![]() |
|
Arnold S. i R.E. Howard - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Arnold S. i R.E. Howard (/Thread-Arnold-S-i-R-E-Howard--495) |
RE: Arnold S. i R.E. Howard - shamar - 05-05-2021 Rudej czarnej jeszcze chyba nie widziałem. Zresztą. To autentycznie wygląda na rudofobię. Jakieś stowarzyszenie powinna na tym grać ;) RE: Arnold S. i R.E. Howard - OGPUEE - 05-05-2021 ![]() Teraz widziałeś :). RE: Arnold S. i R.E. Howard - Rozgdz - 05-05-2021 Kurczę, miałem nadzieję na jakąś postawną pannę, np Elizabeth Debicki (po wrzuceniu trochę mięśni, oczywiście :p) RE: Arnold S. i R.E. Howard - Rozgdz - 23-08-2022 Ponoć nową Sonję wybrali :p https://naekranie.pl/aktualnosci/czerwona-sonja-obsada-1661269646 RE: Arnold S. i R.E. Howard - Scheckley - 23-08-2022 Może być, już spodziewałem sie jakiegoś BIPOC-a a tutaj poszli we włosko-amerykańską klasykę:
RE: Arnold S. i R.E. Howard - Corn - 23-08-2022 To pierwsza od dawna ruda postać niezrecastowana na czarnoskórą ;) RE: Arnold S. i R.E. Howard - al_jarid - 24-08-2022 Pewnie pierwiastek "woke" odbiją sobie w innych aspektach filmu. Ostatnie lata pozbawiły mnie wiary w kino i Hollywood :/ RE: Arnold S. i R.E. Howard - Albertino - 24-08-2022 Ale reżysera to się bardziej gównianego znaleźć już nie dało? RE: Arnold S. i R.E. Howard - Gieferg - 24-08-2022 Zawsze mógł być Matt Reeves... No i jedyny film tego gościa jaki widziałem, też ekranizacja Howarda, akurat nie był zły. RE: Arnold S. i R.E. Howard - slepy51 - 24-08-2022 Albertino napisał(a):Ale reżysera to się bardziej gównianego znaleźć już nie dało? Ale wiesz, ze ten rezyser jest teraz kobieta? :) RE: Arnold S. i R.E. Howard - Paszczak - 24-08-2022 Cytat: No i jedyny film tego gościa jaki widziałem, też ekranizacja Howarda, akurat nie był zły.To było zanim zrobił drugiego Silent Hilla i zaczął cosplayować jako kobieta. RE: Arnold S. i R.E. Howard - Mefisto - 12-10-2022 ![]() Nowa Sonja xD RE: Arnold S. i R.E. Howard - yacajackowski - 12-10-2022 Gdzie? Bo chyba wstawiłeś zdjęcie z jakiegoś RPGa... RE: Arnold S. i R.E. Howard - shamar - 22-06-2023 ![]() Conan Zdobywca (1997) a wróć... "Kull Zdobywca". Czyli "Conan 3", który nigdy nie powstał. Spodziewałem się totalnej szmiry i no prawie coś takiego dostałem. Prawie bo miejscówki, scenografia, ZDJĘCIA są całkiem spoko. Widać, że to nie miał być TANI CHŁAM na DVD (budżet 30 mln USD!). Ale taki trochę wyszedł bo prawie wszystko inne LEŻY. Zaczynając od obsady po bardzo słabe (właśnie jak z filmów "prosto na DVD_ efekty). Ach i... muzyka. Rockowa muzyka podczas scen akcji - koszmarek. Serio - lepszy reżyser, lepsza obsada, lepsze efekty i byłoby coś średniego a może i dobrego. Ale cholera... 30 milionów, przecież to jest ciężka kasa jak na 1997 rok. 5/10 może nawet 4. RE: Arnold S. i R.E. Howard - Scheckley - 22-06-2023 Zawsze myślałem, że Kulla kręcili w Nowej Zelandii - pewnie dlatego, ze główną rolę gra tam Sorbo - Herkules z serialu Raimiego kręconego w NZ. Lukam sobie na imdb a tam, że fim powstawał m.in. na... Słowacji. https://m.imdb.com/title/tt0119484/locations/ RE: Trailery filmowe. - Paszczak - 10-07-2025 Wygląda co najmniej na miarę tego filmu Dużego Uwe z farmerem imieniem Farmer. Za każdym razem gdy pokazują głównego złego moją odruchową reakcją jest LOL WTF. RE: Trailery filmowe. - Corn - 10-07-2025 Aż musiałem sprawdzić, czy nie kręcił tego Paul W.S. Anderson :D Piękne Italo Szrotto. Będzie oglądane :) RE: Trailery filmowe. - slepy51 - 10-07-2025 Corn napisał(a):Aż musiałem sprawdzić, czy nie kręcił tego Paul W.S. Anderson Z tego co widać na napisach pod koniec, kręcił M.J. Bassett, czyli obecnie wypadałoby napisać, że kręciła ;) A główny złol wygląda jak Adam Małysz. Strach się bać. RE: Trailery filmowe. - Albertino - 10-07-2025 Anderson to mistrz w porównaniu z Bassett, proszę nie obrażać. I teraz pomyślcie, że ktoś dał na to hajsy, a Verhoeven od roku buja się ze znalezieniem finansowania na "Young Sinner". RE: Trailery filmowe. - Paszczak - 10-07-2025 O jeżu, to zrobił/a/o Bassett? Drugi SH był koszmarny, ale Deathwatch to przyzwoity film, a co ważniejsze w tym kontekście Solomon Kane wręcz bardzo dobry. Rodriguez chciał robić wersję z Rose McGowan zaraz po Grindhouse, na to też pieniądze się nie znalazły. A z niezrealizowanych projektów Paula bardziej mi żal Batavia's Graveyard. |