![]() |
|
Tiwi szołs - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Tiwi szołs (/Thread-Tiwi-szo%C5%82s--803) |
RE: Tiwi szołs - Gal Anonim - 01-01-2013 Jesteś głupi i się nie myjesz. RE: Tiwi szołs - Tyler Durden - 01-01-2013 Craig skończonym idiotą? Takie rewelacje to tylko na tym forum można przeczytać... Crov ma rację, jesteś głupi i się nie myjesz! :) RE: Tiwi szołs - military - 01-01-2013 Nie wiem kim on jest, pierwszy raz w życiu go widzę, ale pajacuje, wcina się w słowo żeby dodać swoje bzdurne komentarze, jest głośny, odpychający (z tym swoim ADHD sprawia wrażenie naćpanego), a na dodatek uwielbia Prometeusza, a o scenie z wężoidem mówi "i love it". Sorry, ale ten gość nie ma u mnie szacunku. RE: Tiwi szołs - Mierzwiak - 01-01-2013 (01-01-2013, 08:44)military napisał(a): Quentin wypada tu wyjątkowo sympatycznieJak zawsze :) RE: Tiwi szołs - Bucho - 01-01-2013 Craig to jeden z nielicznych hostow, ktorzy nadaza za Quentinem - swoja droga, zawsze mi sie podoba ta jgo zywiolowosc. Kocha "Promka"? Jakos m o wybacze, oni zazwyczaj wszystko musza kochac, taka polityka. RE: Tiwi szołs - Gal Anonim - 01-01-2013 Dokładnie. Craig jako host takiego szoł nie może sobie pozwolić na oficjalne wyśmianie tego filmu. Zwłaszcza, że umyślnie wchodzi trochę w rolę infantylnego koleżki dla wzbudzenia większego komfortu rozmowców i widzów, co dodaje mu uroku, bo to naprawdę inteligentny gość. I nie jest to świrowanie jak np u Wojewódzkiego. Z innej beczki. Z okazji końca roku Graham Norton (mój ulubiony obok Jonathana Rossa i Craiga Fergusona host) miał specjalny program z niesamowtią ekipą na kanapie - Cruise, Jackman, Crystal i John Bishop (którego możecie znać ze SKINS jako kozackiego ojca Emily i Katie): Szkoda, że Tom nie został na dłużej (Rosemund Pike i tak prawie nic do gadania nie miala, poza tym, że Tom jest super :P), ale John Bishop jak zwykle świetnie się odnajduje na kanapie z gwiazdami i błyszczy mimo wszystko. Uwielbiam gościa, jak jest u Nortona. RE: Tiwi szołs - Perfik - 01-01-2013 The Late Late Show with Craig Ferguson, to najlepszy amerykański tok-szoł. End of story. Śledzę większość tego typu programów, ale żadnego z taką regularnością jak ten Craiga. Przeszło od dwóch lat nie opuściłem żadnego odcinka. Jego rozmowy z Kristen Bell, Milą Kunis czy Lucy Liu to klasyka. Warto też wspomnieć, że jego show złapało drugi oddech, kiedy do akcji wkroczył Geoff Peterson. RE: Tiwi szołs - Huntersky - 02-01-2013 Craig wymiata, na pewno jest lepszy niż przeceniany Letterman i Leno. Z pozostałych tok szołów dają też radę Kimmel i Conan, ale prezentują się jak Ziarno w porównaniu z tym, co się czasami dzieje u Fergusona. Świetna jest jego reakcja po tym, jak dowiedział się, że Mila Kunis miała w 70's Show 14 lat. :) Jako dowód odcinek z Kate Marą, który powinien być na red zamiast na youtubie: Z programów internetowych lubię też Jake'a Hammiltona, jego wywiady z aktorami są chyba najciekawsze i najfajniejsze w sieci. Najlepsze są te z Anne Hathaway, która ostatnio przeprosiła go, że wyszła za mąż za kogoś innego. :) http://www.youtube.com/user/jakethemovieguy/videos?view=0&flow=grid RE: Tiwi szołs - Hitch - 02-01-2013 Tiwi widmo RE: Tiwi szołs - Jakuzzi - 02-01-2013 Geoff udający Liama Neesona zamawiającego kanapkę z jajkiem - padłem. RE: Tiwi szołs - Mefisto - 02-01-2013 To otrzep się i powstań :) RE: Tiwi szołs - Gal Anonim - 02-01-2013 POWERADE RE: Tiwi szołs - Perfik - 03-01-2013 Craig Ferguson przeprasza Chucka Norrisa: I na deser Creepy Secretariat: RE: Tiwi szołs - Jakuzzi - 21-02-2013 ![]() Here come the players, they're so fine! RE: Tiwi szołs - Jakuzzi - 23-02-2013 Oglądam ostatnio nałogowo Criaga, więc będę wklejał słodkie aktorki z poczuciem humoru: RE: Tiwi szołs - Huntersky - 23-02-2013 Ja ostatnio obejrzałem do poduszki taką kompilację: Wystarczy dodać kilka scenek z pacynkami i mamy Fergusona w pigułce: RE: Tiwi szołs - Gambit - 24-02-2013 @up Panowie dzięki za to, popłakałem się ze śmiechu :] RE: Tiwi szołs - Jakuzzi - 25-02-2013 Jeszcze kilka klipów z Wavy: Plus Sid, przeklinający królik: RE: Tiwi szołs - Jakuzzi - 27-02-2013 Careful, Icarus... RE: Tiwi szołs - Jakuzzi - 28-02-2013 Jeden z najfajniejszych Fergusonowskich wywiadów (a widziałem już ich mnóstwo): Ech, Olivia Munn.. dla niej to ja mógłbym urodzić dziecko. |