Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



- MOLQ - 04-11-2007

Ja mysle ,ze zalatwia to przy stoliku ,wiec nie bojmy zaby ;) kasa zrobi swoje ,albo ich wywala i zatrudnia bardziej ambitnych :lol:


- Hitch - 04-11-2007

MOLQ zmniejsz ten awatar w koncu...


- MOLQ - 04-11-2007

Hallooo to jest temat o Lostach :D Napisz w temacie o Heat 8)


- Khet - 08-11-2007

film.wp.pl napisał(a):Jeśli strajk scenarzystów seriali amerykańskich przedłuży się do końca roku istnieje zagrożenie, że stacja ABC zablokuje emisję ukończonych 8 odcinków 4. sezonu "Zagubionych", aż do 2009 roku.

Kolejny sezon "Zagubionych" miał rozpocząć się w lutym. Sytuacja jednak ulegnie prawdopodobnie zmianie. Tak bardzo wyczekiwane przez fanów nowe odcinki mają się pojawić się dopiero za ponad rok.

Serial miałby być emitowany bez przerwy od stycznia do maja, zaś sezon liczyłby 24 odcinki: 8 z 4.sezonu i 16 zupełnie nowych.

Damon Lindelof i Carlton Cuse nie kryją rozczarowania:- To tak jakby przerwać czytanie opowieści o Harrym Potterze i odłożyć na dluższy czas książkę. Napisaliśmy zakończenie 8 odcinka, ale to zakończenie pewnego rozdziału, nie całości.- mówi Cuse.

-To będzie dla widzów tylko frustrujące, gdy nie zobaczą drugiej połowy nowej serii - dodaje.

film.wp.pl

W wypadku Desperate Housewives całkowicie wstrzymano produkcję 4 sezonu na czas nieokreślony.


Pięknie.


- Mierzwiak - 08-11-2007

Super. A zatem serial nie skończy się w 2010, tylko w 2042 :?

Popieram postulaty scenarzystów (oczywiście tylko tych dobrych, bo autorzy tych wszystkich kił nie powinni za swoje chałtury dostać ani grosza), ale sytuacja jest fatalna.

Seriale przeboleję, gorzej z filmami, ale i tak najważniejsze dla mnie dwa filmy są już niemal gotowe więc jestem happy :)


- koronex1989 - 15-12-2007

Są 2 wiadomości:zła i dobra

Niestety jest coraz większe prawdopodobieństwo że zobaczymy jedynie 8 odcinków ze względu strajku scenarzystów.Jeszcze kilka dni temu była nadzieja na ugodę jednak stowarzyszenie scenarzystów nie zgodziło się na warunki zaproponowane przez producentów.Chodzą słuchy że odcinek 8 kończy się podobnie jak 6 sezonu 3(czyli nagłe przerwanie akcji)

A wiadomość dobra??4 sezon rozpocznie się tydzień wcześniej niż planowano:31 stycznia.
http://showtv.pl/news_item_600.htm


- Khet - 15-12-2007

Akurat ta wcześniejsza premiera to mi wisi, bo i tak będzie trzeba czekać ch[kuku!]j wie ile na resztę :)


- Ronaldinho - 23-12-2007

Khet napisał(a):Akurat ta wcześniejsza premiera to mi wisi, bo i tak będzie trzeba czekać ch[kuku!]j wie ile na resztę :)

Ten nowy zwiastun - ... jest, hmm boski, to będzie najlepsze określenie. Zaprezentowali go jak zwiastun dobrego filmu. Będzie się działo... oj będzie.

A tutaj zwiastun, który jest pokazywany w amerykańskich kinach - :)


- Predator895 - 27-12-2007

No trailer coś pięknego nie mogę sie doczekać :D po Sopranos czegoś mi brak :D


- Gal Anonim - 01-01-2008

http://www.find815.com/site/index.php#Scene_1 - nowa zagubiona gra.


