Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson (/Thread-The-Lord-of-the-Rings-Trilogy-2001-2003-re%C5%BC-Peter-Jackson--27)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - marsgrey21 - 10-05-2024

Wyjaśnię wam to. CONTENT.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Albertino - 10-05-2024

Tutaj można wkleić tego mema z karmieniem i podpisem „nie chcę”.


The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - zombie001 - 10-05-2024

Czyli mamy pierwszy z listy: Gollum Movie

https://img.obrazkowo.pl/images/6d445901c26d96da60c330e7f69d9eb7.jpg

Czekamy co następne :D

Wysłane przy użyciu Tapatalka


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Krismeister - 10-05-2024

Akurat chciałbym zobaczyć prequel z Aragornem ale bez Viggo to już nie byłoby to samo


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - srebrnik - 10-05-2024

No właśnie tutaj są 2 strony medalu ewidentnie. Bo jedna to oczywiście to cyniczne żerowanie na marce i dzisiejsze podejście studiów, które traktują takie motywy jak LotR wyłącznie jako maszynkę do kasy. No ale z drugiej to ten świat akurat jest mega bogaty i tu byłby potencjał na wiele fajnych rzeczy. Jednak wiadomo chyba, że na potencjale się zakończy, co pokazał wspaniały serial Amazona.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - marsgrey21 - 10-05-2024

Aragorna zagra Sialamet, a Viggo przejmie Gandalfa.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - al_jarid - 10-05-2024

(10-05-2024, 09:42)srebrnik napisał(a): No ale z drugiej to ten świat akurat jest mega bogaty i tu byłby potencjał na wiele fajnych rzeczy.

Świat owszem, tu zgoda. W samym "Silmarillionie" jest materiału na co najmniej kilkanaście filmów. Ale nieee, trzeba będzie mielić do upadłego motywy z LOTR-a, więc dostaniemy "Gollum: The Movie".
Może podzieli losy tej gry o Gollumie, co wyszła ileś tam i wszyscy ją z góry na dół zjechali.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - marsgrey21 - 10-05-2024

Zaslav to Janusz.

[twitter]https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1788868883694125304?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1788868883694125304%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=[/twitter]


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Corn - 10-05-2024

Podsumujmy
Zaslav ujebał gotowy film Coyote vs Acme, który mógł być kolejnym hitem wytrówni i świeżym podejściem do tematu, jednocześnie inwestując w kolejny film z serii LoTR, który jest nikomu niepotrzebny, a jak już faktycznie powstanie i pochłonie 300 milionów dolców (bo nie oszukujmy się, tyle to w totalu wyniesie), to nikt na to nie pójdzie bo ludzie mają wyjebane na Władcę, a już na pewno na CGI Fest o Gollumie, postaci która nie dźwignie samoistnie filmu. Gratulacje. Such a smart move!


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - OGPUEE - 10-05-2024

(10-05-2024, 12:26)marsgrey21 napisał(a): Zaslav to Janusz.

Kryst ma kolejną motywację, by Janusza Zaslava ujebać.

Przy okazji bezczelne i małostkowe.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Gieferg - 11-05-2024

Ten fanowski Hunt for Gollum już jest z powrotem, chyba się opamiętali.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Dr Strangelove - 14-05-2024

[Obrazek: 440372364_760697772917876_19055485841835...e=6648F75F]

Jakiś animowany ma jeszcze być.
"THE LORD OF THE RINGS: THE WAR OF THE ROHIRRIM” będzie rozgrywać się ok. 180 lat przed „Władcą Pierścieni” i przedstawi losy  Helma Żelaznorękiego, który będzie musiał bronić Rohan przed armią Dunlendingów"



RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Żółte Krzesło - 14-05-2024

Ten film zapowiedziano już w lutym 2022. Miał mieć premierę w kwietniu tego roku, ale Warner przeniósł na grudzień.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Dr Strangelove - 14-05-2024

A to mi musiało umknąć, pewnie dlatego, że nie czekam na te wszystkie projekty :)


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Żółte Krzesło - 12-06-2024

Pierwsze kadry z "Wojny Rohirrimów".

[Obrazek: GPzhFEJbcAAOOHm?format=jpg&name=medium]


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Rozgdz - 24-08-2024

Nie wiem czy było, ale - jak by wyglądała obsada "Władcy"  gdyby powstał trochę wcześniej? Muszę przyznać że Sporo pomysłów mnie rozjebało, chętnie bym to zobaczył :p




Co do filmu o Gollumie.. Jeszcze niedawno bym w ogóle nie pomyślał że to możliwe, ale.. cóż.. patrząc po trailerze Rohirrimów..

Uważam że jest tak... powiedzmy.. 80% szans że w filmie pojawi się Galadriela i.. myślę że raczej będzie nowa obsada (poza Serkisem i może Bloomem).

I wcale się nie zdziwię (absolutnie nie że "na pewno", ale tak...  z 50% szans) jeśli to będą całkiem znajome twarze. Np Aragorna mógłby zagrać Charlie Vickers. Do ról Galadrieli i Gandalfa też bym w sumie znalazł kandydatów.. ^^


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - OGPUEE - 30-09-2024

O tym jak Tolkien krytykował twórczość Disneya:


Też ironiczne, ponieważ Disney też nie lubił traktować dzieci jak glupich i sporo jego produkcji zawierało rzeczy, które dziś by nie przeszły w obecnych filmach dla dzieci. I także starał się kierować swój content dla wszystkich grup wiekowych (i w porównaniu do późniejszych pokoleń Amerykanów odnosił się do europejskiego dorobku kulturowego z wielkim szacunkiem). A pewnie przybiłby pionę z Tolkienem w wielu kwestiach.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Krismeister - 13-10-2024

Multikino będzie puszczać jutro i w kolejną niedzielę Drużynę Pierścienia. Wersja rozszerzona. Chętnie wybiorę się w niedzielę i mam nadzieję, że tak samo puszczą Dwie Wieże i Powrót Króla. Nie lubię maratonów także super okazja do obejrzenia najlepszej trylogii ever w kinie bez siedzenia tam piętnastu godzin.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - Scheckley - 14-10-2024

Idę dzisiaj ma 20, oby tylko tych reklam mie puszczali za dużo no, ale to multkino. Koniec seansu z tego co widzę około północy....Niemniej pierwszy raz obejrzę "Druzynę pierścienia" w kinie i to wersję reżyserską.


RE: The Lord of the Rings Trilogy (2001-2003) reż. Peter Jackson - OGPUEE - 14-10-2024

Jak ja byłem na maratonie rozszerzonego LOTRa, to była tylko jedna reklama. No, ale maraton rządzi się innymi prawami.