Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Karol - 02-05-2011

Wybacz patyczak, ale w ogóle mnie nie przekonuje ten plakat - jest zupełnie nieczytelny i nieciekawy, a "wyrwa" zupełnie nie wyszła - cholera wie co to jest i wygląda po prostu źle. Poza tym plakat, który wymaga uprzedniego wyjaśnienia od autora wymija się po prostu z celem...


- Mierzwiak - 02-05-2011

To może coś takiego?

[Obrazek: graotron.jpg]

:wink:


- patyczak - 02-05-2011

[Obrazek: sedeskopia.jpg]

:razz:


- Craven - 02-05-2011

Mierzwiak napisał(a):To może coś takiego?

Brakuje jakiegoś pierdolnięcia, ale idziesz w dobrym kierunku :mrgreen:


- picek - 02-05-2011

Patyczak, "Gra o tron" to twoja najgorsza seria :(


- patyczak - 02-05-2011

No nie bądźmy tacy ostrzy - ten ostatni zrobiłem dla jaj:P

A co do kroju pisma u Mierzwiaka - nie słyszałeś o Tronie?:P


- picek - 02-05-2011

dziś jestem wyjątkowo nieinteligentny


- Mefisto - 02-05-2011

:mrgreen: <ok> :lol:


- patyczak - 03-05-2011

[Obrazek: kartakopiamala.jpg]

Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe:P


- Craven - 03-05-2011

Wręcz zajebiste. Tyle, że on to raczej za dupka powinien robić Lena Hadley za królową i gruby za Króla. Chce Ci się?


- patyczak - 03-05-2011

No właśnie myślałem, że z tego by była fajna seria.

Lena Headey ma w herbie lwa, a król jelenia? Czy jak to jest?:D


- Craven - 03-05-2011

http://gameofthrones.wikia.com/wiki/House_Stark - Sean "umieram w swoich filmach" Bean
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/House_Lannister - Lena "znowu gram królową" Headey
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/House_Baratheon - Robert "sam jesteś gruby" Baratheon


- Snuffer - 03-05-2011

Daenerys też można dać jako damę, Catelyn w sumie też, Drogo na króla, jakbyś się postarał i lekko nagiął zasady to by Ci ładna talia wyszła : )


- Albertino - 03-05-2011

chcemy talię, chcemy talię!!!111

<ok>


- wujo444 - 03-05-2011

Dany to khaleesis, nie dama ;)

jedna uwaga: wilkor (i cały tzw "kolor" kart) powinien być czarny. Czerwone to kolor Lannisterów oraz Targaryenów, czarny dla Starków i Baratheonów ;)


- patyczak - 03-05-2011

Dzięki, wujo:)

[Obrazek: kartaczarnakopia2.jpg]

Edit: Poprawiłem błąd.


- Karan - 03-05-2011

Jeszcze jedna uwaga - Game, nie Games. Poza tym plakat bardzo mi się podoba i o ile talia to przesada, to chętnie zobaczyłbym jeszcze plakaty z królową Carsei oraz dżokerem Tyrionem.


- Albertino - 03-05-2011

joker Tyrion jak najbardziej <ok> i trza jak kolega wyżej napisał - poprawić błąd w tytule. Byłbym też za zmianą wszystkich czcionek na czarne.


- wujo444 - 03-05-2011

OK :) chociaż jak Albertino zauważył, pozostałe napisy też mogłyby być czerwone.

Mój pomysł nie przejdzie? :)


- patyczak - 03-05-2011

Chyba czarne:) Mnie pasuje tak jak jest, ale jeżeli nalegacie...

Z dedykacją dla Wuja i Albertina:

[Obrazek: kartaczarnakopianajczar.jpg]