![]() |
|
Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. (/Thread-Zbieractwo-czyli-plakaty-ulotki-itp--735) |
- Mental - 27-08-2009 Phil napisał(a):Po remoncie: kapitalny plakat z godfathera! <ok> - Predator895 - 27-08-2009 Aktualne zestawienie :P ![]() ![]() ![]()
- B2Ka - 27-08-2009 Skoro temat o plakatach to ja mam pytanie pokrewne - gdzie idzie tanio kupić takie antyramy plakatowe? - Predator895 - 27-08-2009 Sklepy dla plastyków itp. Unikaj marketów i innych zbiorowisk, bo zapłacisz podwójną cenę :P - mroziek - 27-08-2009 na allegro chyba najtaniej - Ronaldinho - 28-08-2009 Ja szukałem 70x100 najtaniej, plexy. Na Allegro to bodajże najtaniej coś koło 48zł z wysyłką kurierską, natomiast w hurtowni artykułów biurowych u mnie w mieście za 38zł. W Praktikerze były tylko antyramy szklane i wtedy coś koło 60-70zł chyba. - don Bubas - 28-08-2009 Swoje w Ikei przyjąłem po 3 dychy sztuka. - military - 29-08-2009 Predator: na zdjęciach twoich plakatów widzę antyramy z bardzo niewielkimi odstępami między plakatem a krawędzią. Jaki to rozmiar? Bo ja znajduję tylko 70x100, a tam odstępy są spore. Swoją drogą - świetny plakat Rambo. - Predator895 - 30-08-2009 Złudzenie optyczne ( moje też odstają ), albo akurat twoje plakaty nie są w pełni wymiarowe. Wszystkie antyramy są 70x100. - don Bubas - 01-09-2009 Nowe plakacisko na ścianie:
- Predator895 - 01-09-2009 Z jakiego BHV żeś to zakosił ?? :P:P:P - don Bubas - 01-09-2009 Swojego :P - Predator895 - 01-09-2009 Kude ja miałem pecha , wszystkie ktoś przede mną wyniósł :( - don Bubas - 01-09-2009 Powiedzmy, że mam pierwszeństwo do paczki :] - Fryta - 02-09-2009 Nowość, jeszcze nie na ścianie, ale już w ramce :)
- majlo - 10-09-2009 Predator895 napisał(a):Złudzenie optyczne ( moje też odstają ), albo akurat twoje plakaty nie są w pełni wymiarowe. Wszystkie antyramy są 70x100. Mam plakat Bękartów..., ale wymiary to 68x98 cm, a na Allegro wszystkie antyramy to 61x91,5 cm. Widział ktoś kiedyś na Allegro antyramy w wymiarach, które podaje Predator? - military - 10-09-2009 W Castoramie są tylko 70x100. - Ronaldinho - 10-09-2009 majlo napisał(a):Widział ktoś kiedyś na Allegro antyramy w wymiarach, które podaje Predator? Bez przesady, wpisałem tylko 70x100 i już mnóstwo wyników - http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=70x100 - majlo - 10-09-2009 Ronaldinho napisał(a):Bez przesady, wpisałem tylko 70x100 i już mnóstwo wyników - http://allegro.pl/search....0&string=70x100Coś chu*** szukałem. Dzięki, zaraz zamawiam. :) - Craven - 10-09-2009 Fryta napisał(a):Nowość, jeszcze nie na ścianie, ale już w ramce :) Niezłe tempo. Własna robota czy to jakaś ulotka z kina? |