Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Morbius (2020) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Morbius (2020) (/Thread-Morbius-2020--5177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Morbius (2020) - Trailery Srailery - 02-11-2021

Nowy zwiastun...



RE: Morbius (2020) - shamar - 02-11-2021

Wyłączyłem w momencie jak lata w metrze. Mam już dość tych komiksowych gówien.


RE: Morbius (2020) - Corn - 02-11-2021

Zapomniałem już, że ten film w ogóle powstał :)


RE: Morbius (2020) - Pelivaron - 02-11-2021

Miałem to samo uczucie, kiedy wczoraj wyskoczyła mi informacja na fejsie o dzisiejszej premierze nowego trailera.

A sam zwiastun zapowiada coś do bólu bezpiecznego i przeciętnego. Takie 5/10 po obejrzeniu, którego zapomni się za moment o tym tytule.


RE: Morbius (2020) - marsgrey21 - 02-11-2021

Użyli nawet "People's are strange" w tle, ale raczej fanów "The Lost Boys" Schumachera tym nie przyciągną.

Morbius sam w sobie wygląda świetnie, szkoda, że poszli w CGI, bo sama postać i jej historia nadają się na skromniejszy film na który nie trzeba wielkiego budżetu.


RE: Morbius (2020) - Pelivaron - 10-12-2021

[Obrazek: 0vSKrqF.jpg]


RE: Morbius (2020) - Pelivaron - 28-12-2021

Czas trwania 108 minut.


RE: Morbius (2020) - Snappik - 28-12-2021

Idealny czas pod double feature z drugim Venomem :)


RE: Morbius (2020) - Ted - 01-01-2022

Sony chyba chce uderzać tymi filmami głównie w obecnych 15 latków, których maks możliwości skupienia uwagi to filmy na tik toku. Aż mi się słowa Bagińskiego z wywiadu u Paciorka przypominają. Mają na tapet postać która nie obchodzi nawet fanów komiksów, więc aż się prosiło by wzięli solidnego reżysera i dali Rkę, każąc kręcić co chce. Może reżyser pierwszego Blade'a byłby chętny.


RE: Morbius (2020) - Pelivaron - 04-01-2022

LOL - premiera Morbiusa przeniesiona na 1 kwietnia :D


RE: Morbius (2020) - yacajackowski - 04-01-2022

Jezu, myślałem, że ten film już wyszedł i przepadł w odmętach straight to DVD gówien puszczanych na TV Puls.


RE: Morbius (2020) - Pelivaron - 21-02-2022



Nowy międzynarodowy spot.

Swoją drogą - nie dałbym rady oglądać tego filmu w tym języku. Wolałbym już z ruskim duppingiem.


RE: Morbius (2020) - Trailery Srailery - 28-02-2022




RE: Morbius (2020) - SonnyCrockett - 28-02-2022

Z trailera wynika że Keaton to nie będzie tylko cameo.


Morbius (2020) - zombie001 - 01-03-2022

Z plot wynikało, że robili reshooty, które dodawały mu czasu ekranowego.

Pierwszy zwiastun, ten gdzieś tam sprzed 154 lat, był całkiem fajny. Każdy kolejny co raz gorszy, a ten finalny uderza wręcz o promocyjne dno...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


RE: Morbius (2020) - marsgrey21 - 22-03-2022

Ten film zaczęto kręcić przed premierą Avengers Endgame i już nie długo pojawi się w kinach, jednakże ja nie o tym, a o tym, że pojawiły się wycieki odnośnie fabuły i tak... Po pierwsze ten film nie jest częścią żadnego uniwersum, czyli to wszystko co było widoczne/wspomniane w trailerach jak Venom, grafitti ze Spider-Manem, logo Oscorpu z The Amazing Spider-Man zostało usunięte, a scena z Keatonem ma się pojawić w napisach końcowych, ale nawet nie wspomną o tym, ze to Vulture, tylko pojawi się jako losowy więzień.

Sony xD

[Obrazek: original.gif]


RE: Morbius (2020) - Krismeister - 22-03-2022

Powinien polecieć kolejny pozew za oszukiwanie trailerami.


RE: Morbius (2020) - yacajackowski - 22-03-2022

Za każdym razem jak widzę posty w tym temacie to się zastanawiam kiedy to wyszło. A potem się okazuje, że jeszcze nie wyszło...


RE: Morbius (2020) - Gieferg - 22-03-2022

Zaraz się okaże, że Kraven też nie będzie częścią żadnego uniwersum. Sony się miota jak popieprzone, po tych akcjach ze scenami po napisach w drugim Venomie i ostatnim Pajączku zwątpiłem w jakikolwiek sens tego co robią.


RE: Morbius (2020) - marsgrey21 - 22-03-2022

Ja w ogóle jestem w szoku, ze zamiast podpiąć to pod The Amazing Spider-Man i robić sobie na boku swoje uniwersum, to tak się babrają jakby mieli zakaz od Marvela używać jakiegokolwiek Spider-Mana w swoich filmach.

Z drugiej strony robią ten film o Madame Web więc kto wie... Albo to wszystko uporządkują, albo okaże się, że Madame Web też nie ma nic wspólnego ze Spider-Manem xD