Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. (/Thread-Zbieractwo-czyli-plakaty-ulotki-itp--735)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Mental - 27-08-2009

Phil napisał(a):Po remoncie:

kapitalny plakat z godfathera!

<ok>


- Predator895 - 27-08-2009

Aktualne zestawienie :P
[Obrazek: 0356508179.th.jpg][Obrazek: 1002094.th.jpg][Obrazek: 1002394.th.jpg][Obrazek: 1002395n.th.jpg]


- B2Ka - 27-08-2009

Skoro temat o plakatach to ja mam pytanie pokrewne - gdzie idzie tanio kupić takie antyramy plakatowe?


- Predator895 - 27-08-2009

Sklepy dla plastyków itp. Unikaj marketów i innych zbiorowisk, bo zapłacisz podwójną cenę :P


- mroziek - 27-08-2009

na allegro chyba najtaniej


- Ronaldinho - 28-08-2009

Ja szukałem 70x100 najtaniej, plexy. Na Allegro to bodajże najtaniej coś koło 48zł z wysyłką kurierską, natomiast w hurtowni artykułów biurowych u mnie w mieście za 38zł. W Praktikerze były tylko antyramy szklane i wtedy coś koło 60-70zł chyba.


- don Bubas - 28-08-2009

Swoje w Ikei przyjąłem po 3 dychy sztuka.


- military - 29-08-2009

Predator: na zdjęciach twoich plakatów widzę antyramy z bardzo niewielkimi odstępami między plakatem a krawędzią. Jaki to rozmiar? Bo ja znajduję tylko 70x100, a tam odstępy są spore. Swoją drogą - świetny plakat Rambo.


- Predator895 - 30-08-2009

Złudzenie optyczne ( moje też odstają ), albo akurat twoje plakaty nie są w pełni wymiarowe. Wszystkie antyramy są 70x100.


- don Bubas - 01-09-2009

Nowe plakacisko na ścianie:
[Obrazek: 38787497.th.jpg]


- Predator895 - 01-09-2009

Z jakiego BHV żeś to zakosił ?? :P:P:P


- don Bubas - 01-09-2009

Swojego :P


- Predator895 - 01-09-2009

Kude ja miałem pecha , wszystkie ktoś przede mną wyniósł :(


- don Bubas - 01-09-2009

Powiedzmy, że mam pierwszeństwo do paczki :]


- Fryta - 02-09-2009

Nowość, jeszcze nie na ścianie, ale już w ramce :)

[Obrazek: avat.jpg]


- majlo - 10-09-2009

Predator895 napisał(a):Złudzenie optyczne ( moje też odstają ), albo akurat twoje plakaty nie są w pełni wymiarowe. Wszystkie antyramy są 70x100.

Mam plakat Bękartów..., ale wymiary to 68x98 cm, a na Allegro wszystkie antyramy to 61x91,5 cm. Widział ktoś kiedyś na Allegro antyramy w wymiarach, które podaje Predator?


- military - 10-09-2009

W Castoramie są tylko 70x100.


- Ronaldinho - 10-09-2009

majlo napisał(a):Widział ktoś kiedyś na Allegro antyramy w wymiarach, które podaje Predator?

Bez przesady, wpisałem tylko 70x100 i już mnóstwo wyników - http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=70x100


- majlo - 10-09-2009

Ronaldinho napisał(a):Bez przesady, wpisałem tylko 70x100 i już mnóstwo wyników - http://allegro.pl/search....0&string=70x100
Coś chu*** szukałem.
Dzięki, zaraz zamawiam. :)


- Craven - 10-09-2009

Fryta napisał(a):Nowość, jeszcze nie na ścianie, ale już w ramce :)


Niezłe tempo. Własna robota czy to jakaś ulotka z kina?