Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Dr House - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Dr House (/Thread-Dr-House--884)

Strony: 1 2 3 4 5


- mroziek - 20-04-2010

Kiedyś musiało się to sypnąć. Ja czekam na całość i dopiero wtedy zobaczę. Zobaczyłem tylko początek pierwszego odcinka i bym ok. Mam nadzieję że House przynajmniej trzyma poziom i dalej jest śmieszy, mnie przynajmniej zawsze rozśmieszał.


- shamar - 20-04-2010

A mnie sie do 4 Sezonu podobał. 5 to była pomyłka. 6 jeszcze nie zaczalem ogladac nawet.


- Hitch - 20-04-2010

Chyba seriach 1-3. Z nadejściem czwartej wszystko się zmieniło, a serial jako całość upadł na pysk.


- jarod - 20-04-2010

Dla mnie nawet te kilka odcinków z dwóch pierwszych sezonów było niemal nieoglądalne...


- Mierzwiak - 20-04-2010

Ilekroć trafiałem na House'a w TV, odnosiłem wrażenie że cały czas emitują jeden odcinek. Jakoś tak zawsze miałem szczęście widzieć scenę w której wszyscy siedzą przy stole, a House kuśtyka po pokoju. Każdy rzuca jakieś Rozwiązanie Zagadki Medycznej Tygodnia a House w odpowiedzi sypie błyskotliwymi sarkastyczno-cool ripostami.


- jarod - 20-04-2010

Prawda, ale taki urok seriali, w których każdy odcinek można rozpatrywać jako standalone. Mnie w tym serialu wkurza pseudogłębia najbardziej. Punktowanie "House vs God" na tablicy, odcinek ze zgwałconą dziewczyną, te sprawy.


- shamar - 20-04-2010

Hitch napisał(a):Chyba seriach 1-3. Z nadejściem czwartej wszystko się zmieniło, a serial jako całość upadł na pysk.

Nieprawda. W 4 wreszcie wykroczono poza non-stop dublowany schemat . Wyszukiwanie zastepców bylo dobre ( wreszcie jakas odmiana ).

Mierzwiak napisał(a):Ilekroć trafiałem na House'a w TV, odnosiłem wrażenie że cały czas emitują jeden odcinek. Jakoś tak zawsze miałem szczęście widzieć scenę w której wszyscy siedzą przy stole, a House kuśtyka po pokoju. Każdy rzuca jakieś Rozwiązanie Zagadki Medycznej Tygodnia a House w odpowiedzi sypie błyskotliwymi sarkastyczno-cool ripostami.

Tez mialem takie wrazenie kiedy obejrzalem przypadkowo kilka odcinkow w srodku. Ale zaczalem ogladac po koleji i mnie wciagnelo.


- Craven - 26-04-2010

3 sezon i pierwsza połowa 4 najlepsze.


- Phlogiston2 - 30-04-2010

A wklejam, może komuś przypadnie do gustu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TST9AaNVYf4[/youtube]


- Craven - 30-04-2010

montaż ze starych dobrych odcinków.

Jak już mowa o muzyce, to serial ma czasem świetny podkład.
Niedawno zwariowałem na punkcie tego:


A kiedyś na punkcie tego:



- shamar - 01-05-2010

Na sciezkach z serialu jest sporo rodzynków :wink:


- mroziek - 15-08-2010

No i skończyłem 6 sezon. Jaka szkoda że będę musiał czekać prawie cały rok żeby obejrzeć w całości kolejny. Serial dalej trzyma poziom wcześniejszych. Ostatnio oglądałem jakiś odcinek z 1 sezonu na TVN - ach jak oni się wszyscy pozmieniali przez te 6 sezonów. Bardzo podobał mi się odcinek wprowadzający do sezonu, jak i kończący go. Mnóstwo śmiesznych scen, wśród nich kilka prawdziwych perełek takich jak :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BVGGG2J0_7M[/youtube]


- Craven - 10-11-2010

Sympatycznie ogląda się ten nowy sezon. Niby jest to rozciąganie nadwyrężonej formuły, ale ludzie od dialogów wciąż trzymają formę (choć cały czas jest to schemat przemieszania differential i wzajemnych docinków). Podoba mi się też, że postacie ulegają powolnej ewolucji, głównie złemu wpływowi House'a. Foreman z nadętego nudziarza staje się nadętym dupkiem, Chase cieszy się widząc jak jego szef poniewiera innymi. Wreszcie podoba mi się, że powoli jak House mają obsesję zagadek, które trzeba rozwiązać. Czyli np. czemu Taub ma problem z nową lekarką.

Szału nie ma, ale jak to porównać z niektórymi serialami, które już w drugim sezonie potrafią ryć o dno, to House naprawdę wypada bardzo dobrze.


- shamar - 10-11-2010

Sezon 5 i 6 ( z wyjatkiem odcinków w psychiatryku - jestem na poliwe 6 ) to mega kaszan. Juz sie tego nie da ogladać.


- und3r - 17-11-2010

Żeby porównać do X-Files to musieliby dalej kręcić tylko już bez House'a ;) Co wcale nie jest niemożliwe, bo Hugh ustawicznie zwiększa swoje wymagania finansowe.


- Craven - 17-11-2010

Trzebaby teraz aproksymować krzywiznę jego zarobków i zysków z serialu, żeby zobaczyć ile sezonów jeszcze przed nami. ;)


- Hitch - 07-03-2011

House recenzowany przez prawdziwego lekarza, który wytyka błędy rzeczowe serialu:

http://www.politedissent.com/house_pd.html


- Hitch - 07-03-2011

House recenzowany przez prawdziwego lekarza, który wytyka błędy rzeczowe serialu:

http://www.politedissent.com/house_pd.html


- Craven - 09-03-2011

Nowy odcinek zabił mnie w kilku momentach. Miałem już chwalić odcinek, gdzie House "przerabia" Pulp Fiction, ale zanim to zrobiłem przeskoczyli to totalnie zombiakami i musicalem.


- Craven - 09-03-2011

Nowy odcinek zabił mnie w kilku momentach. Miałem już chwalić odcinek, gdzie House "przerabia" Pulp Fiction, ale zanim to zrobiłem przeskoczyli to totalnie zombiakami i musicalem.