- koronex1989 - 12-01-2008

Aż 47 zdjęć pojawiło się z 2 odcinka 4 sezonu

http://spoilerslost.blogspot.com/2008/01/more-season-4-promo-photos.html

Pierwszy Sneak Peek z 1 odcinka 4 sezonu

http://spoilerslost.blogspot.com/2008/01/beginning-of-end-sneak-peek.html

Prawdopodobne tytuły 8 odcinków:

4x01 - The Beginning of the End (Hurley)
4x02 - Confirmed Dead (ludzie Naomi)
4x03 - The Economist (Sayid)
4x04 - Eggland (Kate)
4x05 - The Constant (Desmond)
4x06 - The Other Woman (Juliet)
4x07 - Ji Yeon (Jin/Sun)
4x08 - ??? (Michael)


- koronex1989 - 12-01-2008

A czy ktoś sie może orientuje kiedy będzie soundtrack do 3 sezonu?Poprzednie 2 miały premierę bodajże w grudniu a tu jak na razie cisza.


- Khet - 12-01-2008

Co do soundtracka to nie ma jeszcze informacji, a poprawny tytuł czwartego odcinka to Eggtown.


- koronex1989 - 26-01-2008



Aż 7 minut materiału ukazującego fragmnety z gry na podstawie serialu Lost

No nie powiem ładnie to wygląda,graficznie jest ok ciekawe czemu część aktorów użyczyła głosu postaciom(Ben czy Michaił) a część nie(jack)

he jeszcze raz zobaczyłem ten zwiastun i już tak różowo nie było,grafika nadal wydaje sie być w porządku ale niektóry wygląd postaci pozostawia wiele do życzenia(fatalny Micheal-ta jego głowa :D)


- Gal Anonim - 01-02-2008

Pierwszy odcinek czwartego sezonu jest świetny, utrzymuje poziom moim zdaniem, choć może się tak wydawać dlatego, że dawno "Lost" nie było. Nowy flash-forward Hugo bardzo interesujące, dosyć tajemniczy czarnoskóry pan (Daniels z "The Wire") i pogłębiająca się choroba Hurleyego, co jest pewnie efektem Wyspy. I dlaczego Hurley żałuje pójscia z Locke'em? Tajemnice, tajemnice, ale za to kochamy "Lost". :)

Początek nowego sezonu moim zdaniem znacznie ciekawszy niż początek sezonu trzeciego. To będzie emocjonujące szesnascie odcinków. :)


- Mush Room - 01-02-2008

8 odcinków. sezon jest niedokończony ze względu na strajk scenarzystów ;)

odcinek spoko. nic nie rozumiem :)


- koronex1989 - 01-02-2008

Jak już coś to tych emocjonujących odcinków będzie 8,przez strajk scenarzystów reszta sezonu będzie pewnie połączona do sezonu 5 .
A co do odcinka -naprawdę dobry.Raczej nie należało oczekiwać czegoś na miarę końcówki sezonu 3.Dla mnie był to dobry epizod,wstęp do(mam nadzieję)lepszych odcinków.Oczywiście plusem jest tradycyjnie początek,który o dziwo nie rozpoczyna się od otworzenia czyjegoś oka jak to bywało wcześniej.

Szkoda jednie że nie pojawił się Michael.W zapisie prasowym była lista postaci jakie pojawią się w tym odcinku a wśród aktor grający jego postać.Ale jestem prawie pewny że będzie już za tydzień skoro odcinek ma dotyczyć ludzi ze statku Naomi


- Predator895 - 01-02-2008

Pierwszy odc. 4 serii prezentuje się znakomicie. Fajne rozwiązanie z backfleshami z przyszłości. :D


- Khet - 01-02-2008

Cóż, pojechali z grubej rury.
Świetny odcinek, bardzo emocjonalny.
I trochę szkoda, że zerwano z tradycyjnym początkiem odcinka :P


- Mierzwiak - 01-02-2008

Predator895 napisał(a):Fajne rozwiązanie z backfleshami z przyszłości. :D
Mówiąc "fachowo" to "flashforwardy" :)


Świetny odcinek, scenarzyści po mistrzowsku dawkują informacje dzięki czemu jeszcze bardziej chce się wiedzieć co będzie dalej.

Coś mam takie przeczucie że w pewnym momencie serial dotrze do momentu w którym wydarzenia z flashforwardów staną się serialowym "teraz" i zobaczymy co będzie dalej.