/


RE: The Predator [Shane Black] - shamar - 13-09-2016

To dobry pomysł. Nie chcę tam żadnego Rocka. Choć i tak ten film mnie nie interesuje bo będzie dziadostwem, najwyżej średniakiem.


RE: The Predator [Shane Black] - Juby - 13-09-2016

Nie interesuje, ale do wątku zaglądasz i będziesz komentował jeszcze częściej niż kolejne newsy o szybkich i wściekłych. :P


RE: The Predator [Shane Black] - Pelivaron - 12-10-2016

Del Toro opuszcza statek. Jego miejsce zajmie Boyd Holbrook.


RE: The Predator [Shane Black] - nawrocki - 12-10-2016

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.


RE: The Predator [Shane Black] - SonnyCrockett - 12-10-2016

Czyżby z "wydarzenia kinowego" miało zrobić się straight to DVD. :P


RE: The Predator [Shane Black] - koronex1989 - 22-11-2016

No i mamy operatora zdjęć:

http://www.avpgalaxy.net/2016/11/21/larry-fong-joins-predator-cinematographer/


RE: The Predator [Shane Black] - Predator895 - 25-01-2017

Zdjęcia ruszają ponoć w lutym, a do obsady może dołączyć Thomas Jane << Fuck YEAH !!!
http://movieweb.com/predator-4-cast-thomas-jane/


RE: The Predator [Shane Black] - Gieferg - 26-01-2017

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jacob-tremblay-star-shane-blacks-predator-movie-967671


RE: The Predator [Shane Black] - shamar - 16-02-2017

Reboot bez Arnolda, z CGI Predatorami ?

http://movieweb.com/predator-2018-production-start-no-arnold-schwarzenegger/


RE: The Predator [Shane Black] - Predator895 - 16-02-2017

Plus angaż tego dzieciaka mnie niepokoi :P Jakiś czas temu wyciekł chyba fejkowy zarys fabuły, który raczej zwiastował jakąś porytą rodzinną parodię z rozmachem AvP. Pożyjemy zobaczymy, do puki nie ujawnią jakiegoś wiarygodnego zarysu fabuły nie będę tego przekreślać, bo to Black i Predator, ale jak to znowu spier... to już będzie pozamiatane w tym uniwersum.


RE: The Predator [Shane Black] - zombie001 - 16-02-2017

Myślisz o tym opisie z "Predatorem 2.0"? No cóż.. FOX wymógł usunięcie tego wszędzie, gdzie się dało, więc może być jednak prawdziwy. Trochę lipa, bo brzmiało to, delikatnie ujmując, średnio. Jednakże po nadrobieniu "Kiss Kiss Bang Bang" i "Nice Guys" mam nieco zaufania do Blacka. 


RE: The Predator [Shane Black] - shamar - 17-02-2017

Jakim opisie? Niech ktoś streści :)


RE: The Predator [Shane Black] - Predator895 - 17-02-2017

Holbrook pracuje w jakimś oddziale anty narkotykowym w Kolumbii, czy jakimś innym egzotycznym miejscu. Podczas jednej z operacji natrafia na resztki - pozostałości statku Preda. Odsyła znalezioną broń Predatorów w rodzinne strony gdzie jego syn Tremblay jest jakimś Dugi Hałserem, który chłonie technologie i inne nowinki garściami. Predatory 2.0, czyli jakieś giganty rozmiarowo znacznie większe od tych co dotychczas widzieliśmy podążają za wysłana bronią do rodzinki Holbrooka i robi się jatka w mieście. Kompletna bzdura i komedia jednym słowem :P


RE: The Predator [Shane Black] - shamar - 17-02-2017

Czyli takie T-Genisys/AvP:rekwiem. Predatory giganty... a teraz ta wzmianka, że mają być CGI. To ma jednak sens, tu może być prawda.


RE: The Predator [Shane Black] - Gieferg - 17-02-2017

Może zacznijmy od tego, że określenia reboot i sequel są przez ludzi z Holly używane w bardzo różnych znaczeniach. "To nie sequel" często oznacza ni mniej ni więcej jak to, że film nie kontynuuje historii z poprzednika - a w tym znaczeniu Predator nie miał jeszcze żadnego sequela, a że film Blacka nie będzie z pewnością kontynuacją "Predators" czy tam opowieścią o dalszych losach bohaterów P1, czy P2, to nie jest to sequel tych filmów. Z kolei rebootem nazywają często nie tyle film, który zakłada, że wcześniejsze się w ogóle nie wydarzyły, co po prostu reaktywację serii czy nawet samo "świeże podejście". Kolejnego predatora mogą zrobić na zasadzie sequela, który nie nawiązuje do wydarzeń z poprzednich filmów i wtedy co niektórzy będą to nazywać rebootem, ale póki nie będzie tam niczego, co by WYKLUCZAŁO możliwość funkcjonowania poprzednich filmów w tym samym timeline dla mnie to będzie sequel. No chyba, że będzie miał z oryginalnym predatorem tak mało wspólnego, że nie będzie sensu go zaliczać do tej samej serii.

W pewnym momencie nawet o BvS mówili, że "to nie sequel" (co jest oczywistą bzdurą :P).


RE: The Predator [Shane Black] - Predator895 - 19-02-2017

Zdjęcia oficjalnie ruszają w poniedziałek i potrwają do maja. Black na twitterze ( jakie to teraz modne btw :P ) , potwierdził że film będzie kręcony z myślą o kategorii "R" :P
http://www.predator4-movie.com/news/shane-black-predator-4-pg-13-for-puies