Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



- Predator895 - 27-07-2005

osobiście oblukałbym jeszcze 10 min Alternatywny Początek Ucieczki z Nowego Jorku w którym przedstawiony jest napad na bank i schwytanie Snake Plisskena na krótko przed wysłaniem go do New York


- tomashec - 27-07-2005

predator, ale to nie ten film :wink:


- Anonymous - 27-07-2005

Ah te emocje...:D


- Predator895 - 27-07-2005

wspomniałem przy okazji alternatywnych scen :P


- Predator895 - 06-08-2005

ma ktoś może Specjalne Edycje Trylogii z USA chętnie bym obejrzał sobie dokumenty a zwłaszcza dodatki do pierwszej części
A wracając do Alternatywnego zakończenia to po tym screenie menu dvd wywnioskować można ze istnieje jeszcze jedno zakończenie tego filmu i jakaś wycięta scenka

[Obrazek: 13455_4.jpg]


- Predator895 - 07-08-2005

http://allegro.pl/show_item.php?item=59072072
fajne fotki
http://www.moviemarket.de/First_Blood_T101454/
http://www.moviemarket.de/Rambo_III_T102828/
http://www.moviemarket.de/Rambo_First_Blood_Part_II_T102829/


- jajcasz - 19-06-2006

ta pamietam vhyba 3 kopia pozyczona od sasiada 3 po niemiecku z polskim lektorem to byly czasy :)


- Tintorera - 20-11-2006

Rambo to jeden z wazniejszych filmow akcji w historii. Gloryfikacja meszczyzny wracajacego do domu po wojnia. walka o akceptacje i zycie. wysmienity film z bezblednym Sly'em. Klimat tego dramatu mozna nazwac veteram juglle exploit movie i jest bardzo sugestywny i realistyczny.

mala ciekawostka. w oryginalnym zakonczenie Rambo ginie :!:
pozniej dopiero dokrecili teaktualne otwierajace furtke do kolejnych wpsanialych ale nie jak 'first blood' czesci.

T.


- Hitch - 20-11-2006

Ta twoja mała ciekawostka zajmuje polowe rozmowy wyżej...


- tomashec - 26-11-2006

nie wiem czy wiecie, ale pierwotnie trautmana mial grac kirk douglas (pozniej udalo mu sie zagrac razem ze sly'em - a raczej to sly'owi udalo sie zagrac razem z kirkiem w "oscarze")
powstal nawet plakat.

http://www.slyer.roxtet.com/galeria/plakaty/firstblood/alternative.bmp


- Anonymous - 06-01-2007

Cytat:jak wiadomo ksiazka koczy sie inaczej niz film,

no właśnie. Jak kończy się ksiązka?
Miałem ją kiedyś raz w ręku, ale to było wiele lat temu i za nic nei mogę sobie przypomnieć co tam na końcu było, wiem że Rambo ginie, ale nic poza tym.


- tomashec - 06-01-2007

SPOJLERY KSIAZKI FIRST BLOOD

rambo i teasle umieraja (najpierw rambo, do ktorego finalny strzal oddal z dalszej odleglosci trautman) w wyniku odniesionych "ran".

PO SPOJLERZE KSIAZKI FIRST BLOOD


- Anonymous - 20-01-2007

obejrzałem dziś Rambo II po raz któryś tam.

"To co nazywasz piekłem on nazywa domem"

nie no po prostu boskie :mrgreen: , chyba zawsze będę lubił ten film, zastanawialem się co też miał on za ładunki na tych strzałach, że powodowały wybuch całej okolicy :twisted: , podobnie zresztą działała bomba zrzucona z helikoptera.
Co ciekawe, jak teraz oglądam ten film mam niezły ubaw jak jest ujęcie z kurą. Od razu mam przed oczami Charliego Sheena strzelającego kurą z łuku :twisted: aż ma się wrażenie że Rambo za chwilę to zrobi :lol:


- Milord - 19-04-2007

Jestem po seansie Rambo III. Zazwyczaj ludzie strasznie jeżdżą po tym filmie bo to taka mega propaganda epoki Reagana, ale ja postanowiłem to olać. Niektóre dialogi są beznadziejne, razi trochę manieryczny Stallone, ale jak to jest zrobione! Świetne zdjęcia, akcja, dużo potu, krwi i niezłej muzyki Goldsmitha. Zderzenie czołgu z helikopterem to głupota, ale jak fajnie wygląda :D
Wielki klasyk kina akcji. Oglądałem nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Miejmy nadzieję że czwórka będzie w takim samym klimacie.


- tomashec - 20-04-2007

w takim klimacie na pewno nie bedzie. juz raczej komiksu nie bedzie. bedzie hybryda klimatu jedynki i dwojki. sa juz pierwsze zdjecia z planu, choc kiepskiej jakosci.

[Obrazek: rambo4-10.jpg]


- military - 20-04-2007

Sylwek ma twarz jak Juszczenko - ciekawe, czy to tylko charakteryzacja. Ogólnie rzecz biorąc mnie fakt powstawania Rambo 4 bardzo cieszy - te filmy są po prostu fajne.


- Milord - 20-04-2007

Z tego co pamiętam to dwójka ma taki sam klimat jak trójka. W każdym razie, ma być zgodnie z zasadami kina akcji lat 80 czyli jeden twardziel vs setki wrogów, bez cgi, i oczywiście "Rated R for strong violence".


- tomashec - 20-04-2007

rambo juz sam nie bedzie. ma pod soba grupe najemnikow, choc nie iwerze ze nie rozwali sam jakiegos czolgu z luku;)

co do twarzy to cholera wie co on tam ma, ale to na pewno charakteryzacja.

kolejna fotka:


[Obrazek: rambo4-09.jpg]


- military - 20-04-2007

Rambo potrzebuje plastra?! To już nie wystarczy zapałka i nabój? Mięęęęczak. :D


- Anonymous - 20-04-2007

Cytat:rambo juz sam nie bedzie. ma pod soba grupe najemnikow
którzy zginą pewnie w ciągu pierwszych 20 minut akcji :P