![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Żółte Krzesło - 07-12-2014 "Adr1ft", czyli "Gravity: The Game". RE: Gry - military - 10-12-2014 Pogrywam w Dark Souls. Właśnie "nawiedził" moją kampanię inny gracz, z którym tłukłem się chyba 15 minut - robiąc podchody i ostrożnie próbując wyprowadzić ciosy. Obaj mieliśmy już po ułamku zdrowia, bez regenerujących mikstur; zużyliśmy też wszystkie przedmioty do wykorzystania typu bomby i czary. Ręce się pocą, każdy ruch trzeba wykonywać z ekstremalną ostrożnością, bo stamina nie odnawia się aż tak szybko, a wystarczy jeden cios i koniec... Mam halabardę, więc próbuję sieknąć go z dystansu podwójnym obrotem - może pomyśli, że koniec pierwszego obrotu to koniec ciosu i podejdzie pod ostrze. Już raz się na to nabrał. Biorę zamach... i widzę, że gość przeczekuje, a kiedy ja zbieram siły do kolejnego zamachu, doskakuje do mnie z krótkim mieczem. Jeb - umieram. Takiej emocjonujacej walki nie odbyłem jeszcze w żadnej grze. Co za gra. Czemu jeszcze w nią nie graliście?! RE: Gry - Dżabba - 17-12-2014 Bardzo dobrze wspominam stare X-Comy, ostatnio sobie ściągnąłem X-Com Terror from the deep PL, pograłem kilka godzin i wyrzuciłem. Rozgrywka ciągnie się w nieskończoność, kiedyś się mało ze strachu nie posrałem jak strzelał do mnie pikselowaty ufok, a teraz nudą zabija mnie samo chodzenie. Nadal uważam, że X-comy były zajebiste i są, ale pograć już się dzisiaj nie da niestety (przynajmniej w moim przypadku), a szkoda... Wydali ostatnio grę, która miała być dobrym klonem X-Coma, nazywa się Xenonauts, zagrałem, rozczarowanie, nie polecam. Gram sobie teraz w Dragon Age - Początek, nie jest nawet w połowie tak dobry jak Baldurs Gate 2, ale i tak się dobrze bawię. RE: Gry - Gal Anonim - 17-12-2014 widłom RE: Gry - Khet - 17-12-2014 (10-12-2014, 23:36)military napisał(a): Pogrywam w Dark Souls Wypraszam sobie ;). Z całą serią Souls spędziłem na minionej generacji więcej czasu, niż z pierdyliardem innych tytułów w ostatnich latach łącznie. A jak ktoś nie spróbował, to pipa:) RE: Gry - Turus - 17-12-2014 a już w marcu RE: Gry - Proteus - 19-12-2014 RE: Gry - military - 19-12-2014 Aktorstwo to teatrzyk dla dzieci - przegięte na maksa, normalnie w Shreku było bardziej realistyczne. A grafika zrobiła się nagle jakaś mało nextgenowa, nie uważacie? RE: Gry - Huntersky - 19-12-2014 Nie uważamy ![]() Youtube okropnie kompresuje filmy RE: Gry - Hitch - 19-12-2014 E tam, wygląda lepiej niż dwójka, która wygląda mega czadowo. Więcej mi nie trzeba pod kątem grafiki :) RE: Gry - military - 19-12-2014 No, ale po prostu zauważam, że gdyby ktoś mi powiedział, że to jest jedna z najlepiej wyglądających gier nowej generacji, to odpowiedziałbym... "naprawdę?". Ta twarz Ciri bodajże to zresztą słaby przykład, bo już na PS2 robiono zajebiste twarze. Jasne, różnica jest, ale nie wygląda to jak nic znacznie lepszego od tego, co było na poprzedniej generacji. Nie ten skok jakościowy, którego oczekiwałem po szumnych zapowiedziach (zwłaszcza jeśli chodzi o animację i oświetlenie w tym trailerze). RE: Gry - Gal Anonim - 20-12-2014 (19-12-2014, 19:10)military napisał(a): Aktorstwo to teatrzyk dla dzieci - przegięte na maksa, normalnie w Shreku było bardziej realistyczne.Bo "śmierć... śmierć" po nich przyszła, więc co się dziwisz. ;) A ja chcialbym zobaczyc to fantasy tylko z ludzmi, którzy potrafia grać, ale w taki sposob, jak takie osiedlowe prostaczki u Smarzowskiego. Gdzie czuc alkohol i biede z kazdego zdania. RE: Gry - Turus - 20-12-2014 Ale ta gra zbrzydła, nie robi w tym momencie na mnie żadnego wrażenie. Widzę, że w tej generacji twórcy ukochali w sobie downgrade. Najpierw Watch_Dogs, który był o wiele brzydszy niż na pierwszych gameplayach, potem Unity a teraz i widzę i dotknie to Wiedźmina. RE: Gry - military - 20-12-2014 Gram w Dark Souls sprzed 3 lat i powoduje opad szczęki większy niż jakikolwiek moment ze zwiastuna W3. Ta gra wygląda i jest animowana tak, że klękajcie narody. Gify w spoilerze. RE: Gry - Turus - 20-12-2014 Jak tak zakochałeś się w DS chyba będziesz musiał zaopatrzyć się w marcu w BloodBorne, czyli nowej grze od From Software. Miyazaki oczywiście zajmował się grą, bo przy DS2 podobno nie maczał palców zajmując się od razu po DS1 BloodBornem RE: Gry - Snappik - 20-12-2014 Euro truck Simulator 2 -idealna gra do połączenia ze Spotify :) Wsiadasz, wybierasz zlecenie, jedziesz i relaksujesz się :) Plus dla autorów za to, że umieścili odnośniki do wszystkich najpopularniejszych stacji radiowych w Europie. Dzięki temu klimaciarsko giera wymiata. ![]()
RE: Gry - Bucho - 20-12-2014 a nie lepiej zrobic prawko na tira i dorabiac weekendami? Tez relaks, a jeszcze placa :) RE: Gry - Snappik - 20-12-2014 Nie dziękuję :) Aha, uprzedzając pytanie - dziewczyn w grze nie ma. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 20-12-2014 Mój chrześniak kocha tę grę a ja kocham wydawać pieniądze na DLC do tej gry dla mojego chrześniaka: ![]() W sumie nie wiem, czy pękać z dumy, czy się wstydzić, ale ostatnio nawet TotalBiscuit pochwalił, więc chyba siary nie ma ;-) RE: Gry - military - 20-12-2014 (20-12-2014, 19:12)Turus napisał(a): Jak tak zakochałeś się w DS chyba będziesz musiał zaopatrzyć się w marcu w BloodBorne, czyli nowej grze od From Software. Miyazaki oczywiście zajmował się grą, bo przy DS2 podobno nie maczał palców zajmując się od razu po DS1 BloodBornem TEN Miyazaki? Czy jakiś inny?:) Po DS mam zamiar obczaić Demon's Souls, DS2 chyba sobie daruję. |