![]() |
|
PODSUMOWANIE 2007 ROKU - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26) +--- Wątek: PODSUMOWANIE 2007 ROKU (/Thread-PODSUMOWANIE-2007-ROKU--702) |
- Strummer - 05-01-2008 picek napisał(a):Nie można nazwać tego filmem :) Wielka cisza (Die Grosse Stille)Pff.. To co to wg ciebie jest? - picek - 05-01-2008 Strummer napisał(a):picek napisał(a):Nie można nazwać tego filmem :) Wielka cisza (Die Grosse Stille)Pff.. To co to wg ciebie jest? a wg ciebie? Bo nie jest ani filmem fabularnym ani dokumentalnym.. - Mush Room - 05-01-2008 picek, to nie miała być lista WSZYSTKICH filmów jakie obejrzałeś w 2007 :) - picek - 05-01-2008 Mush Room napisał(a):picek, to nie miała być lista WSZYSTKICH filmów jakie obejrzałeś w 2007 :) Hoho. jeśli miałbym wrzucić wszystkie filmy to jeszcze byś sobie poczytał :) To jest lista filmów wartych obejrzenia z 2007. - Strummer - 05-01-2008 picek napisał(a):[a wg ciebie? Bo nie jest ani filmem fabularnym ani dokumentalnym.."Wielka Cisza" jest filmem dokumentalnym. EDIT : Zobaczyłem Twój profil na filmwebie i doceniam dowcip w ulubionych aktorach z Alanem Smithee.:) - Mush Room - 05-01-2008 picek napisał(a):Hoho. jeśli miałbym wrzucić wszystkie filmy to jeszcze byś sobie poczytał :) Wiem, wiem, ale lepiej nie cytuj posta pod postem bo zjebki zaraz od romecka dostaniesz :) - picek - 05-01-2008 Strummer napisał(a):"Wielka Cisza" jest filmem dokumentalnym.Dokument to dokument. O czymś mówi, informuje i poucza. Ja z tego filmu dowiedziałem się o co chodzi dopiero w napisach końcowych. Strummer napisał(a):EDIT : Zobaczyłem Twój profil na filmwebie i doceniam dowcip w ulubionych aktorach z Alanem Smithee.:);-) Mush Room, ok :) - Strummer - 05-01-2008 Dokument to film, którego "fabułą" jest rzeczywistość. Nie musi pouczać. "Wielka Cisza" przedstawia dzień z życia zakonników. Śmiało więc można go zaliczyć do dokumentów. - picek - 05-01-2008 1 dzień monitoringu w supermarkecie i na końcu napis 'Ten supermarket ma najwyższy poziom kradzieży na świecie'... też byłby filmem dokumentalnym? co nie zmienia faktu, że 'Wielka cisza' ma swój klimat i jest ciekawym doświadczeniem filmowym... ale to nie jest film dokumentalny... już prędzej takie video art. - Mierzwiak - 06-01-2008 Kochani, czas na podsumowanie. Źle zrobiłem, że na początku nie ustaliło się jakichś konkretnych zasad według których wyłonimy zwycięzców w poszczególnych kategoriach, więc przyjąłem zasadę, że każdy film wymieniony jako główny w danej kategorii dostaje 3 pkt, natomiast pozostałe 1 pkt. Jeśli ktoś nie wyszczególnił jednego filmu, wtedy wszystkie propozycje liczyłem jako 1 pkt, jeśli ponumerował ze wskazaniem że w kolejności od najlepszego, miejsce pierwsze liczone jako 3. Brałem pod uwagę tylko filmy które weszły do polskich kin w 2007, i tylko te które uzyskały minimum 2 pkt.: Oto wyniki naszego podsumowania: NAJLEPSZY FILM 2007: 1) The Prestige (26 pkt.) 2) Death Proof (16) 3) Pan's Labyrinth; Zodiac (15) 4) 300 (9) 5) The Fountain (8 ) 6) Planet Terror (6) 7) 3:10 to Yuma; Little Children; Little Miss Sunshine; Ratatouille (5) 8 ) The Bourne Ultimatum; Mr. Brooks (4) 9) A Guide to Recognizing Your Saints; The Simpsons Movie; Stardust (3) 10) The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford; Fracture; The Good Shepherd; The Last King of Scotland; The Lives of Others; Notes on a Scandal; Pirates of the Caribbean: At World's End; Rocky Balboa; Scoop; Sympathy for Mr. Vengeance (2) NAJGORSZY FILM 2007: 1) Ghost Rider; Transformers (10 pkt.) 2) Katyń; Świadek koronny (6) 3) AVPR: Aliens vs Predator - Requiem; Die Hard 4.0; Dlaczego nie! (5) 4) 300 (4) 5) Epic Movie; Inland Empire; Pirates of the Caribbean: At World's End; Spider-Man 3 (3) 6) 4: Rise of the Silver Surfer; Captivity; Hostel: Part II; Ryś; Shooter; Shrek the Third, Testosteron (2) ROZCZAROWANIE 2007: 1) 300; Die Hard 4.0 (9 pkt.) 2) The Golden Compass; Katyń; Shrek the Third; Spider-Man 3 (3) 3) 3:10 to Yuma; Harry Potter and the Order of the Phoenix; Sunshine (2) 300 wyraźnie budziło skrajne emocje, włącznie z rozczarowaniem :) - romeck - 06-01-2008 Mierzwiak napisał(a):7) 3:13 to Yuma;To już sikłel był? :) - Mierzwiak - 06-01-2008 Poprawione, dzięki :wink: - simek - 07-01-2008 Jeśli coś zajmie ex aequo np. 3 miejsce to następnym miejscem jest 5. Przynajmniej w sporcie tak się to liczy. Cztery filmy były lepsze od 300, więc powienien być na piątym miejscy. - Mierzwiak - 07-01-2008 No racja, ale to szczegół, najważniejsza jest i tak liczba punktów :) - desjudi - 09-01-2008 Najciekawszy: Zodiak Najfajniejszy: Grindhouse Najniebanalniejszy 8): Stranger Than Fiction Największy: 300 Najśmieszniejszy: Thank You For Smoking Ale nie widziałem: Źródła, Życia na podsłuchu, Yumy, Labiryntu Fauna, Bourne'a, Jesse Jamesa, Małych Dzieci, Angielskiego króla, 4 miesięcy, Duchów Goi, dylogii Eastwooda, Grbavicy... - Mush Room - 27-01-2008 Mental napisał(a):NAJLEPSZE PRODUKCJE 2007 ROKU Mental, poważnie podobał Ci się ten film? Jestem w szoku, byłem pewien, że będziesz na nim wieszał psy :) Ciężko mi chwilowo powiedzieć coś na temat tego filmu. Kapitalne kino. |