Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gremlins & Gremlins 2 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Gremlins & Gremlins 2 (/Thread-Gremlins-Gremlins-2--437)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Gieferg - 09-04-2015

http://www.comingsoon.net/movies/news/427643-warner-bros-taps-goosebumps-scribe-for-gremlins-reboot


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Mefisto - 09-04-2015

Oczywiście, że to się nie uda :) CGI animki zamiast klasycznych "lalek" plus dzisiejsze PG-13. Podziękuję.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - military - 09-04-2015

Ale wiecie, że w oryginalnych Gremlinach jedyną "krwawą" sceną było rozpuszczenie Spike'a? A to przeszłoby nawet dzisiaj, bo:

1. potwór nieprzypominający człowieka
2. czarny charakter
3. zielona krew

[Obrazek: vlcsnap-8213064.png]




RE: Gremlins & Gremlins 2 - Bucho - 09-04-2015

Wojskowy, ale "krwawych" scen bylo przeciez wiecej. Ok, widzialem wieki temu, ale jeden gremlin konczy chyba w mikserze, nastepny eksploduje w mikrofali, a do tego jeden dosyc brutalnie drapie tego pijaczka paranoika. No i na bank nie bedzie traumatycznych opowiadan z cyklu "gnijacy ojciec/mikolaj w kominku".


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Mefisto - 09-04-2015

(09-04-2015, 13:31)military napisał(a): Ale wiecie, że w oryginalnych Gremlinach jedyną "krwawą" sceną było rozpuszczenie Spike'a?

To chyba dupą oba filmy oglądałeś :) Stare Gremliny jakby dziś do kin wpuścić, to by się pewnie na X skończyło, bo tam jest cała wuchta scen "niewygodnych". A krwi i gore jest więcej, jak we wszystkich Batmanach, Bournach, M:I, Bondach, Marvelach i generalnie całym dzisiejszym mainstreamie.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - military - 09-04-2015

Moja dupa jest bardziej spostrzegawcza niz twoja głowa.:) Wszystkie nieprzyjemne rzeczy dzieją się samym Gremlinom. Na ludziach nie ma kropli krwi. No dobra - parę kropli jest, chyba głównie jak pijak dostaje czymś w głowę to ma strużkę. PG13 jak u Nolana.:)


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Mefisto - 09-04-2015

(09-04-2015, 16:38)military napisał(a): Wszystkie nieprzyjemne rzeczy dzieją się samym Gremlinom.

No i?
Flaki latają aż miło - dzisiejsze nastolatki umrą na zawał przy czymś takim wg empesraa

Cytat:Na ludziach nie ma kropli krwi.

Sprawdź jeszcze raz.
O seksualnych aluzjach już nawet z litości nie wspominam.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - military - 09-04-2015

Z pamięci (oglądałem jakiś rok temu):

- jeden gość dostaje strzykawkę w dupę, wcześniej ugryziony w rękę (nie widać efektu)
- Billy dostaje strzałę w ramię (krwawy fragment koszuli?)
- facet zmiażdżony przez buldożer (poza kadrem, zasugerowane)
- babcia wyrzucona w powietrze wpada w śnieżną zaspę nogami do góry (raczej komedia niż przemoc, choć chyba na zawał zeszła)
- gość obwieszony gremlinami (zero krwi)
- pies zostaje związany lampkami choinkowymi (PETA dostaje kurwicy)

Najbrutalniejsza jest opowieść o ojcu który wpada do komina przebrany za Mikołaja i łamie kark.:)


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Mefisto - 09-04-2015

No ja oglądałem na święta, także krwawi chociażby sam Billy i Phoebe "słodycz" Cates. Krwawi matka Billy'ego i bodajże jego sąsiad... - oczywiście nie mówimy tu o poziomie Verhoevena czy ostatniego Dredda, ale wględem dzisiejszych standardów to naprawdę krwawy film. I bynajmniej fakt, że flaki należą głównie do potworów nic tu nie zmienia :)


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Lawrence - 09-04-2015

A w Johnie Carterze nie było sporo niebieskiej krwi, ale dlatego, że niebieska to właśnie dostało PG-13?
I naturalnie, nie żebym był za rebootem, gdyż nie chcę CGI-Gremlinów.






RE: Gremlins & Gremlins 2 - shamar - 10-04-2015

Widmlins 3

Jak już pisałem - pokazano już wszystko w 1 i 2 więc ten reboot to najzwyklejszy skok na kasę, kosztem dawnej marki.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Gieferg - 01-04-2016

http://www.denofgeek.com/movies/gremlins/38022/gremlins-3-wont-be-a-remake-or-reboot


A Galligan się trzyma, jeśli wystąpi to jestem zainteresowany. Jeśli zrobią reboot - FUCK'em.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Bucho - 01-04-2016

Cates takze sie duzo nie zmienila (gremilny bez chociazby proby "opowiesci"?), do tego niech wroci Dante na stolek rezysera, ktory swietnie czuje animkowa anarchie gremlinow i moge isc do kina. Bakera nawet nie wspominam, bo bez niego nie maja co zaczynac tzn. niech tam sie bawia w CGI do woli, byle tylko animatronika byla podstawa.

Akurat malo smieszne, ale w temacie:




RE: Gremlins & Gremlins 2 - military - 01-04-2016

Ufff, a już myślałem, że ktoś wkleił info o jakimś remaku albo, co gorsza, Gr3mlins.

EDIT:
oh fuck, zobaczyłem post Gieferga.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Gieferg - 31-12-2016

http://www.denofgeek.com/us/movies/gremlins/233074/why-gremlins-2-is-better-than-the-original

Cytat:Besides still not being married and living in the same apartment—good luck getting that into a family film these days

Coś w tym jest.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Gieferg - 13-10-2017

http://www.slashfilm.com/gremlins-3-has-been-written/


RE: Gremlins & Gremlins 2 - shamar - 13-10-2017

Nie widzę absolutnie żadnej potrzeby dla tego filmu. "Gremlins 2" pokazał wszystko... A jeśli to ma być "jeszcze wiecej" czyli skala masowa np. w wielkim mieście to... nie


RE: Gremlins & Gremlins 2 - shamar - 25-01-2026

Dwójka jest znacznie lepsza. Brak hamulców, szalenstwo, totalny odlot.

Nie zapraszam do dyskusji.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Bucho - 25-01-2026

Dwa zajebiste i kompletnie odmienne filmy, ktore laczy glowny element, jakim sa Gremliny.


RE: Gremlins & Gremlins 2 - Gieferg - 26-01-2026

Ostatnio powtarzałem jedynkę w święta i dwójkę niedługo po - jest zdecydowanie lepsza.

A tu więcej na jej temat ode mnie: https://filmozercy.com/wpis/nostalgiczna-niedziela-154-gremliny-2-1990