![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 17-10-2014 Nowy produkt eksportowy przyciągnął uwagę zagranicznych mediów - The worst trailer of the year revels in slaughtering innocents RE: Gry - military - 17-10-2014 Zapowiada się fajnie. (Fajny koment: Meanwhile right below the article is a video showing the same author excited at all the choice and the fun ways to shoot, stab, and kill people and animals in Far Cry 4.) Znacie jakąś stronę, na której można śledzić aktualne i planowane obniżki cen na PSN? RE: Gry - Gal Anonim - 17-10-2014 "The trailer is not for the faint-of-heart." LOL, serio, czy naprawde oni to pisza na powaznie? Czy żaden z piszacych takie rzeczy nie ma zadnego poczucia, ze to ogromna hipokryzja, gdy obok daje się takim tytułom jak GTA V oceny sięgające 9 czy 10/10? RE: Gry - Turus - 17-10-2014 (17-10-2014, 12:15)military napisał(a): Zapowiada się fajnie.ja po prostu sprawdzam serwisy z grami, tam często piszą niusy o tym, że są obniżki. Ostatnio w taki sposób udało mi się kupić Far Cry 3: Blood Dragon za 22,50 RE: Gry - Grievous - 17-10-2014 http://lowcygier.pl Dotyczy głównie PC ale chyba o PSN też informują. RE: Gry - Mental - 17-10-2014 Co do gierki "Hatred" - Epic Games podobno zażądał usunięcia swojego logo ze wszystkich materiałów promocyjnych. Ciekaw jestem, gdzie dokładnie dzieje się akcja. A jeśli w USA, to w jakim stanie. edit ok, toczy się w Nowym Jorku (miasto) - zatem ok :)
RE: Gry - military - 17-10-2014 (17-10-2014, 20:24)Grievous napisał(a): http://lowcygier.pl Fajne, ale niestety nie ma PSN. Konkretnie to poluję na Hotline Miami w ludzkiej cenie. Jakbyście coś wiedzieli, to dajcie znać.:) RE: Gry - Turus - 17-10-2014 Jasne, że jest PSN. po prawej stronie masz "wybierz platformy" zaznaczasz sobie PS3 i już ci wyskakują wszystkie prmocje z tą konsolą związane w tym też te na PSN. o promocjach można też czytać np na blogu PlayStation http://blog.eu.playstation.com/ HM swoją drogą ostatnio dawali w Plusie. RE: Gry - military - 18-10-2014 Jestem slepy. Za cholere nie moge tam znalezc wyboru platformy. RE: Gry - Mierzwiak - 18-10-2014
RE: Gry - Turus - 18-10-2014 Swoją droga wojskowy dziś masz kolejną promocję na PSN. Co prawda promocja w USA, ale chyba założenie konta na Stany to żaden problem. Tu link do opisu promocji, na dole artykułu odnośnik do strony jak zakładać konto na USA. http://www.pssite.com/news-37138-wyprzedaz_gier_z_bohaterskimi_kobietami_w_amerykanskim_ps_store.html RE: Gry - Proteus - 24-10-2014 RE: Gry - Proteus - 25-10-2014 Właśnie zagrywam po raz pierwszy w Diablo 3, w tradycji sprawdzania wszystkiego co wypuszcza Blizzard. Czy Decard Cain to najbardziej niezamierzenie karykaturalny voice acting w angielskiej grze AAA? I jeszcze Leah. Scenarzyści powinni sprawdzać czy używane przez nich story tropes, pasują do przedstawionego uniwersum. Motyw laski nie dającej wiary w apokaliptyczne przepowiednie jej zwariowanego dziadka i zbywającej je pogardliwym lekceważeniem, miałby jakiś sens, gdyby gra rozgrywała się np. w dziesiejszym Nowym Jorku. Ale gdy mówimy o mrocznym świecie fantasy, w którym inwazja piekielnych mocy miała miejsce trzy razy, i teraz rozgrywa się pod jej własnym nosem, gdzie trupy wychodzą z ziemi na jej oczach, to taka postać wychodzi na sztucznego idiotę. RE: Gry - rogaluz - 27-10-2014 http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/43/waldemar-pegaz-nowak-zegna-sie-z-secret-service-i-zabiera-ze-soba-prawa-do-marki 10/10 RE: Gry - Gal Anonim - 27-10-2014 Polak potrafi. RE: Gry - Gal Anonim - 31-10-2014 Wyszedł pierwszy epizod Dreamfall Chapters czyli kontynuacji Dreamfall: The Longest Journey czyli kontynuacji The Longest Journey. No i jest miód. Gra ma w sumie tylko dwa minusy: słąbą optymalizacje i to, ze jest w odcinkach. Gdyby była calość to pewnie siedzialbym dalej i tłukł w to. Normalnie wzruszyłem sie po powrocie do tego swiata. Fabuła dalej jest kochana i magiczna, a poprawiony w stosunku do "Dreamfall" interfejs dziala moim zdaniem idealnie. Do tego mozliwosc eksploracji miasta niczym w KOTOR czy Deus Eksie - po prostu grach z otwartym swiatem - sprawia, ze jeszcze latwiej zanurzyć się w intrygującym cyberpunkowym Stark. Ciekawe czy w kolejnych epizodach podobnie bedzie mozna