![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mierzwiak - 01-10-2007 Mental molestuje wiewiórki? Coś mnie ominęło? :roll: - Mush Room - 01-10-2007 "Patriotyzm a forumowicze" w paplaninie :) - Karol - 02-10-2007 Nie kojarzycie tej bajki? Leciała kiedyś w telewizji - to o takich trzech wiewiórkach mówiących takim dziwnym głosem (piskliwym, jakby go przerabiali w Rejestratorze Dźwięku z Windowsa :D) i miały takiego zwykłego ludzkiego ojca. Trailer jest tragiczny, już sam pomysł na wskrzeszanie takich postaci w CGI to porażka. - Mierzwiak - 02-10-2007
- Semi - 02-10-2007 Plakat świetny (: Tylko ten napis na górze za duży - Mierzwiak - 04-10-2007 Nie wysilili się zbytnio, ale może być:
- Oconnel - 04-10-2007 Hmm plakat ok. A widzieliście trailer do tego? 10000BC Trailer: http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=520&item=1 - military - 04-10-2007 No no, zapowiada się fajnie - jak luźna i napakowana efektami wersja Apocalypto. Emmerich jeszcze mnie raczej nie zawiódł, jeśli chodzi o rozrywkowy aspekt jego produkcji, więc może być OK. - Mierzwiak - 04-10-2007 Recenzja na AICN była miażdżąca, aczkolwiek po tym co tam przeczytałem aż chce się to zobaczyć na własne oczy. - Eorath - 09-10-2007 Wydaje mi się, że nie było:
- Super Green - 09-10-2007 Było ale nie w temacie o plakatach :) . Zdaje się, że w temacie o Iron manie :wink: - Eorath - 09-10-2007 Ale TUTAJ nie było :P - Super Green - 09-10-2007 Prawda tutaj nie było... ale już jest :D . - Mierzwiak - 11-10-2007 ![]() Dlaczego ten owczarek wygląda jak szakal? - military - 11-10-2007 Najdłuższy tagline świata. :)))) - MOLQ - 11-10-2007 Kojarzy mi sie z Loading Fallout 2 ,pewno przez bron i psa :wink: - Mierzwiak - 16-10-2007 Chryste... Kolejny film dla Czarnej publiczności, w którym udaje się że biali ludzie nie istnieją. ![]() Ale jak w tradycyjnych filmach wśród głównych postaci nie ma Czarnego aktora, to od razu reżyser jest rasistą :? - military - 16-10-2007 Nooo ale to film o rodzinie, z tego co widzę. O świętach rodzinnych. U Griswoldów też nie było Murzynów. - Mierzwiak - 16-10-2007 Zgaduję, że przyjdzie do nich Black Santa. - military - 16-10-2007 A do Afryki chodzi Black Jesus, a do Chin Asian Jesus. Co za różnica? To postać mityczna, jej kolor jest zależny od kultury. |