Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mierzwiak - 01-10-2007

Mental molestuje wiewiórki? Coś mnie ominęło? :roll:


- Mush Room - 01-10-2007

"Patriotyzm a forumowicze" w paplaninie :)


- Karol - 02-10-2007

Nie kojarzycie tej bajki? Leciała kiedyś w telewizji - to o takich trzech wiewiórkach mówiących takim dziwnym głosem (piskliwym, jakby go przerabiali w Rejestratorze Dźwięku z Windowsa :D) i miały takiego zwykłego ludzkiego ojca. Trailer jest tragiczny, już sam pomysł na wskrzeszanie takich postaci w CGI to porażka.


- Mierzwiak - 02-10-2007

[Obrazek: walkhardxlgax8.th.jpg]


- Semi - 02-10-2007

Plakat świetny (: Tylko ten napis na górze za duży


- Mierzwiak - 04-10-2007

Nie wysilili się zbytnio, ale może być:

[Obrazek: tenthousandbcwi3.th.jpg]


- Oconnel - 04-10-2007

Hmm plakat ok. A widzieliście trailer do tego?

10000BC Trailer:
http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=520&item=1


- military - 04-10-2007

No no, zapowiada się fajnie - jak luźna i napakowana efektami wersja Apocalypto. Emmerich jeszcze mnie raczej nie zawiódł, jeśli chodzi o rozrywkowy aspekt jego produkcji, więc może być OK.


- Mierzwiak - 04-10-2007

Recenzja na AICN była miażdżąca, aczkolwiek po tym co tam przeczytałem aż chce się to zobaczyć na własne oczy.


- Eorath - 09-10-2007

Wydaje mi się, że nie było:
[Obrazek: 71741303ts2.th.jpg]


- Super Green - 09-10-2007

Było ale nie w temacie o plakatach :) . Zdaje się, że w temacie o Iron manie :wink:


- Eorath - 09-10-2007

Ale TUTAJ nie było :P


- Super Green - 09-10-2007

Prawda tutaj nie było... ale już jest :D .


- Mierzwiak - 11-10-2007

[Obrazek: iamlegendver2xlgqz5.th.jpg]

Dlaczego ten owczarek wygląda jak szakal?


- military - 11-10-2007

Najdłuższy tagline świata. :))))


- MOLQ - 11-10-2007

Kojarzy mi sie z Loading Fallout 2 ,pewno przez bron i psa :wink:


- Mierzwiak - 16-10-2007

Chryste... Kolejny film dla Czarnej publiczności, w którym udaje się że biali ludzie nie istnieją.

[Obrazek: thischristmasdj9.th.jpg]

Ale jak w tradycyjnych filmach wśród głównych postaci nie ma Czarnego aktora, to od razu reżyser jest rasistą :?


- military - 16-10-2007

Nooo ale to film o rodzinie, z tego co widzę. O świętach rodzinnych. U Griswoldów też nie było Murzynów.


- Mierzwiak - 16-10-2007

Zgaduję, że przyjdzie do nich Black Santa.


- military - 16-10-2007

A do Afryki chodzi Black Jesus, a do Chin Asian Jesus. Co za różnica? To postać mityczna, jej kolor jest zależny od kultury.