![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Jakuzzi - 01-04-2009 Ladna rzecz, ladna. Ale chyba warto byloby stonowac zdziebko tytul. - D'mooN - 01-04-2009 Bardzo fajne! Ale zgadzam się z Jakuzzem: tytuł wygląda nieco sterylnie. - Mefisto - 01-04-2009 ja się dopiszę - wymuskany tytuł i napisy zupełnie nie pasują do ziarnistego tła, ale tak to spoko - Snuffer - 01-04-2009 Także mi się podoba - ale "A Michael Mann film" jak dla mnie powinno być trochę wyżej ;) - Mierzwiak - 01-04-2009 Dzięki, dzięki. To taki plakatowy first draft, za wszelkie uwagi dziękuję i wezmę pod uwagę:) - Mush Room - 01-04-2009 jak zrobisz final draft to daj cynk - powieszę sobie go na ścianie :) - Mierzwiak - 03-04-2009 Wziąłem pod uwagę Wasze sugestie i oto poprawiony plakat. Mam nadzieję że tytuł nie wygląda już tak sterylnie, chciałem mu nadać surowego, kojarzącego się z miastem wyglądu. Czerwone podkreślenie (chociaż stonowane) zostaje, bo według mnie pasuje no i jest obecne w oryginalnym logo filmu. ![]() PS. Poprzednią wersję wrzuciłem na swój profil na imageshack, nie wiem czemu zniknęła. - Mefisto - 03-04-2009 jest ok - creditsy możnaby jeszcze nieco obniżyć, a to Crime saga mi jakoś nie pasuje do kontekstu, ale poza tym git - Negrin - 03-04-2009 Mefisto napisał(a):a to Crime saga mi jakoś nie pasuje do kontekstu, ale poza tym gitNie inaczej. Ja wiem, że "Heat" to długaśny film, ale bez przesady ;) - Jakuzzi - 03-04-2009 Teraz jest cud, miod i orzeszki. - Mental - 03-04-2009 a ja nadal będę się trzymał swojej wersji zdarzeń: 1/3 plakatu (zabudowa śródmieścia) daje rade jako tizerek (tylko ten szum bym usunął albo przynajmniej mocno zredukował jego oczojebną ziarnistość), a reszta to nie wiem, o co chodzi. nazwiska aktorów uważam, że powinny być w jednej linii jak na karcie tytułowej w filmie. gradacja sugeruje, że de niro jest popularniejszy/lepszy/ważniejszy od pacino, podczas gdy są to przecież równorzędni artyści i godni siebie przeciwnicy:) - Monika - 03-04-2009 Mental napisał(a):gradacja sugeruje, że de niro jest popularniejszy/lepszy/ważniejszy od pacino, podczas gdy są to przecież równorzędni artyści i godni siebie przeciwnicy:) Nawet jak będą w jednej lini to pierwsze nazwisko od lewej zawsze będzie sugerowało "ważniejszego". Dlatego najlepszym zabiegiem jest ułożenie ich zgodnie z kolejnością alfabetyczną. Plakat fajny i 10 do potęgi "n" lepszy od oryginału. Zastnawiam się tylko nad tym czy nie ciekawiej byłoby gdyby śródmieście było pokazane w kolorach. Choć wtedy mogłoby być zbyt pstrokato. Jednak dobre nocne zdjęcia dużych metropolii zawsze dobrze się prezentują. No i co do "crime saga" - to bardziej pasuje do Ojca chrzestnego niż Heat. ;-) - Glut - 03-04-2009 No tak, tylko że 'Crime Saga' to nie wymysł Mierzwiaka, tekst jest obecny na każdym posterze do Gorączki. - Monika - 03-04-2009 A to sorry, nie wiedziałam tego. :-) - Mental - 03-04-2009 Monika napisał(a):Nawet jak będą w jednej lini to pierwsze nazwisko od lewej zawsze będzie sugerowało "ważniejszego". raz, ze tak jest na karcie tytulowej, a dwa, ze dla mnie wazniejszy jest zawsze ten po prawej:) Cytat:Plakat fajny i 10 do potęgi "n" lepszy od oryginału. proponuje jednak nie przesadzać:) oryginalny plakat Heat (tez z wjeżdżającym na peron pociągiem) jest w deche - ma klimat typowych dla eighties produkcji o bandytach i policjantach. poster mierzwiaka interpretuje w kategoriach wstępnej propozycji tizerka. 2/3 powierzchni zagospodarowano jak na moje przypadkowo, ot, ułożę sobie napisy jeden pod drugim i zobaczymy, co wyjdzie, a do tego domaluje czarne tło, bo czerń zawsze sie sprawdza. nie mowie tego złośliwe - mowie, co czuje:) - Monika - 03-04-2009 Mental napisał(a):proponuje jednak nie przesadzać:) oryginalny plakat Heat (tez z wjeżdżającym na peron pociągiem) jest w deche Ja porównuję plakat Mierzwiaka z tym czymś: w przypadku tego plakatu, plakat Mierzwiaka broni się zdecydowanie lepiej. :-) No a ten z pociągiem widziałam przed chwilą. Szału nie ma, ale jest ok. ;-) - wujo444 - 03-04-2009 Ten plakat można chyba podrasować. Usunąć gęby z góry, a napis Heat przesunąć na wysokośc obecnej głowy Kilmera. Voila. - Mental - 03-04-2009 Monika napisał(a):Ja porównuję plakat Mierzwiaka z tym czymś: no to jest rzeczywiście nędza, płacz i zgrzytanie zębów. Monika napisał(a):No a ten z pociągiem widziałam przed chwilą. Szału nie ma, ale jest ok. ;-) dla mnie bardzo ok. co prawda, nie jest tak dobry jak ten -- ![]() -- ale ciągle dobry. twórca nie musi się wstydzić. - Jakuzzi - 03-04-2009 Monika napisał(a):Ja porównuję plakat Mierzwiaka z tym czymś: Beznadziejny poster. Mental, nawet ty musisz to przyznac. :) - Mental - 03-04-2009 no przecież przyznałem. ślepy jesteś?:) |