![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- MOLQ - 04-11-2007 Ja mysle ,ze zalatwia to przy stoliku ,wiec nie bojmy zaby ;) kasa zrobi swoje ,albo ich wywala i zatrudnia bardziej ambitnych :lol: - Hitch - 04-11-2007 MOLQ zmniejsz ten awatar w koncu... - MOLQ - 04-11-2007 Hallooo to jest temat o Lostach :D Napisz w temacie o Heat 8) - Khet - 08-11-2007 film.wp.pl napisał(a):Jeśli strajk scenarzystów seriali amerykańskich przedłuży się do końca roku istnieje zagrożenie, że stacja ABC zablokuje emisję ukończonych 8 odcinków 4. sezonu "Zagubionych", aż do 2009 roku. W wypadku Desperate Housewives całkowicie wstrzymano produkcję 4 sezonu na czas nieokreślony. Pięknie. - Mierzwiak - 08-11-2007 Super. A zatem serial nie skończy się w 2010, tylko w 2042 :? Popieram postulaty scenarzystów (oczywiście tylko tych dobrych, bo autorzy tych wszystkich kił nie powinni za swoje chałtury dostać ani grosza), ale sytuacja jest fatalna. Seriale przeboleję, gorzej z filmami, ale i tak najważniejsze dla mnie dwa filmy są już niemal gotowe więc jestem happy :) - koronex1989 - 15-12-2007 Są 2 wiadomości:zła i dobra Niestety jest coraz większe prawdopodobieństwo że zobaczymy jedynie 8 odcinków ze względu strajku scenarzystów.Jeszcze kilka dni temu była nadzieja na ugodę jednak stowarzyszenie scenarzystów nie zgodziło się na warunki zaproponowane przez producentów.Chodzą słuchy że odcinek 8 kończy się podobnie jak 6 sezonu 3(czyli nagłe przerwanie akcji) A wiadomość dobra??4 sezon rozpocznie się tydzień wcześniej niż planowano:31 stycznia. http://showtv.pl/news_item_600.htm - Khet - 15-12-2007 Akurat ta wcześniejsza premiera to mi wisi, bo i tak będzie trzeba czekać ch[kuku!]j wie ile na resztę :) - Ronaldinho - 23-12-2007 Khet napisał(a):Akurat ta wcześniejsza premiera to mi wisi, bo i tak będzie trzeba czekać ch[kuku!]j wie ile na resztę :) Ten nowy zwiastun - ... jest, hmm boski, to będzie najlepsze określenie. Zaprezentowali go jak zwiastun dobrego filmu. Będzie się działo... oj będzie. A tutaj zwiastun, który jest pokazywany w amerykańskich kinach - :) - Predator895 - 27-12-2007 No trailer coś pięknego nie mogę sie doczekać :D po Sopranos czegoś mi brak :D - Gal Anonim - 01-01-2008 http://www.find815.com/site/index.php#Scene_1 - nowa zagubiona gra. - koronex1989 - 12-01-2008 Aż 47 zdjęć pojawiło się z 2 odcinka 4 sezonu http://spoilerslost.blogspot.com/2008/01/more-season-4-promo-photos.html Pierwszy Sneak Peek z 1 odcinka 4 sezonu http://spoilerslost.blogspot.com/2008/01/beginning-of-end-sneak-peek.html Prawdopodobne tytuły 8 odcinków: 4x01 - The Beginning of the End (Hurley) 4x02 - Confirmed Dead (ludzie Naomi) 4x03 - The Economist (Sayid) 4x04 - Eggland (Kate) 4x05 - The Constant (Desmond) 4x06 - The Other Woman (Juliet) 4x07 - Ji Yeon (Jin/Sun) 4x08 - ??? (Michael) - koronex1989 - 12-01-2008 A czy ktoś sie może orientuje kiedy będzie soundtrack do 3 sezonu?Poprzednie 2 miały premierę bodajże w grudniu a tu jak na razie cisza. - Khet - 12-01-2008 Co do soundtracka to nie ma jeszcze informacji, a poprawny tytuł czwartego odcinka to Eggtown. - koronex1989 - 26-01-2008 Aż 7 minut materiału ukazującego fragmnety z gry na podstawie serialu Lost No nie powiem ładnie to wygląda,graficznie jest ok ciekawe czemu część aktorów użyczyła głosu postaciom(Ben czy Michaił) a część nie(jack) he jeszcze raz zobaczyłem ten zwiastun i już tak różowo nie było,grafika nadal wydaje sie być w porządku ale niektóry wygląd postaci pozostawia wiele do życzenia(fatalny Micheal-ta jego głowa :D) - Gal Anonim - 01-02-2008 Pierwszy odcinek czwartego sezonu jest świetny, utrzymuje poziom moim zdaniem, choć może się tak wydawać dlatego, że dawno "Lost" nie było. Nowy flash-forward Hugo bardzo interesujące, dosyć tajemniczy czarnoskóry pan (Daniels z "The Wire") i pogłębiająca się choroba Hurleyego, co jest pewnie efektem Wyspy. I dlaczego Hurley żałuje pójscia z Locke'em? Tajemnice, tajemnice, ale za to kochamy "Lost". :) Początek nowego sezonu moim zdaniem znacznie ciekawszy niż początek sezonu trzeciego. To będzie emocjonujące szesnascie odcinków. :) - Mush Room - 01-02-2008 8 odcinków. sezon jest niedokończony ze względu na strajk scenarzystów ;) odcinek spoko. nic nie rozumiem :) - koronex1989 - 01-02-2008 Jak już coś to tych emocjonujących odcinków będzie 8,przez strajk scenarzystów reszta sezonu będzie pewnie połączona do sezonu 5 . A co do odcinka -naprawdę dobry.Raczej nie należało oczekiwać czegoś na miarę końcówki sezonu 3.Dla mnie był to dobry epizod,wstęp do(mam nadzieję)lepszych odcinków.Oczywiście plusem jest tradycyjnie początek,który o dziwo nie rozpoczyna się od otworzenia czyjegoś oka jak to bywało wcześniej. Szkoda jednie że nie pojawił się Michael.W zapisie prasowym była lista postaci jakie pojawią się w tym odcinku a wśród aktor grający jego postać.Ale jestem prawie pewny że będzie już za tydzień skoro odcinek ma dotyczyć ludzi ze statku Naomi - Predator895 - 01-02-2008 Pierwszy odc. 4 serii prezentuje się znakomicie. Fajne rozwiązanie z backfleshami z przyszłości. :D - Khet - 01-02-2008 Cóż, pojechali z grubej rury. Świetny odcinek, bardzo emocjonalny. I trochę szkoda, że zerwano z tradycyjnym początkiem odcinka :P - Mierzwiak - 01-02-2008 Predator895 napisał(a):Fajne rozwiązanie z backfleshami z przyszłości. :DMówiąc "fachowo" to "flashforwardy" :) Świetny odcinek, scenarzyści po mistrzowsku dawkują informacje dzięki czemu jeszcze bardziej chce się wiedzieć co będzie dalej. Coś mam takie przeczucie że w pewnym momencie serial dotrze do momentu w którym wydarzenia z flashforwardów staną się serialowym "teraz" i zobaczymy co będzie dalej. |