![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Karol - 02-05-2011 Wybacz patyczak, ale w ogóle mnie nie przekonuje ten plakat - jest zupełnie nieczytelny i nieciekawy, a "wyrwa" zupełnie nie wyszła - cholera wie co to jest i wygląda po prostu źle. Poza tym plakat, który wymaga uprzedniego wyjaśnienia od autora wymija się po prostu z celem... - Mierzwiak - 02-05-2011 To może coś takiego? :wink: - patyczak - 02-05-2011 :razz: - Craven - 02-05-2011 Mierzwiak napisał(a):To może coś takiego? Brakuje jakiegoś pierdolnięcia, ale idziesz w dobrym kierunku :mrgreen: - picek - 02-05-2011 Patyczak, "Gra o tron" to twoja najgorsza seria :( - patyczak - 02-05-2011 No nie bądźmy tacy ostrzy - ten ostatni zrobiłem dla jaj:P A co do kroju pisma u Mierzwiaka - nie słyszałeś o Tronie?:P - picek - 02-05-2011 dziś jestem wyjątkowo nieinteligentny - Mefisto - 02-05-2011 :mrgreen: <ok> :lol: - patyczak - 03-05-2011 ![]() Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe:P - Craven - 03-05-2011 Wręcz zajebiste. Tyle, że on to raczej za dupka powinien robić Lena Hadley za królową i gruby za Króla. Chce Ci się? - patyczak - 03-05-2011 No właśnie myślałem, że z tego by była fajna seria. Lena Headey ma w herbie lwa, a król jelenia? Czy jak to jest?:D - Craven - 03-05-2011 http://gameofthrones.wikia.com/wiki/House_Stark - Sean "umieram w swoich filmach" Bean http://gameofthrones.wikia.com/wiki/House_Lannister - Lena "znowu gram królową" Headey http://gameofthrones.wikia.com/wiki/House_Baratheon - Robert "sam jesteś gruby" Baratheon - Snuffer - 03-05-2011 Daenerys też można dać jako damę, Catelyn w sumie też, Drogo na króla, jakbyś się postarał i lekko nagiął zasady to by Ci ładna talia wyszła : ) - Albertino - 03-05-2011 chcemy talię, chcemy talię!!!111 <ok> - wujo444 - 03-05-2011 Dany to khaleesis, nie dama ;) jedna uwaga: wilkor (i cały tzw "kolor" kart) powinien być czarny. Czerwone to kolor Lannisterów oraz Targaryenów, czarny dla Starków i Baratheonów ;) - patyczak - 03-05-2011 Dzięki, wujo:) ![]() Edit: Poprawiłem błąd. - Karan - 03-05-2011 Jeszcze jedna uwaga - Game, nie Games. Poza tym plakat bardzo mi się podoba i o ile talia to przesada, to chętnie zobaczyłbym jeszcze plakaty z królową Carsei oraz dżokerem Tyrionem. - Albertino - 03-05-2011 joker Tyrion jak najbardziej <ok> i trza jak kolega wyżej napisał - poprawić błąd w tytule. Byłbym też za zmianą wszystkich czcionek na czarne. - wujo444 - 03-05-2011 OK :) chociaż jak Albertino zauważył, pozostałe napisy też mogłyby być czerwone. Mój pomysł nie przejdzie? :) - patyczak - 03-05-2011 Chyba czarne:) Mnie pasuje tak jak jest, ale jeżeli nalegacie... Z dedykacją dla Wuja i Albertina:
|