Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



- banans - 07-07-2008

Pomocy !! nie znam ani tytułu ani aktorów
Film opowiada o chłopcu który siedząc przed bramą w niebie która prowadzi do narodzin decyduje się że nie chce się narodzić i nie wychodzi przez nią. Konsekwencją jest przerwa w narodzinach na całym świecie. Gdy chłopiec nie wyjdzie przez bramę w ciągu 7 dni, już nigdy nie narodzi się żadne dziecko.
Chłopiec zostaje namówiony do zejścia na ziemię wraz z opiekunem który ma mu pokazać że świat nie jest taki zły i że warto się narodzić. W między czasie dowiaduje się że facet który go oprowadza to zmarły ojciec jego przyszłej matki którą również poznaje pod koniec filmu i wtedy decyduje się na własne narodziny.


- D'mooN - 07-07-2008

Delivering Milo / Niebo czy Ziemia

http://www.imdb.com/title/tt0212910/


- banans - 07-07-2008

D'mooN chwała Ci za to ;) Dzieki


- Karol - 07-07-2008

Mam ten film na VHS ;).


- Artemis - 07-07-2008

i gra tam absolutnie przeslodki anton yelchin


- Eorath - 08-07-2008

Karol napisał(a):Mam ten film na VHS ;).

A ja dzięki pewnemu forumowiczowi nawet na dvd ;)


- yoshura - 15-07-2008

Opis (kiczowaty, ponieważ nie pamiętam dokładnie filmu):

Film opowiada o złodziejach. Bodajże na początku kobieta wspina się na jakiejś linie przy ścianie, wycina dziurę w szybie i coś tam kradnie. Kolejny moment, który kojarzę: Kobieta ćwiczy wśród laserów dojście do jakiegoś łupu. Ogólnie to przypomina mi się jak mężczyzna uczy kobietę sztuki złodziejstwa.


Jeśli ktoś powie mi co to za film będę bardzo wdzięczny, szczególnie przy moim wybitnym opisie.

PzDr
yoshura


- Mefisto - 15-07-2008

Entrapment, nie pamiętam jak to po polsku obmyślili


- yoshura - 15-07-2008

To właśnie to, thx :*


- yoshura - 18-07-2008

I jeszcze jeden film, znowu cudny opis będzie xD Malo wiem, ale może ktoś skojarzy... Z 4 lata temu go widziałem nie wiele pamiętam...


Film opowiadał o 3 lub 4 pannach, które pracowały w barze a.k.a pubie, gdzie tańczyły na jakichś stołach, na barze. Rozterki miłosne, problem z kasą itd. Kluczowy element to to, że tytuł filmu to nazwa jakiegoś zwierzęcia w liczbie mnogiej, "Łasiczki" czy jakoś tak. Nie mogę sobie przypomnieć. Jak ktoś skojarzy jest Bogiem.


- Mierzwiak - 18-07-2008

Coyote Ugly alias Wygrane marzenia.

http://www.imdb.com/title/tt0200550/


- yoshura - 19-07-2008

Jesteś mistrzem i Bogiem na raz. Jesteś mistrzem Bogów xD Thx wielkie;*


- Corn - 19-07-2008

Ej... . Miał być Bogiem ;)


- Arahan - 22-08-2008

Dla odmiany poszukuję animacji, chyba Disneya o księżniczce która zmieniała się w łabędzia. Przeurocza bajka to była, a ostatnio mnie taka nostalgia naszła i bym zobaczył.


- Eorath - 22-08-2008

A nie "Księżniczka łabędzi" czasem?
http://www.filmweb.pl/f6909/Ksi%C4%99%C5%BCniczka+%C5%82ab%C4%99dzi,1994


- LadyRogue - 23-08-2008

To napewno "Księżniczka Łabędzi", hehe wspomnienia z dzieciństwa:P Coś tak mi się kojarzy że jej bracia z pokrzyw szyli jakąś płachte czy co tam żeby ją odczarować....


- Eorath - 23-08-2008

A nie ona dla nich przypadkiem? :) Disney chyba tylko częściowo skorzystał z bajki ;) Dla jednego z braci nie uszyła rękawa i zostało mu łabędzie skrzydło zdaje się :d


- LadyRogue - 23-08-2008

ok, ok moze to i racja:) Faktycznie cos tak mi swita w mej małej główce:P Ale z pokrzywą przynajmniej trafiłam :D


- HeLLa - 27-08-2008

A kto zna tytuł tego filmu?
Przyszłość. Ludzie wiedzą o istnieniu kosmitów, niestety nieprzyjemnie do nich ustosunkowanych. W kosmosie toczą się walki. Kosmici porywają ludzi i przysyłają na ziemię ich dokładne repliki (które nawet nie wiedzą, że nimi są). Taki "replikant" ma sobie wybuchnąć w zaprogramowanym czasie.
Pamiętam, że głównego bohatera gra Gary Sinice.


- Mierzwiak - 27-08-2008

Impostor http://www.imdb.com/title/tt0160399/

Wystarczy zajrzeć do filmografii aktora na IMDb :roll: