Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Yellowstone (Paramount, 2018-) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Yellowstone (Paramount, 2018-) (/Thread-Yellowstone-Paramount-2018--4804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 26-08-2018

(19-08-2018, 23:18)Corn napisał(a): Chciałem też przy okazji tematu castingów, pochwalić wybór Josha Lucasa na młodego Costnera. Nie wiem co zrobił nie tak ze swoją karierą, że skończył na gościnnym występie w serialu, ale to był zacny epizod. Fajnie gdyby dostał w przyszłości większą rolę w jakiejś prodkcji Taylora
A ja odwrotnie. Przeciez gosc nie przypomina ani troche Costnera. Mam uwierzyc, ze to mlodszy Dutton?
Przeciez ludzie z wiekiem, az tak sie nie zmianiaja.
Ale to jedyna rzecz ktora mi nie pasi w tym serialu. Reszta to czyste zloto i praktycznie wszystko tu gra i trabi. Nie poznalem Hausera, ale gosc tutaj wymiata jako najemnik-przyjaciel rodziny.
Sherida wyrasta na nowego boga, wszystko co tworzy to czysta zajebioza, gosc potrafi stworzyc niesamoity klimat w swoich produkcjach i pisze kapitalne dialogi.
Historia tutaj niesamowicie wciaga, rodzina Duttonow z zewnatrz idealna, ale kurewsko dysfunkcyjna, a Dutton na starosc probuje to usilnie scalic w jedno.
Konflikt z deweleporami i indiancami swietnie zarysowany, mocno rodzinie Duttonom kibicuje, bo jak im nie kibicowac.
Szkoda ze trzeba tak dlugo czekac na drugi sezon bo te wszystkie rozpoczete watki zapowiadaja mocarny konflikt.
10/10


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 26-08-2018

Cytat:Przeciez gosc nie przypomina ani troche Costnera.

Są ujęcia, gdzie wygląda bardzo jak młody Costner, ale niestety, są też takie, gdzie nie wygląda kompletnie. Tych drugich jest więcej.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 26-08-2018

Ale się czepiacie bzdury XD. Jakbym miał się skupiać na tym że aktor nie przypomina swojej starszej wersji to musiałbym wyrzucić do kosza 99% kinowych produkcji


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 27-08-2018

Zakładając, że we wszystkich tych produkcjach występuje młodsza wersja jakiejś postaci. Dla mnie też młody Dutton to miscast I rozumiem zarzuty. Mogli coś z głosem chociaż zrobić .


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 27-08-2018

(26-08-2018, 23:28)Corn napisał(a): Ale się czepiacie bzdury XD. Jakbym miał się skupiać na tym że aktor nie przypomina swojej starszej wersji to musiałbym wyrzucić do kosza 99% kinowych produkcji

Dlatego napisalem, ze to jest malutka rysa na tym idelanym dziele, a wspomnialem o tym tylko dlatego, ze ktos wspomnial, ze to idelany wybor obsadowy na mlodego Costnera, otoz nie, nie jest idealny, bo to zupelnie inny czlowiek:)
Ktos tu pisal, ze najgorsza postacia jest najmlodszy z braci? Ja go uwielbiam, postac rozdarta, naznaczona przez los, w pien sposob tragiczna, patrzac na to co robi w ostatnim epizodzie sadze, ze jeszcze wymiecie. Nie liczac Ripa moja ulubiona postac.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Paszczak - 27-08-2018

Kayce jest do bani jak na wysokie standardy tego serialu. Ten ciąg nieszczęśliwych wypadków z jakich składa się jego wątek to zwyczajnie leniwe scenopisarstwo, a to rozdarcie (raczej niezdecydowanie) jest na dłuższą metę nużące. Poza tym ma kilka wkurwiających momentów, jak w szpitalu z odcinka 7. Najlepsza postać? Daleko mu do Spoko Wodza.



To jest moc.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 27-08-2018

(27-08-2018, 13:39)Paszczak napisał(a): Kayce jest do bani jak na wysokie standardy tego serialu. Ten ciąg nieszczęśliwych wypadków z jakich składa się jego wątek to zwyczajnie leniwe scenopisarstwo.

Dokładnie, ten wątek to już o komedię zahacza momentami. Z tym kowbojem od czarnej roboty też balansowali na krawędzi w odcinku z niedźwiedziem i tą panną ze służb leśnych, ale wybrnęli mrugając do widza z "nikt mnie tutaj nie słucha".

Z Kejsim jest niestety gorzej, bo cały czas pełna powaga.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 27-08-2018

Cytat:Zakładając, że we wszystkich tych produkcjach występuje młodsza wersja jakiejś postaci. Dla mnie też młody Dutton to miscast I rozumiem zarzuty. Mogli coś z głosem chociaż zrobić .
ech...

Cytat:Ale się czepiacie bzdury XD. Jakbym miał się skupiać na tym że aktor nie przypomina swojej starszej wersji to musiałbym wyrzucić do kosza 99% kinowych produkcji *w których miejsce ma taka sytuacja
lepiej?


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 27-08-2018

Lepiej, co nie zmienia faktu, że widziałem lepiej dobrane młodsze wersje znanych aktorów. Skoro w Boardwalk Empire dali radę znaleźć młodego gościa podobnego do Buscemiego to tutaj też by dali.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 27-08-2018

Paszczak napisał(a):To jest moc.

Moc jest, ale brakuje chyba najlepszego fragmentu tej rozmowy. Momentu, w którym wódz zaczyna gadać o byciu ofiarą, a Costner mu przerywa i mówi, żeby nie pierdolił - w końcu jak na ofiarę to skończył Harvard i jest właścicielem największego kasyna w okolicy.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 27-08-2018

Jedna rzecz nie daje mi spokoju - czy Cole Hauser zawsze grał tak zajebiście czy odkrył w sobie talent do "eastwoodowskich" ról twardzieli-kowbojów dopiero na planie "Yellowstone"?



- Hey, want something to drink?
- Water.
- We got a two drink minimum.
- A bottle of water.

:)


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mefisto - 28-08-2018

Nie no, w Pitch Black był bardzo spoko.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 28-08-2018

No właśnie nie kojarzę go z żadnej takiej roli. "Pitch Black" widziałem zbyt dawno temu, żeby cokolwiek pamiętać (oprócz tego, że mi się podobał).


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Snappik - 28-08-2018

Cole Hauser był fajny zanim stało się to modne ;)




RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 28-08-2018

Ja pierdziele - bez brody kompletnie inny człowiek.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Snappik - 28-08-2018

Co poradzisz, dzisiaj dojrzałość i status "gotowość na epę" osiąga się po 40-tce ;) 


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 28-08-2018

W ogóle kumpel mi zwrócił uwagę na to jak mocno ten serial inspiruje się Ojcem Chrzestnym.

Ukryłem w spoilerze na wszelki wypadek



RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 28-08-2018

@Corn

Jawna inspiracja szkieletem fabularnym "Godfatera" albo po prostu archetypowa historia. Tworzysz i nie myślisz, że powielasz jakiś "odwieczny" schemat dramatyczny.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - yacajackowski - 16-11-2018

Mistrzowski serial. Idealna wizualizacja powiedzenia, że błędy nie chodzą parami tylko stadami. Rip jest mistrzem. Czekam na II sezon bo szykuje się ostry rozpierdol.


RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 20-01-2019

Najlepszy serial 2018 roku powraca już latem: https://twitter.com/yellowstone_tv/status/1086064266040541184

Jeśli chcecie stać się prawdziwymi mężczyznami, a nie cipami golącymi nogi maszynkami Gillette, musicie zamówić tę kurtkę:

[Obrazek: 08f3b84b293b11b8c2c1857886341fdf.jpg]