Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Żółte Krzesło - 07-12-2014


"Adr1ft", czyli "Gravity: The Game".






RE: Gry - military - 10-12-2014

Pogrywam w Dark Souls. Właśnie "nawiedził" moją kampanię inny gracz, z którym tłukłem się chyba 15 minut - robiąc podchody i ostrożnie próbując wyprowadzić ciosy. Obaj mieliśmy już po ułamku zdrowia, bez regenerujących mikstur; zużyliśmy też wszystkie przedmioty do wykorzystania typu bomby i czary. Ręce się pocą, każdy ruch trzeba wykonywać z ekstremalną ostrożnością, bo stamina nie odnawia się aż tak szybko, a wystarczy jeden cios i koniec... Mam halabardę, więc próbuję sieknąć go z dystansu podwójnym obrotem - może pomyśli, że koniec pierwszego obrotu to koniec ciosu i podejdzie pod ostrze. Już raz się na to nabrał. Biorę zamach... i widzę, że gość przeczekuje, a kiedy ja zbieram siły do kolejnego zamachu, doskakuje do mnie z krótkim mieczem. Jeb - umieram.

Takiej emocjonujacej walki nie odbyłem jeszcze w żadnej grze. Co za gra. Czemu jeszcze w nią nie graliście?!


RE: Gry - Dżabba - 17-12-2014

Bardzo dobrze wspominam stare X-Comy, ostatnio sobie ściągnąłem X-Com Terror from the deep PL, pograłem kilka godzin i wyrzuciłem. Rozgrywka ciągnie się w nieskończoność, kiedyś się mało ze strachu nie posrałem jak strzelał do mnie pikselowaty ufok, a teraz nudą zabija mnie samo chodzenie.
Nadal uważam, że X-comy były zajebiste i są, ale pograć już się dzisiaj nie da niestety (przynajmniej w moim przypadku), a szkoda...
Wydali ostatnio grę, która miała być dobrym klonem X-Coma, nazywa się Xenonauts, zagrałem, rozczarowanie, nie polecam.

Gram sobie teraz w Dragon Age - Początek, nie jest nawet w połowie tak dobry jak Baldurs Gate 2, ale i tak się dobrze bawię.


RE: Gry - Gal Anonim - 17-12-2014

widłom


RE: Gry - Khet - 17-12-2014

(10-12-2014, 23:36)military napisał(a): Pogrywam w Dark Souls

Takiej emocjonujacej walki nie odbyłem jeszcze w żadnej grze. Co za gra. Czemu jeszcze w nią nie graliście?!

Wypraszam sobie ;). Z całą serią Souls spędziłem na minionej generacji więcej czasu, niż z pierdyliardem innych tytułów w ostatnich latach łącznie.

A jak ktoś nie spróbował, to pipa:)


RE: Gry - Turus - 17-12-2014

a już w marcu






RE: Gry - Proteus - 19-12-2014




RE: Gry - military - 19-12-2014

Aktorstwo to teatrzyk dla dzieci - przegięte na maksa, normalnie w Shreku było bardziej realistyczne. A grafika zrobiła się nagle jakaś mało nextgenowa, nie uważacie?


RE: Gry - Huntersky - 19-12-2014

Nie uważamy
[Obrazek: lTaaoUJ.jpg]
Youtube okropnie kompresuje filmy


RE: Gry - Hitch - 19-12-2014

E tam, wygląda lepiej niż dwójka, która wygląda mega czadowo. Więcej mi nie trzeba pod kątem grafiki :)


RE: Gry - military - 19-12-2014

No, ale po prostu zauważam, że gdyby ktoś mi powiedział, że to jest jedna z najlepiej wyglądających gier nowej generacji, to odpowiedziałbym... "naprawdę?". Ta twarz Ciri bodajże to zresztą słaby przykład, bo już na PS2 robiono zajebiste twarze.

[Obrazek: attachment.php?attachmentid=6910&d=1342394393]

Jasne, różnica jest, ale nie wygląda to jak nic znacznie lepszego od tego, co było na poprzedniej generacji. Nie ten skok jakościowy, którego oczekiwałem po szumnych zapowiedziach (zwłaszcza jeśli chodzi o animację i oświetlenie w tym trailerze).


RE: Gry - Gal Anonim - 20-12-2014

(19-12-2014, 19:10)military napisał(a): Aktorstwo to teatrzyk dla dzieci - przegięte na maksa, normalnie w Shreku było bardziej realistyczne.
Bo "śmierć... śmierć" po nich przyszła, więc co się dziwisz. ;) A ja chcialbym zobaczyc to fantasy tylko z ludzmi, którzy potrafia grać, ale w taki sposob, jak takie osiedlowe prostaczki u Smarzowskiego. Gdzie czuc alkohol i biede z kazdego zdania.




RE: Gry - Turus - 20-12-2014

Ale ta gra zbrzydła, nie robi w tym momencie na mnie żadnego wrażenie. Widzę, że w tej generacji twórcy ukochali w sobie downgrade. Najpierw Watch_Dogs, który był o wiele brzydszy niż na pierwszych gameplayach, potem Unity a teraz i widzę i dotknie to Wiedźmina.


RE: Gry - military - 20-12-2014

Gram w Dark Souls sprzed 3 lat i powoduje opad szczęki większy niż jakikolwiek moment ze zwiastuna W3. Ta gra wygląda i jest animowana tak, że klękajcie narody. Gify w spoilerze.




RE: Gry - Turus - 20-12-2014

Jak tak zakochałeś się w DS chyba będziesz musiał zaopatrzyć się w marcu w BloodBorne, czyli nowej grze od From Software. Miyazaki oczywiście zajmował się grą, bo przy DS2 podobno nie maczał palców zajmując się od razu po DS1 BloodBornem


RE: Gry - Snappik - 20-12-2014

Euro truck Simulator 2 -idealna gra do połączenia ze Spotify :) Wsiadasz, wybierasz zlecenie, jedziesz i relaksujesz się :) Plus dla autorów za to, że umieścili odnośniki do wszystkich najpopularniejszych stacji radiowych w Europie. Dzięki temu klimaciarsko giera wymiata.

[Obrazek: screen001.jpg?1403792807]

[Obrazek: GuTNu.jpg]


RE: Gry - Bucho - 20-12-2014

a nie lepiej zrobic prawko na tira i dorabiac weekendami? Tez relaks, a jeszcze placa :)


RE: Gry - Snappik - 20-12-2014

Nie dziękuję :) Aha, uprzedzając pytanie - dziewczyn w grze nie ma.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 20-12-2014

Mój chrześniak kocha tę grę a ja kocham wydawać pieniądze na DLC do tej gry dla mojego chrześniaka:

[Obrazek: 6hsB6d2.png]

W sumie nie wiem, czy pękać z dumy, czy się wstydzić, ale ostatnio nawet TotalBiscuit pochwalił, więc chyba siary nie ma ;-)


RE: Gry - military - 20-12-2014

(20-12-2014, 19:12)Turus napisał(a): Jak tak zakochałeś się w DS chyba będziesz musiał zaopatrzyć się w marcu w BloodBorne, czyli nowej grze od From Software. Miyazaki oczywiście zajmował się grą, bo przy DS2 podobno nie maczał palców zajmując się od razu po DS1 BloodBornem

TEN Miyazaki? Czy jakiś inny?:) Po DS mam zamiar obczaić Demon's Souls, DS2 chyba sobie daruję.