przemierzac jakies tereny w Arkadii. Tym razem wiekszosc akcji dzieje się w Europolis (czyli zjednoczonej ojropie). Lewactwo z lewej i prawej nas atakuje - marksiści, socjalisci, socjaldemokraci, faszysci. Nie ma wolnościowców niestety :) A korpo jest złe i rządzi wszystkim, a nasza bohaterka pracuje przy kampanii wyborczej socjal-demokratki. Nie wiem tylko czy to smutna postawa twórcy gry, ktory uznaje, ze socjal-demokracja to najlepsze wyjscie (w koncu grę tworzą skandynawowie), czy moze po prostu to tylko kolejny punkt w zarysowywaniu mrocznego, ponurego świata cyberpunkowego, gdzie nie ma żadnej nadzei i tylko mozna sobie wybrac innego pana. ;) (Bo jednak Ojropolis jest opisywane wszedzie jako brudne, nieprzyjemne, biedniejące, ciemiężące, etc.). Konkretnie akcja dzieje się w tzw. dzielnicy Praga (czyli w czeskiej Pradze), a w roku 2220 podróze są bardzo szybkie, i tak na przyklad bohaterowie planuja, ze wieczorem skocza na imprezę do Warszawy. W ogole nawiązań do Polski jest tutaj dużo (wspomina się o polskim weselu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, terapeuta bohaterki jest Polakiem), a sama gra bardzo fajnie prezentuje multikulti zjednoczonej ojropy. W dialogach pełno międzyjęzykowych wtrąceń - pojawiają się słowa niemieckie, angielskie (w sensie typowo brytolskie, bo cala gra jest po angielsku), czeskie, polskie, włoskie, tureckie. Z polskich padają np. "dupa", "dupek" (te dwa najczęściej), "suka", "kutas", "betonhead" (futurystyczne slangowe okreslenie na kogos tępego, ktore - tak mi sie wydaje - ma polskie korzenie, od 'beton' oczywiscie ;)), "kolo" (w sensie "koleś"), a nawet "ziomal" (sic!). Do tego dochodząc śmietniki gadające po czesku i Chińczycy gaworzący po swojemu. No klimat jest bomba. Nie wiem czy nawet ostatni Deus Ex tak bardzo mi podszedł futurystyczno-cyberpunkowym klimatem. Jezeli chodzi o rozgrywke to przypomina wlasnie troche poruszanie sie z KOTORa czy innych RPGów tego typu, gdzie normalnie kieruje się postacią i klika na rzeczy jak np. w Walking Dead czy Fables. W ogole od Telltale wyraznie zapozyczyli pare motywów i w grze jest dużo dokonywania wyborów. Podbno ma to miec wplyw na rozgrywke i fabule i nawet juz w pierwszym epizodzie wybór innej opcji na poczatku prowadzi do innych zadań w reszcie tego rozdziału. (ja widzialem poki co tylko jedna wersje, ale niedlugo pewnie sprobuje alternatywną). Gra jest słodziutka i mniam mniam. :D Aż chce się sięgnąc po TLJ i Dreamfall ponownie i przeżyć to wszystko po kolei. Nie wiem czy nie poczekam az wyjdzie cale Czapterz i wtedy nie zrobie sobie takiego maratonu, bo to fascynujący, znakomicie zarysowany świat. Jeden z najlepszych w grach i jeden z najciekawszych w popkulturze w ogole. Zwlaszcza w kontekscie tego narzekania amerykanskich feministek na brak fajnych kobiecych bohaterek jest to irytujace, bo ta gra ma absolutnie fantastyczne postaci kobiece (los April Ryan jest tutaj nie do końca jasny - tj. wydaje sie jednoznaczny, ale cos jest wiecej na rzeczy chyba). Kocham kocham kocham. Bardzo ladna recenzja: RE: Gry - Proteus - 12-11-2014 Życie w Azeroth musi być cholernie nieprzyjemne. Wygląda na to, że regularnie, co dwa lata, jakieś apokaliptyczne/starożytne/przepowiadane/przebudzone zło powstaje by zniszczyć świat. Każde poważniejsze od poprzedniego. "The stakes have never been higher....again." RE: Gry - Snappik - 12-11-2014 Tesla Effect - słynna seria o detektywie Texie Murphy reaktywowana po 15 latach dzięki Kickstarterowi. Jak ktoś ma możliwość -niech zakupi Humble Bundle. Nostalgia daje radę. Sama gra ma oprawę rodem z 2000 roku co w połączeniu z filmikami FMV(i dialogami) daje fajne połączenie. Taki totalny oldskul w realiach Blade Runnera, noir i comic reliefów. ![]()
RE: Gry - Gal Anonim - 13-11-2014 PATRCIK WARBURTON!!! RE: Gry - jarod - 05-12-2014 Wyszedł pierwszy epizod Game of Thrones i jest miodnie. Formuła Telltale jest IDEALNA do tej licencji, jest dużo fajnego politykowania i decyzji, no i na drugim planie miga trochę postaci z serialu dubbingowanych przez oryginalnych aktorów a to zawsze kolejny plus. Wada jest taka że znowu te wybory są cokolwiek iluzoryczne - po przejściu rzuciłem okiem na fora i pozornie kluczowe decyzje nie mają znowu żadnego znaczenia... |