![]() |
|
Yellowstone (Paramount, 2018-) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Yellowstone (Paramount, 2018-) (/Thread-Yellowstone-Paramount-2018--4804) |
RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 26-08-2018 (19-08-2018, 23:18)Corn napisał(a): Chciałem też przy okazji tematu castingów, pochwalić wybór Josha Lucasa na młodego Costnera. Nie wiem co zrobił nie tak ze swoją karierą, że skończył na gościnnym występie w serialu, ale to był zacny epizod. Fajnie gdyby dostał w przyszłości większą rolę w jakiejś prodkcji TayloraA ja odwrotnie. Przeciez gosc nie przypomina ani troche Costnera. Mam uwierzyc, ze to mlodszy Dutton? Przeciez ludzie z wiekiem, az tak sie nie zmianiaja. Ale to jedyna rzecz ktora mi nie pasi w tym serialu. Reszta to czyste zloto i praktycznie wszystko tu gra i trabi. Nie poznalem Hausera, ale gosc tutaj wymiata jako najemnik-przyjaciel rodziny. Sherida wyrasta na nowego boga, wszystko co tworzy to czysta zajebioza, gosc potrafi stworzyc niesamoity klimat w swoich produkcjach i pisze kapitalne dialogi. Historia tutaj niesamowicie wciaga, rodzina Duttonow z zewnatrz idealna, ale kurewsko dysfunkcyjna, a Dutton na starosc probuje to usilnie scalic w jedno. Konflikt z deweleporami i indiancami swietnie zarysowany, mocno rodzinie Duttonom kibicuje, bo jak im nie kibicowac. Szkoda ze trzeba tak dlugo czekac na drugi sezon bo te wszystkie rozpoczete watki zapowiadaja mocarny konflikt. 10/10 RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 26-08-2018 Cytat:Przeciez gosc nie przypomina ani troche Costnera. Są ujęcia, gdzie wygląda bardzo jak młody Costner, ale niestety, są też takie, gdzie nie wygląda kompletnie. Tych drugich jest więcej. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 26-08-2018 Ale się czepiacie bzdury XD. Jakbym miał się skupiać na tym że aktor nie przypomina swojej starszej wersji to musiałbym wyrzucić do kosza 99% kinowych produkcji RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 27-08-2018 Zakładając, że we wszystkich tych produkcjach występuje młodsza wersja jakiejś postaci. Dla mnie też młody Dutton to miscast I rozumiem zarzuty. Mogli coś z głosem chociaż zrobić . RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 27-08-2018 (26-08-2018, 23:28)Corn napisał(a): Ale się czepiacie bzdury XD. Jakbym miał się skupiać na tym że aktor nie przypomina swojej starszej wersji to musiałbym wyrzucić do kosza 99% kinowych produkcji Dlatego napisalem, ze to jest malutka rysa na tym idelanym dziele, a wspomnialem o tym tylko dlatego, ze ktos wspomnial, ze to idelany wybor obsadowy na mlodego Costnera, otoz nie, nie jest idealny, bo to zupelnie inny czlowiek:) Ktos tu pisal, ze najgorsza postacia jest najmlodszy z braci? Ja go uwielbiam, postac rozdarta, naznaczona przez los, w pien sposob tragiczna, patrzac na to co robi w ostatnim epizodzie sadze, ze jeszcze wymiecie. Nie liczac Ripa moja ulubiona postac. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Paszczak - 27-08-2018 Kayce jest do bani jak na wysokie standardy tego serialu. Ten ciąg nieszczęśliwych wypadków z jakich składa się jego wątek to zwyczajnie leniwe scenopisarstwo, a to rozdarcie (raczej niezdecydowanie) jest na dłuższą metę nużące. Poza tym ma kilka wkurwiających momentów, jak w szpitalu z odcinka 7. Najlepsza postać? Daleko mu do Spoko Wodza. To jest moc. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 27-08-2018 (27-08-2018, 13:39)Paszczak napisał(a): Kayce jest do bani jak na wysokie standardy tego serialu. Ten ciąg nieszczęśliwych wypadków z jakich składa się jego wątek to zwyczajnie leniwe scenopisarstwo. Dokładnie, ten wątek to już o komedię zahacza momentami. Z tym kowbojem od czarnej roboty też balansowali na krawędzi w odcinku z niedźwiedziem i tą panną ze służb leśnych, ale wybrnęli mrugając do widza z "nikt mnie tutaj nie słucha". Z Kejsim jest niestety gorzej, bo cały czas pełna powaga. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 27-08-2018 Cytat:Zakładając, że we wszystkich tych produkcjach występuje młodsza wersja jakiejś postaci. Dla mnie też młody Dutton to miscast I rozumiem zarzuty. Mogli coś z głosem chociaż zrobić .ech... Cytat:Ale się czepiacie bzdury XD. Jakbym miał się skupiać na tym że aktor nie przypomina swojej starszej wersji to musiałbym wyrzucić do kosza 99% kinowych produkcji *w których miejsce ma taka sytuacjalepiej? RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 27-08-2018 Lepiej, co nie zmienia faktu, że widziałem lepiej dobrane młodsze wersje znanych aktorów. Skoro w Boardwalk Empire dali radę znaleźć młodego gościa podobnego do Buscemiego to tutaj też by dali. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 27-08-2018 Paszczak napisał(a):To jest moc. Moc jest, ale brakuje chyba najlepszego fragmentu tej rozmowy. Momentu, w którym wódz zaczyna gadać o byciu ofiarą, a Costner mu przerywa i mówi, żeby nie pierdolił - w końcu jak na ofiarę to skończył Harvard i jest właścicielem największego kasyna w okolicy. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 27-08-2018 Jedna rzecz nie daje mi spokoju - czy Cole Hauser zawsze grał tak zajebiście czy odkrył w sobie talent do "eastwoodowskich" ról twardzieli-kowbojów dopiero na planie "Yellowstone"? - Hey, want something to drink? - Water. - We got a two drink minimum. - A bottle of water. :) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mefisto - 28-08-2018 Nie no, w Pitch Black był bardzo spoko. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 28-08-2018 No właśnie nie kojarzę go z żadnej takiej roli. "Pitch Black" widziałem zbyt dawno temu, żeby cokolwiek pamiętać (oprócz tego, że mi się podobał). RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Snappik - 28-08-2018 Cole Hauser był fajny zanim stało się to modne ;) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 28-08-2018 Ja pierdziele - bez brody kompletnie inny człowiek. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Snappik - 28-08-2018 Co poradzisz, dzisiaj dojrzałość i status "gotowość na epę" osiąga się po 40-tce ;) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 28-08-2018 W ogóle kumpel mi zwrócił uwagę na to jak mocno ten serial inspiruje się Ojcem Chrzestnym. Ukryłem w spoilerze na wszelki wypadek RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 28-08-2018 @Corn Jawna inspiracja szkieletem fabularnym "Godfatera" albo po prostu archetypowa historia. Tworzysz i nie myślisz, że powielasz jakiś "odwieczny" schemat dramatyczny. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - yacajackowski - 16-11-2018 Mistrzowski serial. Idealna wizualizacja powiedzenia, że błędy nie chodzą parami tylko stadami. Rip jest mistrzem. Czekam na II sezon bo szykuje się ostry rozpierdol. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 20-01-2019 Najlepszy serial 2018 roku powraca już latem: https://twitter.com/yellowstone_tv/status/1086064266040541184 Jeśli chcecie stać się prawdziwymi mężczyznami, a nie cipami golącymi nogi maszynkami Gillette, musicie zamówić tę kurtkę:
|