![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
- Gal Anonim - 11-06-2008 Ja po usłyszeniu dialogów miałem ochotę się zabić klawiaturą. Jedyne co jest moim zdaniem stosunkowo ciekawe w tym filmie to tematyka (i Barciś nawet spoko, chociaż co on tam zagrał), ale reszta kompletnie mnie nie rusza. Aktorstwo + dialogi tworzą z przeciętną komedię. - Hitch - 11-06-2008 Dialogi to po czesci wina tego, ze musza oddawac srakojebny elo klimat wsrod laweciar :) - Gal Anonim - 11-06-2008 Akurat srakojebne dialogi elo klimatu wśród laweciar nie były aż takie okropne (chociaż oczywiście z gruntu kretyńskie ze względu na postacie), mimo że wciąż beznadziejne to bardziej mnie irytowały te wszystkie inne, pozornie 'normalne' rozmowy. Swoją drogą czy skapnąłeś się, że głównej bohaterce bardzo zależy na wkręceniu się w to towrzycho? Bo ja się o tym dowiedziałem z opisu filmu... Z kolei zakochany w niej (zakochany? WTF? BTW, chyba najgorsze dialogi w tym filmie to te z jego udziałem i nie tylko ze wzgledu na aktora) kolega z klasy niby miał skomplikować sprawę, ale jego wątek kompletnie nic nie wnosi (tyle, ze jej nowe kumpele mowia, ze on jest do dupy, o). - military - 11-06-2008 Gdzies przeczytalem dzis zapowiedz nowego filmu Machulskiego. Tytulu nie pamietam, ale bedzie to komedia o kobiecie, ktora przenosi sie w czasie ze wspolczesnosci do okresu PRL-u. Nie wiem jak wy, ale dla mnie ten pomysl absolutnie wymiata i daje gigantyczne mozliwosci. No i wreszcie jakies s-f! Pokladam w Machulskim gigantyczne nadzieje, zwlaszcza ze pokazal juz umiejetnosc krecenia komediowego s-f, a takze umiejetnosc korzystania z efektow specjalnych. To chyba pierwszy polski film w historii na jaki czekam. :) - Hitch - 11-06-2008 Mogliby wykorzystac do filmu motyw z DeLoreanem, bo sami to zrobia jakies gowno :) - Tedeward - 14-06-2008 Nie wiem czy może i było już, ale oto nadchodzi polski thriller s-f w postaci serialu: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1220859 Jakoś niespecjalne widoki mam na tę produkcję. No, ale nie oceniajmy przed pierwszym odcinkiem. - Don Vito - 14-06-2008 Przynajmniej próbują. Choć polskie S-F to wyjątkowa miernota. - Karol - 15-06-2008 Mnie rozwala pisanie NIEZNAJOMY w całym tekście z wielkiej litery :D. Uważajcie na NIEZNAJOMEGO, bo NIEZNAJOMY przynosi śmierć! Nie, no jest na co czekać. Albo na kogo (NIEZNAJOMEGO!). - Mierzwiak - 15-06-2008 Brzmi to nawet interesująco, ale niepokoi mnie mroczna tajemnica głównego bohatera. Śmierdzi twistem którego bardzo nie lubię, ale zobaczymy. Po pierwszym odcinku będzie jasne co to jest. Nigdy nie rozmawiaj z NIEZNAJOMYM! - Danus - 15-06-2008 Kurcze opis fabuły brzmiałby zachęcająco gdybym nie wiedział, że to będzie polski serial\film. Mam nadzieję, że jednak coś z tego będzie, a nie że będzie jak zwykle. - Strummer - 16-06-2008 Karol napisał(a):Mnie rozwala pisanie NIEZNAJOMY w całym tekście z wielkiej litery :D. Uważajcie na NIEZNAJOMEGO, bo NIEZNAJOMY przynosi śmierć! Nie, no jest na co czekać. Albo na kogo (NIEZNAJOMEGO!).Może to pan scenarzysta pisał.:) Nie wróżę temu projektowi sukcesu bo : a) jeden z reżyserów jest odpowiedzialny za kamień milowy w polskiej kinematografii zwany "Świadkiem Koronnym" b) nie podoba mi się zdjęcie w galerii :) Coś czuje, ze będzie tak jak z tym serialem na TV4 co miał być polskim "Twin Peaks"... - Mierzwiak - 16-06-2008 Strummer napisał(a):Coś czuje, ze będzie tak jak z tym serialem na TV4 co miał być polskim "Twin Peaks"..."Regina", ło matko, co za pawulon! Przecież tego się nie da oglądać. Naprawdę. I to przesadzone aktorstwo rodem z teatrzyku kofeinistów. - Martinipl - 16-06-2008 A co to tutaj, zbiór miłośników kina polskiego? Nic naprawde nic, się nie zdaży w naszej kinematografii, co by dało nam zadowolenie z twórczości, która by promowała naszą (wspomnianą) twórczość... Niestety :/ - Arahan - 17-06-2008 http://www.joemonster.org/filmy/9366/Jez-Jerzy-trailer Zwiastun Jeża Jerzego. Komiks czytałem za szczyla jak był fragmentami w numerach "Świerszczyka". Kreska mi się cholernie nie podoba i w ogóle jakoś z zażenowaniem to oglądałem. - Strummer - 18-06-2008 Arahan napisał(a):http://www.joemonster.org/filmy/9366/Jez-Jerzy-trailerW "Świerszczyku" to zdaje się była wersja lajt, takie PG-13. Film przypomina raczej Jeża z albumów i "Ślizgu". Czyli bardziej hardkorowa wersja się szykuje. A zwiastun rzeczywiście żenujący. Animacja nie jest zła, gorzej z treścią. - military - 18-06-2008 Zwiastun Jeza tragiczny - poza scena z prostytutka. Animacja jak we flashu, dubbing jak w przecietnym zdabingowanym po polsku filmie, brak jakiejs koncepcji zwiastuna, ogolnie syf, kila i mogila i moge juz wystawic ocene. :) - Jakuzzi - 18-06-2008 Jeszcze nie widzialem, zeby ktos wypuszczal zwiastun do filmu, ktory premiere bedzie mial dopiero za 2 lata. ;) - Danus - 18-06-2008 Jakuzzi bo to polska :wink: . Co jeśli chodzi o zwiastun to nie widzę żadnych plusów. Tak jak powiedział Military kiła i mogiła. Poza paroma scenami, fajna animacja i nic pozatym. Dubing do bani, a niby w napisach na końcu zwiastuna widziałem czołówkę polskich aktorów. Ehh - soldamn - 22-06-2008 Świadectwo Film na podstawie wspomnień kardynała Dziwisza oczywiście o JP2. Wygląda jak typowy niskobudżetowy film telewizyjny. Ale wiadomo, że można to sprzedać więc idzie do kin. Jako Narrator występuje anglojęzyczny aktor Michael York(brany pewnie ze względu na rolę w Jezusie z Nazaretu, grał również w 3 częściach Austina Powersa, Logan's Run i Kabarecie) Trailer: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=34578&sekcja=mmedia Popiełuszko Polska Superprodukcja o kapelanie solidarności. Bardzo dziwna kampania reklamowa chwaląca się ogromem produkcji. Budżet 12 mln zł. Standardowy przekrój polskich aktorów - pazura, zamachowski, kaczor koldberger. Reżyser - Debiutant. trailer: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=21842&mpozycja=1&pokaz=tak&sekcja=mmedia Ostatnia Akcja ![]() Reżyseria: Michał Rogalski Scenariusz: Michał Rogalski i Krzysztof Rak Występują: Jan Machulski, Piotr Frączewski, Alina Janowska, Barbara Krafftówna, Marian Kociniak, Lech Ordon, Wojciech Siemion, Małgorzata Potocka i Artur Dziurman, Antoni Pawlicki, Karolina Gorczyca Budżet: 3,3 mln zł Historia opowiadana przez Rogalskiego i Raka to przeniesiona w realia współczesnej Warszawy żartobliwa wariacja na temat "Złego" Tyrmanda, serii "Życzenie śmierci" i "Ocean's 11". Oto wnuk Zygmunta Zubera dostaje cięgi od ludzi mecenasa Szaro (Piotr Fronczewski) - szarej eminencji przestępczej stolicy. Dziadek Zygmunt (Jan Machulski), zirytowany bierną postawą policji, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Skrzykuje niedobitki dawnego powstańczego oddziału i wypowiada wojnę mecenasowi Szaro, obmyślając skomplikowaną intrygę, w wyniku której złoczyńca ma trafić za kratki. - military - 01-07-2008 Haha, wlasnie widzialem w watku o plakatach poster do... czarnej komedii Zanussiego. Wyobrazacie sobie? KOMEDIA. ZANUSSIEGO. Wyobrazmy sobie przykladowa scene. Pochmurne popoludnie. Dom. ZONA w halce gotuje pomidorowa. MAZ w pokoju goscinnym siedzi na kanapie w spranym garniturze. Oglada obrady sejmu. Zona pali papierosa. Maz przenosi wzrok na chmury. 2 minuty ciszy, pokazujacej ze milosc miedzy tymi dwoma wypalila sie przed dwoma laty. Slychac dzwonek do drzwi. Maz idzie otworzyc. Zona patrzy na niego zza klebow dymu. Lzy ciekna jej po policzkach; widz nie wie, czy to przez dym, czy przez cos innego. Maz wchodzi do kuchni z otwartym listem. Siada. Milczy. Potem znow milczy. W koncu odzywa sie. MAZ Co za dzien. Powiedzialas mi, ze masz kochanka, dostalem wymowienie z pracy, a teraz na dodatek dojebali nam nakaz eksmisji. (smiech) |